Zdradziecki marsz KOD-u 13 grudnia 2016. Czerepy osnute mgłą kłamstwa

Obrazek użytkownika Satyr
Idee

Z Odezwy KOD-u: „(…) Władza metodycznie niszczy to, co udało się wypracować przez ostatnie dekady”. I słusznie czyni obecna władza! Nie można pozostawić „wypracowanych” przez PO-PSL ruin w każdym resorcie polityki, obronności, finansów, gospodarki, edukacji i życia społecznego państwa polskiego. Nie można też zostawić propagowania zgnilizny moralnej i gender za pieniądze podatników. W treści tej Odezwy nie ma ani krzty prawdy! Mistrzowie kłamstwa dali w niej upust swemu nikczemnemu i podłemu talentowi!

  

Czerepy osnute mgłą kłamstwa

 

buntowniczy marsz grudniowy

wszelkiej maści swołoczy i żuli 

swój prymitywizm jaskiniowy

na zakłamanych twarzach wykuli

 

snuje się za nimi fetor zdrady

Rzeczpospolitej Najjaśniejszej

i szkalujące nasz Naród tyrady

oto obraz targowicy dzisiejszej

 

pilno im oddać obcym Ojczyznę

uczynić zeń kolonię poddańczą

bo osiągnęli moralną zgniliznę

i w takt muzyki lewactwa tańczą

 

drwią z Prawa i Sprawiedliwości

trują jak cyjanku potasu kapsuła

bo są zdolni do nikczemnej podłości

mgła kłamstwa im czerepy osnuła  

 

patriotów by utopili w łyżce wody

byle by się tylko dostać do władzy

mieć pełną sakwę i wszelkie wygody

chcą też byśmy zostali bosi i nadzy

 

taki uknuli pasożytniczy tryb życia

jak pijawki naszą krew chcą sączyć

stąd tyle chamstwa jazgotu i wycia

bo rozbioru Polski nie mogą dokończyć

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)

Komentarze

 Witam!  Tym matactwem i kłamstwem próbują odwlec co nieuniknione. Mianowicie osądzenie złodziei mafijnej ośmiornicy postkomuny. To także próba rozmycia prawdy o bestialskim zamachem stanem wojennym na społeczeństwo Polskie, które zaowocowało pałowaniem ludzi i mordem górników kopalni Wujek! To jest porażające, że bandyci i kolaboranci chcą ten dzień hańby gloryfikować,jako sukces! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1527290

Idą POd rękę ci co Polskę sprzedali 
zdrajcy, kapusie i sprzedawczyki
i lewak z komuchem i żyd z masonem
polityk z pedałem kurewka z Urbanem

Nie uda się wam po raz drugi obalić rządu, wy czerwone sku*wysyny.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1527291

PO-szuści zostawili III RP zdemoralizowaną, okradzioną i sprzedaną obcym. Ta ich - nowoczesność i postępowośc - nazywana jest potocxznie złodziejstwem, korupcja , nepotyzmem i kłamstwem...nie ma co żałować tego co "wypracowali"...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1527292

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1527325

Ta fota to z Brukseli, Strasburga, Moskwy czy Berlina ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1527448

Raczej Moskwa :-))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1527449

naród polski za kupę idiotów, która uwierzy w ich łgarstwa o rzekomej obronie interesów Polski. Społeczeństwo doskonale wie, że bronią oni wyłącznie swoich utraconych wpływów i nabijania  własnej kasy.  Polacy wybrali w demokratycznych wyborach swoją opcję władzy i to ich boli, oj boli. Dlatego nawołują do rozrób i obalenia tej legalnie wybranej władzy. Ciekawi mnie tylko, czy PiS zdecyduje się skorzystać z odpowiedniego paragrafu w k.k., bo to aż się prosi żeby w końcu w tym kraju zapanował jakiś ład i warunki dla prowadzenia normalnego życia i normalnej przedsiębiorczości. Nie powinno być miejsca  dla takiego warcholstwa, które nic nie robi oprócz rozrób i siania zamętu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1527344

Jestem niemiłosiernie wnerwiony na sygnatariuszy owej Odezwy, ponieważ kłamstwami usiłują zmanipulować obywatelami RP!!! I pod ich adresem teraz napiszę.

Zacytuję zatem jej mały fragment: "(...) Władza przejęła publiczne media i przekształciła je w prorządową tubę, która nie waha się kłamać i manipulować".

Tiaaaa!!! Władza jeszcze mediów nie przejęła, a usiłuje - choć nieudolnie. Proces przejmowania mediów trwa, ale nie dla siebie, tzn. partii Prawo i Sprawiedliwość, która wygrała ostatnie wybory, a... dla polskiego społeczeństwa - bez względu na to, jaką poszczególne jej grupy wyznają ideologię, ale zbieżną z oczekiwaniami tych, dla których Bóg, honor i Ojczyzna są najważniejsze. Jakoś trudno was w którejś z grup zauważyć, ponieważ dla was Bóg nie istnieje, honoru absolutnie nie macie, a Ojczyznę macie... w d... Dla was liczy się tylko kasa, po drugie: kasa i po trzecie... kasa!!! Zatem mówię: - won z polskiej polityki!!!

