Zmiany dotyczące promocji grafik

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Biorąc pod uwagę fakt, że na portalu zwiększyła się ilość dodawanych grafik oraz autorów, a z drugiej strony pojawiły się krytyczne głosy dotyczące jakości grafik, postanowiłem dokonać pewnych zmian.

Od dziś promocja grafiki na głównej stronie, w prawym bloku, będzie zależała od ilości i jakości oddanych na nie głosów. Pozostałe widoki będą bez zmian i nie będą zależeć od ilości i jakości głosów - np. widok stron z grafikami.

I tak:

1. Jeśli dodana grafika nie będzie miała jeszcze oddanych na nią głosów lub będzie to jeden głos, to niezależnie od jakości oceny grafika będzie promowana.

2. Jeśli na grafikę będą oddane 2 głosy, to aby była ona promowana, średnia ocena musi być równa lub większa 21% (gdzie ocena 5/5 to 100%).

3. Jeśli na grafikę będą oddane więcej niż 2 głosy, to aby była ona promowana, średnia ocena musi być większa lub równa 30%.

Mam nadzieję że te zasady spowodują bardziej sprawiedliwą promocję i wyklucza z promocji grafiki źle ocenione przez społeczność.

ps. dodatkowo zwiększyłem ilość promowanych na stronie głównej grafik z 4 do 5.

Proszę o Wasze komentarze. Czy to dobra zmiana?

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (9 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jest jakiś temat zastępczy, małokogoś interesujący.

 

Dlaczego:

  1.  Administracja zerka na stronę przeciętnie raz na tydzień? Na Polecanych są teksty z przed prawie 20 dni. Wiem - nie ma ludzi. Ale to żaden argument. Kiedyś też nie było, a strona chodziła.
  2. Redakcja jako regułę stosuje nieodpowiadanie na przesłane uwagi. Może tylko w stosunku do mojej osoby. Nie wiem. Choć przy obecnym upadku kultury, brak zwykłej kurtuazji jest chyba stanem normalnym. Wszystko dziadzieje.

CDN.

Vote up!
3
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1574915

Dlaczego Pan kłamie? Jestem na Portalu CODZIENNIE i codziennie podklejam teksty, najpierw je odpowiednio weryfikując. Nieprawdą jest to o czym Pan pisze, że artykuły polecane są sprzed 20 dni - dlaczego Pan tak manipuluje? Ostatni polecany artykuł jest z 31.10 - gdzie tu 20 dni? Mam wrażenie, że się Pan tu dusi, zaczynam się już powoli niecierpliwić Pana oszczerstwami i tym jak Pan mnie traktuje, bo odbieram to personalnie. Przyznam, że chciałabym być teraz niekulturalna, ale nie jestem taką osobą, wręcz przeciwnie - uważam się za osobę odpowiedzialną i rozsądną, nie zostawiłabym Portalu samego sobie. Krzywdzące są dla mnie Pana pomówienia. Jeśli się Panu tu nie podoba dlaczego Pan tu jest? 

Vote up!
14
Vote down!
0
#1574925

Ciężko tu pracujesz, a ten ciul z Gdyni ma to gdzieś, bo un myśli że to un jest tu najważniejszy i że wszystkie rozumy pozjadał.

Kłamał, kłamie i będzie kłamał, taka koszerna natura tego typa z Gdyni.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574928

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co do tego z G. masz rację...ale co do ciężkiej pracy...to przesada.

Portal działa jak Prawo i Sprawiedliwość...bez głowy i bez sensu.

A ciężka praca....hmm....był taki robotnik ,co cały dzień jeździł z pustymi taczkami...bo nie miał czasu ich załadować.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Verita

#1574944

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dlaczego Pani kłamie, że ja kłamię? Dniami nic na polecanych się nie dzieje. Rano jest 2 - 10 odwiedzających, co jest tragiczne. Pani ciężko pracuje. Wierzę Pani. Lecz widocznie nieefektywnie.

