W jaki jasyr nas prowadzą, czyli Sławomir, Chanuka, "prawi" dziennikarze i po prostu... biszkopt

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Godność zlizywania.

Kto jeszcze nie wie dokąd nas prowadzą w sprawie "obrony godności Polski" (ustawy IPN) "patrioci "malowani?

Jak to centrala pięknie zsychronizowała - uruchomienie mabeny Sławomira w niedzielę wieczorem, a w poniedziałek... zlizywanie śliny i prześciganie się w wymianie koneserskich uwag nad jej smakiem, zapachem i konsystencją. Ślinę, którą nam plunął w twarz Izrael i diaspora - władza zlizuje. Wici już rozesłane. Tuzy "prawicowej" publicystyki zmiękczają teren od kilku dni. Żenada. Wstyd. Wszyscy potępiali Stankiewicza za "agenturalność wpływu" - a po dwóch dniach robią to samo, tylko że w białych rekawiczkach i w innym sosie słownym niż agresywny Stankiewicz.

Cytat z klasyka europejskiej literatury: "A teraz mała zgadywanka: Co wchodzi twarde a wychodzi miękkie?... No?... Ci co wiedzą odpowiedzą natychmiast: biszkopt!... (...) Zaczynają mocno, twardo, a kończą zawsze mdło... gówniano - nijako... podretuszowane podejrzanie ckliwymi uczuciami... Tłumy szaleją, zachłystują się, wypatrują swej części upojenia [Sławomir! Sławomir!]. Nigdy dość tego wiru pomyj! (...) I nigdy nie żal na to pieniędzy! (...) A wszystko razem cuchnie jak kloaczny dół!... Ale być bliżej! Bliżej ludu! Bliżej polityki! Demagogowie!".

Nic tak nie rozwija inteligencji, jak przedstawienie swojego strachu i tchórzostwa pod nazwą jakiejś z zalet. Mamy bardzo inteligentnych polityków i dziennikarzy ;). Jutro zacznie się festiwal sztuczek intelektualnych pod hasłem: nazwij śmierdzącego tchórza tak, by był z siebie dumny. Strachliwy zając stanie się mędrcem. Zahukany tchórz - herosem dyplomacji. Maładcy! Dalej, do dzieła!

A na koniec p.A.Duda będzie błagał o wybaczenie, że tak długo zlizywaliśmy.

Najważniejsza jest przecież wrażliwość drugiej strony. Każdej.

Pieprzeni sofiści. Udający wielkodusznych humanistów.


Co wchodzi twarde a wychodzi miękkie? Hu...hu...hu... manista.


Walka o godność Polski? Godność zlizywania plwocin.


Uprawiajcie sobie tę waszą "godność z języczkiem", tylko może przestańcie w to wszystko mieszać Żołnierzy Niezłomnych. ich dzieci, wnuki i prawnuki...


===========================

Ślina, ślina w Zakopanem!

Opluwają nas nad ranem,

Opluwają w obiad, opluwają fest w nocy,

My ich za to tak kochamy

Jak rozpędzony motocykl

Za tę miłość wydutkają nas aż do dnaaaa!


- Nie będzie nam Polak mówił co jest prawdą. A jak zafika - to mu w łeb antysemityzmem!

- Nawet nie wiesz, jak oni się boją być nazwani "antysemitami". Wszystko zrobią, byle się tego ustrzec. Będą czołgać się, pełzać, rzucać milionami, prosić o wybaczenie. Nic mnie tak nie śmieszy, jak oni. Francuzi, Anglicy, Hiszpanie, - ci to wiedzą jak z nami postępować. Ale Polacy zaczepieni przez Żyda - to jeden wielki żart, operetka i kabaret samoponiżeń. Padają na twarz jak słyszą słówko "antysemityzm". Jak niewolnik przed batem pana. Nie wiedzą, lebiegi, że słowo "antysemityzm" to czysta kabała, magia i wywoływanie duchów, hahaha! Widmo, upiór, spirytystyczna ektoplazma rodem z wirujących stolików. Ale bez obaw, nie pojmą tego. Zamiast tego po Muzeum Chasydów postawią nam Muzeum Kabały, hahaha, trzymaj mnie, bo umrę ze śmiechu, nie mogę, nie wytrzymam. Lebiegi kosmiczne.

