Dwa narody (jeden ukryty) i beatyfikacja Blajchmana, czyli świadoma dyplomacja

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

 

Rząd, politycy rządzącej partii nie reagują na opluwanie polskości. Dlaczego? Czy Pompeo obraził kogoś swoją apoteozą żydowskiego ubeka? Dla kogo to był skandal? Może tylko dla paru milionów mieszkańców Polski? A dla innych paru milionów nie. Dla kogo to było... docenienie rodzinnych tradycji?

 

Dużo się dzieje. Jedni reagują naturalnie, emocjonalnie w obronie prawdy i godności. Inni pacyfikują emocje w imię jakiejś niezrozumiałej, niewolniczej sofistyki pis-maków. Ta niewolnicza sofistyka jest szamotaniem się na bagnie – pogrąża bardziej. Dzisiejsze plwociny na naszej twarzy są wynikiem niewolniczych zachowań prezesa, premiera i całej reszty ze stycznia 2018. Za rok doznamy jeszcze większych poniżeń na skutek dzisiejszych tchórzostw. Taka jest logika przyrody i polityki. Spirala upadku nakręca się z każdym kolejnym niegodnościowym zachowaniem. Nie trzeba tu Darwina, by o tym wiedzieć – wystarczy zwykły zdrowy rozsądek.

Skąd ta niemoc, strach i tchórzostwo osób, które nami rządzą? Kim oni są, że inna matryca zachowań jest im niedostępna?

Czy Pompeo obraził kogoś swoją apoteozą żydowskiego ubeka? Dla kogo to był skandal? Może tylko dla paru milionów mieszkańców Polski? A dla innych paru milionów nie. Dla kogo to było... docenienie rodzinnych tradycji? I miła niespodzianka. Czy czasem Pompeo mistrzowsko nie zarysował LINII PODZIAŁU pośród polskich obywateli? Czy czasem Pompeo mistrzowsko nie zarysował STRUKTURY PIRAMIDY WŁADZY w dzisiejszej Polsce? Dlaczego nie ma reakcji polskiego rządu na jego rzekomą zniewagę? Może to nie była zniewaga a znak dany Polakom przez jankesów, iż dobrze wiedzą, kto tu rządzi i niech rządzeni nie fikają? Takie przypomnienie rdzennym o tym, że bicz jest w innych dłoniach. Tu nikt nie przeprosi, bo w niczym tym, których uświęcał – nie uchybił. Tu nikt się nie upomni o tych, którzy poczuli się opluci. Dlaczego rząd ani partia rządząca nie upomną się o nas, o naszą godność? O Polskę i Polaków? Bo nie po to zostali postawieni na czele. Oni zostali postawieni na czele po to, by otworzyć bramy polskiego grodu i zamknąć polskie umysły.

Rząd, politycy rządzącej partii nie reagują na opluwanie polskości. Dlaczego? Bo ICH to nie obraża. Nie wymagajmy od nich odczuwania na nasz sposób. Oni nie czują polskości, więc też nie muszą jej bronić. Podczas różnych poniżeń Polski obserwując inercję rządu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nie-Polak nie reaguje na obelgi nie-Polaka, obcy nie raguje na obelgi obcego, gdyż on osobiście nie czuje się obrażony. Dopiero jak vox populi, pokazuje im, że honor Polaków został splugawiony - dopiero wtedy podejmują jakieś kroki. Oni osobiście nie czują tego, o co ci Polacy się pieklą... Oni tu są obcymi nadzorcami. Kroki, które podejmują pod presją ludu w obronie polskiego honoru są - oczywiście - pozorne i kompletnie nieskuteczne, a często przeciwskuteczne.  Pohańbienie czyjego honoru natomiast skłonni są nawet wyrwani ze snu bronić myślą, słowem i czynem? Myślę, że tyrady i anatemy walczące z antysemityzmem prawie codziennie i z niezwykłą pasją oraz uprawianie religii holokaustianizmu na szczeblu państwowym (kult marcowych peronów w Warszawie i wagonów w Auschwitz) - aż nadto dokładnie wskazują na klęcznik ich lojalności i najprawdopodobniej na życiodajne korzenie drzew, których genealogii owocami są. Poniżanie Polaków - ich nie poniża, dlatego brak jest u nich odruchowej,  i n s t y n k t o w n e j,  oczekiwanej przez nas reakcji. Chciejmy to zrozumieć, oszczędzi nam to nerwów, gdy przestaniemy oczekiwać reakcji rządu na znieważanie Polski. Gdy Eskimos obraża Tuwańczyków, dlaczego rządzący Tuwańczykami inny Eskimos miałby się denerwować? To nielogiczne.

