Polska częścią Niemiec - czyli globalizm Lecha Wałęsy

Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
Kraj

Zwykle nie słucham byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Ostatnio, w ramach, jak się wydaje szerokiego frontu walki z „religią smoleńską” i PISem, Pan Lech ma sporo do powiedzenia. I trudno się na niego nie natknąć. Dziś jego słowa powinny przejść do „historii”: „Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo”. Powiedział również, że to jego walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec.

Niech to będzie w miarę jasne: były prezydent, symbol dla niektórych odrodzonego po traumie komunizmu Państwa Polskiego, otwartym tekstem nakłania do pozbycia się pozorów suwerenności kraju i zjednoczenia z Niemcami. Czyli to tak, jak gdyby, po odzyskaniu niepodległości w 1918 r., powinniśmy w 1938 r. stać się częścią Niemiec hitlerowskich. Mam dziwne wrażenie, że niektórzy „pisarze historyczni” niedawno sugerowali mniej więcej coś podobnego. Choć w ograniczonym zakresie. W sumie

Tu już nawet nie chodzi o prywatną opinię Lecha Wałęsy, choć trudno uwierzyć, że on sam do takich wniosków doszedł. Tu chodzi o fakt, że były prezydent, ściśle popierający obecny rząd, wygłasza rzecz, nie do przyjęcia dla każdego trzeźwo myślącego człowieka. Tak naprawdę więc wyraża to, czego Premier, znany ze swej adoracji pani Merkel, powiedzieć by się otwarcie bał. Do kogo właściwie obliczone są takie opinie? Do jakiej części społeczeństwa? Przecież zyją jeszcze ci, którzy pamiętają tragedię II Wojny Światowej. Nie jest też chyba skierowana do tej części spoelczeństwa, która na przełomie lat 80 i 90-tych jeździła do „Reichu” z planem „cigaretten nach Berlin”. Niech jest też chyba skierowana do tych, co niedawno jeszcze myślą o wyjeździe za granicę, do różnych krajów” w poszukiwaniu pracy – oni już widzą, że i tam aż tak dużo nie da się zdziałać. Do kogo więc, Premier lub jego przełożeni, ustami Lecha Wałęsy kierują te słowa? Chyba do naprawdę młodego pokolenia, które już od dziś, dzięki pani Kudryckiej, nie będzie musiało obowiązkowo śpiewać Mazurka Dąbrowskiego w szkołach, ani poznawać dzieł literatury polskiej w szerokim zakresie, ani dziejów ojczystych.

Lech Wałęsa, twierdzi, iż nie mieścimy się w naszych krajach. Nie do końca wiadomo, kto się właściwie nie mieści. Być może ego pana Lecha, po festiwalu w Wenecji, istotnie nie mieści się już w Polsce. Tak naprawdę to nawet nie obwiniam Pana Wałęsy za jego słowa. On nie może sobie poradzić z faktem, że nikt w Polsce go już nie słucha, a z jego z legendy zostały strzępy. Ja nie mogę pogodzić się z faktem, że tak daleko zabrnęła nienawiść obecnego obozu rządzącego do swoich rodaków i Ojczyzny, że są w stanie podkusić każdego, by, wśród rodaków, którzy w ponad 70 proc,. źle widzą sytuację w Polsce, jeszcze bardziej wywołać uczucie rozgoryczenia i złości. Ja już sam wstydzę swoich odczuć, gdy od paru dni, widzę jeden z najbardziej parszywych ataków na Komisję Macierewicza, do ktorych dołączają kolejne :autorytety: - np. krygujący się do niedawna Aleksander Smolar.Wałęsę mogę lekceważyć, ale złośc, delikatnie piszac, mnie nosi, że ten..... ma czelność w ogóle się wypowiadac. I ONI to wiedzą.

A po tym wszystkim, za parenaście lat, jak w Polsce nie dojdzie do radykalnej rewolucji mentalnej, to może te nowe pokolenie, co będzie niedługo wchodzilo w życie, pomyśli: skoro to ma tak trwać, to może lepiej, by tej Polski już nie było.

Brak głosów

Komentarze

Nie ma się co zajmować osobą agenta-bolka..To bardzo ciężki przypadek choroby,którą trzeba szybko leczyć.Ale tylko mogą się tym zająć lekarze ze szpitala w Tworkach lub w Kobierzynie..

Vote up!
0
Vote down!
-1

Marika

#382102

On sam jako taki, to nic nie znaczący dureń.
Ale mówi, co mu każą. I jego widok dręczy jak Urbana.
Pozdrawiam,
AH,

Vote up!
0
Vote down!
0
#382103

Wymieniła Pani nazwy dwu (z kilkudziesięciu) Polsko-sowieckich obozów koncentracyjnych 

http://en.wikipedia.org/wiki/Psikhushka 

utrzymywanych przez sowieckiego okupanta z przymusowych składek na t.zw. NFZ 

Te miejsca SOWIECKIEGO TERRORU, gdzie bezpowrotnie gładzona jest

POLSKA INTELIGENCJA, należy natychmiastowo zlikwidować !!! 

