Lewantyński handel wiązany, czyli Rodzina Rudych legenduje Jonny`ego & Co

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Naiwność ludzka jest doprawdy ogromna, większa niż wszechświat. Wystarczyło, że centrum strategiczne wypuściło klip jednej z bilionów żydowskich fundacji, a już wszyscy Polacy pokochali... Jonathana Danielsa (bo wszyscy Polacy to jedna rodzina)! Bo wraz z nimi potępił. Potępił  w r a z . Wraz i wespół w zespół .

Na S24 dziś pojawili się tacy, co ogłaszają Jonny`ego prawie że Sprawiedliwym i robią to blogerzy wyglądający na myślących.  A i Gminy Wyznaniowe już nas nie chcą (chwilowo) sądzić za zaprzeczanie holokaustowi i potępiają wraz i wespół w zespół   z Polakami tę Fundację Rodziny Rudych (The Ruderman Family Foundation), więc wszyscy dołączamy radośnie, w pląsach do Gmin, zapominając im niedopuszczalne wypowiedzi sprzed paru dni o polskim współudziale oraz organizowane przez nie spotkania z Mazgułą, Widackim etc. Zapominamy, bo... oni wespół w zespół i wraz, wespół w zespół, bo jak kochać to nie indywidualnie. Tylko wraz. I z amnezją.

Cyrk handlu lewantyńskiego trwa w najlepsze. Komu Danielsa, komu! Kto nie weźmie Jonny`ego, temu całą rodzinkę Rudermanów wciśniemy do domu! Handel wiązany! Szczęście w pakiecie! Tak wami zakręcimy, że – z pocałowaniem ręki – weźmiecie to, czego nie chcecie.

 

Fundacja Rodziny Rudych podała cenę dwa razy wyższą (Polish Holocaust) po to żebyśmy kupili za cenę dwa razy mniejszą (polski współudział w Holokauście). Rozgrywają nas jak chcą. Alfabet handlu arabskiego,  żydowskiego. Niby tylko alfabet – a wystarczyło, żeby Polacy tłoczyli się przy ladzie przekrzykując się: Dwa Danielsy dla mnie! A dla mnie zgrzewka Danielsów. I dwie rzeźwiące gminy wyznaniowe dla mnie! I komisję Wildsteina z dostawą do domu! I poprawkę  ustawy!  [I oto już doprowadzono nas w kilku krokach do pokajania się, brawo!, starsi bracia w handlu].

Daniels od pół roku wybiera    P o l s k i e    partie, gazety, portale, dziennikarzy – do likwidacji, a naiwni robią z niego męża opatrznościowego. Cóż to jest: gen niewoli, useful idiots czy... roztargnienie?

Jesteśmy jako naród analfabetami w dziedzinie cywilnej obrony na polu wojen informacyjnych. Rzucają nam  jakieś hasła drażniące, prowokujące. My – protestując – zwielokrotniamy te hasła, rezonujemy. I kupujemy jako sojuszników niedawno spalonych agentów wpływu. Już im wybaczamy. Bo dołączają do naszych protestów przeciw prowokacji stworzonej przez tę samą centralę, która na chwilę... się rozdwoiła, która nimi też kieruje. Zapominamy w ciągu kilku dni. I tańczymy. Jak zagrają. Pląsamy w ich rytm. Tragedia....

 

Smutek.

 

Starsi bracia w handlu sprzedają nam zetlałe szmaty a my widzimy na ladzie... perskie dywany.

 

Długa droga. Długa nauka. Jeśli jednak nauczymy się szyć buty – droga się poważnie skróci.

 

[tekst napisany w dniu emisji filmiku Rudermanów, 21.02.2018 22:04]

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (9 głosów)

Komentarze

cyt. " Rozgrywają nas jak chcą."

(...) "Gawrosze kiwają,

Do jednej bramki (...)" ~ cytat własny.

Rozgrywają jak chcą kiwając nas...

Bo nadszedł już  ten niegodziwy czas

Gdy niewiele może niebożę

Na kacerstwo we dworze!

..."„trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.

Ustawy: S. 447 (Senat) i HR 1226 (Izba Reprezentantów) są wręcz bandyckie dla Polski!  Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić...

Tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.

Póki co to żydzi w Izraelu rozgrywają karty. Karta jest mocna tym samym  bardzo niebezpieczna bo ma duży wpływ na politykę polską i amerykańską. 

Idzie to w miarę składnie bo naród polski drzemie. Drzemka zostanie przerwana, gdy nacja zobaczy prawdziwego przeciwnika. Muszą też obudzić się politycy  (jeżeli dobro Polski mają za cel najwyższy?) ponieważ zostali rozegrani jak trampkarze! Do tego dostali nie tylko z łokcia, ale z otwartej dłoni w twarz! To wstyd i hańba!

Ilość komentarzy pod Pana, panie wawel24, esejem świadczy, że  nie tylko władza, ale także NP  stanęli w rozkroku!!!

PS

http://www.bibula.com/?p=23891

https://sites.google.com/view/jewishdeathcamps/strona-g%C5%82%C3%B3wna

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1558681

"Starsi bracia w handlu sprzedają nam zetlałe szmaty a my widzimy na ladzie... perskie dywany." Dobrze powiedziane.

Nie lekceważyć Jonnego, on dyryguje (za)rządową orkiestrą. Ma za sobą przebogatych i bezwzględnych. 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1558903