Nie mam powodu Pani osobiście atakować i nie daj Boże być wobec Pani niekulturalny. Nahajka zarezerwowana jest dla chamskich fornali, co sobie pozwalają błoto za próg nanosić. Niestety, muszę przyznać, że na tym portalu cieszą się pewną sympatią redakcji.

Pyta się Pani, po co tu jestem. Dla moich czytelników szanowna Pani. I jeżeli pamięć nie zawodzi, byłem jednym z pierwszych, co Gawrionowi pomagali odzyskać witrynę. I boli mnie, jak ona teraz wyraźnie dziadzieje.

Przykre jest również to, że któryś kolejny mail pozostał bez odpowiedzi. I to, Szanowna Pani, w moim środowisku jest chamstwo i pogarda dla tego, co wam chleb daje.

 

Z szacunkiem

Janusz Kamiński/jazgdyni

 

Ps. Jeżeli ma pani taką zachciankę, by sobie na mnie pokrzyczeć niekulturalnie, to proszę bardzo. Na tym portalu to jest standard. Proszę zwrócić uwagę, jak w typowy sposób, tutaj preferowany, przypochlebia się Pani, biedny nieszczęśnik:

 

Ciężko tu pracujesz, a ten ciul z Gdyni ma to gdzieś, bo un myśli że to un jest tu najważniejszy i że wszystkie rozumy pozjadał.

 

.

Vote up!
3
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1574933

Nie mam żadnych zachcianek. Pisałam to bardzo wzburzona, wzburzona Pana manipulacjami na tym Portalu, wzburzona moją bezradnością wobec Pana oszczerstw. Zarzucił nam Pan, że Redakcja nie funkcjonuje, że nie ma polecanych artykułów od 20 dni, więc skoro to jest nieprawdą, zarzucam Panu kłamstwo. 

Druga sprawa, jakim prawem mówi Pan tutaj o pogardzie? Czy czyta Pan to co Pan wypisuje? Jaki chleb Szanowny Panie? Po raz kolejny już tutaj piszę, że pieniądze trafiające do naszej skarbonki są przeznaczone na potrzeby Portalu. Ja Proszę Pana nie mam absolutnie żadnej korzyści materialnej z Portalu. 

To, że wspierał Pan Gawriona doceniamy i doceniać będziemy - wielokrotnie już za to dziękowaliśmy. 

Jednak zaobserwowałam, że odkąd został Pan odsunięty z Redakcji za nadużycia nie może Pan się z tym pogodzić i być może te Pana oszczerstwa i zarzuty są swojego rodzaju zemstą.. Myślę, że ma Pan za wysokie mniemanie o sobie, co z przykrością stwierdzam. Trochę więcej pokory Panu życzę i mimo wszystko spokojnego weekendu.

P.S Z góry najmocniej przepraszam, ale w ten weekend artykuły mogą pojawiać się z opóźnieniem, bowiem będę w tym czasie demonstrować swój Patriotyzm - to tak, żeby się Pan nie zdziwił. 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1574936

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzi Pani,

ja już jestem wzburzony od dłuższego czasu. Bronię się, jak mogę i niestety od Redakcji żadnej pomocy nie ma. Ba, wszystkie moje próby kontaktu pozostają bez odpowiedzi. Sądzę, że rozumie Pani, jak ja to mogę odbierać. Powiedzmy - skrajne lekceważenie, przyglądanie się z boku, jak osoby swobodnie trollujące, z którymi nie mam najmniejszej ochoty wchodzić w kontakt, niszczą dyskusje, bluzgają, prowadząc na dodatek antypolską propagandę. Co jest w deklaracji założycielskiej? Przychylność do działań szkodzących państwu? Dziwnie pojmowana demokracja.

Moje oszczerstwa? Jeśli takie są moje uwagi, to bardzo proszę ustosunkować się do nich merytorycznie, a nie emocjonalnie. może wtedy moglibyśmy wspólnie coś rozwiązać.

