Nowoczesna się sypie

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Od paru dni dobiegają informnacje o narastającym kryzysie w Nowoczesnej. Wcześniej dochodziły pogłoski, że pozycja lidera Ryszarda "Wpadki" Petru jest zachwiana, że Lubnauer może go zastąpić. W opozycyjnych mediach narzekano, że Now dołuje w sondażach, że brak perspektyw, że to czy tamto. Lekarstwem na kryzys partii miała być wg. plotek Lubnauer. Przedwczoraj chyba, poseł Misiło zapowiedział, że zawalczy o liderowanie partii na zbliżającej się  konferencji. No coż. Jestem gorącym zwolennikiem posła Misiły i chętnie widziałbym go na czele Nowoczesnej. Jest on po prostu głupi i aż w  swej głupocie bezczelny. A więc nadaje się idealnie.

Dzisiaj nowa wiadomość. Poseł Gryglas rozstał się z Nowoczesną. Trzeba powiedzieć, że był to jeden z nielicznych normalnych ludzi w tej partii. Parę razy zaproszono go do TV Republika, gdzie mówił bardziej do rzeczy niż ta pozostała czereda. Widać z tego, że normalniejsi politycy w Nowoczesnej się nie mieszczą. Dobrze że pozostaną tam te paniusie, niektóre wariatki, niektóre z pustą głową. Tak ma zostać.

WIadomości te zapewne zmartwią naszych "przyjaciół" w Niemczech. W sierpniu "Die Tageszeitung" przedstawił sylwetkę "młodego. dynamicznego" polityka, ekonomistę związanego kiedyś z Balcerowiczem, który ostro krytykuje PiS. "Modnie ostrzyżony, z wyrazistym głosem" Ryszard Petru przykuwa uwagę swą argumentacją. "Należy do nowego pokolenia polityków polskich, proeuropejskich i przywiązanych do demokracji". Zawsze zdumiewała mnie dyspozycyjność niemieckich mediów. Jak Pressestelle Kanclerzycy Merkel panuje całkowice nad przekazem medialnym i gadanina totalniaków, że to wolna prasa niemiecka atakuje rząd PiSu jest nonsensem zupełnym. Ale skoro w Polsce kumple i kumpele dobierają się do "dynamiczneggo" Rysia Petru to "dzienikarze" niemieccy nie będą wiedzieli co pisac o tych zmianach w Nowoczesnej. Prawdziwa niemiecka Deutschepresskultur. Hipokryzja i kłamstwo na maxa.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

 - takie na poziomie przedszkola (albo - Rysia);

Proszę Państwa - oto Ryś,

Ryś jest bardzo grzeczny dziś,

Chętnie Państwu łapkę poda!

Nie chce podać? A - to szkoda!

Chwilami odnoszę wrażenie, że Ryś jest po prostu "intelektualnie cofnięty". A my się tego Rysia "czepiamy" całkiem niesłusznie, bo z wszelkich przypadłości nie należy się naśmiewać. Tylko leczyć tego też już raczej się nie da. To mnie jednak nie martwi - bo cóż ten "mądry inaczej" Ryś może "zdziałać". Oby tak dalej.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1549942

Ryś na czele Nowoczesnej jest bardzo dobry, ale uważam jednak, że poseł Misiło na tym stołku byłby lepszy. Prosze to rozważyć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1549944

Jakimi "ekonomistami" sa Rysiek i jego paniulki pokazało odrzucenie sprawozdania finansowego N. przez PKW...tam za chwile zostaną tylko idioci...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1549980

wówczas trzeba by było ją stworzyć !

A poza wszystkimi "zaletami" ile radochy !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1549982