To baloniki strzelały w miejscu katastrofy!

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Zazwyczaj nie komentuję wrzutek medialnych, czy wypowiedzi pojedynczych polityków, gdyż ta "bieżączka" jest za często zwykłym biciem piany i przelewaniem z pustego w próżne.

Ale dziś prosta wiadomość na jednym z portali internetowych postawiła mnie na nogi po ciężko przepracowanej nocy, lepiej niż najmocniejsza kawa!

Przed 10 kwietnia zaczyna się wielka bitwa medialna wokół tragedii smoleńskiej - teraz poszła wiadomość, że owe wybuchy na słynnym filmiku to: Wybuchały baloniki powietrzne, które powinny nadmuchiwać kamizelki ratunkowe na pokładzie samolotu – opowiada dowódca zastępu straży pożarnej.

Oczy przecieram ze zdumienia. "No przecież nic nie piłem". Patrzę wokoło po podłodze, czy jakieś białe myszki mi nie latają wzdłuż ścian, ale wieczorny bałagan jaki był, taki jest. Bez myszek. Uff. Chwała Bogu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Tajemnica-strzalow-w-Smolensku,wid,13267098,wiadomosc_prasa.html

Ja wiem, że Lemingi to kupią, ale ciekaw jestem dalszych wrzutek, do jakich jeszcze absurdów posunie się posturbanowska propaganda. Wkrótce entomolog Niesiołowski odkryje nowy gatunek owada kagiebeczek putinek, który wytwarza wybuchowe gazy, szczególnie w bliskości wędzonych kaczek. Daję stówę, że ciemny lud to kupi! Potem się okaże, że Lech Kaczyński miał stary białoruski telefon komórkowy, któremu w wysokich temperaturach uruchamiał się sygnał alarmowy na kształt wybuchów. A samego 10 kwietnia wyjdzie, że po rozbiciu Tupolewa Czerwony Kapturek uciekał przez las i rozdeptywał wybuchowe "purchawki"?

Ma ktoś lepszą wersję wydarzeń?

Swoją drogą był przypadek, gdy podczas antyputinowskiego happeningu w Gdańsku zatrzymano młodych ludzi, bo policja uznała, że pękające balony to "środki pirotechniczne".

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,89917,6989806,Dzialacz_PiS_przeciwko_Putinowi__Za_co_sie_przebral_.html

Może więc po prostu rządzi nami naprawdę cała hermetyczna kasta skończonych idiotów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

idiotami sa ci ktorzy ich wybieraja. Ta banda hochsztaplerow i malwersantow wygrywa wszystko i bedzie wygrywac do czasu az koryto bedzie puste.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147835

Na pewno rządzący idiotami nie są - natomiast co do wyborców na pewno Ci którzy popierają istniejący układ muszą być albo umoczeni, albo niespełna politycznego rozumu a w dodatku pozbawieni instynktu samozachowawczego...tutaj nie ma wątpliwości. Pytanie ilu ich jest i na ile ich liczba zostanie zafałszowana w wyborach. Bo tutaj też wątpliwości nie mam, że takie próby będą czynione.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147845

Nie docenia Pani tych cwaniaków,oni są bardzo przebiegli ,cyniczni i wyrafinowani.Tutaj zobaczy Pani ich w akcji.Na nich opiera się obecna władza oni są jej gwarantem.
http://www.youtube.com/watch?v=7gYk-O9qhX8&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147836

Zastanawia mnie tylko jedno. Takie bzdurne idiotyzmy opowiada się wtedy, kiedy ma się pewność, że po pierwsze kupią, a po drugie prawda nigdy nie wyjdzie na jaw.

 Co do pierwszego to nie ma wątpliwości, że wielu to kupi, nie dlatego że jest to prawdopodobne, a oni są głupcami, ale dlatego, że są zimno kalkulującymi draniami, oportunistami gotowymi sprzedać własną matkę czy ojca za jakikolwiek zysk, nawet ten wyimaginowany.

A to drugie? Czyżby już ktoś wiedział jaki będzie wynik wyborów? Względnie, jeśli nie będą po myśli to i tak sprawę się załatwi w ten czy inny sposób, i będą po myśli? To zaczyna być ciekawe.