Judyta w walce o potęgę Żydów z uciętą głową Holofernesa, obok leży ludzki kadłub. Pozostaje tylko życzyć naszym posłom wesołego świętowania w tej atmosferze państwa ISIS... Oczywiście, ironizuję, bo mam nadzieję, że w ferie wielkanocne i wakacje posłowie PIS dokształcą się i poniechają w roku 100-lecia odzyskania niepodległości tego magicznego procederu spod ciemnej gwiazdy, odprawiania i upamiętniania jakichś pogańskich, krwawych, maksymalnie antychrześcijańskich zabobonów w budynku polskiego Sejmu...

Magiczny ołtarz już ustawiony. Obok menory portret kabalisty, Menachema Mendela Schneersona. Teraz tylko trzeba poczekać na katolickich polityków PIS-u żeby dołączyli do naszych modłów do Naszego Rebe.


PS
Warto przeczytać tę notkę:

https://www.salon24.pl/u/fraszkowanie/851043,czy-rozdziobia-nas-euro-kruki-i-sb-ckie-wnuki


Na koniec wklejam 2 komentarze blogera Triariusa z innego portalu, komentarze, w których jest sporo ciekawych myśli korespondujących jakoś z moją notką:

triarius – Marzec 10, 2018 20:36

Czyli nasza Narodowa IDEOLOGIA, która ma zrówno- jeśli nie prze-ważyć liberalizm czy odwieczną ruską ideologię III Rzymu i temuż podobnież - to "zawsze byliśmy słodcy, przeprowadzaliśmy staruszki przez ulice kiedy się tylko dało, myliśmy rączki i nie mówiliśmy brzydkich słów, a że trudno uniknąć wrażenia, że to jednak była częściowo przyczyna naszych odwiecznych nieszczęść - furda to! Świat jest paskudny a my cudni, bądźmy cudni nadal, a świat wcześniej czy później się zawstydzi i zapragnie do nas podciągnąć... (Podobieństwo do ideologii Świadków Jehowy czy innego K*wina wprost uderzające!)

triarius – Marzec 11, 2018 1:46

A jakież to są te nasze korzenie, że spytam? To, że nigdy naprawdę nie mieliśmy państwa? To że ludzie (z jakiegoś tam powodu, może nie zawsze słodkiego, ale realnego) wypieprzani skądinąd, u nas znajdowali przystań, ale nigdy się naprawdę w żadnej statystycznie znaczącej ilości nie integrowali? Że 300 lat temu mieliśmy Targowicę w postaci paru magnatów z bandą przydupasów, a dziś czwarta część tego rzekomego "narodu" stanowi taką samą, o ile nie gorszą? Że nabierzemy się na dosłownie każdą prowokację, każdego dokładnie agenta, byle tylko machał biało-czerwoną chorągiewką? Mam dalej pytać?

Co w nas dziś - po wyginięciu i wypędzeniu na emigrację prawdziwych (nie mówię, że idealnych) elit - zostało z dawnych husarzy, czy choćby z Szarych Szeregów? Robienie Wersalu przez potomków małorolnych w postaci gadek w stylu "PAN Marcin P."? Przecież ta obecna władza, przy wszystkich swoich wadach, wie, bo musi wiedzieć, że targowicy nie spotka ze strony "prawicowych blogerów" i innych "patriotów" dosłownie nic, co by nie wyprawiali? Za mniejsze rzeczy kiedyś byłby wyrok, a dziś tylko nas można bezkarnie mordować... I my mamy się niby czuć prawymi dziedzicami husarzy, lisowczyków, wojów Krzywoustego ("bili niemce jako cielce, a niemkinie jako świnie, a niemczęta...")?

Kto tu opluwa naszą przeszłość i nasze korzenie? Ja, który pokazuję, że my dziś chcemy, bo to wygodne i bezpieczne, naśladować tylko to, co sobie ubrdaliśmy, a co niczym Polsce nie służy, raczej przeciwnie, czy Ty, który siedząc sobie wygodnie przed ekranem sobie i innym wmawiasz, żeście wszyscy wciąż husarze i ułani? ;-)

Przez większość historii nie mieliśmy prawdziwego państwa i to jest przecież przyczyną naszej "tolerancji"! Przynajmniej od testamentu Krzywoustego, który też nie wynikał z jego obłędu, tylko z tego, że rządzili nami Niemcy i tak sobie zarządzili. No, okres jagielloński - trochę lepiej, ale monarchia konstytucyjna to była przecież jawny upadek państwa i zaproszenie do rozbiorów. A my sobie z tego robimy wianuszek, niczym jakaś nowa Wanda, co nie chciała.

