Piotr Nowak - "Czy zgotujemy imigrantom holokaust"

Obrazek użytkownika elig
Świat

  Pod koniec stycznia 2015 napisałam notkę "Grożba ludobójstwa w Europie Zachodniej?" {TUTAJ}.  Pisalam tam:

 "Zawsze byłam nieufna w stosunku do politycznej poprawności i multi-kulti, podejrzewając,że mogą one doprowadzić do jakiejś strasznej tragedii.  Ostatnio te przeczucia się nasiliły.  Przyznam, iz nie jestem w stanie wyobrazić sobie "Eurabii", czy też "Kalifatu" w Europie Zachodniej.  Doskonale za to mogę przewidywać wielkie "czystki etniczne" lub nawet "Holocaust-bis" [skierowany tym razem przeciw muzułmanom, a nie Żydom].  Oczywiście - nie dziś, ani nie jutro, ale powiedzmy, za 10. 20, lub 30 lat.

  Mamy bowiem kilkuprocentową, agresywną mniejszość, coraz bardziej znienawidzoną przez większość społeczeństwa, oraz tchórzliwe władze kneblujące ludziom usta polityczną poprawnością.  Przypomina to nieco sytuacje na Bałkanach, gdzie komuniści przez czterdzieści kilka lat wmawiali wszystkim "braterstwo narodów Jugosławii", a gdy władza ich upadła - narody te rzuciły się sobie do gardeł.

  Tak więc,  materiał wybuchowy jest już w Europie Zachodniej przygotowany. Czego potrzeba, by doszło do eksplozji?  Przede wszystkim głebokiego kryzysu lub wojny oraz załamania się dotychczasowego systemu władzy i wyłonienia się polityka /ów/, który poszczuje ludzi na siebie.  W Rosji carat załamal się po I wojnie światowej, a politykami byli Lenin i Stalin.  W Niemczech politykiem był Hitler, który doszedł do władzy z powodu Wielkiego Kryzysu.  W Jugosławii upadl komunizm, a politykiem był Miłoszewicz ze swą "Wielką Serbią".

  Przydatne są też wpływy zewnętrzne.".

 Tekst ten przypomniałam w moim przedwczorajszym artykule {TUTAJ}, stwierdzając, że:

 "Jeśli nie powstrzyma się tej inwazji imigrantów, UE się załamie, a po jej upadku dojdzie do krwawego konfliktu, podobnego do wojen na Bałkanach po rozpadzie komunistycznego reżimu Tito.  Przypomnę, że zginęło w nich ponad 200 tys. ludzi.  Pisałam o tym w mojej notce "Groźba ludobójstwa w Europie Zachodniej?".  Multi-kulti może się skończyć krwawą łaźnią.".

 No cóż, zasięg mojego blogu jest niewielki, a w mediach mainstreamu nikt nie pisnął na ten temat ani słowa.  Aż do dzisiaj [3.10.2015].  Ukazał się bowiem "Plus Minus" [weekendowe wydanie "Rzeczpospolitej"], a w nim publikacja Piotra Nowaka, profesora filozofii z Uniwersytetu w Białymstoku, zatytułowana "Czy zgotujemy imigrantom holokaust" .  Artykuł ten można przeczytać w portalu Rp.pl {TUTAJ}.

 Tytuł tekstu Nowaka ma formę pytajacą, ale w rzeczywistości profesor jest pewien, że holocaust muzułmanów nastąpi.  Zaczyna od apelu skierowanego do nich:

  "Nie przyjeżdżajcie do nas. W Europie czeka was tylko śmierć. Zabijemy was.".

 Dalej Nowak pisze:

 "Jeśli nie chcę mahometan w Europie, jeśli z przerażeniem odnoszę się do ich obecności na Starym Kontynencie, czynię tak z obawy o ich los; nie ze strachu przed nimi, ale o nich. Historia bowiem lubi się powtarzać i to bynajmniej nie jako farsa. Mówiąc krótko, oni tu zginą, zostaną wyeliminowani, zdeptani, wgnieceni w europejską ziemię, ponieważ warunki możliwości Zagłady ( ...) nie zostały usunięte. Dzieło zniszczenia może się powtórzyć zawsze na nowo, właściwie w każdej chwili.".

 Pod koniec tego artykułu czytamy:

 "Rzeź rozpocznie się w chwili, gdy mahometanie zmienią się z osób nieco abstrakcyjnych i egzotycznych we wszechobecnych, natrętnych innych – z ich chałatami, pejsami, z obcym słowem i niezrozumiałą mową. A kiedy przekona się mieszkańców Europy, że niechciani przybysze stanowią dla nich realne zagrożenie, wówczas przebudzą się uśpione demony. (...)

 Takie zjawiska, jak tolerancja, prawa człowieka, przekonanie o godności ludzkiej, zostaną uznane w obliczu skrajnej inności za śmiechu warte. Najpierw Europejczycy osadzą mahometan w obozach internowania – na świeżo wybudowanych stadionach, które nieraz służyły tym celom – następnie wymordują ich (...) Zachęcają nas do tego media, stopniowo odczłowieczając obraz mahometan, znieczulając i usypiając naszą wrażliwość na krzywdę innych; zachęcają nas chaotyczne, przekupne i niezrozumiałe decyzje europejskich polityków".

 Czy ta skrajnie pesymistyczna wizja może sie ziścić?  Brakuje mi u Nowaka uwag na temat załamania się systemu władzy w Europie Zachodniej.  Jest to warunek konieczny dla ludobójstwa - pisałam o tym w cytowanym wyżej fragmencie mojej styczniowej notki.  Nie sądzę też, by groziła powtorka z holocaustu Żydów - raczej seria pogromów, czystek etnicznych oraz masowych deportacji.  Uważam jednak, ze sytuacja robi sie coraz bardziej niebezpieczna i szybkie polityczne rozwiązanie kwestii napływu muzułmańskich migrantów jest konieczne.