 

We wspomnianym obozie w podkrakowskim Kobierzynie rolę dr Josefa Mengele pełni, kształcona w sowieckich psikhushkach dr Teresa Kumela. 

 

Po szczegóły zapraszam na: 

http://niepoprawni.pl/blog/2218/psychiatryczny-archipelag-gulag 

http://sbb.w.interia.pl 

http://sbb-music.jimdo.com 

 

Takich denatów, jak Bolek, lepiej wysłać do ich towarzyszy za dwie wschodnie granice - oczywiście bez zrabowanych majątków !!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1476173

Tę kretyńską koncepcję slyszalam przed kilkoma dniami - wysnula ją kobieta zza lady w ,,mięsnym" - czyżby ,,Bolek" ją podslyszal? :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.
Prawda jest chlebem ducha -Hermann Schell

#382125

tylko tak należy traktować pomysły pana W. czy prowokacyjny  atak mediów głównego ścieku  na ekspertów zespołu A. Maciarewicza. Rządowe szczujnie zrobią wszystko, aby odwrócić uwagę Polaków od spadających notowań  rządów Tuska i PO. Dlatego wrzuca się temat gorący jak kartofel, chociażby po to, aby lud dał upust swojej frustracji! A co do osoby pana W.- to nie legenda go przerosła, ale onże sam nie zmieścił się w micie skrojonym dla niego. Autorzy tej konstrukcji nie wzięli pod uwagę klinicznych przypadków osobników, którzy usiłują dopasować swoje ego i osobowość do skrojonego dla nich, często ponad miarę, mitologicznego kostiumu. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mika54

#382134

Wałęsa dołącza do NWO. Jego wypowiedź o konieczności budowania 'nowego porządku świata' przyjąłem z niedowierzaniem. Albo NWO jest tak blisko, że i Bolek nie zaszkodzi swoją głupotą albo tak daleko, że potrzebują mocnego agitatora w tej części europy.. W każdym razie Wałęsa zabiera się za kolejne plugawe dzieło. W swoim życiu. NWO płaci (płacą) świetnie. Więc teraz ilość 'wykładów' wzrośnie... O to chodziło?

Vote up!
1
Vote down!
0
#382156

Działalność NWO (Giesche, Silesian-American Corporation, Anaconda...) w okupowanej przez Niemców, Żydów i sowietów Polsce ma już ok. 100-letnią tradycję. 

Po szczegóły dotyczące finansowania I i II Wojny Światowej (rok 1623 i 1910 na sbb-music), powstania NWO i aktualnej sytuacji m.in. w okupowanej Polsce i Ukrainie zapraszam na: 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_von_Giesches_Erben

http://pl.wikipedia.org/wiki/Giesche

http://en.wikipedia.org/wiki/Eduard_Schulte

http://pl.wikipedia.org/wiki/Silesian-American_Corporation

http://en.wikipedia.org/wiki/Anaconda_Copper

http://www.osoby-krs.pl/Kuczyński/Konrad.html

http://www.kto-kogo.pl/Konrad_Kuczyński

<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Oder" target="_blank" title="http://en.wikipedia.org/wiki/Oder"><strong>Odra</strong></a>

(ponieważ generator linków NIEpoprawni.pl nie rozpoznaje polskich znaków "ń" proszę "wklepać" powyższe dwa linki ręcznie)

http://www.osoby-krs.pl/Kucharek/Jerzy.html

http://www.kto-kogo.pl/Jerzy_Kucharek

http://www.burisma.com/ru/index.html

http://sbb-music.jimdo.com 

 

a dla podkreślenia aktualności tematu: 

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-rozbark-historia-dzielnicy-i-parafii-sw-jacka,2681806,artgal,t,id,tm.html

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html 

gdzie widać naszych "ukochanych przywódców" ingerujących w "oficjalną" wersję historii. 

Na zdjęciach aktualne sowieckie "władze" Górnego Śląska pochodzące głównie z terenów obecnej Ukrainy oraz ich (nieliczni) miejscowi kolaboranci. 

Autor niniejszego tekstu, wywodzący się z autentycznej Śląskiej szlachty, której zrabowano ten kluczowy dla Polskiej i światowej historii obszar (wieś Rozbark) i którego bezpośrednio dotyczy ta zilustrowana ingerencja "prezydenta" tradycyjnie (dotyczy również przodków oraz wcześniejszych tortur i okaleczeń) TORTUROWANY jest w tym czasie zaledwie kilkaset metrów dalej !!!  

 

A tutaj:  

https://www.google.de/maps/place/Martigues,+France

posiadłości zakupione, ze zrabowanych na Śląsku - głównie z majątków rodu Spyra, pieniędzy Kuczyńskich, występujących m.in. pod nazwiskami Gryczynski i Chariton.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1476179

 Powtarzam to co napisalem u Dobosza.

Ele-mele dutki

Walesa glupiutki.

Szkodzi swym rodakom

A sluzy krzyzakom.

Dostaje nagrody

Bo nam robi szkody.

Daja mu srebrniki

No i sa wyniki.

Taka meska blac,

Tylko w ryja lac.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#382170

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#382172