Sorry, ale moi akurat przodkowie o tę Polskę walczyli, za nią ginęli, tracili majątki, i ja absolutnie ich nie lekceważę, tylko wprost przeciwnie, ale wmawianie sobie, żeśmy cudne ptacy, kiedy teraz jesteśmy bandą spedalonych idiotów (bez urazy), a nasi przodkowie w sumie radośnie stracili niepodległość... P

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

O ironio! Oni tak pięknie wchodzą bez mydła.
Coś za wiele w tym naszym języku twardych/miękkich skojarzeń!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1560028

Jak zwykle-genialnie ! Nic dodać, nic ująć ! No...może tylko tyle, że jeszcze Polska nie zginęła, póki ludzie tak widzą rzeczywistość, tak myślą i mówią.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1560043

To już dobijanie się do dna wsalstwa i służebności dla żydów, bo jak można przepraszać za komunistów przez pana prezydenta i rząd Zjednoczonej prawicy, za marzec 1968.

Teraz będą przepraszać za Polskę z 1939 roku, która przegrała wojnę z Niemcami, co w efekcie tej przegranej dało ze Niemcy zrobili dla żydów holokaust, 

Prezydent i rząd ośmieszyli Polskę na cały świat, pokazując swoją uległość i służalstwo względem żydów, przepraszając za nie swoje winy żydów i konsultacje Polskich ustaw w Izraelu.

Panowie i panie z Zjednoczonej Prawicy, a gdzie wasz honor i duma Polaka czy Polki, za pewne zostawiliście gdzieś pod zastaw w jakimś lombardzie jadąc do Izraela na konsultacje Polskich ustaw z żydami.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1560046

https://m.demotywatory.pl/4836217

PS

Prawda o antysemityźmie:

https://www.cda.pl/video/15623344

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1560053

Od '44 roku Stalin przysyłał nam tu swoich Żydów, żeby pilnowali polskich komunistów w zarządzaniu terrorem polskią kolonią. Po pakcie Jaruzelski-Rockefeller z '85 roku Sanhedryn Holokaustu zaczyna przysyłać tu swoich Żydów, żeby pilnowali polskich odwróconych komunistów w zarządzaniu bez terroru polską kolonią.

W IIRP 70% większość polska bez problemu uporała się z mającą autonomiczne ambicje 9% mniejszością żydowską. A i z tych 70% umieli przesiać tych farbowanych.
Przez ostatnie 74 lata Żydów praktycznie w Polsce nie ma bo ich Hitler wybił, a 30 milionowy naród nie umie się wybić na realną niepodleglść spod okupacji 20% farbowanych Polaków manipulowanych przez garstkę Żydów.
W czym problem? Ano wystarczy porównać Marszałka i jego otoczenie (a i przy okazji opozycję) do dzisiejszych "pretendentów".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1560054

W kolorach. Żydów jest w wielu kolorach, a nawet i w tęczy...tj.ci z powiększonym   jelitem grubym.

I to nie tylko ta wielobarwność, poza tym potrafią zmieniać formę (metamorfoza po 89') Niby u schyłku PRLu ich nie było, a teraz jest cały kraj. Nagle się okazuje, że jakiś Malinowski to Bauman, że Wozniacka, to Salcia Goldman... No i ci nasi UBozycjoniści , Michniki & Co. również " zasłużone  polaki "

kefas  z... I nie , że praktycznie ich nie ma, tylko że teoretycznie ich nie ma, bo praktycznie to są i to miliony...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560073

Wiesz co? Nie wk.....j mnie,! Tu nie chodzi o to, ile milionów palantów czuje w sobie "żydowskie pochodzenie". Tu chodzi o to, że jakies żydowskie sukinsyństwo ma czelność pluć ustami "dostojników" rzekomo naszego państwa, rzekomo przez nas Polaków wybranych, na szczątki bohaterów, którzy przelewali swoją polską krew również za ich własne "skoro sobie tak wybrali żydowskiego pochodzenia" życie.
To jest niegodziwość i zniewaga, jakiej nie wolno wybaczyć "póki my żyjemy."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1560088

Czy ja spowodowałem tą sytuację ?

Oj Kefas, ależ Ty podminowany... Gdy mordowano Żołnierzy Wyklętych,  gdy ginął ostatni partyzant w lesie, to darło się serce... Teraz? Trzeba po prostu odzyskać od Żydów nasze Państwo...co trochę potrwa...

Więc... zimna krew Bracie...emocje zachowasz na później...

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560101

Jedni sprzedali nas ruskim drudzy niemcom,trzeci żydom.Ciekawe ile dają kosmici za nas?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1560091

Bo u nich też duże zróżnicowanie...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560100