A inwektywy są niestety z państwa strony: - "odsunięty z Redakcji za nadużycia". To jakiś absurd. Gawrion zachował się, jak typowy polski sędzia, który przedkłada dosyć słaby Regulamin nad sprawiedliwość i zdrowy rozsądek. Nadużyciem było to, że wściekły taką postawą mu nawtykałem. A on się obraził, bo najwidoczniej jest raczej słabym mężczyzną.

Jeszcze raz proszę podać moje oszczerstwa. Prawdą jest, że w tej chwili, po pani pracy, ostatni wpis jest z 31-X. Lecz jeszcze dziś rano, były z 20-X. Więc bardzo proszę nie zachowywać się jak Donald Tusk przed komisją.

Pozdrawiam

Ps. Mówiąc, że mam wysokie mniemanie o sobie, najwidoczniej cytuje Pani moich przeciwników, których uważam za szkodników polskiej sprawy, a to niestety stawia Panią w moich oczach w bardzo złym świetle. A udział w marszu to nie spowiedź - nie daje oczyszczenia za grzechy tolerowania trolli i agentury na tym szacownym portalu.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1574939

Odniosę się tylko do jednego punktu, po raz ostatni mówię, że wpisy były z 31.10 - myślę, że to jest do sprawdzenia, że w dniu dzisiejszym podklejane były wpisy z wczoraj wieczora  czyli z 08.11 oraz z dzisiaj czyli z 9.11 - niech się Pan nie kompromituje, niech Pan nie okłamuje innych, bo ludzie widzą i widzieli co było i co jest - nie może Pan tak manipulować. Jestem na Portalu codziennie ok 6-7 rano, około południa i wieczorem, a czasami jeszcze w międzyczasie ok. godziny 16.00. Obraża mnie Pan porównując mnie do Tuska - obraża mnie Pan oczerniając mnie i robiąc ze mnie idiotkę. 

Za te kłamstwa nie mam do Pana szacunku, kłamie Pan z wpisami, kłamie Pan z kwestią nadużyć, nadinterpretuje Pan za dużo i w sposób mylny. To jest moja ostatnia wiadomość do Pana - szkoda mojego czasu, szkoda moich nerwów na Pana manipulacje - nie zasłużył Pan na moją uwagę. 

Ja w przeciwieństwie do Pana nie traktuję Marszu jak Spowiedzi - nie mam takiej potrzeby. 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1574943

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przykro mi.

to pani niestety bezczelnie kłamie. Myśli Pani, że tego nie da si ę odtworzyć? Niestety jest wgląd w to. co było. Więc po co się Pani wpuszcza w kanał kłamstw?

Przykro mi, jest Pani kobietą pospolitą, pełną kłamstw i obłudy. To jest zniszczenie swojego wizerunku. Teraz pani w blogosferze jest bardzo mało warta.

Kolejna kłamczucha i manipulatorka.

Przykrą mi panią taką widzieć.

Vote up!
2
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1574960

Wklejałem wczoraj swoją notkę-żarcik i kątem oka zoczyłem wpis Gawriona: szczerze mówiąc poczułem się jak kosmita - o co chodzi? No niby wiem, że są tu jakieś "gadaczki", "polecanki" itp. zabawki dla temperamentnych (ja do nich na szczęście nie należę), ale że jakieś wyścigi obrazków? No i przez myśl mi przeszło, żeby dać komentarz (byłbym pierwszy!), ale w końcu co mam się narzucać i się rządzić; w rezultacie wpisał się za mnie jazgdyni tym swoim (i dokładnie moim) pierwszym zdaniem. Ale już jego drugie...

Mała Mi! Sytuacja się powtarza, radziłem Pani, żeby olać - to awanturnik jest, a mnie jest przykro i głupio, bo zdarzyło mi się kilka razy po tej radzie (nie powiem, żeby wysublimowanej i dalekiej od sympatii dla gościa) z tym Blogerem wymieniać (skoro się u mnie pojawiał) sensowne komentarze (a i notki pisze ciekawie i rozszerza horyzonty), więc cóż, machnąłem ręką na tamten incydent, a tu znowu to samo... Współczuję Pani tej niezawinionej niczym agresji.

