Czym jest krucjata Półksiężyca?

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Świat

 

            Nazwanie krucjatą inwazji islamu na Europę współczesną jest zapewne prowokujące, gdyż to właśnie ów CRUX jest przedmiotem bezwzględnej, pełnej nienawiści agresji.  Ale ta prowokacja jest zamierzona; ma ona niejako à rebour  uświadomić niebezpieczeństwo, jakie wisi nad Europą. Ta zaś Europa, zlaicyzowana, mając uschnięte korzenie, nie wiedząca skąd się wywodzi i czym jest, staje bezbronna wobec agresji idącej po linii nakazów religijnych, jak i politycznych, gdyż islam nigdy tych dwóch sfer od siebie nie oddzielał.

            Niżej pozwoliłem sobie sparafrazować, a częściowo przetłumaczyć treści zawarte w poniższym artykule. Jest on znacznie obszerniejszy, dlatego warto doń sięgnąć, korzystając w podanego linku.

Break the Cross!’ Muhammad Commands It

(“Zniszczyć Krzyż”. To nakaz Mahometa)

2016/11/17 by ]]>Raymond Ibrahim]]>

]]>http://raymondibrahim.com/2016/11/17/break-cross-muhammad-commands/]]>

Autor na wstępie stwierdza: “Cóż więcej potrzeba, by dowieść, że islam jest z chrześcijaństwem  w wojnie, jak pokazać dobrze udokumentowaną jego nienawiść wobec  istotnego symbolu chrześcijaństwa:  krzyża?”

Dalej stwierdza on, że w przekazach, na Internecie, na filmach video, wszędzie islam atakuje krzyż.

Jedynie odosobniony  głos zdawał się mówić dobrze o krzyżu – ale i tu, po to tylko,  by zadokumentować wrogość islamu wobec chrześcijan. Według, profesora dr. Salim Abdul Galil z kairskiego uniwersytetu Al Azha, mahometanie mogą okazać tolerancję wobec krzyża, mogą go nawet nosić i modlić się  do niego – ale jedynie po to, by zmylić chrześcijan, których uczony profesor portretuje jako naturalnych wrogów islamu.

Inny duchowny szeik Abdul Aziz al-Tarifi, Saudyjczyk stwierdzał, że nikomu nie wolno nosić krzyża lub się do niego  modlić, gdyż Prorok nakazał niszczyć krzyż.

Ten sam duchowny zaleca, żeby łamać krzyż i usuwać go z miejsc publicznych gdzie się da, a przynajmniej tak go zniekształcać, choćby odłamując jedno ramię, żeby nie przypominał nienawistnego symbolu. Z kolei Mahomet nakazywał usuwać krzyż jako znak bałwochwalstwa i zapewniał, że w czasach ostatecznych, Chrystus zniszczy krzyż i pokaże, że chrześcijanie użyli go fałszywie.

To tylko niektóre z fragmentów owej doktryny islamu w stosunku do chrześcijaństwa. Poniżej przedstawiamy także tylko bardzo niewiele z licznych aktów wrogości współcześnie wobec chrześcijaństwa manifestowanych przez muzułmanów przyjmowanych w krajach tradycyjnie chrześcijańskich:

Imigranci marokańscy wdarli się do starego kościoła w Wenecji i zaatakowali wielki 300 lat stary krzyż, odłamując jedno jego ramię, wykrzykując: „wszystko, co jest w tym kościele jest fałszywe”.

Chłopiec, muzułmanin z Afryki, szarpał, obrażał a chyba także bił w szkole 12-letnią katolicką  dziewczynkę, ponieważ nosiła krzyż.

Major miejscowości, w której zniszczono krzyż znajdujący się w pobliżu meczetu, nie chciał podjąć żadnych czynności w tej sprawie, by nie drażnić mahometan. 

We Francji odnotowuje się dewastację kościołów, cmentarzy przez muzułmanów, którzy tłumaczą to tym, że miejsca i przedmioty te przeszkadzają im w modlitwie.

W Niemczech zdarzył się wypadek, że muzułmanin hospitalizowany w szpitalu wpadł w złość, ponieważ było tam zbyt wiele krzyży na ścianach. Nazwał pielęgniarkę suką i faszystką i dopuścił się fizycznej agresji.

Z kolei, kiedy na cmentarzu wyznaczono dla muzułmanów osobną sekcję, zaczęli się oni domagać usunięcia z cmentarza symboli chrześcijańskich, w tym krzyży, lub zakrywania ich w czasie ceremonii muzułmańskich.

