Tanzen, tanzen vier! Ba! nawet viele.. zasranzen! Niemiecka V kolumna już nawet nie musi się maskować! Grosse Gewalt krzyczą!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Jakoś nie zareagowali, nie protestowali, gdy Berlusconi wulgarnie nazwał pewną ważną postać europejskiej polityki "unfuckable lard-arse"!
Ale natychmiast POwyłazili ze wszelkich nor, nisz i zakamarków!
I ślą adresy, petycje i przeprosiny po przeczytaniu jednego krótkiego, lapidarnego zdania z najnowszej książki Jarosława Kaczyńskiego!
POczątek dali łżepisamaki.
Oburzył się też premier Tusk i jego twitterowy minister!, ale jeszcze na wszelki wypadek przeprosin nie piszą!
Zresztą PO jaki PO co! skoro i tak są od czterech lat w POzycji
mocno ugiętej przed panią kanclerz!
Bardzo szybko ten ton podchwyciła niemiecka prasa!
A jeden z korespondentów ich publicznego radio, Deutsche Welle
kończy swój komentarz tak:"To byłby chyba zbyt duży zaszczyt dla Kaczyńskiego, gdyby Angela Merkel zechciała poświęcić choćby parę słów takiej postaci. W końcu brzydzić się można nie tylko żab, robaków czy karaluchów."
Milutki jest ten polski szkopek!
Trzeba przyznać!
Wszak mógł napomknąć o hakach rzeżniczych! na których wieszano wrogów Reichu!
Ja!
Tanzen, tanzen vier zasranzen!

Brak głosów

Komentarze

Toż to czyste zło. Nieraz zastanawiam się czy to jeszcze ludzie czy tylko tak wyglądają i należałoby jednak robić badania genetyczne kandydatów na posłów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#189431

Polski szkopek! Ja, ja Helmut my sa ober zwei stare Polaki!

Vote up!
0
Vote down!
0
#189451

Autor tekstu : Michal Jaranowski, byly korespondent Zycia Warszawy (komunistycznego) z Niemiec, rektor odpowiedzialny w Deutsche Welle : Malgorzata Matzke, redaktor naczelny polskojezycznej redakcji DW Hubert Wohlan.

A wszystko to HUCPA, niem. Hutzpe. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#189479

Przepraszam,Hubert Wohlan nie jest redaktrem naczelnym sekcji polskiej  DW  lecz niejaki  Bartosz Dudek
Teamleiter Polnisch/ kier. zespołu Sekcji Polskiej
MSOE-Programme/ Dział Programów Europy Środkowej i Południowej

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#189580

Niemcy realizują konsekwentną politykę po przegranej II WS. To czego nie zdobył zbrojnie Hitler, oni zdobywają ekonomicznie i politycznie. Adenauer (mamy Fundację Adenauera w Polsce - brała udział w przekręcie wyborczym w 2007 roku: "Zmień Kraj - Idź na Wybory" Spot w trakcie ciszy wyborczej - zmień więc musi być po wyborach inaczej niż jest teraz - czytaj zmieć PiS na PO)
Po wygranych w 1956 roku wyborach , Adenauer powiedział do Ziomków (nalegających na zwrot ziem na wschód od Odry i chcących unieważnienia Jałty):
" Nie w waszym interesie jest teraz podważanie postanowieć jałtańskich, wszystko odzyskacie jak będzie Wspólna Europa rozszerzona o kraje wschodnie.
Prorocze słowa? Prorocze i konsekwentne. Jak można podbić Polskę bez wojny? W prosty sposób doprowadzając do:
1. Zniszczenia Gospodarki (dokonano tego)
2. Przejęcia Banków (dokonuje się)
3. Przejęcia Mediów (są pod kontrolą)
4. Wyludnienia kraju (w realizacji - młodzi wyjechali, starzy umierają)
5. Niszczenie szkolnictwa (w realizacji - likwidowane szkoły i uszczuplany program edukacyjny)
6. Przejęcia młodych do pracy na rzecz emerytów niemieckich (realizowany program niemieckiego Jugendsamtu i i Izby Przemysłowo-Handlowej dotyczy kształcenia Polaków w niemieckich szkołach zawodowych - Internat, Stypendium i możliwość zatrudnienia po szkole) - Czy taki młody człowiek kiedykolwiek wróci do Polski?
7. Po zrealizowaniu powyższych punktów i zrealizowaniu programu Spójności ziemia w Polsce będzie wykupywana (Niemcy są bogatsze od Polski) a firmy przejmowane. Program ten dotyczy także innych słabszych krajów europejskich. Grecja na początek. Urabia się opinię europejską, że Grecy to lenie itp. chce się izolować Grecję od ewentualnej interwencji solidarnościowej innych społeczeństw. Piszę społeczeństw, bo rządy są w wielu krajach są już pod ścisłą kontrolą.
Pragnę przypomnieć, że po 2014 roku ludzie którzy są na emigracji nie będą mogli głosować do UE w swoim kraju tylko na rzecz kraju gdzie przebywają. Polska będzie osłabiona i będzie tracić siłę w Parlamencie Europejskim.
Niemcy mają wszystko dokładnie dopracowane i realizują wszystko precyzyjnie jak zostało zaplanowane. Posłuszni Debile w Naszym Kraju traktują wszystko jak dobrą monetę. W przeszłości byli tacy co kochali Hitlera i Stalina i nie wierzyli w złe intencje ich obu. Dziesiejsza polityka Niemiec nie ma znamion faszyzmu (przynajmniej na razie) i jawi się jako pomocna i przyjazna. Bądą się do ostatka uśmiechać i poklepywać aż zrealizują to czego chcą a potem już nic nie będzie można zrobić - nic nie da się odwrócić. Przecież III rozbiór Polski też stał się faktem i co można było zrobić, choć wcześniej przestrzegano. Oj, oby Polak znowu nie był mądry po szkodzie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#230444