POMPEO NIE PRZEMAWIAŁ DO POLAKÓW. POMPEO PRZEMAWIAŁ DO... POTOMKÓW przeróżnych ubeckich Blajchmanów i partyjnych Minców, których w świecie polityki, celebry i   b i z n e s u    dzisiejszej Polski, czyli w świecie FAKTYCZNEJ MOCY – są – wraz z rodzinami i powinowatymi – dziesiątki i setki tysięcy „pełniących obowiązki Polaka”. Ponieważ oni są ze świata faktycznej MOCY, to do reprezentantów tej MOCY skierowana, adresowana PRECYZYJNIE NAD WYRAZ była przemowa Pompeo. Miliardy bezspadkowe oraz handlarska natura ekipy Trumpa oraz interesy amerykańskiego lobby zbrojeniowego (w dużej części zsyjonizowanego) nie bawią się w ceregiele i w Wersal.

Kogoś nie przekonuje to, hę? : ) No to exemplum. Odpowiedzcie sobie, jak zostało odebrane przemówienie Pompeo i ubóstwienie żydowskiego ubeka trzymającego za mordę Polaczków – przez rodzinę... żony prezydenta BK. Wszak rodzice poprzedniej pierwszej damy to kropka w kropkę takie Blajchmany. Czyż przykład dany przez Pompeo nie spodobał się dynastii Kornhauserów? Myślę, że docenili. Zgodnie z rodzinnym przekazem do Polaków: "żeby pana swego" czcili.  Przykłady można by mnożyć setkami, tysiącami. Te wszystkie dynastyczne rody Huebnerów, Humerów, Hollandów, Komarów itd.... Ekipa Trumpa to ekipa brutalnej siły i w sprawach wojennych, wojskowych oraz tyczących się miliardowych przepływów i kwestii zaboru mienia - zwraca się DO SILNYCH, a nie do... godnych. Proste.

 

Podsumujmy dotychczasowy wątek. Oferent i windykator w jednym przybywa do majątku. Przez domofon ustala warunki i cel wizyty z szefostwem służby (powiadomienie polskiego „rządu” o Warszawie jako miejscu konferencji). Wchodzi od frontu na salony, nie zaś do pomieszczeń dla służby, gdzie czekają jej szefowie: MM, AD i minister Cz. Szefostwo służby pęta się po salonie karcone wzrokiem Pompeo i Netanyahu. W imieniu nadzorcy kucharek i sprzątaczek oraz stajennego przemawia AD, co akwizytor i komornik Pompeo jakoś znosi. Potem przemawia Pompeo zwracając się już do faktycznych posiadaczy „pierścienia mocy” (czyli tych, którzy jako statuy polskiej wolności ustawiają posągi Adamowiczów, Baranin, Gocłowskich, Żemków wznoszone na zdobycznych czaszkach Popiełuszków, Papałów, Petelickich etc. ). I zwracając się do nich mówi DO ICH WYOBRAŹNI, odnosi się do ich „ANTYAKSJOLOGII” – I STĄD TEN FRANK BLEJCHMAN. Równie dobrze mógłby to być Zygmunt Bauman, Mendel Kossoj (pseudonim: Wacław Komar), czy setki i tysiące innych BOHATERÓW. Z pewnego punktu widzenia to są bohaterowie: przyszło im pędzić żywot w walce i we wrogim otoczeniu. Powie ktoś, że to niepełna definicja bohatera? Cóż, przeniesienie stolicy Izraela do Jerozolimy przez Trumpa zgodne z żydowskimi proroctwami o budowniczym III „Świątyni” i ekstraordynaryjny alians z syjonistycznym (czytaj: rasistowskim) Izraelem dają prawo do... posługiwania się zmoderniozwaną definicją BOHATERSTWA. I ściśle według tej NOWEJ definicji bohatera zbudował swój spicz nasz przemiły komornik. Zero zdziwień. Zstąpmy z obłoków i przestańmy dyrdymalić o „wpadce”, „pomyłce”. W mylnym błędzie to jesteśmy my ; ) nie rozumiejąc znaków czasu...

