Rozpirzyć śmierdzące szambo

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj 

Tak, tak – śmierdzące szambo. Oto co zostawili po sobie szubrawcy, którzy dorwali się do władzy i przez osiem lat niszczyli nasz piękny kraj, pragnąc go unicestwić, zgodnie ze scenariuszem napisanym w obcych metropoliach.

I gdy widzę te fałszywe, wykrzywione gęby, gdzie każdy spostrzegawczy człowiek widzi kłamstwo i obłudę, jak nadal przed kamerami snują swą, zatrutą, pajęczą nić, to szlag mnie trafia.

Podobnie, jak widzę ich zdegenerowaną latorośl, rozpaskudzoną przez lata bezkarności tatuśków i mamusiek, takich Sthurów, Kijowskich, czy kawiorową komunistkę Nowacką, to rzygać mi się chce.

 

 

 

 

Nierzadko budzi się we mnie jastrząb. Chciałbym sprawy załatwiać szybciej i skuteczniej. Nie obchodzi mnie przy tym, co inni na to powiedzą.

Ropiejące wrzody należy przecinać szybko i zdecydowanie inaczej może dojść do zainfekowania całego organizmu.

Nawet tu, na prawicy, wyleniałe córy rewolucji i wieczni tchórze defetyści, wrzeszczeli na mnie, gdy dawałem głos mojemu radykalizmowi, że znowu chcę utoczyć polską krew. Krew młodych Polaków, która może przecież być lepiej spożytkowana na zmywakach w Londynie, berlińskich domach opieki nad niedołężnymi, czy w wielkich światowych korporacjach, tych ciągle nienażartych lewiatanach.

 

Każdy ma pragnienie spokoju i bezpieczeństwa. Myślałem sobie – tylko wygrać te jedne i drugie wybory, a będzie pięknie i zaczniemy wreszcie się prawidłowo rozwijać. Któż przecież tego by nie chciał?

Lecz nie. Jak widać przez te sto dni nowych rządów, upiory przeszłości i ich nowe sługi nie dają za wygraną.

Czy nie powtarza się sytuacja z początku lat dziewięćdziesiątych, gdzie zastosowano "grubą kreskę", by uniemożliwić niezbędne dla prawidłowego rozwoju dekomunizację i lustrację? Czy znowu przez długie lata będziemy toczyć potyczki z tymi szubrawcami, agentami niepolskiej sprawy, demonami komuny i lewactwa?

 

Dlaczego nie można się rozliczyć raz, a dobrze?

 

Wyleniałe osły w czarnych togach, a także w sutannach, profesorkowie od pierdzenia w stołek, czy zakłamana i zdeprawowana banda funkcyjnych propagandzistów pieją z zachwytu i wspólnie gęgają, jak to pięknie "okrągły stół" rozwiązał rewolucję. Nie było bałkanizacji; nie było trupów (tych paru zamordowanych przez służby księży się nie liczy).

Polski model rewolucji. Przykład dla całego świata...

 

A w rzeczywistości największe oszustwo po drugiej wojnie.

 

Wiele lat było potrzeba, dokładnie ćwierć wieku po oszukańczej transformacji, aby naród wreszcie dostatecznie zrozumiał, że żyje we wielkim oszustwie. I zagłosował za prawdą i uczciwością, a wystraszony aparat wyborczy nie był w stanie dostatecznie wyborów sfałszować.

I co z tego?

Natychmiast poszedł przekaz, że takie wybory są gówno warte, bo PIS został wybrany 17% głosów społeczeństwa. Łyso wam, nie? Nie macie co podskakiwać, bo tak na prawdę większość Polaków jest przeciwko wam.

To nieważne, że oni nie poszli głosować na PO, PSL i Nowoczesną, ale nie głosowali też na PIS.

Tak proszę państwa gra się na nowoczesnych instrumentach. Jak nie kłamstwo, to chociaż kłamstewko. Durny naród to kupi...

 

Ledwo doktor Andrzej Duda, człowiek światły, kulturalny i nowoczesny, dosłowny negatyw Komorowskiego, został prezydentem, a przemysł pogardy ochrzcił go filmową ksywką Maliniak. Że niby tak się łasi do prezesa. Pewnie wymyśliła to ta kopalnia humoru i celnych powiedzeń, młody Sthur, ten jakże błyskotliwy aparatczyk ancien regimu.

To był znak, że plucie, pogarda i nienawiść, mimo fatalnej przegranej, będą kontynuowane. Zanim jeszcze Szetyna ogłosił wojnę totalną.