Panie Blogerze! Niech Pan natychmiast przestanie, przeprosi i NIGDY WIĘCEJ się tak nie zachowuje w stosunku do uczciwych ludzi - to karygodne, na co sobie Pan pozwala? I przestrzegam, gdyby Pan zechciał odpyskować: Pańskie zdolności honorowe wiszą na cienkim włosku.  

  

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1574964

Widzi Pan,

 

najprawdopodobniej jest Pan uczciwym, prawym człowiekiem, żyjącym spokojnie, który nie zetknął się za bardzo z brudem tego świata, a już na pewno nie był umoczony w szambie kłamstw i intryg.

Nie wie też Pan zapewne, o historii portalu niepoprawni.pl, bo pojawił się Pan później. A to ciekawa historia i niestety nie taka biała i czysta.

Praktycznie jestem już tutaj ostatnim mohikaninem. Najstarszych Redakcja przepędziła, a ci, co pozostali, z niesmakiem odchodzą po kolei. To jest pewne rozwiązanie - rzucić to w diabły i mieć z tym spokój. Nie takie rzeczy niszczy się na tym świecie. Jednakże ja nadal tu jestem, by właśnie być tym wrzodem na dupie i mimo naporu dominującej w sieci sowiecko - niemieckiej agentury, dawać internautom sprawy do przemyślenia.

I proszę się nie dziwić mojemu językowi. Churchill wskazuje drogę -

You have enemies? Good. That means you've stood up for something.

A także:

Jeżeli wróg wali ciebie poniżej pasa, to wal go jeszcze niżej.

 

Kurtuazja i pięknoduchostwo jest wspaniałe i piękne, jeżeli praktykuje się to w towarzystwie na odpowiednim poziomie.

 

Pozdrawiam
 

Vote up!
2
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1574971

Ale zawsze czerwony, co widać te chamskie czerwone maniery. Bo normalny człowiek nie wciska innym choroby psychicznej.

Tylko żydo-komuszy pachołek, jak ty z Gdyni, który nie ma żadnych argumentów, tylko pomawianie i kłamstwa. Oto twoje argumenty, bo może ktoś da się złapać na ten lep pejsatej ideologii. A kłamstwa powtórzone 1000 razy, może obrócą się w prawdę. Ale już nie na NP. Poszukaj sobie portalu, gdzie cię obszczymurku jeszcze nie znają. I będziesz mógł te swoje pejsate bajery wciskać.

Tak, jesteś ostatnim pejsatym i waszej pejsatej ideologii, którą się starasz wciskać tu na NP.

Są tu na NP zwolennicy PiS-u, ale to ludzie kulturalni, z którymi można podyskutować i nikt nikogo nie obraża. W odróżnieniu od ciebie - buraku pastewny! Gdzie twoje korzenie sięgają???... Gdzieś ze stepów akermańskich???

A jeśli chodzi o staż na NP, to ja tutaj mam 8 lat, więc to ty jesteś dla mnie tylko juniorkiem w krótkich majtkach i trampkami na nogach.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574977

Jeśli się Panu tu nie podoba dlaczego Pan tu jest?

To zdanie małej mi zaskoczyło mnie niemile, więc sięgnęłam do regulaminu...i co czytamy?

"Niepoprawni.pl jest prywatnym serwisem społecznościowym (...) stworzonym w celu wymiany informacji i myśli, a za ich pośrednictwem wcielania w życie idei niezależnych mediów obywatelskich."

Myślę,że tu jest źródło nieporozumień.

Sama nazwa NIEPOPRAWNI kojarzyła mi się raczej z polskim, patriotycznym portalem. Okazuje się że to portal obywatelski...czyli jaki? Jakie idee niezależne wciela w życie?

Może mała mi albo duży g zechcieliby to jakoś sprecyzować? Czy to poprostu róbta co chceta?

P.S.Tym ostatnim mohikaninem się nie przejmuj , pewnie teraz siedzi w kinie i ogląda następne szambo tego ....kłamcy o zimnej wojnie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Verita

#1575013

Dzięki, za pewnie pejsaty pójdzie na "Kler"

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575014