Od czego zacząć naprawę Polski?

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Przewidując korzystny dla obozu patriotycznego wynik październikowych wyborów parlamentarnych - coraz więcej publicystów stawia to pytanie.  Ostatnio zrobili to Witold Gadowski w tekście "Remont Polski - felieton nieco bezczelny" {]]>TUTAJ]]>} oraz Kokos26 stwierdzając "Musimy odzyskać MSZ" {]]>TUTAJ]]>}.

  Zwracają oni uwagę na wiele ważnych rzeczy, ale moim zdaniem, najistotniejsze jest co innego.  Uważam, że przede wszystkim nalezy skrócić kadencję samorzadów i doprowadzić do przedterminowych wyborów samorządowych, najlepiej wczesną wiosną 2016.

  Jest to sprawa fundamentalna.  Jeśli lokalne sitwy będą nadal rządzić w gminach , powiatach i wojewodztwach prawem kaduka - na podstawie sfałszowanych w listopadzie 2014 r. wyborów - o żadnych prawdziwych zmianach w naszym kraju nie będzie mowy.  Wprawdzie Grzegorz Braun i jego ludzie spowodowali dymisję PKW [Braun został wlasnie uniewinniony z absurdalnego zarzutu "naruszenia miru domowego" {]]>TUTAJ]]>}], ale skutki fałszerstw trwaja nadal.  Trzeba z tym skończyć.

  Jest zadziwiające, jak mało uwagi poświęca temu zagadnieniu "koncesjonowana opozycja".  PiS w pierwszym odruchu pospiesznie odcięlo się od akcji Brauna, obawiając się prawdopodobnie utraty budżetowych subwencji, a potem "dokleiło" sprawę fałszerstw do swego tradycyjnego marszu - w dniu 13 grudnia 2014.  Z "naszych" dziennikarzy tylko Robert Tekieli pisał o tym na łamach "Gazety Polskiej", także postulując nowe wybory samorządowe.

  Te przedterminowe wybory oraz wymiana skompromitowanych fałszerstwami ludzi PSL i PO będą wyraźnym znakiem dla wszystkich, że upragniona zmiana nareszcie nadeszła.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Od czego zacząć naprawę Polski?

od samych siebie !!!!

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1490247

Pamiętac trzeba, że tak jak większość parlamentu PIS jest nasycony agenturą.... widać po ustawach i głosowaniach.
Tu zaś wytłumaczenie Siemiątkowskiego dlaczego tak się dzieje i dziać się musi

https://youtu.be/WfjvbBkjDUU

Vote up!
4
Vote down!
-1

emilia plater

#1490248

a jaki jest procentowy stopien nasycenia ta agentura w PIS-ie , tak w przyblizeniu

warto by to wiedziec z "pewnych zrodel"

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1490255

Witam! W PISie szczatkowy temat! W kraju z ruskimi 130-160 tys. agentury w administracji,spolkach ,radach nadzorczych,takze w sejmie! Bedzie duzo pracy,aby to wyczyscic! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1490267

Duży!.... Wystarczy patrzeć po ustawach i głosowaniach. 3/4 ustaw za oligarchią przeciwko społeczeństwu przechodziło jednogłośnie przy poparciu PIS, a jest tego kilka tysięcy za ostatnią kadencję jak nie kilkanaście. Śledziliśmy 2011/2012. Na 1360 ustaw, ponad 970 za oligarchią finansową przeciwko nam, społeczeństwu, przy poparciu PIS....niestety. Można wchodzić na strony Sejmu polskojęzycznego i sobie sprawdzać ustawy, głosowania. Tylko jest to kilka tygodni jak nie miesięcy, żeby tylko przejżeć. Oni sami tego nie czytają. Dostają streszczenia i który guzik wcisnąć.Tłumaczą się chłopaki, że by im życia nie starczyło na samo czytanie i zasłaniają się dyscypliną partyjną. To kto do cholery ich dyscyplinuje????

Vote up!
3
Vote down!
-1

emilia plater

#1490363

jest, była i będzie

Vote up!
2
Vote down!
0

emilia plater

#1490389

sPISki , wszedzie spiski, gdzie PIS tam i spiski :-)))))))

o matko !!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490439

prawda jest gorzka i nigdy na czs jej nie widzimy

Vote up!
2
Vote down!
0

emilia plater

#1490390

zbrodni

przeciwko PAŃSTWU !

i przeciwko NARODOWI POLSKIEMU !
 
