Czy prezydent Duda świadomie zatrzymał reformy sądownictwa???

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Głośnym echem odbiły się veta prezydenta Dudy wśród elektoratu i suwerena, jakimi są wyborcy i obywatele RP. Złamanie przyrzeczenia zawarte z suwerenem będzie rzutować na dalszą karierę prezydenta Dudy, gdyż wielu wyborców którzy głosowali na pana Dudę zapowiedzieli, że nie będą na niego głosowali, gdy pan prezydent będzie się ubiegał o drugą kadencję.

 

Swą decyzją zaprzepaścił całkowite rozbicie mafii w togach i totalnej opozycji, jakimi są PO-PSL-Nowoczesna, które uniemożliwiają naprawę i odbudowę Polski, po wygranych wyborach Zjednoczonej Prawicy w 2015 r.
Czy to jest gra? Czy prezydent ugiął się? Czas pokaże, jakie są intencje prezydenta!!!
Czy suweren ma coś do powiedzenia? Czy tylko jest potrzebny jedynie do wyborów?

Nawet wśród działaczy PIS-u, veta prezydenta Dudy wprawiły ich w osłupienie i musiało upłynąć sporo czasu, by przed kamerami TV coś powiedzieli. Przedtem jednak długo się naradzali, co z tą żabą zrobić, którą podrzucił prezydent Duda. A wśród sympatyków i chętnych do głosowania na PIS zawrzało.

Internet i internauci jasno wypowiadali się o vetach prezydenta i nie zostawili suchej nitki na prezydencie Rzeczypospolitej. Zarzuca się jemu zahamowanie najważniejszych reform dla Polski, by ją odbudowywać. A veta prezydenta podały rękę mafii w togach i totalnej opozycji, by dalej było jak było i nikomu włos z głowy nie spadł za ich przewały przeciw obywatelom i Polsce.

Veta pana prezydenta Dudy wpisały się w ogólnoeuropejski i światowy zmasowany atak na rząd Rzeczypospolitej. Czy to przypadek??? Czy to celowe posunięcie???

Premier rządu Rzeczypospolitej pani Beata Szydło dała jasny przekaz dla swoich sympatyków i wyborców: „ani kroku w tył przez PIS i Zjednoczoną Prawicę. Nie porzucimy reform, których domaga się suweren, który na nas głosował i które zapowiadaliśmy w przedwyborczych spotkaniach z wyborcami. Pewną część przedwyborczych obietnic już został wykonana. A sprawy reform sądownictwa zostaną na nowo wznowione i nie będą porzucone”.

A co Wy na to Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy NP?

 

Sawicki Marek

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:21)

Komentarze

Bez radykalnych (i spóźnionych o dwadzieścia kilka lat) reform sądownictwa wszystkie już przeprowadzone reformy i podejmowane przez PIS wysiłki (a szerzej przez przez polskich patriotów), to są syzyfowe prace!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545232

Tak to jest, gdy chcą naprawiać Polskę to zawsze pod górkę i wiatr w oczy, ból jest że to swoi kłody rzucają.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545238

Jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
100 000 podsądnych dalej będzie się rocznie skarżyło do Min. sprawiedliwości na bandycki sady a minister będzie im odpisywał, że „nic nie może zrobić”.
Już wiadomo, że żaden bandzior z sądownictwa opanowanego przez Kachał i jego zbrojne ramie WSI nie będzie nawet tknięty.
Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI.
Wszystkie te „afery” dają jasny obraz działania tych łachudrów jako ścisłej kontynuacji w ich postępowaniu, tych potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44, na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Zmiana „władzy” nie ma tu żadnego znaczenia.
Wszystko jest na pokaz dla ciemnego ludu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1546048

Czytam (bo telewizji nie oglądam), że w TVN 24 wystapił Krzysztof Łapiński od niedawna doradca prezydenta. Butnie zwraca uwagę na wysokie poparcie dla prezydenta w wyborach. Czyżby zapomniał, że bez Kaczyńskiego to poparcie by nie istniało?

Czy Łapiński jest dobrym doradcą, zważywszy, że doczytaląm się w internecie o przynależności do określonego środowiska.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1545252

Z ekipy pana Dudy, tez z PIS.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545255

odpowiem  przysłowiem,jakie mi "podarował '  przed laty mój nie żyjący już prezes,gdy Załoga wybrała mnie

na przedstawiciela Załogi, w czasach bardzo trudnych,czyli w czasach złodziejskiej prywatyzacji 

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"

i niech to przysłowie będzie odpowiedzią :)

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1545257

Od fałszywych przyjaciół - Strzeż mnie Panie.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1545261

ileż to razy się w życiu sprawdzało<niestety :)

serdecznosci :)

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1545441

Istnieje przekonanie, że mężczyzna, który zdradził raz, zrobi to kolejny. Dlaczego? Podobno z tego powodu, że raz złamane granice, już nie są tak silne, stają się mniej ważne, a strzegące ich kontury bardziej rozmazane. Dlatego łatwiej o kolejną tego typu sytuację. Wszak już wiadomo, jak to smakuje.

