Żydowskie wrzaski, Holokaust i nowe dokumenty

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

Dwanaście dni temu dni temu, w dniu 6.02.2018, opublikowałam notkę ""Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca" {TUTAJ}.  Rzeczywiście - na to wyglądało,  Wczoraj [17.02.2018] jednak nastąpił nowy atak Izraela na Polskę.  Pretekstem stała się wypowiedź premiera Morawieckiego na konferencji prasowej w Monachium:

  "Jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane, jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy zbrodniarze. Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy.".

  Izraelczycy uznali to za kamień obrazy, zaprzeczyli istnieniu żydowskich zbrodniarzy oraz uznali, iż Morawiecki "neguje Holocaust".  Oczywiście zaraz zaczęły się oburzać rożne organizacje żydowskie, premier Netanjahu, a nawet sędziwy Szewach Weiss.  Znowu mogliśmy usłyszeć typowy żydowski wrzask.  Na szczęście zdążyliśmy się już na niego nieco uodpornić.  Rzeczniczka PiS, pani Beata Mazurek oświadczyła:

  Premier Mateusz Morawiecki powiedział prawdę, która jest trudna do przyjęcia przez stronę izraelską. Nie przeczymy, że dochodziło do indywidualnej współpracy z okupantem z różnych stron, dlatego za mówienie prawdy nie ma potrzeby przepraszać" {TUTAJ(link is external)}.

  Sam premier Morawiecki powiedział, że należy kontynuować dialog z Izraelem.  Prawda jest jeszcze gorsza dla strony żydowskiej, niż mówił premier Morawiecki.  Zbrodniarze polscy, rosyjscy oraz ukraińscy w sumie wzięci nie wyrządzili Żydom nawet dziesiątej części tych krzywd, jakich doznali oni od żydowskich kolaborantów.  Sprawcami Holocaustu byli oczywiście Niemcy,. ale Judenraty i policja żydowska wysługiwały im się szczególnie gorliwie.  Przytoczę dane z artykułu "Holocaust. Ludzie. Dokumenty. Pamięć" opublikowanego w 2002 roku {TUTAJ(link is external)}:

  "Między 22 lipca a 3 października 1942 roku wywieziono z warszawskiego getta do Treblinki 310 322 osoby. Prawie wszystkich deportowanych zamordowano. Między 18 a 22 stycznia 1943 roku przeprowadzono kolejną obławę w poszukiwaniu 16 000 robotników do niewolniczej pracy w okolicach Lublina. Niemcom udało się pojmać tylko 6000 osób. Bojownicy żydowskiego ruchu oporu wystąpili zbrojnie przeciw Niemcom i oddziały SS wycofały się z getta.".

  Z dalszych danych z tego artykułu wynika, iż w styczniu 1943 w Getcie Warszawskim znajdowało się najwyżej 80 tys. osób.  Oznacza to, że przez dwa i pół miesiąca wymordowano 80% ludności getta, nie napotykając w zasadzie na opór.  Tak sprawny przebieg tej akcji Niemcy zawdzięczali Judenratowi, na rozkaz którego policja żydowska wyłapywała ludzi i pakowała do pociągów wywożących ich do obozów zagłady.  W getcie łódzkim przebieg Zagłady był wolniejszy, ale skutek ten sam {TUTAJ(link is external)}.

  Sadzę, iż stronę żydowską czeka w najbliższym czasie wiele podobnych przykrych niespodzianek. Zaczęto bowiem odtajniać coraz to więcej dokumentów dotyczących Holokaustu.  W kwietniu 2017 roku dowiedzieliśmy się, że: "Odtajnione archiwum o Holocauście dostępne w internecie. Akta potwierdzają, że alianci wiedzieli o zagładzie Żydów" {TUTAJ(link is external)}, a w dniu 15.02.2018 portal Niezalezna.pl doniósł:

  "Jak informuje ministerstwo kultury, dzięki staraniom wiceminister kultury Magdaleny Gawin i wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im Witolda Pileckiego uzyskał zgodę na dostęp do odtajnionych w 2017 roku materiałów ONZ Komisji ds. Zbrodni Wojennych (UNWCC). Dokumenty jednoznacznie potwierdzają, że alianci wiedzieli o istnieniu niemieckich obozów zagłady i obozów koncentracyjnych na terenie okupowanej Polski." {TUTAJ(link is external)}.

  Ukrywana przez 70 lat prawda staje się powszechnie dostępna.  Nie da się jej już zakrzyczeć i zatupać.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)

Komentarze

Żeby być szmalcownikiem wydajnym, trzeba znać środowiska, w których znajdują się ofiary.

A któż wiedział najwięcej o Żydach, jeśli nie sami Żydzi? Czyli to: gdzie się ukrywają lub mogą ukrywać i to jak są bogaci.

Wiedzieli o tym Niemcy i chętnie korzystali.

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jacek Trzaska

#1558257

O czym nasze media milczą, dlaczego Izrael stawia nas do kąta, jeszcze każe klęczeć. O tym że będą tam wybory wszyscy wiemy, ale oprócz tego w sprawie Premiera Netaniachu toczy się śledztwo. Nasze media skąpo piszą, że powodem jest luksusowy tryb życia prowadzony przez pana premiera i jego żonę. W rzeczywistości chodzi o łapówki, które otrzymywał ponoć premier od znajomych biznesmenów.

