Rachoń i Daniels, czyli Rzeczpospolita Przyjaciół czy Cenzorów?

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Od kilku dni Michał Rachoń zawieszony?

Przyznam, że w sprawie szalonej miłości PIS-u do Izraela (ściślej: frakcji kierowanej przez Dziedziczaka i Bielana oraz nadzorowanej przez Gowina) miarka się przebiera. Co za dużo, to nie zdrowo. Są granice dobrego smaku i przyzwoitości...

Czy Michał Rachoń został zawieszony za (najprawdopodobniej) poruszenie tematu Regulacji S. 447 Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017? Tematu zamilczanego przez pokornych dziennikarzy, dziennikarzy odgadujących życzenia swych przełożonych w mig. A zwłaszcza za dwa słowa („hieny cmentarne”) użyte przez Cejrowskiego wobec amerykańskich środowisk żydowskich. Słowa te zresztą są po prostu cytatem z książki Normana Finkelsteina „Przedsiębiorstwo Holocaust”.

Cała hucpa 2006 roku rozpętana wokół Michalkiewicza miała za podstawę tę samą książkę. W 2007 r. Bnai Brith przypuściło atak na Radio Maryja żądając jego likwidacji, gdyż to właśnie na jego antenie Michalkiewicz poruszył temat monstrualnych biznesów robionych na holokauście. Dziś jesteśmy w analogicznym momencie. Jeśli się nie przciwstawimy (tak jak wtedy obroniły Radio Maryja ogromne protesty społeczne i marsze) my, jako elektorat oraz reszta nie pro-izraelskich frakcji w PIS-ie – to niedługo każdy portal internetowy i każdy kanał telewizji publicznej będzie miał swojego nad-administratora, Wielkiego Brata Przyjaciela – monitorującego, potępiającego i karzącego obywateli „niepodległego” państwa polskiego za "nieprawomyślne" opinie, wypowiedzi, myśli... Izraelski Tymochowicz, nieprawdopodobny konfabulator, Jonny Daniels próbuje "trząść"posadami polskiego państwa (miękko wpływać na obsadę stanowisk rządowych) a w dalszej kolejności panoszyć się, mieć czelność występować o delegalizację polskich partii i o usuwanie z przestrzeni publicznej dziennikarzy, którzy mu się nie podobają (Michalkiewicz, Braun). Dopuszczenie i popieranie tak hańbiącej sytuacji - to największy wstyd PIS-u w jego historii.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Może zaczyna się ujawniać się "tło" tzw. "reperacji od Niemiec" . Jeśli to ma być "tranzakcja wiązana" .
"Amerykańskie" kancelarie "prawnicze" się tym "zajmą" ... W ramach "rozliczeń" i "prowizji" pozaumownych ustawa S 447 . Ciekawe ,czy gdzieś drobnym druczkiem nie jest dopisane ,że Polska zobowiązuje się dodatkowo uznać wizję historii według prof. Jana Tomasza Grossa , genderyzm według prof. Jana Hartmana , ponowoczesność według mjr. prof. Zbigniewa Baumana itd. . Więc może lepiej twardo stanąć na stanowisku , nienaruszalności granic i niemożności zrekompensowania strat. "Rachunki krzywd" są ,ale chyba lepiej nie polegać na tym,by "ludzka ręka" próbowała je "regulować" . Poza tym stanowczo sprzeciwiać się wszelkim kłamstwom historycznym "Ida" , "Pokłosie","Polskie Obozy" itd.

Bo jak są bankierzy i banksterzy ,to analogicznie są prawnicy i "lexsterzy" (bandyci co zamiast łomu posługują się paragrafem) . Więc liczenie na to "justice" ,to może być tzw. "marzenie ściętej głowy" .