Polskojęzyczne media niemieckie i te chazarskie tefałeny ucieszyły się, że nie będą musiały zmieniać profilu. A nawet im się polepszyło, bo już nie będzie plucia na opozycję, tylko na władzę.

 

 

No więc po 25 października 2015 miałem nadzieję, że gołębia część mojej natury będzie mogła się pławić w radosnym niepokoju nowego budowania, prostowania krętych ścieżek i zwycięstwa prawdy nad zakłamanym światem.

 

Niestety...

 

Sto dni minęło, a starzy szubrawcy mają się dobrze. Przestępcy sobie swobodnie gwizdają. A młode lewaki, kupione za wdowi grosz, ochoczo zarabiają na kolejny kolczyk w uchu, nosie, czy w miejscach intymnych.

I to budzi mój gniew i powolutku zaczynam się gotować.

 

Ja wiem, że polityka to delikatna sprawa i trzeba być ostrożnym i umiarkowanym. Niby nie ma miejsca na ruchy gwałtowne. To nic, że naprzeciwko mamy padalców, krętaczy i złodziei. Trzeba z nimi delikatnie... Dlaczego???

 

Wytaczają przeciwko nam armaty. Najgrubsza z nich, prawdziwa Gruba Berta nazywa się "państwo prawa".

To ulubiony chwyt europejskich lewaków wypasionych na stołkach i przy korycie niemieckiego Bizancjum.

Państwo prawa. Nie państwo sprawiedliwe; nie państwo dobre dla obywateli, tylko właśnie państwo prawa.

Nawet taki zapiekły wróg PISu, jak profesor Ewa Łętowska, która doktoryzowała się w słynnym roku 1968, stwierdziła na wykładzie, że państwo prawa istnieje tak długo, jak wszystkie strony sceny politycznej taki status akceptuje. A jak praktycznie nikt nie akceptuje, odbywa się istna żonglerka paragrafami, ba... konstytucją, to o jakim państwie prawa mowa?

 

Usłyszałem taki wspaniały wywód, który przeprowadziła któraś z tych mądrali od Petru: to co robi teraz PIS jest wstrętne i paskudne. Nie ma do tego prawa. ALE gdyby miał większość konstytucyjną, to wszystko byłoby w porządku. Ale do tego czasu wara od wodza Rzeplińskiego. A potem, to można by go powiesić choćby za jaja i wszystko by było OK.

 

No więc cała ta cyniczna, zakłamana ferajna, bezczelnie nas rozkradająca przez osiem lat i podbudowana kryptokomunistycznymi, neoliberalnymi i nierzadko homo, kolesiami z Europy, niby stoi teraz na straży prawa, jak garstka Greków w wąwozie Termopile.

To doprawdy tragikomiczne: - złodzieje, oszuści, gangsterzy i banksterzy, kombinatorzy i szubrawcy stają w obronie prawa i będzie to wojna totalna.

 

A gdzie są armaty Zjednoczonej Prawicy?

Na razie widzę tylko marne pukawki. Nawet taki kiedyś drapieżnik, jak Kurski, przeistoczył się w kotka przytulankę, wypieprzając z TV młodego, prawicowego rewolucjonistę Rachonia. Ciii... nie trzeba tak ostro. Czyżby dlatego, że z wieloma draniami jesteśmy po imieniu?

 

A nie można unieść dywanu i powyciągać ukryte smrody?! Kulturka wg Sthura nie pozwala?

 

Panie Grzegorzu Schetyno, jak to tam naprawdę było z Aferą Hazardową?

Panie Sławomirze Neumann, kto w Ministerstwie Zdrowia, gdzie pan był wiceministrem doprowadził do tego, że polscy pacjenci nie mogą kupić ratujących życie leków, bo zezwolił pan na eksport (legalny???) do spasionych niemieckich brzuchów.

A urocza pani Hanno Gronkiewicz – Waltz, jak pani rodzina weszła w posiadanie dochodowej kamienicy w Warszawie?

 

To tylko walczące o państwo prawa prezydium Platformy Obywatelskiej. Ile tam jeszcze przekrętasów, to możecie sobie tylko wyobrazić. Ja tu w Trójmieście muszę oddychać tym samym powietrzem, co szemrany handlarz mieszkaniami (ostatnio siedem) Adamowicz, czy niedoszły skazany Karnowski.

