Gender wyrzucana drzwiami… wdziera się oknami, czyli o spektaklu „Golgota Picnic” w Poznaniu

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Szlaja się po europejskich teatrach grupa pseudoartystów, która na zlecenie masonerii propaguje ideologię gender. Deprecjonuje katolicyzm, naigrywa się z niego. Według owych „artystów” – Pan Jezus jest egoistą i antyspołecznym oszustem! Chrystus jest źródłem całego zła, jakie spotyka ludzi! Jest szaleńcem, mesjaszem AIDS, piromaniakiem, nie lepszym od ladacznicy czy terrorysty! Kpią sobie ze śmierci Jezusa na krzyżu! „Golgota Picnic” – bo tak nazywa się „sztuka”, ma zostać wystawiona w Poznaniu.

Autorem „sztuki” jest argentyński „artysta” Rodrigo Garcia. Pierwsze przedstawienie ma odbyć się już 27 czerwca 2014 roku w ramach poznańskiego Malta Festival. „Widowisko” Nafaszerowane jest groteskowymi,  a nawet lubieżnymi scenami, podczas których drwi się z Męki i Śmierci Pana Jezusa na krzyżu. Jest wulgarnym i pełnym pornograficznych odniesień do Pisma Świętego, a ukrzyżowanie Chrystusa przedstawia jako groteskę. Chrystus w „sztuce” przedstawiany jest jako egoista i antyspołeczny oszust. Na scenie padają pod jego adresem wulgaryzmy.

 

 

Ów „spektakl” nie spotkał się z przychylnością w Europie Zachodniej (mimo jej „letniego” katolicyzmu), a mimo to z uporem chorego na antykatolicyzm maniaka szukają „użytecznych idiotów” w osobach dyrektorów teatrów, którzy chcąc, by „ich” teatr zyskał na popularności – przygarniają tę swołocz na „swoje” teatralne deski. W Poznaniu dał im pole (deski) do popisu Michał Merczyński – dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Malta”. W ślad za tą popularnością oczywiście idą duże pieniądze, wszak nie tylko chodzi tu o społeczne pieniądze, ale również o pieniądze owych „artystów” szczodrze wynagradzanych przez masonerię.  

„Golgota Picnic” wywoływał już protesty, między innymi w Hiszpanii i Francji. W związku z jego wystawieniem w 2011 roku, ulicami Paryża przeszła kilkusetysięczna demonstracja określana jako marsz przeciwko chrystianofobii. Francuski biskup katolicki, Dominique Rey, potępił wtedy przedstawienie, ale mimo tego, – teatr w Paryżu odrzucił protesty i uznał, że „sztuka” nie jest bluźniercza i doszło do jej wystawienia.

Trzeba wiedzieć, że Poznański Malta Festival finansowany jest w większości z pieniędzy podatników. Partycypują w jego kosztach zarówno miasto Poznań, samorząd województwa wielkopolskiego, jak również Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zatem, jakim prawem za nasze pieniądze ma się odbyć ów festiwal o takim antykatolickim wydźwięku??? Co na to Prezydent Miasta Poznania??? Co na to władze województwa wielkopolskiego??? No i oczywiście co na to Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego? Przecież ten „spektakl” ani nie jest kulturą, ani też naszym polskim, katolickim dziedzictwem!!!

Szanowni Czytelnicy! Zaglądając na stronę http://www.protestuj.pl/beda-drwic-z-jezusa---nie-mozemy-na-to-pozwolic-,13,k.html możecie przyłączyć się do protestu.

Ciekawostką jest to, że nawet antykatolicki portal Onet.pl w dniu 6 czerwca br. zamieścił filmik z protestu, jaki odbył się pod siedzibą rady miasta Poznania. Można go zobaczyć tutaj; http://wiadomosci.onet.pl/poznan/nie-chca-spektaklu-golgota-picnic-obraza-uczucia-religijne/fvp8t

 

       

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:14)

Komentarze

Witam!

 

Protest to za mało. Tam trzeba się udać ze śmierdzącymi jajami, zgniłymi pomidorami i temu podobnymi śmieciami.

