Treści z tagiem: SDRP

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Od wieków w kartach historii polskiej państwowości notowano na polskiej scenie politycznej dwa znaczące nurty: antypolski i propolski. Zdrady narodowe były na porządku dziennym, czego efektami były wszelkiego rodzaju zapaści finansowe i gospodarcze, a przede wszystkim cztery rozbiory Polski i 45 lat okupacji sowieckiej. Obecnie mamy do czynienia z zatrzymaniem V rozbioru, który rozpoczął rząd AWS-UW, potem SLD-UP, a był kontynuowany przez PO w „białych rękawiczkach”. I myli się ten, kto przypisuje mi, że głoszę spiskową teorię dziejów. Nie istnieje bowiem spiskowa teoria dziejów, ale za to istnieje spisek… przeciwko Polakom!

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Idee

Stowarzyszenie Twórców dla Reczypospolitej zaprasza na piąty panel dyskusyjny z cyklu "Jakie elity dla Rzeczypospolitej", zatytułowany "Polska - kondominium, stan europejski czy wolna Rzeczpopolita".

Spotkanie odbędzie się 14. stycznia (w najbliższą sobotę) w klubie Hybrydy, ul. Złota 9 (Warszawa)

Moderatorem panelu jest prof....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Niedawno pisałam o lukach w życiorysie "damy" salonu, Paradowskiej.
http://niepoprawni.pl/blog/425...

Dzisiaj zainteresowałam się takim osobnikiem jak Jerzy Domański, redaktor naczelny tygodnika Przegląd i przewodniczący Zarządu Głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.
Cóż wiemy o tym komuszku?
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Humor i satyra

Zdecydowana większość mediów w Polsce jest wroga PiS-owi i we wspólnej z rządem walce przeciw niemu łamie wszelkie dziennikarskie standardy.

Jesteśmy krajem, w którym media zajmują się prawie wyłącznie krytyką opozycji, a politycy partii rządzącej pojawiają się w nich głównie jako recenzenci opozycji i znawcy wszelkich...

0
Brak głosów