Neobolszewizm na wojennej ścieżce

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Świat

Historia uczy, że wszystkie wielkie imperia przechodziły trzy fazy – rozwoju, prosperity i upadku. Nie inaczej jest obecnie w przypadku USA.

Kraj mający niewiele ponad 200 lat historii przeszedł już dwie fazy teraz wkroczył w trzecią. Ameryka, która wykreowała swój własny wizerunek będący przez dziesięciolecia ikoną wolności, swobód obywatelskich i ekonomicznych stała się swoją własną karykaturą. Eksport demokracji, w pewnym okresie bardzo atrakcyjny, wspierany przez wszechobecną "macdonaldyzację" i hollywoodzką propagandę przyniósł niestety ciągłe konflikty, śmierć milionów ludzi i zrujnowane na dziesięciolecia kraje.

Gdy świat był jeszcze dwubiegunowy wszystko wydawało się proste i klarowne – Oni, ci dobrzy kowboje na rączych rumakach i ci źli, ciemiężący narody. Oba mocarstwa – USA i CCCP były zbyt silne by brać się bezpośrednio za bary. Konfrontacja odbywała się na poziomie konfliktów regionalnych sponsorowanych przez przeciwstawne obozy. Tam odbywała się walka o wpływy, tam testowano nowe rodzaje broni i strategie wojenne.

Podobnie dzieje się dzisiaj czego najlepszym przykładem jest wojna w Syrii gdzie z jednej strony walczą terroryści z ISIS przy jawnym już wsparciu tzw."koalicji antyterrorystycznej" kierowanej przez USA a wojskami rządowymi al Assada, legalnie wybranego przywódcy Syrii, któremu z kolei pomaga Rosja, Iran i libański Hezlbollach (przy cichym wsparciu Chin).

Komunizm podobno upadł choć tutaj zdania są podzielone. Wielu uważa, i ja się z nimi zgadzam, że jedynie się przepoczwarzył. Odstąpił od ingerencji w sferę ekonomiczną (choć też pozornie) a skupił się na ideologii. Takim (nowo)tworem jest obecnie Unia Europejska, która przejęła bolszewickie metody zarządzania ludźmi i ekonomią trochę tylko przypudrowaną nową dialektyką. Nie zrezygnowała jednak z utopijnego marzenia stworzenia Nowego Człowieka – HomoEuroSovieticusa.

Inną siłą napędową przepoczwarzonego komunizmu są amerykańscy neokonserwatyści, którzy kreują od kilkudziesięciu lat politykę zagraniczną USA. Neokonserwatyści to nic innego jak spadkobiercy ideowi Lwa Trockiego ( Lejba Dawidowicz Bronsztejn), orędownika wszechświatowej rewolucji bolszewickiej, która "ogarnąć miała cały świat". Idee Trockiego były niezjadliwe nawet dla Stalina, który go pogonił a następnie ubił.

Zabrakło samego Trockiego ale zostali jego pogrobowcy, którzy konsekwentnie realizują jego myśl, tylko, że teraz nie nazywają tego "eksportem rewolucji" a "eksportem demokracji". Zmieniło się nazewnictwo, nie zmieniła się treść. Wielu może się nie spodobać co teraz napiszę ale jest jasne jak słońce, że popierając USA w takiej postaci jak teraz w rzeczywistości staje się po stronie bezbożnego bolszewizmu, który chce podporządkować sobie świat jak kiedyś uczynił to z carską Rosją.

Zresztą tamten przewrót z 1917 roku ma też swoje korzenie w USA bo to głównie za pieniądze żydów amerykańskich, niemieckich i brytyjskich możliwa była ta "rewolucja", o którą oskarża się teraz bezczelnie Rosjan. (Tak nawiasem mówiąc Rosjanie nie stanowili nawet 10% najwyższych władz bolszewickiej Rosji po przewrocie 1917 roku a sami Rosjanie padli pierwsi ofiarą bolszewizmu i stali się największą grupą etniczną unicestwioną przez bolszewizm).

Taka prawda jest nie do przyjęcia przez takich podżegaczy jak Macierewicz, Sakiewicz, Targalski czy vel Grajewski, którzy już bez żadnego skrępowania są orędownikami neokonów czyli trockistowskich bolszewików.

Czasy demontażu imperium sowieckiego zostały skrzętnie wykorzystane przez USA do wzmożonego eksportu demokracji. Poprawne niegdyś stosunki ze światem arabskim, paradoksalnie spowodowane sowieckimi wpływami na Bliskim Wschodzie, które to wpływy stanowiły przeciwwagę dla awanturniczej polityki Izraela, ślepo wspieranego przez USA zastąpione zostały polityką awanturniczą, nie liczącą się z nikim i niczym. Zrujnowany został kruchy bo kruchy ale dość stabilny porządek polityczny na Bliskim Wschodzie. Zniszczone zostały całe kraje - Afganistan, Irak, Libia czy Syria. Wszystko w imię "eksportu demokracji" i walki z "krwawymi dyktatorami".

