Tajemnicze urlopy IGORA JANKE...

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Pan Igor Janke - szef "rzepy" i "salon24.pl" - wstawił się za Janiną Jankowską, którą wpisano na listę ludzi do zwolnienia z powodów jej prawicowych poglądów politycznych. Pan Igor Janke protestuje i nawołuje innych do protestu – co za dzielność, co za odwaga! Od tej pory nie będziemy mówili „odważny jak Zawisza Czarny”, jeno „odważny jak Igor Janke”! http://jankepost.salon24.pl/

Szkoda, że naszego dzielnego rycerza nie było w Polsce (i chyba w ogóle na naszej planecie) jak Pawła Zyzaka uwalono na egzaminie doktoranckim za jego poglądy polityczne. Szkoda, że Pan Igor Janke miał tajemniczy urlop, gdy dr Sławomir Cenckiewicz dostał kopniaka z IPN-u za swoje poglądy naukowe na TW „Bolka”, a Piotr Gontarczyk został w IPN-ie, bo podpisał lojalkę, tj. negatywną recenzję książki Pawła Zyzaka w „Rzeczypospolitej” http://www.rp.pl/artykul/9157,283737.html.

O rany… - tę lojalkę podpisał właśnie w gazecie Pana Redaktora Janke!To gdzież ten waści urlop był, Panie Janke? Chyba na Marsie – bo planeta czerwona, jako i Wasze postępowanie!

Szkoda, że często Pan tam bywa i nie widzi jak na dziesiątkach uczelni studenci płacą daninę z poglądów, jak wykazują się serwilizmem wobec władz uniwersyteckich, gdy dochodzi do sprawy lustracji, czy manifestacji przeciw rządowi, który obiecał studentom zniżki – szkoda, że Pan nie widzi, co się wtedy dzieje. A dzieje się wiele - sam osobiście znam kilkanaście takich przypadków, a ile jest ich w całej Polsce?

Szkoda, że Pan nie widzi – ten Pański urlop długo trwa – jak w szkołach nauczyciele boją się o swoją pracę, bo powiedzieli prawdę na lekcji – o źle prowadzonym śledztwie smoleńskim, albo o szykanowaniu katolików w Polsce. Szkoda, że z tego swojego uzdrowiska urlopowego nie widzi Pan całej Polski, gdzie ludzie są szkalowani za przywiązanie do Ojczyzny – szkoda, że nie widział Pan filmu „Solidarni 2010”, na którym po raz pierwszy ludzie odważyli się o tym mówić.

Tylko, że Pana nie było na żadnym urlopie. Pomagał Pan pacyfikować tamte nastroje, gdy „prawi Polacy podnieśli głowy”. Tylko rózgę miał pan lżejszą niż inni, przy tej pacyfikacji, ale gdy nadejdzie dies irae, marna to będzie pociecha.

Brak głosów

Komentarze

kiedyś taki pamflecik " Igorowi Janke...dajmy żyć", ach i przejechała się na mnie kryska i budyń. Może lepiej nie pisać pamflecików.
Ależ i LunaBird napisał tekst "Nieprzemakalny na argumenty czyli polemika z polemiką" na niepoprawnych, chodzi w nim o artykuł I.Janke w Rzepie nt brutalizacji polskiej polityki. Tekst w Rzepie bardzo dobry. Lecz specyficzność Igora Janke polega na tym, że jedną rękę ma w g..nie a drugą w miodzie i nie wie , którą tak naprawdę obliznąć.
A dlaczego to Janke wyleciał z TOKFM? Bo jasno się nie określił po złej stronie mocy. I tak najlepiej by było właśnie , aby się określił- albo gówno albo miód. Bo dla mnie to On taki nijaki jest.
Link:
http://niepoprawni.pl/blog/2069/nieprzemakalny-na-argumenty-czyli-polemika-z-polemika

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#84113

dla ludzi z mocnym kręgosłupem powinno być jasne, czy oblizać rękę z gównem, czy miodem. No, ale to w naszym kraju, jest tak dziwnie, że decyduje o tym kręgosłup. Jankego szkoda, tracimy kolejny przyczółek - tzn "Rzeczpospolitą"

Co prawda nigdy nie była ona "nasza" do końca, ale jakieś sensowne teksty można było tam wyłapać. Coraz mniej miejsca w tym kraju.

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#84186

Pójdzie na rzecznika rządu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#84178

  masz ode mnie dychę.Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#84180