Jak to wszystko "globalnie" może wyglądać ? Może nowojorske kancelarie "wyprocesują" reperacje od Niemców . Po potrącenu kosztów i skompensowaniu "survivors"(oficer służb tajnych Z. Lichocki pokazał jak to się robi "metdodą na J. Pawlaka") zostaną zdeponowane na "rachunku powierniczm" . Rachunek ten zostanie dodatkowo zasilony z polskiego budżetu i będzie służył na zakupy "advanced weapons NATO integrated" czyt. "zdalnie sterowanej z Pentagonu broni". Wszystko w celu przypilnowania interesów sojusznika.

Rzeczywiście Polska znajduje się między tyranozaurus-ami mieszkającymi w Moskwie , Waszyngtonie , Berlinie ,Brukseli itd. Piekielnie trudna sytuacja .

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1556172

.... każdy portal internetowy miał swojego wielkiego brata, przyjaciela ...czy stowarzyszonego z administracją, zachwalającego film „Ida”. Niepoprawni oczywiście też.
Wilre pisze...jeśli się nie przeciwstawimy...,to wielki wstyd dla PiS...itd.
Wydaje mi się ,że to wszystko już się dzieje...a PiS czy NP pozbyli się poczucia wstydu...podobnie jak tamci. Pojedyncze jednostki nie mają środków na to aby się temu jakoś przeciwstawić. Nagłośnianie tych spraw niczego nie zmieni.Znowu zbyt późno zaczynamy reagować. A demokratyczna większość i tak nie chce dostrzec prawdy i brnie w zaparte...jak Wałęsa.
(...)I teraz, po wiekach żydowskiego terroru, sprowadzonych do Polski wrogów i wojen, po zniszczeniu widzialnego Kościoła, Polacy bez swoich elit, bez struktur społecznych, bez granic państwa, bez przemysłu, a z ogromnym nieujawnionym zadłużeniem, mają się zmierzyć z wysoko technologicznym i logistycznym najazdem żydostwa, a poprzedzonym najazdem imigrantów, bo u żydów zawsze tak jest, że nigdy nie idą w pierwszym szeregu.
Aby było tym gorzej, premierem zrobiono żyda, który jest ekonomicznym, gospodarczym mitomanem, który nigdy niczego kreatywnie nie wykonał. Jako dyrektor banku był typowym pracownikiem „dyspozycyjnym”, czyli wykonywał to – jako slup – co mu kazano, za co pobierał już 10 lat temu 480.000 PL/m-c. Za to bez skrupułów patrzył na grabieże bankowe, oszustwa i przekręty. Do czego zatem Morawiecki będzie zdolny jako premier? Ten bezwstydnik poszedł do Danielsa na prywatną kolację i tam z żydami z Izraela i polin układał plany polityczne. Taki bezwstyd nie był możliwy nawet w najgorszych okresach PRL.(...)

Powyższy fragment pochodzi z artykułu , jak dodtąd nieocenzurowanego, K. Cierpisza.
http://wrzodakz.neon24.pl/post/142027,kaczynski-duda-morawiecki-dokonali-zamachu-stanu

Vote up!
6
Vote down!
-1

Verita

#1556184

Cóż. Mogę tylko potwierdzić....

Vote up!
4
Vote down!
0
#1556268

Podobno Twitter niepotrzebnie się niepokoi, bo Rachoń na urlopie.

Jednak to nie umniejsza wymowy notki, bo ona głównie o tych oto trzech sprawach:

1.Jonny Cztery W Jednym, czyli Dyzma, Konsul, baron Münchhausen i Rewizor w jednej osobie. 

2. Szalona Miłość PIS-u i Izraela

3. Zamilczana ustawa S.447

Vote up!
3
Vote down!
0

wawel24

#1556206

"Ostrzegały jaskółki ,by uważać na lwie spółki" ,czy jakoś tak ? :-)
W każdym razie jeśli decyzja o dymisji Macierewicza zapadła w Warszawie ,to jeszcze nie jest tak źle , gorzej jeśli ... . A jak Błaszczak będzie dalej to "negocjował" , no zobaczymy .

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1556233