Zrobić im prawdziwy happening.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1428247

W kraju ludzi prawdziwie wierzących w Chrystusa wystawianie takiego spektaklu spotkało by  się z ogromnym ryzykiem (patrz kraje muzułmanskie i reakcje ludzi na profanacje ich świętości). Ci co to robią to zwykli tchórze mogą pozwolić sobie tylko w III RP i to  nawet z przyzwoleniem obecnej władzy i politycznej poprawności, ba nawet z promocją jako"sztuki niezależnej". A nasi katolicy w zasadzie spolegliwi, od czasu do czasu złożą pobożnie rączki na niedzielnej mszy, ich niektórzy kapłani, a nawet arcypasterze zwłaszcza "postępowi" uznają spektakl za przejaw nowoczesności pozostawiając bez reakcji, niewielkie grupki  "ciemnogrodzian" odmówią pod teatrem różańczyk, kilkuset "super odważnych" podpisze protest, a większość będzie siedziała w zaciszu domowym oglądając głupkowate serialiki, bądź kabareciki i czekając na instrukcje płynące z GW i TVN o tym co na dany temat myśleć. I taki jest pejzarz zidijociałego narodu uznawanego za naród wierzący w Jezusa Chrystusa. Typowa hipokryzja, obłuda itp. Już wkrótce nasilą się dalsze prowokacje bezczelnych bolszewickich "artystów" oczywiście. za pieniążki zabrane w podatkach m,in. katolikom.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1428249

gender-mafia

 

czy cię normalny Polaku

szlag na miejscu nie trafia

że to z twoich podatków

kasę rozpirza gender-mafia?!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1428254

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428261

Jeśli ktoś podważa określone pojęcia podpierając się Wikipedią, to oznacza,
że ma "gdzieś" naukę i tworzy swoją wizję na podstawie kłamliwych przekazów.
Żaden naukowiec, żaden badacz jakiejkolwiek dziedziny nie będzie się opierał 
na definicjach z Wikipedii.

 

No tak,... ale ten powołujący się na tę definicję zapewne nie jest naukowcem,
stąd takie prymitywne myślenie. Portal Wikipedia tworzą przypadkowi internauci,
którzy chcą "zabłysnąć wiedzą", ale w większości są to ci, którzy... manipulują.
Temu portalowi a priori po prostu nie można wierzyć. 
Nie korzystam z tego portalu, jako źródła wiedzy, ale przyznam, 
że czasem uda mi się w niej znaleźć dość dobrą graficznie ilustrację,
z której oczywiście korzystam.

 

Jeden tu ze "światłych" użytkowników" powołał się na Wikipedię, gdzie wyczytał, 
cyt. "Genderyzm (od anggender – rodzaj, płeć społeczno-kulturowa) –
przekonanie, że istnieją (lub powinny istnieć) tylko dwie 
płcie kulturowe
, męska i żeńska".
Jeśli spojrzymy na autora tejże definicji, to zobaczymy tam nazwisko R. Strainberga.
​Polaka?
 Katolika? Jemu można wierzyć? Tenże użytkownik NP, który powołał się na tę definicję... uwierzył.

Otóż  właśnie genderyzm wyraźnie głosi, że człowiek rodzi się... o nieokreślonej płci.
A kiedy będzie już dorastał, sam zdecyduje, czy chce być dziewczynką, czy też 
chłopcem.

Poza tym genderyzm wyraźnie wskazuje na wartości, jakimi się kieruje. I nie ma tam 
nawet wzmianki o wartościach chrześcijańskich. Wręcz przeciwnie. Chrześcijaństwu
"dokopuje", jak tylko może i gdzie może.

 

Pozdrawiam myślących,

 

    

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428307

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428308

W Polsce do niedawna nikt nie słyszał o żadnym dżender ani gender ani o dżenderyzmie. Były 2 płcie, słownie: dwie: kobieta i mężczyzna. Ci, którym po okresie dojrzewania nie pasowały role społeczne zazwyczaj ich nie wykonyali(ły), zazwyczaj nie żenili się, żyli samotnie lub z wieloletnimi przyjaciółmi, którzy prawdopodobnie byli ich partnerami, choć niekoniecznie.

