takie tam

Obrazek użytkownika zbinie
Idee

Chciałbym poświęcić chwilę niemądremu pytaniu :

Czy Bóg może stworzyć kamień tak ciężki ,że nie zdoła go podnieść?

Pytanie owo pojawia się nadal jako ilustracja tego, że wyposażony w atrybut wszechmocy bóg z racjonalnego punktu widzenia nie może istnieć. Jakoby - ma w nim (pytaniu) tkwić jakiś paradoks i sprzeczność. Ale tylko dureń i nieuk tak może twierdzić!

Wystarczy zadać sobie identyczne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Kultura

Mam bardzo trudny dzień. A jutro będzie pewno jeszcze gorszy. I pewno to nikogo konkretnego wina, tylko moja, że zapominam w jakim kraju żyję. Chamskim, opresyjnym, nieprzyjaznym obywatelowi, ciemnym, biurokratycznym...
Zapomniałam się...

A teraz przeklnę, chociaż nie wypada i nie wolno:
KU..A! Gdzie ja mieszkam, państwo, urzędy przeciwko mnie:((

To na poprawę humoru:

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof J. Wojtas
Blog

 Niniejszym chcę potwierdzić, że "Cepowisko", mimo wątpliwej pogody, odbedzie sie w przewidywanym miejscu - czyli jutro 11.09. 2010 r.

Aby nie przeszkadzać w zaprezentowaniu swych umiejetności czytania "obciachowych" gazet - sądzę, że czas rozpoczęcia wspomnianych czynności można bez straty rozpocząć ok. 16.00.

Dalszy program zależny będzie od obecności - jak wspomniałem - przygotowałem pewną...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof J. Wojtas
Blog

 

Cep, jak sama nazwa wskazuje, jest jednym z najgenialniejszych dzieł ludzkiej pomysłowości; może nie należy do "pierwszej” ligi – tu bezsprzecznie znajduje się np. koło, ale 2 liga jest pewna.

„Prosty, jak konstrukcja cepa” – to częste powiedzenie wskazujące na głębokie upośledzenie użytkownika sentencji. Bo genialność polega na łatwości zastosowania, ale w określonych warunkach. A moja...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof J. Wojtas
Blog

        Ostatnio toczą się "walki", formą coraz bliższe pyskówkom, gdzie argumentem staje sie pejoratywne określenie Żyd.

Pierwsza uwaga, że jak poanalizować medialne ujęcia, to Żydzi są najgenialniejszym narodem. Bo to i Einstein, i noblistów wielu, a i światową gospodarką tudzież polityką trzęsą.
Zadziwiające zatem, że że osoby pochodzenia żydowskiego nie chcą sie przyznawać do swoich korzeni....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nicpon
Blog

Różne lewackie, totalitarne kołki co i rusz majstrują przy tym, by jak najszybciej i w jak największym zakresie wyrwać rodzicom dzieci.

Wylano juz spod klawiatur tysiące bajtów na ten temat, więc szkoda, żebym powtarzał oczywiste oczywistości- wystarczy pójśc do najbliższej szkoły i zwyczajnie poogladać to zoo, które jest efektem tzw. państwowej, przymusowej edukacji.

Ale dziś nie będzie ani o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nicpon
Blog

W dawnych, dobrych czasach, gdy na świecie nie było jeszcze polityków a normalni, konkretni władcy i feudałowie, posiadanie przez takiego władykę podwyższonego libido, skutkującego koszeniem dup na lewo i prawo nie było niczym szczególnym.

Normalna sprawa, że samiec alfa kosi dupy. Taka jego rola w przyrodzie i ludziska traktowali to ze zrozumieniem. Ba, bywało tez tak, że cieszyli się tym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Spitfire
Blog

 

0
Brak głosów