Prezydent, który zdradził raz (Frankowiczów) , zrobił to kolejny i w sposób najbardziej bolesny. Jeżeli chodzi o Frankowiczów to mało kto się przejmuje "słowem honoru co poszło się j." i faktem, że stworzony dla pozoru projekt Ustawy o spread'zie półko_wnikuje w Archiwum Sejmu RP." etc. W końcu kim są Frankowicze? Jacyś przypadkowi wyborcy, albo inna s*cz?  Kolejna zdrada boli bo dotyka twardy elektorat PiS! Jakie niespodzianki i sensacje czekają nas do końca kadencji pana prezydenta? W to, że będą  - złudzeń nie mam!  Stan35 jest na dobrym ... tropie.

PS

"Krzysztof bardzo liczył na to, że Beata zabierze go ze sobą do Kancelarii Premiera, ale i ona się od niego odwróciła. On mocno to przeżył – mówi POLITYCE poseł PiS." ~ Anna Dąbrowska

A pod latarnią najciemniej!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545286

"Jakie niespodzianki i sensacje czekają nas do końca kadencji pana prezydenta? "

Długo nam czekać nie kazano

Wstąpiłam na działo

45 nominacji się zagrzało....

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1546253

UNI POpuścili KLUCZową "międzynarodową tajemnicę" ...

Że nie mogli NIE/MIEC (ć) na kapitalnym

łańcuchu - - -"elit "polskiego sądownictwa"...

 

UNI mocodawcy zdekonspirowali tym samym - samoczynność - "naszego veta"...

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1545263

UNI mocodawcy - komunistycznych standardów "zunifikowanego sądownictwa polskiego" zdekonspirowali dyplomację "samoczynności naszego rutynowego veta"...

Do przyjęcia ?...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1545268

Kto jest dysponentem aktywów zlokalizowanych w wymiarze sprawiedliwości za  przyczyną operacji służb specjalnych (UOP) pod kryptonimem "Temida"mająca pozyskiwać agentów wśród sędziów i prokuratorów?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba odpowiedzieć na pytanie o to, kto przejął, kontrolę nad służbami specjalnymi po tzw. transformacji ustrojowej?

Szef CIA udzielił tej odpowiedzi Maciejowi Zaleskiemu, na początku prezydentury Wałęsy politykowi Porozumienia Centrum i sekretarzowi Biura Bezpieczeństwa Narodowego, w rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim, co ten utrwalił w swojej książce pt. "Dwa kolory" :

„Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”."

Brak weryfikacji służb wojskowych Kiszczaka-Jaruzelskiego, które pod nadzorem CIA, Mossadu i BND oraz KGB organizowały transformację ustrojową , pilnując interesów tych rządów podczas tego procesu, było tego przyczyną.

To, że rozkradziono Polskę i uczyniono z niej kolonię, głownie Niemiec i Rosji(strategicznych partnerów) to zasługa podporządkowania służb specjalnych interesom i nadzorowi zewnetreznemu.

Teraz rzad PIS-u też nie posiada pełnej kontroli nad służbami i stąd takie nijakie ich działanie w obliczu jawnych nawoływań i działań "totalnych" w celu obalenia rządu PIS-u co przecież podpada pod konkretne paragrafy KK.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1545270

Bardzo propolskie przemówienie Trumpa w Warszawie wskazywałoby na to, że Jarosław Kaczyński otrzymał przyzwolenie na przeprowadzenie gruntownych porządków w Polsce, w tym radykalnych reform w sądownictwie. Próby ich wprowadzenia spotkały się jednak z gwałtowną reakcją przede wszystkim Niemiec, które głównie rękami Rosji wywołały swego rodzaju wojnę hybrydową mającą powstrzymać ich wprowadzenie. Rozmowa Dudy z Merkel przed zawetowaniem przez prezydenta dwóch ustaw wskazywałby natomiast na to, że prezydent dał się namówić do przystąpienia do obozu, który można nazwać swego rodzaju nową Targowicą (narzucają się również analogie z nocną zmianą).  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545288

potrzeba przede wszystkim roztoczenia porządnego parasola ochronnego nad tym wszystkim.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545296