Autor przywołanego tu tekstu tak kończy swe wywody:  „Taka jest historia i teraźniejszość nienawiści islamu wobec krzyża – symbolu będącego sercem chrześcijańskiej wiary, łącznie ze  śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa, co islam usilnie chce nazywać kłamstwem. Wojna islamu z krzyżem rozpoczęła się od Mahometa i była prowadzona przez najwcześniejszych kalifów oraz dżihad i jest kontynuowana aż po dziś dzień przez nowy „kalifat” i każdego dnia przez licznych mahometan.

A tymczasem, dalecy od stawiania islamowi jakichkolwiek żądań, zachodni liberalni, chrześcijanie wołają o zwiększenie ilości mahometańskich uchodźców i głoszą: „jestem chrześcijaninem i kocham Koran?”

Pytanie tylko czy owi liberalni chrześcijanie, pomijając już pytanie, czym jest to ich chrześcijaństwo, dowodzą wprost niesłychanej (proszę wybaczyć, słowo, ale innego nie ma)   głupoty, bo nie gdzie indziej, jak właśnie w Koranie są zawarte inwektywy wobec Krzyża i chrześcijan, łącznie z nakazem niszczenia wszystkiego tego, co chrześcijaństwo przypomina i symbolizuje. Ta głupota liberalnych chrześcijan, niezależnie od tego, gdzie ich szukać, koresponduje z głupotą polityków otwierających wrota Europy dla ludzi wyznających takie poglądy, jak wyżej ukazano. Mogą to być Europejczycy, kompletni apostaci od chrześcijaństwa i zapewne takowymi są, ale apostazja nie musi się równać zanikowi instynktu samozachowawczego.  

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (18 głosów)

Komentarze

Razem wszyscy zginą z pewnością. Tekst wspaniały, rozsądny i zgodny z historią, jakiej nie uczą muzułmaninów. Póki unijne lewactwo ich wspiera, marzą i atakują. Teraz czas na progresywny ruch ostateczny nowoczesnych krzyżowców. To już b. blisko. Amen

Vote up!
8
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#1527006

chrzescijanskie i wspiera islamska emigracje. Niedawna smierc Castro dala pole do peanow pochwalnych wyglaszanych przez czolowych politykow europejskich na czesc "malego Stalina" w wersji latynoskiej. Oprocz islamu - ideologia godna poparcia dla wielu eurokratow jest takze komunizm.

Na szczescie - w niektorych krajach nastepuje przebudzenie czesci obywateli z lewackiego snu - dzisiaj te dzialania sa jeszcze chaotyczne - ale z czasem pewnie przybiora na sile - tylko czy dadza rade? 

Europa bedzie atakowana i niszczona przez islam dopoki nie wprowadzi zasad dla wyznawcow islamu w Europie - takich samych jakie obowiazuja chrzescijan w krajach islamskich. Zero tolerancji dla strojow (przeciez w krajach arabskich nie wolno chodzic z odslonietym cialem), zakaz budowy meczetow i likwidacja istniejacych (w Arabii Saudyjskiej nie ma kosciolow chrzescijanskich), zakaz uzywania jezyka arabskiego w miejscach publicznych...

Wyznawcu islamu szanuja tylko sile - wiec nalezy im ja pokazac... 

Vote up!
6
Vote down!
0

mikolaj

#1527007

też nie ma kościołów - zostały one doszczętnie wyburzone wraz z wygnaniem Francuzów, którzy żyli tu setki lat. W Casablance (wyglądającej b. europejsko) jest olbrzymia katedra Notre Dame - wieczorem podświetlana, ale zamknięta na głucho. Moroko rządzone przez "oświeconego" monarchę ma b. dobrą prasę, ale nie wspomiona się, że nabożeństwa chrześcijańskie mogą się odbywać tylko w domach prywatnych i tylko dla cudzoziemców (udział Marokańczyków jest zabroniony).

Vote up!
8
Vote down!
0

Leopold

#1527044

nie wspomina nawet o prawach chrzescijan ( i innych wyznan takze) lamanych notorycznie w krajach islamskich. Co niektorym wymknie sie czasem jakies slowo potepienia - gdy islamisci zamorduja kilkudziesieciu czy kilkuset chrzescijan czy jazydow.