 

W Polsce żyją dwa narody. Bełkot o wojnie polsko-polskiej ma przykryć tę prawdę. Liczba osób żydowskiego pochodzenia w Polsce dzisiejszej wynosi 4-5 mln. Gros z nich skrywa swoje żydowskie lub judeo-chazarskie („wschodnie”) korzenie. Z wielu przyczyn. Pisałem o tym kompleksie zagadnień „ukrytej, kilkumilionowej diaspory żydowsko-chazarskiej” w Polsce 1,5 roku temu. Ta wiedza wciąż za mało do nas dociera. Gdyby dotarła – rozumielibyśmy anomalie naszej polityki i jej ciągłe, silne napięcia. Więcej o skrytym życiu Polaków o żydowskich korzeniach (katolików i protestantów) wiedzą... Amerykanie. Ba, powstają tam nawet naukowe opracowania owego fenomenu POLSKIEGO "MARRANA", czyli Polaka formalnie wyznającego chrześcijaństwo a potajemnie hołubiącego swą żydowskość („żydowskie serce”, „żydowską krew”) i gubiącego się w swej „podwójnej lojalności”, lojalności w której ZAWSZE bierze górę żydowskość nad polskością i kosmopolityzm nad polskością. Taką bardzo ciekawą pracą o DZISIEJSZYCH POLSKICH "MARRANACH" jest książka „Granice tożsamości żydowskiej” pod redakcją Susan A. Glenn,Naomi B Sokoloff, Washington Press, 2010 (Susan A. Glenn, Naomi B. Sokoloff, eds. Boundaries of Jewish Identity. Seattle: University of Washington Press, 2010. viii + 249 pp.). Dlaczego Amerykanie zainteresowali się kilkoma milionami „kryjących się” na sposób marranów – Żydów i Żydo-Chazarów polskich? Dlatego, iż amerykańscy Żydzi szczycą się swą żydowskością i ani myślą ją ukrywać. Polscy obrali inną strategię, skrywają przed Polakami wszystko, co wiąże się z ich żydowskością (nazwiska przodków etc.). Skrywają  być może z obaw przed dziedzictwem pamięci o Blajchmanach i pod ciężarem rodzinnych powiązań z Blajchmanami. I to właśnie do nich zwracał się Pompeo, by im w obliczu nadchodzących wydarzeń – dodać sił.

 

Dlaczego ta wiedza o drugim narodzie wplecionym w nasz naród tak trudno i powoli dociera do nas? Są dwa główne powody:

1. syndrom marrana

2. propaganda i dezinformacja szerząca fikcyjne opowieści o tym, że w Polsce Żydów prawie nie ma, albo że jest ich ledwie naście tysięcy.

Machlojka informacyjna polega na tym, iż próbuje się Polakom wmówić, że Żyd to ten, który chodzi w jarmułce i prenumeruje pisma w języku jidysz. Robi się tu gruby szmugiel utożsamiając kategorię Żyd z kategorią „osoba żydowskiego pochodzenia”. Żyda utożsamia się z tym, kto poda podczas spisu powszechnego narodowość żydowską. Tymczasem dzisiejsza ukryta kilkumilionowa diaspora o której piszą Glenn/Sokoloff wyznaje katolicyzm, formalnie jest Polakami, obywatelami Polski. Jednak o ich mentalności już tego powiedzieć nie można. Syndrom "dual loyalty" działa. I to są przyczyny tego, co ignoranci i dezinformatorzy zwą wojną polsko-polską. I to jest przyczyna... dziwnych przemówień, które dziwnymi nie są, lecz – by tak rzec – raczej rewizjonistycznymi.

