Czy Izrael to Ali-Baba i 447 rozbójników, czyli "cud naszych czasów" w akcji

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

BRUDZIŃSKI

"kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku"

"jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku"

KACZYŃSKI 

"„próbuje się jeszcze czegoś więcej, próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieś zobowiązania finansowe”"

"Polska żadnych zobowiązań nie ma."

MORAWIECKI 

"[Polska ma prawo się domagać wielkich, ogromnych odszkodowań, a nie być przedmiotem jakichkolwiek odszkodowań"

"Dla mnie nie ma takiego tematu, że będziemy zwracać. W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone, żebyśmy my byli odpowiedzialni za jakiekolwiek odszkodowania. My powinniśmy otrzymać ogromne odszkodowania"

Prezes, Mateusz i Brudziński wzięli się za nagłaśnianie sprawy 447, czyli zgodnie z definicją Sakiewicza okazali się ruskimi trolami...

Kabaret się rozkręca. Ale po kolei. 

Brudziński udaje głupiego (wersja optymistyczna). WJRO nie ma siedziby "na prestiżowej ulicy Nowego Jorku" ani nie jest "organizacją żydowską z Nowego Jorku". WJRO ma siedzibę w Jerozolimie. Jerozolima - największe miasto Izraela, stolica administracyjna Dystryktu Jerozolimy i stolica państwa Izraela według izraelskiego prawa (na marginesie: ciekawe sformułowanie: WEDŁUG IZRAELSKIEGO PRAWA, teoretycznie wg izraelskiego prawa któregoś dnia może zostać ogłoszona dowolna rzecz, np. wg izraelskiego prawa cała Jerozolima należy do Żydów,  pół Polski należy do Żydów itd.).

Projekt HEART zainicjowany przez rząd Izraela (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) ma centrum organizacyjne w mieście Holon. Holon - miasto położone w dystrykcie Tel Awiw w Izraelu. Leży na nadmorskiej równinie Szaron w zespole miejskim Gusz Dan.

imageimageimage

Ilustracja. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

 

GDZIE RZYM, GDZIE KRYM? 

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego, mienia pozostałego po holokauście w swoje ręce. To, że Amerykanie (tacy Amerykanie, jak Michnik Polak) pod naciskiem lobby żydowskiego zobowiązali się do nadzoru i szantażowania opornych płatników - to odrębna sprawa. OBYDWA CENTRA RESTYTUCYJNE SĄ W IZRAELU. DLACZEGO TRZECH WODZIREJÓW O TYM ANI BE, ANI ME? Bo jakże to by było przyjęte przez wyborców, którym wodzireje piorą mózgi od 4 lat, że Izrael to największy przyjaciel polski? To jak to tak? NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL SZYKUJE NAPAD RABUNKOWY, WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE? NA KOGO BY WTEDY WYSZLI NASI rządowi FORDANSERZY? Na idiotów, frajerów, czy jeszcze inny gatunek? Może na najemników? Ten, do kogo pieją pieśni miłosne, serenady, jeżdżą co tydzień, hołdy składają co 3 dni, świętują jego święta świeckie i religijne okazuje się RABUSIEM, ROZBÓJNIKIEM, WYŁUDZACZEM, NAPASTNIKIEM, SZANTAŻYSTĄ... Jak to możliwe? DLATEGO ANI PREZES ANI PREMIER NIE UŻYLI SŁOWA: Żydzi, żydowskie i Izrael. Użył tylko Filip z konopii Brudziński, ale zrobił to cwanie w swym nierozgarnięciu - bo całe odium wstrętu, jaki odczuwają Polacy do gangsterów chcących nas rąbnąć na 3 setki mld $ nasz Joachim zdjął z pleców Izraela i wrzucił na bliżej nie zidentyfikowane, nieistniejące nowojorskie organizacje restytucyjne. 

Wszyscy trzej herosi, których zrodził... Michalkiewicz i jego notatka oraz akcje narodowców, wszyscy śpiewają z klucza nadużywając słów: jakichkolwiek, jakiekolwiek, ktokolwiek, jakieś oraz eksponują, że TAK IM SIĘ WYDAJE TERAZ, czy jak mówi Morawiecki: DLA MNIE, W MOIM ODCZUCIU. 11 maja w Marszu: Nie dla Roszczeń Żydowskich naród powie lub pokaże Mateuszowi, gdzie ma jego odczucia... Szef rządu, który w takiej sprawie mówi o swoich ODCZUCIACH? Żenada i sromota. Morawiecki bierze pieniądze za... komunikowanie swoich odczuć?!

Powstała sytuacja to kapitalna okazja dla środowisk narodowych, by na podstawie gangsterskich planów wobec Polski żywionych przez Izrael - wymusić na rządzie kompletną rewizję patologicznych relacji z tym niebezpiecznym państewkiem-utrzymankiem USA. Bez miliardów USA ten rozsadnik terroryzmu znika z mapy momentalnie. Miliardy od Niemców i Amerykanów sfabrykowały ten twór, a nie była jego twórcą - jak mówi Jarosław Kaczyński - siła boska. 