Cóż to były za łapówki. Ano o zgrozo pokazali w telewizji, paczka cygar i 6 butelek szampana. Coś tak jak u nas nielegalny zakup wędzonego dorsza wykryty ongiś przez obecną europosłankę P.O. Dzięki wykryciu tej afery do europarlamentu się dostała. W Izraelu jest podobnie. Tylko w Izraelu aferę wykrył i śledztwo prowadzi, nie poseł, nie komisja sejmowa tylko zwykły policjant. Taką aferę!!!. Żeby przykryć ten skandal Netaniachu, "poświęcił bez wahania nasze 1000 letnie doskonałe stosunki z diasporą żydowską. Ten szampan i cygara pokazują bezwstydnie izraelskie opozycyjne media. A za co była ta łapówka??? Otrzymana w dodatku o zgrozo od zagranicznego biznesmena. Ano biznesmen zrewanżował się za to, że Netaniachu  się wstawił u jakiegoś urzędnika w Amerykańskim Departamencie Stanu, aby udzielono biznesmenowi poprzednio odmówionej wizy. Wizy odmówiono bo biznesmen popełnił jakieś wykroczenie. Jak tłumaczył Netaniachu działał w interesie Izraela i stąd ta interwencja. Pięknie by było gdyby ten biznesmen był Polakiem, ale niestety nie jest. Gdyby nie ta Afera Netaniachu byłby pewny wygranej w wyborach jak Putin w Rosji, ale po tej kompromitacji przypomniał mu się pewnie przypadek naszego Komorowskiego.

Na skutek polsko-żydowskiej pyskówki jaka się po tym wywiązała, afera z cygarami odchodzi powoli w zapomnienie, a w Izraelu i u nas rządzącym rosną notowania w sondażach.

Pozdrawiam, tylko spoko, chłopaki nie płaczą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1558275

Chciałbym z powyższego wpisu zakwestionować TO zdanie: 

Na skutek polsko-żydowskiej pyskówki jaka się po tym wywiązała........

 

Nie było i nie ma żadnej polsko - żydowskiej pyskówki. Pyskówka jest jeno żydowska. Polska przytacza TYLKO !  fakty, które miały miejsce w czas wojny. TO tyle i aż tyle.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1558322

Oni po prostu bezczelnie klamia prosto w oczy i nawet sie nie zajakna! Uwazaja sie za narod wybrany i mysla ze im wszystko wolno!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1558278

Przed laty postulatowałem  tutaj o zmianę określenia i to z uwagi na to, że Żydzi określają się w tym temacie sami, a więc nie naród wybrany, tylko wyPrany i to z jakiejkolwiek moralności  i etyki...Judaizm bowiem różni się tym od Chrześcijaństwa, że obcego z definicji traktuje jako konkurenta, a syjoniści nawet jako wroga...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558320

Panicznie boją się prawdy o swoich Żydowskich zbrodniarzach. Między innymi mają na sumieniu np. tysiące Żydów walczyło w armii Trzeciej Rzeszy, 17.09.1939 r. Żydzi byli bardzo uradowani wkroczeniem armii sowieckiej. Majątek deportowanych Polaków był rozkradany przez sowietów i ich kolaborantów (Żydów lub lumpenproletariuszy białoruskich i ukraińskich). Nie można nie wspomnieć, że zarządzanie gettami przez Niemców nie byłoby w ogóle możliwe, gdyby nie istniały w nich żydowskie Judenraty i podporządkowana im Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską, która wydawała Niemcom na rzeź swoich rodaków. Legendarny Chaim Rumkowski został mianowany przez Niemców szefem Judenratu w łódzkim getcie. Był prawdziwym królem getta, panem życia i śmierci tysięcy rodaków. Z niespotykaną gorliwością i bezwzględnością wykonywał wszelkie niemieckie polecenia. Za jego czasów działy się w łódzkim getcie rzeczy niewyobrażalne. Tak było m.in. 4 września 1943 r., gdy Rumkowski zażądał od mieszkańców getta oddania swoich dzieci po to, aby następnie wysłać je do obozów zagłady. (Więcej: http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami/2). "Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii" - napisała żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie" (Kraków 1987).

Warto tu również przytoczyć wypowiedź pana Aleksandera Barkaszowa z roku 1994, lidera partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:

„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

J. Światło, J. Różański, J. Berman, Fejgin, St. Michnik, H. Wolińska, L. Brystygierowa i podobne Żydowskie bestie mordowały w katowniach i sądach tysiące polskich patriotów w latach 50-tych.

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1558287

Jacek Widor 30.09.2009 r. na stronie historycy.org napisał:

Józef Bratko w swojej pracy "Gestapowcy" wspomina też o żydowskich agentach Gestapo, zajmujących się głównie szmalcownictwem - za pełną akceptacją policji mogli "korzystać z życia" kosztem innych Żydów, z drugiej strony jako Żydzi mogli być (i bywali) zgodnie z przepisami zlikwidowani. Przez całą książkę przewija się liczny udział volsdeutschów w strukturach Gestapo GG - nie tylko jako szeregowych agentów, co dość oczywiste,ale także etatowych funkcjonariuszy niższego i średniego szczebla . Sceny ze "Stawki większej niż życie", gdy gestapowcy mówią płynnie po polsku okazują się nieoczekiwanie nie tylko kwestią konwencji filmowej.
Posiadam pierwsze, ocenzurowane wydanie z r. 1985 w którym autor oględnie wspomina o nieujawnianiu niektórych personaliów z uwagi na dobro żyjących rodzin zdrajców. Najprawdopodobniej chodzi o niemożność pisania wówczas o przejęciu części agentów gestapo przez UB. Nie wiem czy i jakie poprawki były wprowadzone we wznowieniu książki.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/145456/gestapowcy

PS

Szmalcownicy z "13":

https://pl.wikipedia.org/wiki/Urz%C4%85d_do_Walki_z_Lichw%C4%85_i_Spekulacj%C4%85

Żydowski Instytut Historyczny: http://www.jhi.pl/psj/Trzynastka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1558313