Czy wrak samolotu MH17 został umyty?

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

      Aktualnie przez Polskę przejeżdża kolumna pojazdów transportująca szczątki wraku samolotu B777 lot MH17, który został zestrzelony nad terytorium Ukrainy w lipcu br. prawdopodobnie przez odziały prorosyjskich separatystów lub też samych rosyjskich żołnierzy przebywających na Ukrainie w ramach misji pokojowej z rozkazu cara Putina, który jak sam powiedział nie ma pojęcia jacy żołnierze toczą walki z wojskiem ukraińskim. Mniejsza o to, dokładnie skatalogowane szczątki samolotu MH17 są przewożone w kilku transportach drogowych wielkogabarytowych przez Ukrainę, Polskę i Niemcy, aby dotrzeć do Holandii.  

     Zastanawiam się czy służby sanitarne krajów, przez które wiedzie trasa konwoju sprawdziła pod względem fitosanitarnym stan przewożonych szczątków samolotu B777? O ile dobrze pamiętam, to polskie służby sanitarne zabroniły otwierania trumien ofiar katastrofy w Smoleńsku przewiezionych z Moskwy do Warszawy powołując się na przepisy fitosanitarne. Zatem Holendrzy powinni byli przedstawić służbom sanitarnym Polski i Niemiec świadectwa fitosanitarne mówiące o tym, że elementy wraku przewożone przez te kraje są wolne od chorób, zrobiono to?

     Czy zatem części wraku B777 przewożone transportem drogowym zostały dokładnie umyte jak składowany w okolicach lotniska Smoleńsk Północ wrak polskiego samolotu TU-154 lot PLF101?

     Tutaj pojawia się pytanie: Czy przewożone elementy wraku, które w Holandii zostaną poddane dokładnym badaniom fizyko-chemicznym są przewożone w stanie nienaruszonym, pomijam oczywiście przecięcia dużych elementów, które nie zmieściłyby na platformie samochodowej, czy też przewożone elementy rozbitego samolotu zostały poddane dezynfekcji z uwagi na obecność na nich śladów ciał ofiar samolotu?

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (15 głosów)

Komentarze

Pytań jest więcej, ale i te są - niestety - retoryczne

Vote up!
9
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1454318

Przecież w tym morderstwie zostali zabici obywatele państw a nie kondominium

Vote up!
10
Vote down!
0
#1454319

czy katastrofa smoleńska, miała być początkiem tego w Polsce, co dziś jest na Ukrainie?

Pozdrawiam.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1454327

Dla obcych obecne władze Polski zrobią wszystko. Dla swoich obywateli nic a nawet mniej.

 

Celny tekst.

Vote up!
7
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1454330

To oznaka szacunku "Radzieckich Towarzyszy" do 'Bratniej Polszy"!

Panimajetie Kapelusznik?

Vote up!
5
Vote down!
-1

kazikh

#1454331

Ten ponury konwój pokazuje kolejny raz jaką fikcja jest obecny nie-rząd PO -PSL.Całkowicie niesuwerenny, pozbawiony kompetencji, jest ważny tylko w me(n)diach...a inspekcja sanitarna podobnie jak więszość innych instytucji państwowych jest coraz mniej polska a coraz bardziej PO-lska...

Vote up!
7
Vote down!
-1

Yagon 12

#1454339

Polacy, obywatele państwa teoretycznego.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1454357

Malaysia Airlines w kwietniu lot 370, a w lipcu 17 i w obu przypadkach Boeing 777. Czy to nie ten sam samolot użyty do maskirowki. Ciekawe kto był ubezpieczającym, bo byłoby fajnie - jeden samolot, a dwa odszkodowania.

A tak przy okazji, czy ktoś nie chce nam zasugerować jak odbyła się sprawa w Smoleńsku?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1454369