 

PSLu, ostrzegam, nie należy dotykać i omijać z daleka. Tak się można upaskudzić. Podobno chcieli pozwać do sądu Pawła Kukiza, że nazwał ich gangsterami. Ale im przeszło, jak się zapytali sąsiadów i krewnych ulokowanych tu i tam.

 

No, a nasza gwiazda rocka, właściwie to nawet psychodelic transu. Ryszard Petru, który wpuścił w maliny milion frankowiczów. Czy on i co takiego przyrzekał swojemu bosowi Sorosowi?

Bo za kumaty to on nie jest, jeżeli na trybuna ludowego namaścił faceta, nijakiego Kijowskiego, z trzema kolczykami w uchu i tzw. kitką idioty, który swobodnie, a jakże, zalega z 80 tysiącami niepłaconych alimentów. Może w ramach państwa prawa uznał, że dziecko nie jest jego, bo nie ma kitki?

 

A może posprawdzać skąd forsę miały Polsaty, TVNy, czy GieWu... Może ukradziono ją obywatelom?

 

Panowie wojownicy z PISu, sami widzicie jakich macie przeciwników. To nie armia, tylko ciury wlokące się za taborami. Same łachmyctwo. Mocniej tupnąć, a pochowają się po dziurach i pod kamieniami.

 

Tak, jak głosowałem na Andrzeja Dudę, a później na PIS, to marzyła mi się totalna rewolucja państwa. A co mam? Jak dumnie Szetyna powtarza – totalną opozycję.

100 dni to niby nie za dużo... Ale paru ewidentnym przestępcom, można by już wytoczyć procesy. Tak dla przykładu. Żeby się zastanowili, zanim zaczną kłapać jęzorem, w Brukseli, Berlinie, czy Waszyngtonie. Żeby wiedzieli, że sprawiedliwość, która ich dopadnie, jest ważniejsza od prawa, które ich ochrania.

 

Panie prezesie Jarosławie Kaczyński! Jesteśmy rówieśnikami i jako gówniarze zdarzało nam się tłuc z wrogami. Czyżby Panu już ta chęć przeszła? Czy wystarczy Panu od czasu do czasu wykrzyczeć prawdę i oznajmić niesprawiedliwości?

Czy trzeba mieć większość konstytucyjną by faktycznie zmienić Polskę?

Jak długo jeszcze będzie się ciągnął po kraju ten "opozycyjny" smród po gaciach?

 

Platforma u władzy potrafiła grać perfidnie. Nawet bardzo perfidnie. Czy takiej perfidii nam brak, by forsować nasze rozwiązania?

 

Dajmy sobie spokój z sondażami. Niech one nie usypiają. Faktycznie PIS zdecydowanie prowadzi. Ale ... mu nie wzrasta. Oczywiście można poprawy się spodziewać, gdy zaczną w życie wchodzić ustawy społeczne.

Lecz dla mnie to wszystko dzieje się za wolno.

Nie widzę skutecznych ataków i kontrataków w stosunku do autentycznych wrogów Polski.

Chyba nikt nie spoczywa na laurach?

 

Kto jeszcze oprócz tych podejrzanych politykierów bruździ Polsce i zmianom na lepsze? Kto się lepiej czuje w smrodliwym bagnie niż na twardym gruncie?

 

Oczywiście polskojęzyczne, ale nie polskie media. Tuby nowego porządku świata i lewackiej kryptokomuny (kto daje pieniądze Krytyce Politycznej?).

 

To marcowi docenci i magiczny krąg uniwersyteckich "akademików"; tych pożal się Boże uczonych, których nikt nie czyta, nikt nie respektuje, a oni się kiszą we własnym sosie, tak, jak pan ex-minister i były rektor, który odsunął na moich oczach kieliszek, bo wolał pić wódkę prosto ze szklanki.

 

To także prawnicy stanu wojennego. Magicy od żonglowania, gotowi każde prawo ustawić zgodnie z potrzebą chwili, albo ukrytych w cieniu mocodawców (sędzia Milewski). Kasta, która lata całe nietykalna, uznała, że jest ponad wszystko i tylko sam Bóg mógłby im zagrozić.

Czy pana Rzeplińskiego nie można zmusić do zapłaty?

 

Ekolodzy, formacja, która wielokrotnie udowodniła, że składa się z cynicznych hipokrytów, nie chce dopuścić do wycinania chorych drzew w otulinie Puszczy Białowieskiej, dopuszczając w ten sposób by pasożyty zniszczyły ten cud przyrody.