 

PS 1

Komentarz paraboliczny do wydarzeń stycznia 2018 i lutego 2019:

Niedzielne, słoneczne popołudnie. Głowa rodziny wraz z żoną z wózkiem i z dziećmi wybiera się do parku na spacer. Nagle z krzaków wyskakuje jakiś pijus i zaczyna wyzywać żonę oraz popychać dzieci. Na to ojciec jak poparzony odskakuje od własnej rodziny i włazi pod najbliższą ławeczkę (albo chowa się za ławką, ławką niepodległości). I spod tej ławki wydziera się:

- Nie dajcie się sprowokować! Błagam, nie dajcie się sprowokować! Nie ulegajcie emocjom! Uważajcie na prowokacje!!

PS 2

„Dziennikarka NBC News stwierdziła na wizji, że powstańcy w getcie warszawskim walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi. Nie rozumiem zdziwienia. Widzę tu konsekwencję żydowskiej "myśli" i spójność oraz "nowy kurs" amerykańskiej dyplomacji. Identyczną wizję historii prezentował w 1944 r. żydowski publicysta Bernard Mark:

„W obliczu tej absolutnej zagłady nad ruinami życia żydowskiego w Polsce rozległy się słowa PKWN, słowa o sprawiedliwej zemście za wymordowane getta, słowa o odbudowie na nowych podstawach egzystencji żydowskich w wyzwolonym kraju” – pisze w 1944 r. na łamach organu ZPP, Bernard Mark, Żyd (polska Wiki w niezgodzie ze standardami takiej choćby angielskiej Wiki nie odróżnia „Jew” od „jewish descent” i pisze „polski historyk, publicysta i działacz komunistyczny żydowskiego pochodzenia” odbierając B.Markowi bycie Żydem i przydając mu bycie Polakiem, podczas gdy on sam w innym fragmencie w/w tekstu pisząc „naród nasz” pisze tylko i wyłącznie o Żydach), współzałożyciel ZPP, członek CKŻP i organizator repatriacji Żydów z ZSRR. Podobne nieporozumienia mają miejsce także obecnie, gdy jacyś z oficjeli i członków rządu lub jakiejś z partii mówią "nasza wolność", "nasze dzieci", "nasza przyszłość". W swej świętej naiwności sądzimy, iż słowo "nasz" odnosi się do Polski i do Polaków. A ono znaczy dokładnie to samo, co dla Bernarda Marka. Podwójna lojalność, dual loyalty  się nie starzeje. Przeciwnie, jak wino z wiekiem nabiera jeszcze smaku.

Sprawiedliwą zemstę na bohaterach polskiego podziemia realizowały przeróżne, tfu, Blajchmany i Baumany.

===========================

 

 

Teksty, bez których nie da się zrozumieć 30 lat Republiki Okrągłego Stołu:

]]>Żydzi w Polsce powojennej i dzisiaj. Populacja i demografia]]>

]]>Amerykański przemysł zbrojeniowy i pasterze polskich rad nadzorczych]]>

image

 

 

 

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (12 głosów)

Komentarze

Na puszczy polskiej ! Na puszczy Niepoprawnych ! 

Wawel24  pisze: "Chciejmy to zrozumieć, oszczędzi nam to nerwów, gdy przestaniemy oczekiwać reakcji rządu na znieważanie Polski."

Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia... (A.Asnyk)

Ekipa Trumpa to ekipa brutalnej siły i w sprawach wojennych, wojskowych oraz tyczących się miliardowych przepływów i kwestii zaboru mienia - zwraca się DO SILNYCH, a nie do... godnych. Proste.

