Krety Kaczora w akcji!!

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Nie chcę się rozpisywać o tych "aktorskich świrach", które "wzięły udział" w tzw. akcji profrekwencyjnej KO, która w istocie jest zwykłą przewalanką, wygłupem i przykładem degrengolady umysłowej. Na co liczył pomysłodawca tej głupoty? Nie wiem. Podejrzewam jednak, że w miarę zbliżania się dnia wyborów, Jarosław Kaczyński uruchamia tzw. głęboką agenturę PiSu w Koalicji Obywatelskiej, i to co oglądaliśmy w TV jest tego dowodem. Dowodem rozstrzygającym. Jak można takie badziewie zaprezentować wyborcom? To kolejna zagadka. Ale najważniejsze jest to, że nawet, powiedzmy, osoba niezbyt lotna, zorientuje się, że tzw. opozycja, uważa ją za idiotę/tkę, któremu/ej można wszystko wepchnąć w pusty łeb, po to aby zyskać jej głos. I tego osoba "niezbyt lotna" KO nie daruje. Każdy bowiem, nawet głupiec, nienawidzi tych, którzy jawnie starają się wykorzystać jego "małą lotność".

Gdybym należał do elektoratu KO to załamałbym ręce nad prowadzoną kampanią wyborczą ugrupowania politycznego które wspieram. Przecież nie ma w niej żadnej głębszej myśli, żadnej zręczności, żadnej sugestii dla wahających się wyborców, aby pomyśleli, zastanowili się. Nie, nic z tego. Front kampanii wyborczej zajmuje hejt, wygłupy, wrzaski i pioseneczki Jachiry w tle. I nawet nie ma jednolitego przekazu ze strony "poważnych polityków KO". Schetynie świry się podobają, Budka wytrząsną z głowy resztki rozsądku i umiarkowanie skrytykował "świrowatość" kampanii własnej partii. Furgo i Borys nie chcieli o tym dyskutować w TV,  wyszukując inne tematy rozmowy z dziennikarzem, a łagodna Małgosia odważnie milczy. Jak można, pytam, walnąć taki idiotyzm na miesiąc przed wyborami? Każdy normalny człowiek zadaje sobie pytanie: Czy istotnie można poważnie myśleć o oddaniu władzy w państwie ludziom, którzy w taki sposób prowadzą kampanię wyborczą? Którzy w ten sposób starają się mnie przekonać abym ich poparł 13 października? No nie. Wolne żarty. Kampania KO osiągnęła dno.

Ale dlaczego jest na dnie i tapla się w mule? Na to jest jedna odpowiedź - Kaczor zaktywizował swoje krety w szeregach opozycji. Jest wręcz niemożliwe, aby sztab wyborczy, zabiegający o możliwie najlepszy wynik swego ugrupowania robił takie błędy. Więc może nawet Schetyna jest tym kretem PiSu, a jego oficerem prowadzącym jest Kot Kaczora. Tak, to by wszystko tłumaczyło. 

Co do mnie, to nie martwię się głupotą totalsów i ich sojuszników. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z ich "dokonań". Tylko tak dalej proszę. A niech sobie politycznie szczezną, jak mają puste czerepy.

A o świrowatych komediantach zamilczmy

Tekst opublikowany także na S24

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Pewnie będzie kilka takich kolejnych akcji a wtedy... Oby wynik wyborczy był zasłużonym szokiem dla tak światłej "opozycji"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603257

Co dalej? Może jakieś dwocipy o chorych na SM, niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich? Śmiało dziewczyny i chłopaki nie krępujcie się. Wam wszak wolno więcej. Jesteście elitą.

 

 

A co jeśli Pszoniak wcale nie udawał ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1603267

... prosiłem Cię o głupawą opozycję ... ale chyba trochę przesadziłeś"

https://demotywatory.pl/4825990/Panie-przesadziles

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1603321

A co jeśli oni tacy są? Któryż to już raz aktor, którego znamy z ról filmowych bądź teatralnych, otwiera usta aby wygłosić nie wyuczony tekst tylko coś z głowy. I nagle okazuje się, że w tej głowie nic nie ma, jest stanie co najwyżej wyuczyć się na 5-10 minut, do kamery, mądrej czasami kwestii ale natychmiast po końcowym klapsie wszystko zapomina i wraca z ulgą do bezdennej pustki swojej czaszki.

My ich postrzegamy często przez pryzmat ról jakie grają, ale wystarczy posłuchać czy to Mai Ostaszewskiej, czy Stuhra (obojętnie którego) i zasłony opadają a król ukazuje się nagi. Na bazie tej akcji "nie bądź świrem..." widać to doskonale.

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1603341

Skromny, starszy Pan! A jaki dzielny i silny!

Nasz trzeci (po Sobieskim i Piłsudskim) Lew Lechistanu!

SALUT Prezesie!!!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1603416

Platforma ma program taki jaki miala od poczatku - dorwac sie do koryta i zrobic sobie i kolesiom dobrze. Nie ma znaczenia czym w mediach sie popisuja. I tak co najmniej 20% glosujacych odda na nich glos. I to jest wlasnie ciekawe bo az tylu kolesi to nie maja.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1604140