Nie pomoże żaden parasol, gdy wódz naczelny kapituluje zanim walka rozpoczęła się na dobre. W tym przypadku sama się narzuca analogia z rozkazem wodza naczelnego Rydza-Śmigłego po zbrodniczej napaści Rosji sowieckiej na Polskę 17 września, który wprowadził kompletny chaos wśród ogromnych jeszcze sił na wschodzie Polski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545316

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12452-niemiecka-gazeta-przyznaje-niemcy-chca-tuska-na-premiera-polski-przy-najblizszych-wyborach

Gdy usłyszałam o tym w moim dzienniku tv (w trakcie kolacji) to tak się zadławiłam, że ledwo mnie odratowali. Pomyślałam przez chwilę, że to nieprawda ale powyższy artykuł znaleziony w sieci to potwierdzenie newsa z tv więc zero złudzeń.

2. Timmermans się wściekł i ostrzega: "Chcę powiedzieć jasno: z art. 7 możemy skorzystać niezależnie od tego, jaka będzie reakcja na nasze zalecenie dotyczące niezawisłości sądów w Polsce"

czyli... w relacjach z UE będzie już tylko gorzej niż było.

https://wpolityce.pl/polityka/350445-timmermans-po-debacie-nad-nasza-reforma-sadownictwa-dajemy-polsce-miesiac-na-rozwiazanie-problemow

Przy czym FT całkowicie nie liczy się z dwoma miesiącami prezydenta Dudy na przygotowanie ustaw, a daje Polsce miesiąc na reformę sądownictwa.

3. Niemcy będą wszelkimi sposobami wspierać  Tuska w wyborach prezydenckich w 2020 r.

4. Unia zadrze z całym światem byle dopiąć swego.

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/czy-oni-w-tej-brukseli-poglupieli-po-polsce-groza-teraz-usa,20724417052

 

Łapińskiego komentować nie będę bo zachował się jak gówniarz. Myślę "Łapiński", widzę Szczerbę.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1545292

"Myślę "Łapiński", widzę Szczerbę."

i..... reprezentanta "Narodu Wybranego"

a Pan Prezydent A.Duda został kandydatem PIS-u na prezydenta z poręki izraelskiego Knesetu(styczeń 2014 podczas sesji wyjazdowej w Krakowie) i z poręki lewackiej administracji Obamy, która po klęsce resetu z Rosją musiała zamienić prorosyjskiego Komorowskiego na swojego zaufanego z Unii Wolności a potem PIS-u od czasu pracy w KP L.Kaczyńskiego(on jako prezydencki prawnik, łagodził ustawę lustracyjną PIS-u z 2006 roku)  i wżenionego w żydowską rodzinę.)

Nie ma przypadków, są znaki!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1545391

bo wszystko pięknie, tylko najpierw dobra zmiana musi dotrzeć choćby do ABW.

Doprawdy nie wiem jak PiS sobie wyobraża możliwość przeprowadzania poważnych zmian w Polsce bez jakiejkolwiek osłony kontrwywiadowczej. Jak to wszystko dalej będzie iść bez pomyślunku na żywioł to skończy się kolejną wywrotką - już czwartą z kolei.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1545295

Jak powyzej, PiS sam sie wyklada bo zapomina o minimum tego co najwazniejsze czyli:

1.  poparcie wiekszoci Polakow poprzez bezposrednie wciagniecie ich reformy poprzez dyskusje i referenda,

2.  aby zdobyc poparcie wiekszosci trzeba opanowac media,

3.  trzeba miec wywiad i kontrwywiad,

4.  oczyszczona armia, pobor powszechny a systematycznie szkolona rezerwa,

To jest minimum i nic z tego PiS nie zrobil. Zaniedbal tez szanse na poprawe stosunkow z Rosja Putina.

Powyzsze jest konsekwencja braku utalentowanych i zdecydowanych ludzi. 

Co do pewnego stopnia pracuje dla PiS to niechec a nawet wrogosc wiekszosci Polakow do PO, Nowoczesnej i podobnych ale na dluzsza mete to wiele za malo.