Tak, czigodny Autorze...prawda, którą nam przedstawiasz jest bolesna, wręcz okrutna...dlatego mało kto się z nią zgodzi. Demokratyczna większość woli bardziej  to co przyjemne ...niż to co dobre i  to co prawdziwe.

Jednak widzę  wszystko jeszcze bardziej czarno. Nie ograniczałabym  tej podłości, którą opisujesz, tylko do mentalności żydowskiej. Ta mentalność bowiem wynika przecież nie z pejsów  ..czy ściany płaczu...ale z odrzucenia Boga w Trójcy św. Jedynego  i braku moralności z tego wynikającej. A to można obserwować przecież również  u "rdzennych" bezbożnych Polaków i tzw.katolików czy kapłanów,  zarówno w rządzie, kościele czy rodzinach. 

Ta wojna - to wojna dobra ze złem, to wojna katolików  z krwi i kości i tych co się nazywają katolikami. Podejrzewam, że nawet wypędzenie wszystkich żydów z Polski nie poprawi sytuacji.

Pozdrawiam i życzę siły w walce ze złem.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Verita

#1580930

... UE pod niemieckim zarządem , Rosję , USA , ChRL itd. jako takie tyranozaury . No cóż , era dużych gadów ,a ssaki (mniejsze państwa ) jakoś tam "lawirują" gdzieś pomiędzy . Lepiej za bardzo nie zaprzyjaźniać się z żadnym "protektorem" ,bo może to się  nieciekawie skończyć . A rzeczywiście "naród wybrany" jakoś służy w przenoszeniu oddziaływań tych różnych ośrodków . No może w przypadku ChrL najmniej  ,tylko mała pociecha ,bo także jako potencjalny "protektor" ,wydaje się to państwo równie odrażające jak pozostali duzi gracze  .

Jako mysz możemy sobie "ryknąć" ,a ryk ten będzie się echem roznosił po całej puszczy

:-)

PS.

Są ogromne tankowce , lotniskowce i są niewielkie motorówki .

Vote up!
3
Vote down!
-5

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1580931

Co się lepiej opłaca???

Czy być pod butem euro-burdelu, PO-N-SLD-PSL.

Czy być pod butem Izraela, Zjednoczona Prawica. 

Im wszystko jedno kto płaci, byle judaszowe srebrniki płacili, najważniejsze że kasa na kontach rośnie. A Polska, kto by tym się przejmował.

Ja będę głosował na chrześcijańską i pro Polską partie, gdzie Bóg i jego prawa i interes Polski jako priorytet.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1580934

Armia podeszla pod bramy miasta. Mury solidne, ale nie zeby z kamienia, ale ze szczegolnie dokladnie utkanej etyki politycznej dzisiejszego Swiata , a jest ona podobna do ladacznicy, ktora bojac sie  swojego sutenera, slucha sie i wykonuje kazde rozkazy.

Juz samo powstanie Izraela wcale nie odbylo sie tak bez politycznych potyczek na arenie miedzynarodowej.

No i wlasnie, by na tej arenie nadal triumfowal porzadek i iluzoryczny lad, to trzeba bylo "wyczarowac" Konia Trojanskiego.

Padlo na PiS !

Bo i on taki narodowy, i mnostwo w nim intelektualistow i " Mochery" sie w nim zmieszcza, i " prawica socjalistyczna - czy tez lepiej powiedziec komunistyczna " .

PiS lubuje sie w rzadzeniu i to jako takim.

Najpierw zabieraja pieniadze z dochodow i z podatkow przy handlu i przy wszystkich innych dzialalnosciach i to polowe , a pozniej troche podaruja, z tych ukradzinych pieniedzy.

Bo coz to jest komus zabrac przez przymus ?  ( przymus karany wiezieniem)

Dlatego zydki, obecni wlasciciele naszego  terytorium i naszego panstwa widzac takiego namiestnika naturalnie sa uszczesliwieni.

Brat, to nawet dostal pomnik...za ratyfikowanie Traktatu, ktory odjal nam spora czesc suwerennosci,co prawda jedynie jako iluzje rzeczywistosci w tej swiatowej farsie zwanej polityka miedzynarodowa, gdyz de facto zadnej niepodleglosci i suwerennosci od dawna nie mamy.