Nie obnosili się ze swoją innością, stanowiąc ok 2-4% społeczeństwa, nie domagali się ani ślubów, ani adopcji dzieci odbieranych heteroseksualnym parom, ani własnych dzieci poczętych in vitrio albo donoszonych przez zastąpcze matki. Nie pogardzali religią ani ludźmi wierzącymi i nie gorszyli swoją golizną i swoim zachowaniem. Jednym słowem, nie odwracali zastanego porządku i nie stawiali moralności na głowie.

Pogrzeb trochę głębiej w sieci, to się dowiesz, kto nam funduje ideologię gender i w jakim celu. Gender nie ma żadnych podstaw naukowych, tak samo jak globalne ocieplenie spowodowane przez działalność ludzką, a filozofia i psychologia co najmniej od czasów Freuda dorabia funta kłaków nie warte teorie wspierające tę ideologię. Ci "doskonali" żydowscy filozofowie są doskonali tylko dlatego, że oni właśnie są promowani, a nie dlatego, że są tacy genialni.  Nikt inny, kto nie pieje na tę samą nutą się nie przebije, tak jak nikt się nie przebije, kto by konkurował z ideologią, jaką jesteśmy karmieni. Swoją drogą to żałosne, aby np. falliczne obsesje Freuda uważać za "genialną" naukę.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#1428312

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428364

Czy dlatego, że Polacy nie płaszczą się przed żydowskimi filozofami dorabiającymi teorie do ideologii jaką rozlewa po całym świecie żydokomuna?

 

Ameryka i Europa Zachodnia jest ciemna jak tabaka w rogu, szkoły są przechowywalnią dzieci od dobrych 50 lat, co wykłada się poziomem wiedzy przeciętnego Johna w porównaniu z Kowalskim. Dopiero razem z "nowoczesną" Europą, a raczej nowoczesną głupotą, trafiły do Polski programy nie-nauczania i poziom się wyrównuje, jak zwykle do niższego.

Dobrze się zastanów co wygadujesz mówiąc o ciemnogrodzie w Polsce i KTO jest tego przyczyną i nie obrażaj się na ataki personalne jeśli atakujesz wszystkich Polaków mających ponad 30 lat.

 

NIe walczy się o swoje prawa wychodząc na ulicę w stroju Adama i obnosząc się swoją golizną. Sam się idź leczyć do seksuologa, jeśli uważasz, że obrzydliwe parady równości i inne podobne "hapenningi" są właściwą formą walki o równe prawa, konkretnie spadku i renty po partnerze. NIE małżeństw i dzieci, które przedtem zostały odebrane rodzicom albo wyprodukowane w próbówce.

Nie wiem na jakie leczenie powinieneś się udać, aby zrozumieć, że to badziewie wystawiane w Poznaniu nie ma nic wspólnego ze sztuką, której celem nie jest wywoływanie zgorszenia i obrzydzenia. Może po prostu wyłącz telewizor i przestań oglądać hollywoodzkie badziewie, gdzie jesteś programowany na leminga jakim się okazujesz.

 

Jeśli chodzi o objaśnienie słowa gender, najpierw objaśnij, co znaczy np. liberalizm, a wtedy pogadamy. Cały dowcip w tym, aby nikt dokładnie nie wiedział o czym mowa i o co chodzi. A chodzi o bardzo wiele, bo o wyprodukowanie nowego człowieka na bazie zniszczenia cywilizacji łacińskiej i innych cywilizacji zbudowanych na bazie chrześcijaństwa. Zupełnie jak kiedyś żydokomuna usiłowała wyprodukować nowego człowieka radzieckiego, tak teraz "nowoczesny" zachód usiłuje wyprodukować nowego człowieka o ograniczonym umyśle, który będzie posłusznie się poddawał sterowaniu, a na dodatek przyklaskiwał każdej bzdurze i każdemu bezeceństwu, jakie władzuchna i jej żydowscy filozofowie wymyślą. Bądzie najdoskonalszym niewolnikiem, bo głęboko przekonanym, że jest i wolny i szczęśliwy. Bo pełna micha, igrzyska i zaspokojenie najdziwniejszych popędów seksualnych będą dla niego siódmym niebem.