 

Zauważcie głupki sygnatariusze, że gdyby w Polsce nie było demokracji - jak napisaliście, to przenigdy - nawet w głównym wydaniu "Wiadomości" w TVP-1, w "Panoramie" TVP-2 oraz w TVP Info - nikt by nawet nie wspomniał o KOD-zie i o palancie Kijowskim. W dodatku nie byłoby relacji z marszów KOD-u. Więc sami widzicie, że w czasie gdy przez 8 lat rządziła koalicja PO-PSL - ówczesna opozycja nie miała możliwości wypowiedzenia się publicznie w mediach. A wy tak! I wy kwiczycie, że jesteście dyskryminowani i nie ma w Polsce demokracji??? Gdyby jej nie było, to każdy z was... już dawno siedziałby w pierdlu, w dodatku bez sądowego wyroku. Nawet nie widzicie, że obecny rząd jest co prawda wobec was nierychliwy, ale - i tu uważajcie!... sprawiedliwy. To tylko kwestia czasu. 

Nie mam w tej chwili zbyt dużo czasu, by analizować każde zdanie waszej odezwy. Ale w kolejnych dniach postaram się odnieść do każdego wątku tego gniota.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Komentatorów oraz Gości na moim blogu, którzy wiedzą jak wykorzystać swój potencjał umysłowy ku chwale naszej ukochanej Ojczyzny,

Satyr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1527347

Kłamią wszyscy - od A do Z, bez wyjątku. Każda ich wypowiedź to kłamstwo na kłamstwie zatem ta "odezwa" jest tylko kolejnym. Jej podpisanie też jest kłamstwem, popatrzeć tylko na takiego Schetynę - poparł ją najpierw bo on i PO niby "walczy" o to co w niej napisane ale gdy Mazguła namazgulił, Schetyna momentalnie się odciął i to co powiedział o 13 Grudnia ma go postawić nie tam gdzie stoi ZOMO sygnatariuszy odezwy, a tam, gdzie stały 13 Grudnia ofiary ZOMO, a dziś patriotyczna część społeczeństwa, wyborcy PiS-u i zwolennicy nowego ładu w państwie.

Co powiedział Schetyna? Ano rozkraczył się, że on jest za , a nawet przeciw, on 13 grudnia nie będzie walczył o "Dość kompromitowania Polski na arenie międzynarodowej! Dość tłamszenia wolności i demokracji!".

To już nie jest aktualne bo żadnej  kompromitacji nie ma, tłamszenia wolności i demokracji też nie ma. On i PO będą czcić trzynastego pamięcią i obecnością... Polskę, jej historię, naród, jego ofiary - czyli to wszystko z czym walczą od roku. "Patrioci", q*wa ich mać! 

"To jest 13 grudnia - lekcja historii. To jest dzień, który trzeba uczcić pamięcią i obecnością i będziemy to robić w całym kraju mówił na antenie TVN24 lider PO, Grzegorz Schetyna.

Wzywamy, żeby w całym kraju uczcić 13 grudnia, żeby nie zostawiać PiS-owi dnia pamięci i historii, żeby to nie było tak, że PiS ma monopol na czczenie 13 grudnia. W środowisku PO jest dużo więcej tych, którzy pamiętają i byli ofiarami stanu wojennego. Dlatego uważam, że nie można tego zostawić (...)"

 

Tu szkoda czasu na analizowanie co współczesne ZOMO mówi w tym paszkwilu, zwanym odezwą. Im trzeba na każdym kroku pluć w ślepia słowem - KŁAMCY! 

Pozdrawiam.

 

http://wpolityce.pl/polityka/318334-schetyna-odcina-sie-od-mazguly-i-wbija-szpilke-kijowskiemu-obecnosc-tego-pana-jest-kompromitujaca-nie-znam-go-i-nie-chce-go-poznac

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1527360

gdzie my ich pochowamy

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1527391

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1527393

... współtwórcy stanu wojennego - Jaruzela, ale jest on jakże aktualny do tych, którzy mają pozytywne zdanie o stanie wojennym.

 

Satyr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1527419

że jeszcze tak wielu uważa, że wprowadzenie stanu wojennego było czymś pozytywnym. Podobno wg. najnowszych badań aż 41%, po prostu smutno robi się człowiekowi gdy czyta takie informacje.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/318428-niepokojacy-sondaz-41-proc-badanych-uznalo-za-sluszne-wprowadzenie-stanu-wojennego

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1527394