Wiec jestesmy obecnie w takiej sytuacji, bramy miasta otwarte, wrog wdarl sie do wewnatrz i jest juz w ratuszu..., a wszystko to dzieje sie...nazwijmy to umownie W NOCY, gdy Polacy spia...

Gdyz wielka pogarda i nieuprzejmoscia byloby o nas mowic, ze jestesmy Narodem glupcow, naiwniakow i skonczonych kretynow...

W koncu Troja, to nie bylo byle co...podobnie jak Rzeczpospolita nie bylo byle kim !

a jednak KONIA wprowadzono...

 

Teraz z innej manki.

Jezeli jest tak jak widzimy, ze jest, to moze zaprzestaniemy latac po miescie ze sztandarami , by swietowac i to niemalze miesiacami swieta niepodleglosci i inne takie... Cepeliade dla umyslowo ubogich, tylko zacznijmy widziec ta sytuacje taka jaka ona rzeczywiscie jest i w koncu zareagujmy tak jak powinnismy.

A jak ? a coz to oznacza ?

No nic prostrzego, okupacja niemiecka podczas drugiej wojny swiatowej, to najlepsza lekcja wlasnej historii.

PRL jako przyklad okupacji bolszewickiej nie podaje pod rozwage, bo zostalismy swierzo pomieszani z turystami z NKWD, no i czasy umeczenia powojennego uczynily od lat 60-tych Polakow nieco " ociezalych umyslowo"... i zmieniono wiec strategie. Przestano walczyc o wolnosc dla Narodu, a zaczeto sie aranzowac z okupantem. Jak to czynic ukazaly owczesne struktury intelektualne naszego kraju pospolu z czescia polskiej Szlachty, ktora tj. jej czesc, dla swoich wygod i mozliwosci przetrwania rozlozyla szeroko swoje uda i pozwolila na to, by bolszewik,polski  cham czy zyd gwalcil ja do woli.

Tak wiec czasy PRLu nie sa dla nas dobra wykladnia, jak powinnismy walczyc z obecnym okupantem, a jest nim miedzynarodowa zydoska finansjera.

pzdr.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1580948

... co się za wczasu za bardzo martwić .

"Przyszedł gość do doktora, biada na swe zdrowie.
- Jakaś mi żaba - mówi - wyrosła na głowie.
- Umówmy się - odrzekło to zwierzę niegłupie -
Nie ja jemu na głowie, lecz on mnie na dupie.

(...)

Kiedyś pijany zając włóczył się po rżysku,
A spotkawszy niedźwiedzia, naprał go po pysku.
Niedźwiedź wpadłszy do domu wrzasnął: - Leokadio!
Coś się chyba zmieniło, włącz no prędko radio!
"

A. Waligórski

:-)

Dużo zależy od "punktu widzenia"

:-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1580950

Bo plują na nas dowolnie

Czy to jest powtórka Sasów

Gdy dojono nas swobodnie

 

Niżej upaś nie możemy

Bo leżymy na podłodze

Kiedy sami już wstaniemy

Zawiedzą się oni srodze

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1580947

Ale narazie, jak tu czytam, będzie powstawał pomnik Baraniny.
PiSda blada!

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1580967

Nawet interesujące, bo własne spojrzenie, bez powtarzania po innych tych sterowanych oburzeń itp.

Ale:

1. rząd reaguje, nie wiem tylko, czy i na gloryfikację blajchmana. rząd nie będzie pyszczył pod publikę, to się zalatwia- udawanie- dyplomatycznie. wzywa do wyjasnień i takie tam twitterowe pierdy. a posłowie i takie podobne oczywiście "czekają na reakcję rządu", bo to nasi bohaterscy reprezentanci są.