Pozdrawiam

________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#147838

Stopień  manipulacji na WP sięga koron Himalajów.Rzetelność ich najlepiej przetestować oddając głos na" - ".Zawsze wzrośnie ilość  oddanych głosów na "+ ".Ten typ tak ma.Poza tym- szmatławy "Fakt" tylko przez krótki czas trzymał fason w sprawie zamachu smoleńskiego.Teraz wraca do swej gadzinowej formy.A swoją drogą- jak bardzo trzeba się napracować,żeby wymyślić coś nowego,jeszcze głupszego.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#147840

Stopień  manipulacji na WP sięga koron Himalajów.Rzetelność ich najlepiej przetestować oddając głos na" - ".Zawsze wzrośnie ilość  oddanych głosów na "+ ".Ten typ tak ma.Poza tym- szmatławy "Fakt" tylko przez krótki czas trzymał fason w sprawie zamachu smoleńskiego.Teraz wraca do swej gadzinowej formy.A swoją drogą- jak bardzo trzeba się napracować,żeby wymyślić coś nowego,jeszcze głupszego.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#147842

Napisałeś: "Daję stówę, że ciemny lud to kupi!" Dla uściślenia ciemny lud to według nowej semantyki jest określeniem "młodych wykształconych z wielkich miast".
Zastanawiałam się wczoraj jadąc samochodem nad stopniowaniem: debil, kretyn, młody wykształcony z wielkich miast.

Debil- Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm). Poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.

Kretyn - Wrodzony zespół niedoboru jodu (dawniej kretynizm lub matołectwo) – termin oznaczający niedorozwój umysłowy ciężkiego stopnia powstały w wyniku wrodzonej pierwotnej niedoczynności tarczycy.

Młody wykształcony z wielkich miast - osoba z olbrzymim deficytem poczucia własnej wartości a zarazem pyszna. Łatwo ulegajaca wpływom. Dysfunkcja w myśleniu zarówno poznawczym jak i abstrakcyjnym. Leniwa umysłowo. Niezdolne do jakiegokolwiek myślenia. Intelektualnie odpowiadające dzieciom do lat 3. Brak instynktu samozachowawczego spowodawany niemożliwoscią kojarzenia faktów i prognozowania skutków zdarzeń w przyszłosci. Niedorozwój umysłowy w stopniu najcięższym. Jest to jedyna forma dysfunkcji mózgu zaraźliwa. Najbardziej rozwija się w populacjach stadnych np. Niemcy, Rosjanie. Są też populacje częściowo odporne posiadające duży odsetek indywidualistów np. Polacy, Węgrzy, Gruzini, Estończycy Łotysze.

Społeczeństwo polskie nie jest głupie. 40% wiedząc, że nie ma wpływu na cokolwiek - "Oni i tak zrobią swoje" udała się na wewnętrzną emigrację. Z pozostałych 60% prawie 50% usiłuje jeszcze walczyć. Wchodzi młode pokolenie, które widzi, że jego rodzice w pogoni za sukcesem za każdą cenę znaleźli się w ślepym zaułku. Czas "młodych wykształconych z wielkich miast mija". Wahadło poszło już w drugą stronę!
Moda na robienie z siebie osobnika niedorozwiniętego w stopniu najcięższym też już mija.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#147866

Oby konkluzja tego komentarza była proroctwem, które szybko się ziści.
Świetny komentarz.
Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#147879

bo i lemingi coraz głupsze są - to proponuję następujące: "odgłosy, które przesiąkniętym nienawiścią i faszyzującym polskim nacjonalistom spod znaku PiS-u przypominały wystrzały były w rzeczywistości wybuchającymi nabojami od autosyfonów".
Po drugie: nie rządzą nami idioci lecz niesłychanie cwani ćwierćinteligenci sterowani przez ludzi służb. A to jest różnica kolosalna. Pozdrawiam i dziękuję po dziesięciokroć za tekst:)
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#147863

już ręce opadają,jak wielka jest ludzka głupota i brak przyzwoitości.30 lat temu brałam udział w kontrmarszach,wieszałam jako studentka plakaty z tekstem:Katyn pamiętamy.Co się zmieniło?Nic!Teraz wezmę udział w marszu 10 kwietnia,przed kazdymi wyborami wieszam wieczorami plakaty!
Kurde,co będzie za 30 lat?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147946