Kapitalna jest sieć, w którą na swoje życzenie wpadł prezes. CUD NASZYCH CZASÓW (IZRAEL) OKAZAŁ SIĘ... GANGSTEREM WZGLĘDEM POLSKI!!! Państwo kierowane (według prezesa) przez Boga - chce nas ogolić do gołej skóry w imię 1000-letniej przyjaźni! To jak to jest? Wg prezesa sam... Bóg chce nas orżnąć na ponad 300 mld $? Bóg dokonuje wyłudzeń rozbójniczych? Jaki to Bóg? Skąd on się wziął... w Polsce? Skąd J.Kaczyński go przytargał nad Wisłę? Bo to jakiś niezwykle dziwny Bóg, coś jakby... demon albo bezwzględny mafiozo. Prezesa wzywa chyba już emerytura... NA CZELE PAŃSTWA POWINNA STAĆ OSOBA ZDOLNA DOKONYWAĆ ROZRÓŻNIENIA DOBRA I ZŁA.

Całe pokrzykiwanie o "jakichś odszkodowaniach" to słynna piosenka wodzireja z filmu "Wodzirej" pod tytułem: "LA, LA, LA". 

Ale przecież obiecują ustawę - zakrzyknie jakiś zbłąkany pelikan. Z ustawami to już pokazali co robi się, na znak z Izraela :). Z TĄ BĘDZIE IDENTYCZNIE. Coś tam przegłosują a po wyborach... :))))) A po wyborach zadzwoni telefon... W ekspresowym tempie zbierze się sejm i...

 

===================================================

Powstała strona poświęcona gromadzeniu informacji o represjach wobec niezależnych mediów, umysłów i publicystów oraz wobec środowisk narodowych. Prosimy blogerów o podawanie innych przykładów represji, które mają miejsce na wyspie wolności. Dopisywać inne przypadki rządowych działań pacyfikujących wszystkie niepokorne osoby i środowiska można w komentarzach na stronie. 

Adres strony: 

]]>https://rwrpmuzeum2.wordpress.com/]]>

 

 

 

 

 

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (14 głosów)

Komentarze

Proponuję Autorowi, aby podjął wraz z całym Ruchem Narodowym sprawę odszkodowań od Rosji za zbrodnie i grabież Polski w wysokości co najmniej dwukrotnie wyższej niż PIS domaga się od Niemiec. Myślę, że najlepiej będzie zacząć od zaraz, od jednoznacznej deklaracji przywódców Konfederacji i wszystkich kandydatów startujących na europosłów do Parlamentu Europejskiego. Nie powinno przecież stanowić najmniejszego problemu, szczególnie dla znających biegle język rosyjski i udzielających się często w rosyjskich mediach, zredagowanie listu-żądania w tej sprawie do Władimira Putina.

Szybkimi krokami zbliża się 80. rocznica wybuchu II Wojny Światowej, która zaczęła się od agresji na Polskę dwóch najbardziej zbrodniczych totalitaryzmów: hitlerowskich Niemiec i sowieckiej Rosji. Agresja ta była wynikiem ich zbrodniczych i ludobójczych planów i działań wobec Polski i Polaków, początkami sięgających jeszcze XVIII wieku. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku, jedynym celem jakie wyznaczyły sobie Rosja i Niemcy -  jako "ukoronowanie" ich wcześniejszej polityki - to totalna anihilacja Polski i Polaków.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-6

jan patmo

#1589278

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Swj lkcj hstr wsdź sb w bty.
Chcsz pwdzć, ż trz d kmpltnj nhlcj m ns chrnć ttln splglwść wbc zbrdnczg ttltryzm syjnstyczng? Ż nby w rmch dpktwn zbrdnczych ldbójczych dzłń dknnych przz plsk fszyzm n synch syjn, jk swm włzdpstwm pkzj tn nrząd?

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1589302

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

   

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku wysyła informacje prasowe do dziennikarzy, w których alarmują o „atakach polskiego rządu”.

Propaganda Kaczyńskiego i Morawieckiego leży  w gruzach.

Organizacja podkreśla też, że Kongres USA i prezydent Trump wspierają środowiska żydowskie w ich roszczeniach wobec Polski, gdyż stanowisko to określono jako „potężne”. Oznacza to, że ustawa 447 będzie realizowana przez USA wobec Polski – na przeróżne sposoby.

Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej osób zjawiło się na marszu STOP447, który już w sobotę 11 maja przejdzie ulicami Warszawy. Start o godzinie 14-tej spod Kancelarii  Premiera, Al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25348&Itemid=100

Vote up!
5
Vote down!
-7

Verita

#1589298

Elan Carr uważa, że ofiary Holokaustu oraz ich spadkobiercy powinni mieć prawo do uzyskania zwrotu majątków bądź odszkodowania. Dyplomata przypomniał też, że w roku 2009 Polska oraz 45 innych krajów podpisało Deklarację Terezińską. Dotyczy ona także zadośćuczynienia.

https://www.pch24.pl/wyslannik-usa-ds--antysemityzmu-o-447--okradzeni-przez-nazistow-powinni-dostac-odszkodowanie,68105,i.html

Ofiary i spadkobiercy otrzymali od Polski więcej niż powinni! Nikt nigdy nie wykonał "operatu szacunkowego" metodą odtworzeniową!!! Cała gadka E. Carra to zwykła ściema włącznie z: cyt. "amerykańskie władze nie będą dyktować innym krajom, co mają robić w sprawie restytucji. Polska sama zdecyduje, co zrobi w sprawie (...)". Dobrze wie, suszący zęby, co kto w Polsce  zrobi i kiedy?

PS

Pod pozorem "ofiar i ich prawa do rekompensaty lub dochodzenia swoich praw (...)" szubrawcy wyciągają  łapy po MIENIE BEZSPADKOWE!

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1589385