2. a może nieprzypadkowo wspomniano akurat takiego? spełniono nacisk lobby w taki sposób, by tubylcy widzieli nonsens. takie wpadki już bywały, USA wcale nie musi byc zachwycone, że każe im się stawać w interesie Ż., mogą nawet wypłaćić im psikusa. Mało prawdopodobne ale możliwe.

3. Z 4-5 mln ukrytą mniejszością Ż. to gruuuuba przesada. Nie dałoby sie ukryć. Wg najmojszych prywatnych wyliczeń, jakies kilkadziesiąt tys.- z pochodzenia, jakkolwiek świadomych tegoż, w przeważającej większości wynarodowionych. Na miejscu, 10-15 lat temu, bo nie wiem, ilu za granicą dostało paszport. Akurat by se spiskowo milionami siedzieli w Polsce, pewnie na zlość gojom. Był '68, była emigracja, była operacja "Most" i podobne.

piszesz, że niby propaganda ma ukryć ich masy- a może propaganda ma wyolbrzymiać ich znaczenie i liczbę? czy to czasem nie byłoby sensowniejsze, to nie bywa jej celem? nie temu służy to wszelkie odkrywanie tożsamości albo choc gojowskiej wrażliwości żydowskiej, werbowanie i konwertowanie, by dorobic se świeżej krwi i zwiększyc lobby zwł. lewackie i protestanckie?

Aha, jak już przy wspomince z czasów komuny, to głosy ż. o polskim współsprawstwie były w latach 60-ch, może i innych. Wtedy traktowano to jako groźny rewizjonizm (ideologiczny), paru dostało wyroki.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1580977

Czy ty wogóle wierzysz w to co piszesz?

Już miejsza o całą resztę twoich banialuk, podaj mi tylko jeden przykład tych wyroków na "ideologicznych rewizjonistach". Bo zakładam, że nie masz na myśli polskich bohaterów, których ci rewizjoniści torturowali i mordowali. A jedyny nieśmiały głos przeciw wyzywaniu AKowców od kolaborantów gestapo to wydał z siebie tylko raz chyba Gomułka - oczywiście światowej sławy antysemita, drugi tylko po Moczarze.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1580981

... i ludobójcy w tym ,tak licznie nadreprezentowi z "narodu wybranego" ,to rzeczywiście temat praktycznie taboo .Chyba nie odbędzie się "polowanie" ?ABW?  ,na np. Stefana Michnika , jak kiedyś Mossadu na Eichmanna .  A "Główny Sojusznik" ,także bywał "nadwyraz cynicznie "praktyczny"" .

https://en.wikipedia.org/wiki/MS_St._Louis

https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Paperclip ( Polacy zostali pomówieni o jakieś rzekome "Złote Żniwa" ,a te faktyczne "papier-spinaczowe" nie cieszą się zainteresowaniem ? "Żniwiarz krzyczy łapaj żniwiarza ?"  )

Stąd może te kłamstwa na temat polskiego udziału w tym już obrzydliwie,instrumentalnie wykorzystywanym "holokauscie" ,którym tak niesmacznie i bez opamiętania kupczą "określone kręgi" i wręcz już może szargają pamięć ofiar. Metafizyczne przeżycia pani prof. Engelking-Boni ,czy ile pan prof. Gross zgrosi na wywiadach ,dla niemieckich (właściwie postnazistowskich) mediów.

Ale chyba już niedługo ...

https://youtu.be/lppBWu4shqU

https://youtu.be/mIhO-3kC8RI

PS

To to takie

Piiii ,piiiiii

"(...)Patrzą, a tu myszka mała,
Polna myszka siedzi sobie,
I ząbkami serek skrobie!...
"

:-)

Vote up!
2
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1581006

Napisz,co nie tak, chętnie się skonfrontuje i douczę. No chyba, że chodzi o tajny spisek milionow ukrytych Żydów w Polsce, to nie ma o czym gadać, wejdź wtedy na kanał YT marka podlewskiego, ikonę antysemityzmie i kumpla międlara.

Tak, PRL, stalinowska i post- karała za takie rzeczy. Z fona nie chce mi się szukać. 

Vote up!
0
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1581054