 

Oczyma duszy widzę, jak niedługo się doczekamy wilka na kacapy broniącego równych praw pedofilów i zwolenników kazirodztwa, bo do tego komuna dąży. Trzeba być ciemnym jak tabaka w rogu, aby tego nie widzeć, drogi wilku na kacapy, który uważasz Polaków za idiotów.

 

P.S. Bardzo chętnie posłucham, o czym to tak mądrym mówi Freud. Może dowiem się czegoś nowego i zmienię o nim zdanie, bo zapewne wiele o nim wiesz, skoro tak pilnie studiujesz jego księgi. Ja wiem więcej na temat jego krewnego, który opracował metodę prania mózgów mieszkańcom Ameryki Północnej od lat 40 ubiegłego wieku, co, sądząc po wypowiedziach postępowego wilka, przyniosło wielki sukces.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#1428375

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428420

Dawno nie słyszałam takich kretyńskich wypowiedzi:

A co do wyksztalcenia i porownania to powielasz bajki ciemnogrodzkie,o tym ze ten kto skonczyl w Polsce ten sam poziom szkoly co w Ameryce mam na mysli Kanade to jest gorzej wyksztalcony.moje dzieci tu konczyly i koncza szkoly i caly czas sledzilem pomagalem im i sam sie uczylem tego czegonas nie nauczono, w Polsce a uczono nas tylko debilizmow i posluszenstwa,straszono nas litertura polska i oglupiano sfalszowana historia czy geografia ,Uczono nie przydatnej w zyciu matematyki oraz malo pod wzgledem praktycznym chemi i fizyki ,ktore byly niepotrzebnie rozbudowane.

Może przesiedziałeś naukę w Polsce w oślej ławce, skoro czegokolwiek zdołałeś się nauczyć z podręczników szkolnych w Kanadzie. Po pierwsze bardzo rzadko istnieją podęczniki, więc nie wiem, skąd je wziąłeś. Tak się składa, że znam program nauczania w szkołach i wiem więcej na ten temat niż by się tobie mogło wydawać. Płakać mi się chce nad poziomem nauczania. A to twoje "straszono literaturą polską" - zbędne tu są wszelkie komentarze.

Nie ma sensu z tobą polemizować dookoła Wojtek bo i tak żadne argumenty do ciebie nie docierają . Masz mózg kompletnie zlasowany tą "postępową" ideologią. Sto razy wolę ten, jak to nazywasz, polski "ciemnogród" niż to barbarzyństwo:

Parada - Toronto.


 

 

Zauważ, że odbywa się ten cyrk pornograficzny na ulicach Toronto. Ale w jednym masz rację: oni nie strajkują, oni świętują zwycięstwo swojej zgnilizny nad chrześcijańską moralnością. Jak widać, kandydatów na idealnych niewolników nie brakuje, z wilkiem na czele.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#1428443

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

brakuje ze tam biegasz i podgladasz.Ja nigdy czegos takiego nie widzialem. Zreszta to mnie nie dziwi Knadza tow olny kraj nie wiem co tu robisz.

Ty masz tyle wspolnego ze szkolnictwem kanadyjskim co ja z pingwinami skoro twierdzisz ze nie ma podrecznikow w Kanadzie, nie rozsmieszaj mnie bo zajadow dostane,

mam tony ksiazek po dzieciach w piwnicy.

Podam ci jedna ktora ma w tej chwili w reku sprawdz sobie L UNIVERS DE LA PSYCHOLOGIE Samuuel E. Woods. cena 57$

druga to Initiation a la psychologie  Guy Prent.Wyjdz na ulice i zobacz co nasz dzieci na plecach!! Maja wieksze tornistry niz same sa moze wedlug Ciebie do ozdoby ?

Sniadanie maja w drugiej rece w specjalnym pojemniku zwanym bloite de lunch.aby nie pomazac maslem ksiazek tak jak w Polsce bywalo.

Wiesz na nauke nigdy nie jest za pozno i kazda ksiazke szkolna moich dzici , ktorych wedlug ciebie w Kanadzie nie ma przejrzalem, a czesc przeczytalem, bo sa opracowane w bardzo dobrze przyswajalny sposob bez wielkiej filozoficzej nadbudowy i doctoranckoprofesorskiej zawilosci popisow swojej wiedzy.jak w kraju.Z tych ksiazek dowiedzialem sie o histori Ameykanskiego kontynentu, ktorego mnie w Polsce nie uczono, no moze Ciebie bos taka uczona ze sie nie musisz uczyc juz wiecej.