Czy nie należy podobnie usuwać takich ludzkich pasożytów? Przecież oni nieustannie infekują obywateli.

Ktoś ma jakieś wątpliwości powodowane chrześcijańskim miłosierdziem?

Oni cały czas żerują na naszej dobroci i miękkości.

Raz trzeba być twardym, by potem wieść życie spokojne i dostatnie...

 

,

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Tak i ja myślę tylko zastanawiam się czy dopiero "trzecia wojna światowa" może coś zmienić.
Dlaczego co dzień czytam i słucham o nowych wstrętnych działań PO i PSL(teraz podsłuch dziennikarzy),
łotry, zbóje, gangsterzy nami rządzili, kiedy - czy w ogóle doczekam - ich osądzenia.
Co p. Jacka Kurskiego to co zrobił z p.Rachoniem to wstrętne. Czyli też mu się poglądy zmieniły, czy się po prostu boi ? A może są inne aspekty tej sprawy ? Dlaczego tego nie powie wprost ?
Dokąd mój kraj będą poniewierane przez UE, Komisje i inne ? NA TO NIE WOLNO POZWALAĆ !!!
Mało było 150 lat zaborów i 50 lat ruskiego zbrodniczego panowania ?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

NorDez

#1508953

Dziekuję za aprobatę i pozdrawiam.

Trzecia wojna chyba nie będzie potrzebna.

natomiast jest potrzebna bardziej zdecydowana postawa. I to nie tylko werbalna.

A złodziei i przestępców za kraty.

 

Serdeczności

 

Ps. Jak się dowiem u źródła, co się stało z Michałem Rachoniem, to opublikuję. Na razie odezwał się dr Targalski

       [ nasze blogi   Szantaż Kurskiego ]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508971

Witam.

Szanowny Panie jazgdyni, Polska jest niszczona 27 lat. Proszę o tym pamiętać.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1508954

Dziekuję

Nie omieszkam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508972

Napisał pan to jak i ja na to patrzę i widzę. Potrzebny jest nam marszałek na koniu co by z szablą  przepędził ten cały trybunał ,

resztę darmozjadów i szkodników. 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Loter

#1508955

Witam

 

Pewnie by się pan zdziwił, jak wielu z nas widzi to tak samo.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508973

Świetna notka.

Piłsudski miał chociaż Berezę Kartuską dla zdrajców czy komunistów...

A co może PiS?

Nawet Kurski w TVP jest już podsterowywany przez PO-wskie, postbolszewicko-lewackie i mafijne układy w TVP...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1508957

Witam i dziękuję.

 

No nie mamy Berezy Kartuskiej, ale za to przestępców i zdrajców jakby więcej.

Ja się tylko pytam - ile jeszcze dla nich bezkarności?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508975

Witaj Janusz

Daje się wyraźnie zauważyć straszne szkody, jakie politpoprawność poczyniła w PISowskich mózgach.

W imię tego "co ludzie powiedzą", trwa totalny odwrót na wszystkich frontach.

Nawet M.Rachoń już nie w TVP, bo zbyt wielu sbeków chciał wyrzucać.

Kurski już się w salon wtapia i kumpli braciszka do studia zaprasza.

Na miejsce Rachonia ściągnął gwiazdę szyderstwa ze Smoleńska - Sufina.

Nie jest dobrze.

Ale alternatywą jest pogonić zarówno polszewików jak i nasze najemne niedojdy,

a za porządki wziąć się własnoręcznie.

I ku temu drugiemu rozwiązaniu skłaniam się coraz bardziej.

Jak sam napisałem w swoim credo- JA NIE CHRYSTUS!

I miłosierdzie mam WYŁĄCZNIE dla Przyjaciół.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1508959

Witaj

 

Nigdzie nie jest powiedziane, że szeregi nalezy przerzedzić tylko po tamtej stronie.

Tutaj też się znajdzie parę robaczywych jabłek. Jak zawsze, zresztą.

 

Czy Kurskiemu już odbiło? Nie wiem. Zobaczymy...

