Żydzi kupili sobie Donalda Trumpa?

Obrazek użytkownika elig
Świat

  

Tak przynajmniej twierdzi Tomasz Kwaśnicki w artykule "Ameryka nie kocha Polski" opublikowanym w najnowszym numerze tygodnika "Do Rzeczy" [nr 21/2018].  Na stronie 24 czytamy:

  "Wbrew pokładanym nadziejom prezydentura Trumpa nie przyniosła zmiany.  W 2015 r. Sheldon Adelson, największy donator Partii Republikańskiej, syjonista i amerykański magnat kasynowy, przekazał 25 milionów dol. na kampanie prezydencką Donalda Trumpa.  Fakt ten przeszedł w Polsce bez większego echa (o ile w ogóle został odnotowany), a przecież informacja o tym, że gorący żydowski patriota, do tego zadeklarowany zwolennik premiera Netanjahu, dosłownie kupił sobie amerykańskiego prezydenta, zawiera wszelkie pozory istotnego doniesienia.  Konsekwencją tej sytuacji jest wiele zjawisk, z których najważniejsze wydają się:

  uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela (osobiste życzenie Adelsona), dwa bezprawne amerykańskie ataki rakietowe na Syrię, nominacja Johna Boltona (protegowanego Adelsona) na szefa Departamentu Stanu oraz - w konsekwencji - wypowiedzenie umowy nuklearnej z Iranem (JCPOA), co z dużym prawdopodobieństwem zwiastuje kolejną krwawą wojnę na Bliskim Wschodzie.  Dodać należy jeszcze, że Adelson nie jest jedynym żydowskim miliarderem korumpującym (czyt. wspierającym) amerykańskich przywódców.

  Wspomnieć można tu chociażby Paula Singera, Normana Bramana czy Rebekah Mercer.  Wszyscy ci "nienawidzący Iranu miliarderzy są teraz gotowi [po wypowiedzeniu JCPOA - przyp. redakcji] wyłożyć dziesiątki milionów dolarów na Partię Republikańską Trumpa, aby pomóc jej wygrać w listopadowych wyborach." - twierdzi były oficer CIA Philip Giraldi".".

  Na stronie 23 Kwaśnicki pisze:

  "Prezydencki budżet na rok fiskalny 2019 przewiduje zwiększenie rocznej dotacji dla Izraela o kolejne 200 mln dol. do łącznej kwoty 3,3 mld.".

  Widać stąd, że Trump stara się odwdzięczyć żydowskiemu lobby za finansowe wsparcie.  Ostatnio widziałam wiele analiz sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale w żadnej nie wspominano o Adelsonie, żydowskim lobby w USA ani też - o przekupstwie.  Tomasz Kwaśnicki rzucił nowe światło na przyczyny ostatniego zaostrzenia konfliktu z Iranem.

  

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (11 głosów)

Komentarze

Handel ... może i tak ... no ale kiedyś niejaki Zabłocki ,zainwestował w mydło ... :-) A obrót tym "towarem" bywa śliski . W szczególności ,gdy ktoś już wcześniej to mydło sprzedał .

Może taki mały poradnik "inwestora" : Warto wziąć pod uwagę ,że mydło w kostce może zupełnie inaczej się zachowywać niż rozproszone w rozpuszczalniku .The Soap - uncountable not to mention unpredictable noun ...

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/linoskoczek/

Moreover soap dissolve in polar and not polar solvents . Very tricky to handle . Price at ?? CCE Chicago Commodity Exchange ?? may be very volatile . Soap bubbles unseen so far . :-)
But such knowledge is probably common among Chicago or London brokers ,but not disclosed for broader audience .

Vote up!
4
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1564631

Pastor dr Robert Jeffress wielokrotnie obraźliwie wyrażał się o Żydach, katolikach, muzułmanach, buddystach i mormonach. W jego opinii Żydzi "są skazani na piekło", "Hitler był częścią boskiego planu", zaś katolicyzm to "geniusz szatana".

Ostatnio zmienił zdanie? Zaproszony przez administrację prezydenta USA pastor dziękował Bogu za "wspaniałe przywództwo wielkiego prezydenta Donalda J. Trumpa". Podczas ceremonii otwarcia  ambasady USA w Jerozolimie wygłosił modlitwę.