 Na koniec wspomnę o debacie Plus Minus na temat poruszony w artykule prof. Piotra Nowaka.  Odbędzie się ona w poniedziałek, 5.10.2015, o godz 18:30 w kawiarni Niespodzianka przy Marszałkowskiej 7 w Warszawie. Udział wezmą: Piotr Nowak, Tomasz Terlikowski, Paweł Wroński, Piotr Szumlewicz, Wojciech Stanisławski oraz Mateusz Matyszkowicz {TUTAJ}.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)

Komentarze

że to jest całkiem realne zagrożenie. Historia zatacza koło, do tego może dojść, gdy załamie się gospodarka państw zachodniej Europy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1494962

- nie mają już zębów ani pazurów. Cała nadzieja w Polakach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1494976

Jest też inne zagrożenie , że to muzułmanie zaleja Europę w ramach obrony  swojej wiary. A kto im sie przeciwstawi ? Polska ze swoimi 40 000 zdolnych do walki żołnierzami i 60 000 generałami i oficererami szkolonymi w Rosji? Nie ma niestety Jana Sobieskiego. Nie ma niezwyciezonej husarii.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1494978

Czy profesor Nowak myśli, że my pozwolimy by nas kozojeby wymordowały, że będziemy potulnie nadstawiać głowy pod topory.

Będziemy spokojnie patrzeć jak gwałcą i mordują, a kościoły zamieniać na meczety.

Tytuł profesora, a nie widzi kto kogo morduje, ilu chrześcijan rocznie ginie z rąk wyznawców Allacha.

W końcu cierpliwość chrześcijańska tez się wyczerpie, i zacznie się walka o życie, i przetrwanie.

Panie prof. Nowak pańska POprawność POlityczna aż nadto widoczna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1494980

Na podstawie zachowań tubylczych mieszkańców Europy można dojść do pewnych ciekawych spostrzeżeń.
Otóż doły społeczne, t.zw. czerń, proles i.t.p są bardzo często oskarżane m. innymi o ksenofobię, rasizm, antysemityzm i nielolerancję, na co są przytaczane liczne dowody.
Zupełnie inaczej zachowuje się natomiast establishment, bo ich przedstawiciele zawsze i wszędzie prezentują tolerancję, antyksenofobię, antyrasizm i antyantysemityzm.
Cechą szczególną przedstawianej sytuacji jest także to, że doły społeczne zamieszkują najczęściej w blokowiskach, natomiast establishment najczęściej w zamkniętych osiedlach, chronionych płotem, bramą na pilota, furtką na hasło i patrolowane przez strażników.
Jedna z dróg wiodąca do mojej dzielnicy i bloku wiedzie właśnie obok takiego osiedla.
W obecnej czasie imigranci lokowani są tymczasowo w mieszkaniach komunalnych i t.zw. ośrodkach, przez co mają kontakt tylko z czernią, natomiast nie mogą, póki co, przenikać przez płot osiedli chronionych.
Znajomość historii, a także obserwacja istniejącej rzeczywistości dowodzi, w tym zakresie, kolejny raz prawdziwości powiedzenia "nihil novi sub sole".
Oczywiście, jak to już pisałem, przedstawiciele establishmentu są tolerancyjni i to na tyle, że mogą przykładowo w swoim apartamencie tolerować Syryjczyka hydraulika, który przyjdzie przepchać i oczyścić im ich zapchaną ubikację, no ale nie aż na tyle aby ten Syryjczyk był ich tam współlokatorem i korzystał po pracy m. innymi ze wspólnej wanny i łazienki.
Tak daleko to już ta ich tolerancja nie sięga.
Tak więc koszty tej osławionej tolerancji poniosą doły społeczne i w podatkach i w każdym innym zakresie, chcą przy tym czy nie chcą, jednocześnie przy kolejnym potwierdzeniu ich nietolerancji, rasizmu, i ksenofobii.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

diopter

#1494981

Póki co to nawet z cyganami nie można sobie poradzić

"Strach przed Romami. Mieszkańcy jednego z osiedli w Puławach twierdzą, że są wyzywani i zastraszani przez mniejszość romską z sąsiedniego bloku. Boją się robić zakupy w pobliskim sklepie i wypuszczać dzieci z domu. Opowiadają, że Romowie piją, wyzywają, grożą pobiciem i dewastują ich samochody."

więcej tutaj
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1471315

Żądzące polską żydostwo skutecznie blokuje jakąkolwiek samoobronę tubylców.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pozdraawiam

Kornell

#1494991

- mówiący o skali problemów występujących na styku obcych sobie kultur. Chciałoby się zapytać organizatorów życia publicznego i społecznego : kto ma iść za mury i druty - Polacy, czy ich goście.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1494996

Patrzę na stadiony, na patriotyczne oprawy. To przeciez ci ludzie od kilku przynajmniej lat przedstawiani są jako kibole - bandyci. To właśnie jest środowisko, które jako pierwsze zbuntowało się przeciwko Gazecie Wyborczej i rządom Tuska. Nie sa niewinnymi aniołkami, ale chyba tylko oni sa zdolni do obrony Polski.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1495006

Omilko, to właśnie tych, którzy przychodzą na stadiony z pięknymi transparentami, GW i inne łże-media przedstawiają jako tych, którzy demolują samochody, wszczynają burdy, a są to zupełnie różne grupy młodych ludzi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1495032