Rowne prawa obywatelskie - to podstawa, ktora powinna byc wymagana we wszystkich kontaktach z islamem - i nie tylko. 

Vote up!
2
Vote down!
0

mikolaj

#1527095

Europoseł Marek Jurek poprosił w PE o uczczenie minutą ciszy pamięci ofiar Castro Fidela i o mało go eurokołchoźne lewactwo nie wygwizdało, a Schulz z tym wypierdkiem meserszmitem Junckerem to pewnie do dziś czkawkę sznapsem leczą po peanach pod adresem nieboszczyka...  

Dopóki Papieżowi się nie wymknie stanowczo, pięścią w ambonę... Choć i w to wątpię - Papież sobie wciąż pitu pitu, a Erdogan dopiero co walnął pięścią i Brukselka momentalnie się zesrała i biegusiem przystąpiła do jakiegoś szemranego układu, inicjowanego przez Ankarę.  Niestety artykuł o tym (2-3 dni temu, chyba wpolityce.pl)  mi "uciekł", kto go ma zarchiwizowany  lub się natknie - proszę o linka na PW. 

To jest w tej chwili  tzw."równowaga sił" w Europie, w UE znów zajętej sobą i w bezkrólewiu bo królewna Angela ma inne problemy, wyborcze, a jej brukselskie pudle moszczą jej kolejny fotel kanclerski, a sobie synekury i Europka pryka samopas. To kolejny doskonały moment dla Polski na inicjatywy vyszehradzkie i  ABC  ale już bez poklepywania po plecach, a twarde konkrety. 

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1527127

Najpierw puknijcie  się nimi w swe zakute łby, potem 10 razy powoli i na głos przeczytajcie wpis.ks.Zielińskiego i  50 razy obejrzyjcie załączony film. 

 

https://www.facebook.com/imperiumtour2015/videos/1180280958649689/

 

Pozdrawiam Autora.

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1527012

Vote up!
6
Vote down!
0
#1527038

Vote up!
6
Vote down!
0
#1527043

Jedynie dziękować Jezusowi Królowi Polski, że zesłał Duch Świętego i odmienił oblicze tego narodu, który od 1050 lat zawsze jest z Bogiem, a nigdy przeciw Bogu.

I pozwolił wygrać wybory i prezydenckie i parlamentarne prawicy, co udaremniło przyjęcie tysięcy wojowników Allacha.

Które swołocz PO-PSL chciało przyjmować do Polski, na wyraźny rozkaz Berlina i Brukseli.

Blisko 100 tysięcy + rodziny za jakiś czas i wszystko na koszt Polski.

I dzięki Bogu mamy spokój, a co dzieje się na zachodzie, to każdy widzi.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1527047

wplyw na historie Polski... i Polakow - ale historia Polski nie zaczyna sie 1050 lat temu...

Nie nalezy przemilczac faktow niewygodnych - bo np. (to tylko jeden z wielu przykladow) Papiez Grzegorz XVI w encyklice potepil powstanie listopadowe,a pozniej wzywal biskupow i ksiezy z terenow Polski do posluszenstwa "legalnej" wladzy cara... Przyznac trzeba, ze wielu ksiezy (ale juz niewielu biskupow) posluchalo nieomylnego Papieza...

Wiara i chrzescijanskie korzenie - to niewatpliwy fundament dzisiejszej Polski - wiec dbajmy o nie nie zapominajac o trudnych chwilach i o tym, ze Kosciol to tylko instytucja...

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1527096

"...wielu ksiezy (ale juz niewielu biskupow) posluchalo nieomylnego Papieza..."

 

Przypadkiem nie odwrotnie???

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1527128

Kto rządzi na zachodzie Europy ,czywiście lewicowo-liberalni durnie.Tacy mieliby bronić korzeni chrześcijańskiej Europy,toż to absurd.Reszta społeczeństw  zachodniej Europy poddana została  praniu mózgu całe dzięsięciolecia przez media poprawności politycznej ,jest zastraszona ,ale następuje narazie powolne przebudzenie.Jak się naprawdę ockną z letargu to pogonią to całe lewackie czarostwo czyli ciepłych braci ,gorące siostry,ćpunów,moczymordy,oszustów,złodziei,pedofilów,alfonsów i nierządnice!!!Ocknęli się w USA i bardzo dobrze.Mamy w Polsce dobrą zmianę a na Węgrzech od kilku lat rządzi wspaniały premier pan Orban.  

Vote up!
1
Vote down!
0
#1527158