 
 
 
 
 
 
 
no ale parasol ochronny WSI sobie z psów stworzyła. Na krótkiej smyczy stada olków, bolków, litwinów, olinów, sobie prowadziła.
 
I pewnie dalej ta sfora POlactwa im służy.
 
A nad WSI wisi tych 5000 ruskich zakonspirowanych agentów, tych zębów smoka POdrzuconych Polsce  w czasie wyjścia krasnej armii, a o czym ja dowiedziałem się tutaj za oceanem, czytając obszerną spowiedź wysoko POstawionego oficera służb, uciekiniera na Zachód. Pewnie dobrego kolesia tego gen., ojca założyciela partii POszustów, czym chwalił się publicznie przed kamerami tv.
Powtórzę:
 
HIMALAJE zbrodni !
Vote up!
7
Vote down!
0
#1490259

1. Rozwiązać cały Parlament wraz z Rządem i Prezydentem

2. Zdelegalizowac wszystkie partie powstałe po "Okragłym Stole"

3. Przeprowadzić dogłębną lustrację - pochodzenie, kontakty, teczki, agentura (wschodnia lub zachodnia), za jakimi ustawami dany osobnik głosował

4. Wywalić obecną ordynację wyborczą

5. Wybrać nowy system polityczny z nową ordynacją wyborczą

6. Wybrać nowe władze

7. Wystąpić z "eurokołchozu"

8. Wymagać od episkopatu nauk zgodnie z dogmatem katolickim (przed Soborem II), a nie modernizmu po Soborze II na potrzeby NWO

9. przywrócenie kary śmierci za zdradę Ojczyzny i Narodu Polskiego

10. Powołanie Instytutu do Tropienia Zbrodni Bolszewickich na Narodzie Polskim

11. Nauczanie prawdziwej Historii Polski

12. Zarządać zwrotu polskiego złota od Londynu i Berlina

13. Wystąpić o odszkodowania za straty wojenne do Berlina, Londynu, Paryża i Moskwy, a i Waszyngton i wiadomo za kogo pociągąc za odpowiedzialnośc też można

14. Renegocjować wysokośc zadłużenia Polski w MFW (przynajmniej do 40 - 50 %),

15. Powołać Pierwszy Polski Bank Państwowy, który działał by nie parając się lichwą.

16. odbudowywać Polski przemysł w oparciu o kapitał narodowy

17. przywrócić tradycyjne wartości rodzinne gdzie rodzić wychowuje dziecko, a nie instytucje państwowe

18. Uprościć prawo

Czy mam ciągnąć dalej ? No cóż. Przez ostatnie 100 lat nazbierało się trochę tego i człowiek nie jest już w stanie wszystkiego ogarnąć. Inna sprawa to fakt, że lista byłaby bardzo długa.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1490277

Nalezy przywrocic krola z wladza absolutna. Wszystko jest mozliwe jak sie chce. Zorganizowac armie nie do pobicia. I nie zapominac o Panu Bogu bo bez tego ani rusz. Nasza wiara musi byc prawdziwa a nie na pokaz. Nauka musi byc na najwyzszym poziomie bez bzdur ktorych obecnie ucza.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
3
Vote down!
0

casey

#1490283

zapominacie o gilotynie
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10303760_664863973568852_4672809867404566273_n.jpg?oh=6755c1dc6589fb997267258e6a3522df&oe=564D02D1

Vote up!
4
Vote down!
0

emilia plater

#1490364

Sprzatanie nalezy zaczac od zrobienia porzadku w lzych publicznych mediach ktore sa zaklamane , jatrzace do nie zgody  oraz klotni.

jazgot ""dziennikarek i dziennikarzy "" w TVP INFO jest oburzajacy i nie do zaakceptowania , to my obywatele jestemy zmuszani do oplat i oplacania ""dziennikarzy ""ktorzy sa nie rzetelni , stronniczy , manipuluja wapowiedziami.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1490296

To jest konieczność. Dzisiaj rozmawialam ze znajomą, która przyjechalą z Holandii. Współpracownicy złozyli jej wyrazy wspólczucia, że polskim prezydentem został jakiś zacofany potwór.

Nwiązując do tematu mam taką niesmiala prośbę, żeby komentować na stronie fb Andrzeja Dudy. Ja juz to robię, ale tyle tam POpaprańców, a może platnych trolli?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490399