 

pozdrawiam,

PS aby skorzystac z poparcia Trumpa trzeba szybko budowac silne gospodarczo i militarnie panstwo z silna dominacja sektora publicznego we wszystkich dzialach a szczegolnie w przemysle. Slaba Polska to dla USA nic nie znaczy.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1545297

że to jest wręcz elementarz. A jeśli my nawet z tym mamy problem...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1545331

45 minutowa rozmowa; kancelrz RFN z prezydentem Polski, wyszła z berlińskiej "Pralki" Angeli Merkel, w trybie nagłym do Belwederu, pałacu prezydenckiego Andrzeja Dudy. Nie znamy jeszcze tekstu rozmowy, ale musiała być bardzo ostra. Kim był tłumacz, pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, małżonka? Mniejsza z tym, ale...; dlaczego od czasu tej rozmowy, po odwróceniu przez perezydenta wetowych spraw, stał się tak nerwowy z przerażonymi oczami i niesymetrycznym głosem.

Wróćmy nad jeziora. Prawdna jest naga: Kim jest i była Angela Merkel? Poczytajcie:

http://adnovum.neon24.pl/post/92363,prawda-jest-naga-kim-jest-angela-merkel

Kim jest i był A. Duda et consotes? Szczegółów wszystkich brak.

Sądzę, że cała akcja od strony zachodniej, to szantaż. Zapowiedź kary i zemsty. Służby rządu RP muszą bardzo się dobrze temu przyjrzeć. 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1545308

"Służby rządu RP muszą bardzo się dobrze temu przyjrzeć."

Rząd PIS-u nie ma pełnej kontroli nad służbami IIIRP(żaden rząd po 1989 roku nie miał) co widać, słychać i czuć, bo nie jest w pełni suwerenny.

Przegrana PO-PSL w wyborach, to wynik podsłuchów polityków PO w warszawskich restauracjach uruchomionych przez część służb nad którymi rząd D.Tuska nie miał kontroli a były to służby pod kontrolą CIA i Mossadu, które zostały "odwrócone" na rzecz tych obcych służb podczas tzw. transformacji ustrojowej.

Tak to tłumaczył szef CIA M.Zalewskiemu(temu z BBN u Wałesy):

(...)„Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”."(...)

Teraz jawnie nawołuje się do obalenia rządu PIS-u a służby nie reagują, choć to jest ich psi obowiązek(a co czynią ich formalni zwierzchnicy z rządu - rozkładają bezradnie ręce.)

Taki jeden z drugim "totalniak" jak Schetyna (z "Układu wrocławskiego" pod kontrolą GRU )mówi o obalaniu rządu przez "ulicę i zagranicę", powinien po tych słowach siedzieć w areszcie a tu nic.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1545394

https://web.facebook.com/WspieramRzadPiS/photos/a.975575805819231.1073741828.975223552521123/1482597575117049/?type=3&theater

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1545309

Na twitterze regularnie kręcą się fotki z wywiadów Łapińskiego w tvn, z Kuźniarem, z Wielowieyską... 

Moim zdaniem Łapiński swymi wypowiedziami i zachowaniem kompromituje urząd prezydenta i powinien złożyć dymisję bo tak jak prezydent jest prezydentem 24/24 h od początku do końca swej kadencji i ma zero prywatności,  to samo dotyczy rzecznika prezydenta, wszystkich jego ministrów i pracowników KPRP.... Zastanawiało mnie odejście Magierowskiego, a gdy odeszła Sadurska już było jasne, że coś w otoczeniu prezydenta Dudy jest nie tak. Skąd ten paraszutist Łapiński się tam wziął można niestety tylko domniemywać, w każdym razie długo łaził koło kancelarii premier Szydło licząc na synekurkę i nie udało   mu się tam wkręcić.Kim są jego promotorzy - trudno dojść, a jak trudno dojść to jest podstawa uważać,  że to podejrzany typ. Prezydent powinien jak najszybciej się go pozbyć,tym bardziej, że KŁ inteligencją zbytnią też nie grzeszy bo gdyby ją posiadał to gdyby nawet był zwykłym karierowiczem, starałby się to jak najdłużej ukrywać.  A Łapiński bardzo szybko się obnażył.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1545328

Popieram, nie ma miejsca dla łajzy i wazeliniarza Łapińskiego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545329

Jednym ze sposobów na przeciwstawienie się wojnie medialnej (hybrydowej), w której przeciwko Polsce występuje antypolska międzynarodówka, jest maksymalne zaangażowanie Polonii do obrony Polski, zwłaszcza w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i tak dalej.

Gdy zaś chodzi o odstraszanie ewentualnego agresora, który zechciałby przejść od wojny hybrydowej do działań choćby terrorystycznych wymierzonych w Polskę (takich jak zamach w Smoleńsku), to polecam przyjrzeć się bliżej działaniom Holendrów po zamachu na samolot linii malezyjskich, w którym zginęli przede wszystkim obywatele tego niewielkiego kraju. Dodam, że nie chodzi mi tylko o sposób prowadzenia śledztwa, lecz przede wszystkim o "odpowiedź" na działania agresora (a o jakie działania chodzi to można się domyśleć).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545319

Oj tak.