Obejrzyj sobie poziom licealistow na youtube pod tytulem Matura to bzdura i zejdz po tym na ziemie.

To sa jedne z ksiazek z ktorych sie moja cotrka uczy bedac w szkole sredniej tak ze nei piernicz farmazonow ze nie ma ksiazek bo zaczynasz jinksowac tutaj zanczy klamac w zywe oczy.

Jak juz pisalem pard z golami jest w Kanzdie wiele ktore nic wspolnego nie maja z haslem Gender.

Co do oslej lawki to masz racje nie chcialem sie uczyc bzdetow i jak rozwiazano moja uczelnie i midano wilczy bilet to wyjechano mnie z Polski.

Ale ty pewnie uczylas sie pilnie i znasz na pamiec nie straszne ksiazki typu Janko muzykant,Lysek z pokladu Idy, i tym podobnych po ktorym sie snila Rozia pieczona w piecu przez trzy zdrowaski.

A to wszytko zeby dzieci ukierunkowac poprawnie.Tych ksiazek jedynie slusznych w obowiakowej literaturze bylo wiele zreszta ktore praly odpowiedni muzgi i straszyly przed zdeprawowanym zachodem za nimi podazali ksieza ktorzy sami grzeszni doptarywali grzechow wszedzie, a przy okazji molestowali dzieci na lekcajach religi.Onanizacja byla okrzyknieta najciezszym grzechem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1428450

Ty Boga w swoje idotyzmy nie mieszaj bolszewiku.

Na nauki to do samego Palikota uczęszczałeś, co?

Aż trudno uwierzyć, że takie coś promuje się na NP, ale czasy widać się zmieniają. Tolerancja górą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1428315

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428365

Ty to wiecznie o dupie, mydle, wazelinie i o gender, oczywiści zawsze z pozycji rzeczoznawcy.

Tak sobie pomyślałem, że faceci przy tobie nie powinni się schylać po to mydło, o którym tak wiele piszesz, ani po nic innegi zresztą.

 

Pan Putin zakazał pedałom i wszelkim zbokom parad na ulicach Moskwy i St Petersburga na okres najbliższych stu lat i coś mi się zdaje, że właśnie ten fakt tak agresywnie cię nastraja w stosunku do Putina, co? Poza tym przywrócił do świetności Rosyjską Cerkiew, a jej stosunek do gender i zboczeńców także jest jednoznaczny

Uważam, że nazywanie przez ciebie Putina bolszewikiem świadczy tylko o tym, iż jesteś totalnym ignorantem nie tylko na niwie języka polskiego. Miałem napisać "ojczystego", ale w ostatniej chwili ugryzłem się w ...klawiaturkę.

Zwróć uwagę, że to ty tu promujesz bolszewicki gender

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1428435

w-n-k od dawna wydawal mi sie jakims dziwnym osobnikiem . On mierzy postep spoleczenstw iloscia nagich i polnagich zboczencow na ich paradach , nie wie od kiedy sie zaczely , kto za tym stoi i jakie sa tego skutki . Tak demoralizuje sie cale kraje , rozbija rodziny i tak stworzona ciemna masa moga manipulowac tak , jak tylko chca . Na paradach i slubach tez sie nie skonczy , zboczency maja wiecej planow i rzadan , a te beda spelniane po trochu , nie za szybko , aby ludzie nie obudzili sie zbyt wczesnie . Wedlug w-n-k , rzezie na Wolyniu byly na tle rabunkowym , usprawiedliwia w ten sposob te zbrodnie . Nie wierze w to , ze jest tak naiwny aby uwazal , ze aby ukrasc polskiemu sasiadowi gliniany garnek suszacy sie na plocie , trzeba bylo zamordowac w najokrutniejszy sposob jego rodzine , nawet male dzieci , 120 tys. Polakow zamordowanych na tle rabunkowym , ciekawe , prawda ?  w-n-k atakuje takze patriotow , uwaza Stanislawa Michalkiewicza za jakiegos agenta .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1428459

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

d S, n mlsc prd    tcy jk ty s typwym przykldm z plsh jks n pwstly z nczg.