"Wierzę, że przemawiam w imieniu nas wszystkich, dziękując Ci każdego dnia za to, że dałeś nam prezydenta, który odważnie stoi po właściwej stronie historii - ale co ważniejsze - stoi po Twojej prawej stronie, Boże, jeśli chodzi o Izrael."

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

casium

#1564638

... "jasnej stronie mocy" , ech ... jak ta popkultura "kształtuje świadomość" . Tylko ,czy ktoś w tzw. międzyczasie nie podmienił świata z tego "czarno-białego" ,na "kolorowy" . Co znacznie utrudnia sprawę , no ale nikt nie mówił ,że będzie łatwo ... . Te czarno-białe filmy ,to jednak były w jakimś sensie lepsze .

Vote up!
1
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1564667

Oni są właścicielami całego majątku Stanów Zjednoczonych!. Od Banku Centralnego!. Przez wydruk pieniędzy, media, przez ropę naftową, przemysł motoryzacyjny, lotniczy i zbrojeniowy, spożywczy, farmaceutyczny, po rozrywkę i przemysł filmowy. Żydzi robią z USA to na co mają akurat ochotę. Robią to na całym świecie!. W 1941 roku popchnęli do wojny, którą sami wywołali. Kokietowali i finansowali Hitlera o początku lat 30-ych, jako właściciele niemieckiego przemysłu zbrojeniowego. Co ciekawe, słynny Zyklon B, był produkowany przez żyda z IG Farben, dla likwidacji biednego i roszczeniowego żydostwa z Auschwitz!. Zostali zamordowani po to, by zapewnić tym najbogatszym, prawo do roszczeń i odszkodowań!. Żydzi w Ameryce mogą wszystko. Zamordowali prezydenta Kennedy`ego, oskarżając o zamach Rosję!. Dlaczego go zamordowali?. W ich Ameryce, prezydent będący żarliwym katolikiem, nie ma racji bytu!...Rację bytu, mają wyłącznie żydowscy masoni i ich marionetkowe kukiełki!....

Vote up!
8
Vote down!
0
#1564647

Tak się robi interesy w Ameryce od dawna - polityka to najlepszy biznes. Od bogatych Żydów aż się roi w każdej branży oraz wzdłuż i wszerz całego politycznego spektrum. Obstawiają kogo się da po każdej stronie, a że idea Izraela jest jedyną rzeczą, wobec której są lojalni, więc nie dziwne, że żydowski interes jest zawsze na wierzchu.
Co takiemu Trumpowi zależy kogo albo co im za frajer oddaje za poparcie?
A to, kto ubił lepszy, kto gorszy interes albo kto się nastawił za friko, to się okazuje jak zwykle pod koniec kadencji.

A w polskiej polityce jest inaczej? Dopiero o naszych szebesgojach można powiedzieć, że sobie ich kupili. Większość liże, ciągnie i nastawia za friko w płonnej nadzieji, że ich ktoś gdzieś dstrzeże, pochwali.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1564651

Po co snuć jakieś teorie spiskowe? Przecież wszystkim doskonale wiadomo, że Trumpa wybrał Putin przy pomocy swoich 13 hakerów. Tak przynajmniej twierdzi FBI i CNN.
A jak sprawa się rypła to uciekając próbowali zabić super agenta Skripala ale im nie wyszło bo dostali przeterminowanego noviczoka.

Vote up!
2
Vote down!
-2

M.I.Onuckina

#1564678

niestety jak by na to nie patrzeć sprawcami wszystkich wielkich rewolucji, wojen, pogromów czy to w Europie, czy na cąłym świecie są Żydzi, także holokaustu!

Doszło do tego, że pejsaci zarządzają większością banków na świecie, w tym w polskich, decydują o budżetach większości państw i posiadają ponad 80, a może nawet 90% całego majątku światowego - zatem mają pieniądze i władzę, a jak tylko zechcą, to jakiś prezydent USraela, czy innego "mocarstwa" wykona na ich rozkaz wraże, nikczemne, wrogie działania przeciwko Polsce i Polakom - to już nawet się dzieje!!!

W tej sytuacji tylko Bóg może nas uratować!!!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1564755