 

Serdeczności

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508976

michal.rachon @michalrachon 10h10 hours ago

O @DawidWildstein w roli kierownika redakcji #publicystyka walczyliśmy od miesiąca. Super, że w końcu się stało. Od poniedziałku ogień!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509102

Dzięki

 

Widziałem, ale jeszcze nie wiem, co o tym sądzić.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1509148

Jacek Kurski PL ‏@KurskiPL Mar 9 Warszawa, Polska @michalrachon jako wicedyr TAI pomyślnie zakończył przygotowanie nowych formatów. W nagrodę staje się główną twarzą @tvp_info #dobrazmiana

https://twitter.com/michalrachon

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1508996

Witam, ten organizm jest juz od ponad siedemdziesieciu lat zainfekowany...istnieja nawet metastazy. Stan organizmu bardzo zly, stwierdzono nowotwor zlosliwy...  A "doktory" no coz ? Podobno " dobre", tylko z anestezjologami niejakie problemy...czy operacja sie powiedzie? W jakis Szwajcarskich szpitalach moze byloby nieco lepiej, ale u nas ? A jeszcze ktos nagrany podmieni to czy tamto...Przeciez na zyciu akurat tego pacjenta, az tak wielu nie zalezy...tylko polowa rodziny jest zainteresowana, Drudzy juz licza spadek i potajemnie wywoza meble z sionku..., a sasiedzi spekuluja nad suma jaka beda musieli zaplacic za parcele. Inni zainteresowani tj. z okolicznej wsi dywaguja wlasnie nad cena budynkow gospodarczych...A o dwor, to sam Starosta chce zawalczyc...A wszystko przez to, ze pacjent niczym w komie lezy i nie bardzo "ruchawy "

pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1508960

Witaj Krzysiu

 

Sam widzisz, napisałeś to, sytuacja na ojomie jest ciężka. Tym bardziej, że sam pacjent za bardzo nie chce walczyć.

Może jakiś elektrowstrząs, albo defibrylator by się przydał?

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508977

Witam ponownie  Januszu,

no tak od elektrowstrzasow, to bym byl z daleka...(  okraglostolowe biesiady i polityczne szelki bolkowego  zasranstwa ), natomiast defibrylator jakos kojarzy mi sie z " koszerna dobrocia " rodem z juesej... Dla tego pacjenta, Polska zwanym, dla tego naszego organizmu, do kolejnej operacji, ktora w najblizszym czasie ma sie odbyc nalezy BARDZO starannie WYDENZYFEKOWAC chirurgiczne instrumenty i inne specyfiki..., gdyz czasami wydaje mi sie, iz anestezjolodzy  akurat przy tej OPERACJI  wazniejsi sa od samych chirurgow !

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1509199

 Witam! Coś nagle złego dzieje się w TVP! Mam nieodparte wrażenie,że po odejściu Pana Rachonia medialny przekaz TVP i TVP Info, mocno lewituje w lewa stronę.Aż 70% antenowego przekazu,to lewacka szczujnia na ekranie! Panie Kurski,zmiany nie polegają na kosmetyce,ale na wywaleniu z mediów calej lewackiej zgrai łacznie z wożnym! Wszystkie szczury muszą odejść! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1508968

Czyzby pan Kurski jeszcze nie poukladal papsiurkow na swoim biurku ? czy tez jest na jakims umyslowym urlopie ? No w kazdym razie nie powinnismy odniesc wrazenia, ze stanowisko go przerasta... ani, ze jakas mentalna prostata go dopadla...

pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1508969

Witam

 

też nie jestem zadowolony tym, co widzę w TVP, a głównie w TVP Info. Wyczuwam ciągle pewne lewicowe przegięcie.

Może ponownie trzeba będzie całkowicie powrócić na Republikę i Trwam?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508978

Poczekajmy do zakończenia ważnych wydarzeń jakie będą niebawem, myślę że po tych wydarzeniach wszystko potoczy się b.szybko

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1508974

Witam

 

jeszcze trochę cierpliwości potrafię wskrzesić.

Lecz jestem już mocno zaniepokojony.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1508979

Mnie ten typ absolutnie nie pasuje  do zajmowanego stanowiska.Wewdług mnie to jakies niepoprozumienie,bo kurski nie działa racjonalnie.To ze kilku wyrzucił  nie zmienia faktu bo telewizornia pod jego zarządem  niewiele się zmieniła a powiedziałbym że jest to wydanie POlszewickiej telewizorni w delikatniejszej formie.Dalej króluje bełgot,brak konkretów i te znienawidzone mordy.Dlaczego dacowiec,otóz jak startował powtórnie do  jewropy jego banery były umieszczane na dachach,stąd dachowiec i takim w moich oczach pozostanie bo nie widzę możliwosci zmiany jego osobowosci.On mysli latac i siedziec wysoko,ale do tego trzeba charyzmy i odwaznych szybkich decyzji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1508980