 Z Mchlkwcz t tk ptryjt jk z  Grmk, b t zml.Wdc z znsz przszlsc gnt  Mchlkwcz dglbn, skr tg Zyd  brnsz .pwn tz brnsz jg klg dl ktrg n prcj JKM.Slchj mnj Klnk b t szkdz jk wdc.

Drnt twj plg jszcz n czyms nnym, z n ptrfsz czytc pprwn wyrywsz zdn z kntksty , by m przylzyc typw dl gntry kt t plnj przdk Pprwnsc.

tz pcmk ngdy ngdz n sprwdlwlm zbrdn wlynskj jdyn npslm z gzktrm trych zbrdn byl cmn bdn  krnscy bndyc,ktrzy wrz

clym rdznm strcy zny dzc , dknywl rbnk, gdyz p zmrdwn krdl wszytk c m wpdl w rc dl tj cmnty lczyl s tylk lp, n lkwdcj Plkw tg s j n wymysllm tylk cytj swdk tkch zdrzn. T z my trz wmy z nd tym byl cl pltyk zrwn kcpsk jk nmck zby wymrdwc plkw t nznczy z chchly tym wdzly.

 

t lnk ktry mz swcl cmnsc twj zczym s znw skmprmtjsz Rms

http://npprwn.pl/blg/5990/stnslw-mchlkwcz-wrzcy-mrdrc-bndyt--klmc#cmmnt-317863

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1429205

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- Powiedziała rozbawiona Pixi dziś przy śniadaniu.
- Te jego natrętne wrzutki banderowskie w połączeniu z wiarą w jewrejskich "uczonych", których dzieła "obowiązują" mówią wszystko o kacapskim wilku.
Jak to jednak kłamstwo ma krótkie nóżki a maski zawsze w końcu opadają.
Szalom! - kacapski wilku!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Pixi i Dixi

#1428325

cytat :

"...Haslo gender jest uzywane od14 wieku..."

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1428329

Proszę nie podważać wiarygodności i autorytetu Wikipedii.

Na nią przecież powołują się  największe giganty intelektualne.

Ot, chociażby nasza obecna "głowa państwa".

:) !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1428316

Dzisiaj, tj. 21 czerwca br. media głównego ścieku zakomunikowały,
że "Golgota Picnic" w Poznaniu został odwołany. 

 

Michał Merczyński – dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta
zakomunikował, że ów spektakl nie zostanie wystawiony.
Swą decyzję umotywował tym, że policja złożyła wniosek, iż nie będzie w stanie
zapewnić bezpieczeństwa obywatelom w związku z zapowiedzianymi demonstracjami.

Ale nie wspomniał, jak ogromne rzesze Polaków wystosowały protesty w tej sprawie.

 

Czyli co, mości Rodacy???!!! Razem możemy nawet zmusić antychrystów do milczenia.
I tak trzymać !!! :-)

 

    
 

 

  

  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428777

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jedynie ze nikt nie powiedzial tez ze to bylo niezgodne z konstytucja chodzi o obrazanie uczuc religijnych,ale kto by sie liczyl z niewolnikami.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1429206

... to szukają możliwości wystawienia pseudo sztuki w innych miastach.

 

Tak czułem, że zbyt łatwo ta poznańska bitwa była wygrana.
Jeszcze raz sprawdza się powiedzenie, że zwycięża ten,
kto wygrywa nie tylko bitwę, ale całą wojnę.

Wzięli sobie na celownik Bydgoszcz, Wrocław i Toruń!!!
W Bydgoszczy szykują się na 27 czerwca br., a bilety... dają za darmo,
byle by tylko wypełnić salę i mieć komu "robić wodę z mózgu"
antychrześcijańskimi obraźliwymi treściami.

 

Zatem Bydgoszczanie!!!

Apeluję, byście gremialnie zgłaszali się po bilety, po czym... je podarli
i wyrzucili do kosza,
- ale nie na ich oczach, bo szybko dodrukują nowe.
Dzięki temu "zabiegowi" sala teatru na tym "spektaklu" będzie pusta.

 

   
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429239