Polecam:
http://niepoprawni.pl/comment/1545332#comment-1545332

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1545335

Mam wrażenie, że Pan Prezydent uległ ogromnej presji - ze wszystkich stron, czyli ze strony teściów (i być może Pierwszej Damy też), "autorytetów" (Z. Romaszewska), rozkraczonych acz wpływowych dziennikarzy (głównie chodzi o Ziemkiewicza) no i... "ulicy i zagranicy".

Zwyczajnie dał się złamać. Nie znaczy to, że nie potrafi odkręcić swoich błędów. Mam taką nadzieję, że Pan Bóg nad Polską czuwa, i sprawi że nawet te "błędy na górze" (w Pałacu Prezydenckim :) ) wyjdą na dobre naszej Ojczyźnie.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#1545382

Mam wrażenie, że Pan Prezydent uległ ogromnej presji - ze wszystkich stron, czyli ze strony teściów (i być może Pierwszej Damy też), "autorytetów" (Z. Romaszewska), rozkraczonych acz wpływowych dziennikarzy (głównie chodzi o Ziemkiewicza) no i... "ulicy i zagranicy".

Zwyczajnie dał się złamać. Nie znaczy to, że nie potrafi odkręcić swoich błędów. Mam taką nadzieję, że Pan Bóg nad Polską czuwa, i sprawi że nawet te "błędy na górze" (w Pałacu Prezydenckim :) ) wyjdą na dobre naszej Ojczyźnie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#1545383

Krzysztof Łapiński Rzecznik Prasowy Pana Prezydenta bardzo mi przypomina tancerza z zespołu Odessa Band.

A tu niżej ten artysta z zespołu Odessa Band Fantazjor.
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1545385

może być Tel Aviv Band.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1546047

W obronie Rodzinnych Wartości rozegra się ostateczna walka

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1545392

W piątek 28 lipca na Pch24.pl ukazał się dość ciekawy artykuł pt.: „Jarosław Kaczyński krytykuje decyzję prezydenta Andrzeja Dudy. ‘To był bardzo poważny błąd’”. No właśnie. Nie do końca w swej subiektywnej ocenie się z tym zgadzam, śledziłem bowiem wydarzenia w Polsce z dystansu i nie wyglądało to niestety dobrze. Podkreśla się obecnie dla przykładu brak doinformowania społeczeństwa o wprowadzanych zmianach, a skutek był taki, że ludzie bali się i dawali się zwodzić niecnym miłośnikom III RP Pomrocznej!!!

Napisałem zatem tam swój komentarz, a w nim: „Autorytet Jarosława Kaczyńskiego jest niezachwiany, a Jego charyzma bez dwóch zdań żywa i potwierdzona! Jak każdy człowiek nie jest jednak nieomylny, czasami trzeba zrobić krok w tył, a potem trzeba iść dalej! Sytuacja w Polsce była b. napięta, ludzie niektórzy otwarcie i publicznie wzywali do majdanu, a zatem i do przelewu krwi. Dali się poznać, co niektórzy Ukraińcy, a jestem niemal pewien, iż wielu czeka tylko okazji w ukryciu! Pomimo tego wszystkiego, jak słusznie napisał Prezes PiS Jarosław Kaczyński trzeba dalej zdecydowanie reformować sądownictwo i media.”

Artykuł i mój komentarz znajdziesz pod tym adresem:

http://www.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski-krytykuje-decyzje-prezydenta-andrzeja-dudy--to-byl-bardzo-powazny-blad,53402,i.html#ixzz4o9WxaOPf

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1545404

Wspomniał Pan o Ukraińcach. Wczoraj czy przed wczoraj natknąłem się na you tube  na wywiad z Dymitrem Gordonem, który poinformował, że zrzekł się mandatu deputowanego do ukraińskiego parlamentu. Przyczyna banalna panosząca się już właściwie jawnie działalność rosyjskiego wywiadu. Dymitr Gordon znany jest z serii wywiadów z Wiktorem Suworowem. Zbiegłym sowieckim szpiegiem GRU. U nas nawet był o nim nakręcony serial telewizyjny, oraz zostało wydanych kilka książek.

Dymitr Gordon (na fotce po lewej, to sympatyczny przyjaźnie do nas nastawiony powszechnie szanowany dziennikarz. Nie wytrzymał.Banderowcy jawnie  działają na zniszczenie przyjaznych stosunków Ukrainy z Polską i już się to im udało.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1545414