W całości się zgadzam z autorem.Kilka tygodni temu napisałem w komentarzu (w streszczeniu) podobnie jak autor,to napisano że jestem wynajęty przez Platformę.Ręce opadają.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1508983

frag.felietonu p. St. Michalkiëwicza ''trybunalem w rzad'' A dlaczego Stany Zjednoczone próbują używać tej pałki do dyscyplinowania aktualnego rządu w Polsce? A dlatego, że po 18 czerwca ubiegłego roku przyjęły od najważniejszych ubeckich dynastii w Polsce, podżyrowaną przez ubeków izraelskich ofertę pomocy w utrzymywaniu w ryzach mniej wartościowego narodu tubylczego w zamian za możliwość kontynuowania okupacji naszego nieszczęśliwego kraju i pasożytowania na zasobach obywateli. Wprawdzie w związku z ponownym objęciem Polski amerykańską kuratelą Stany Zjednoczone wciągnęły Prawo i Sprawiedliwość na listę swoich, powiedzmy eufemistycznie – faworytów, ale wciągnęły na nią również starych kiejkutów. Z punktu widzenia potrzeb aktywnej amerykańskiej polityki w Europie Wschodniej PiS jest znakomitym kandydatem na dywersanta, bo bardziej nie lubi Rosji, niż kocha Polskę, a z kolei stare kiejkuty są jeszcze wygodniejsze, bo za napiwek zrobią wszystko, co im się każe i nie trzeba wobec nich udawać nie tylko partnerstwa, ale nawet przyzwoitości. Ponieważ na liście faworytów Amerykanie umieścili i PiS i stare kiejkuty, mamy w Polsce polityczną wojnę, którą można nazwać II wojną o inwestyturę. Gdyby tak nie było, gdyby stare kiejkuty nie zostały wpisane na listę amerykańskich faworytów, żadnej wojny by nie było, a każdy ubek ratowałby skórę na własną rękę. Ponieważ jednak są, to Amerykanie przy pomocy dyscyplinowania rządu pałką Trybunału Konstytucyjnego utrzymują między swymi faworytami równowagę, zgodnie z zasadą divide et impera to znaczy – dziel i rządź. chyba tgo jest powod ze niemozna pojsc na calosc. niemam nic przeciw PIS ale uwazam jak p. Stanislaw ze sa ekspozytura amerykanaka w koperacji z zydami. pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1508987

 Witam! Moim zdaniem ,tu nie chodzi o Amerykańców,ale o Germańców i Sowietów broniących Polskę przed szczytem NATO w Warszawie! Cala ta lewacka "opozycja",to strach przed bazami NATO w Polsce,bo wtedy rzeczywiście znikną bezpowrotnie pogrobowce bolszewi.Utracą wtedy grunt na którym sieją swoją chorą antyPolską propagandę! Tracac zawlaszczone zdradziecko przywileje wyja nad zerwanymi kajdanami Polakow! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1508990

Drogi kolego , mniej słów wiecej czynu.

Nie ma sensu rozposywanie się w takim formacie i lamentowanie. Trzeba przyjąć do wiadomości, że walka nigdy się nie konczy i nie mozna sobie pozwolić na spoczywanie na laurach. Strona prawicowa powinna się zmobilizować i być gotowa do dzialania gdy przyjdzie czas. Takie są czasy i takie są wymogi. Trzeba się zorganizować w obronie interesu narodowego i realnej demokracji, bo wolność sama nie przyjdzie, tym bardziej, że atuty są po naszej stronie.

Nie należy więc popadać w sterowaną histerię.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1508989

Szanowny Autorze, to chyba najlepszy tekst ostatniego bardzo trudnego okresu dla Pana, Polski, Polakow i polskości.

                                                    Pozdrawiam najserdeczniej,  życząc Panu i nam wszystkim niepoprawnym "...Aby Polska była Polską...".

Pana tekst zamieszczam na swojej stronie autorskiej

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=2

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1508994

Młodzież dzisiaj tłumnie zebrała żeby wesprzeć sędziów TK.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1509001

chciałam zamieścić coś ciekawego, ale nie umiem wklejać grafiki, szkoda, bo "ubaw byłby po pachy", mówi się trudno.

 

 

 

  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1509004

Nie martw się , jak tego uczyłem się coś ze dwa lata:-))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1509006

to miód na nasze zatroskane serca.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1509069

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1509010

ten jeszcze lepszy niż poprzedni :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1509070