Kryzys emigracyjny, z którym teraz zmaga się Europa ma swoje bezpośrednie korzenie właśnie w tej polityce USA i ich wasali, m.in Polski. Determinującą rolę w tej politycznej i militarnej awanturze miały ogromne wpływy syjonistycznego lobby na świecie a zwłaszcza w samych USA (to znowu neokoni). Polityka państwa Izraela jako jedyną optykę uznaje własne interesy, które najczęściej stoją w sprzeczności z interesami reszty świata. Pod pretekstem obrony zagrożonego ponoć bytu państwowego (co jest zrozumiałe bo nic co zostało zbudowane na przemocy i gwałcie nie może być legalne) żydowscy lobbyści ulokowani na najwyższych stanowiskach doradczych parli do kolejnych konfliktów rozgrywanych jednak głównie przy pomocy spolegliwych USA i ich wasali. Tym razem jednak nie wszystko poszło po ich myśli.

Tzw. wiosna arabska, która wprowadziła tyle zamieszania na BW miała za główny cel otwarcie drogi do prawdziwego celu, którym jest Persja. Po drodze jednak jest Syria. Scenariusz jaki został powtórzony przewidywał “spontaniczną rebelię”, obalenie rządu i zainstalowanie posłusznego, marionetkowego reżimu.

Rosja od czasów upadku “imperium zła” stała się już innym krajem. Nie jest oczywiście wolna od patologii dotykających także inne kraje - korupcji, alkoholizmu czy narkomanii. Jednak wydaje się, że brak zgody na podporządkowanie się hegemonii neokonserwatywnych bolszewików z USA otwiera nowe perspektywy dla świata. Jeśli dołożymy do tego ostrą jazdę w górę takich tygrysów jak Chiny czy Indie to oczywistym staje się, ze takie status quo nie ma już racji bytu.

Jaka czeka nas przyszłość to czas pokaże ale już wiemy z całą pewnością, że to do czego dążą USA to prosta droga do globalnej katastrofy. To co zdarzyło się w Syrii było momentem kulminacyjnym i teraz zaczęła się już równia pochyła dla Stanów. Zdecydowana postawa Rosji, przy cichym ale stanowczym poparciu Chin, które (o czym się wcale u nas mówiło) wysłały w rejon ew. nalotów swoje siły morskie sprawiła, że mógł być tylko wóz albo przewóz. Konflikt światowy albo wycofanie się USA z następnej bezsensownej awantury. Putin ze swojej strony nie może ustąpić bo zaprzepaściłby wszystko co przez kilkanaście lat zrobił dla odbudowy pozycji Rosji, roztrwonionej lekką ręką przez ulubieńca neokonów (bolszewików) wiecznie pijanego Jelcyna.. Gdyby tak się stało to agonia amerykańskiego imperium została by przedłużona o następne kilka lat i następna okazja mogłaby być jeszcze bardziej brzemienna w skutki.

Niezdecydowana postawa Obamy, który nie chciał brać chyba na siebie całej odpowiedzialności za agresję uratowała w pewnym sensie sytuację. Jak to w dyplomacji bywa znaleziono honorowe wyjście z sytuacji i konflikt został zażegnany. Paradoksalnie Obama w końcu chyba zasłużył na pokojowego Nobla, którego otrzymał awansem.

Komu jednak zależało (i ciągle zależy) na wojnie?

Ciągle tym samym – bankierom, którzy w przypadku takich kataklizmów jak wojna światowa tylko zarabiają. Mogą “spalić” wszystkie księgi rachunkowe, wymigać się od zobowiązań i ciągnąć nowe zyski z odbudowy tego co sami zniszczyli. Ten schemat był już ćwiczony nie raz. Z ręką w nocniku został także Izrael i jego lobbyści na całym świecie. Żyjemy w ciekawych czasach, eksporterzy demokracji zostali ustawieni do pionu przez KGB-istę do spółki z komunistami.

Co z tego wyniknie dla nas? Na ile jesteśmy w stanie ogarnąć sytuację i zdefiniować nasze, polskie cele? Tymczasem ścierają się pozornie różne opcje. Piszę pozornie bo żadna z nich nie utożsamia się z polskim interesem narodowym mimo "patriotycznej" frazeologii. Jesteśmy świadkami klientelizmu na miarę tego z końca XVIII wieku, kiedy różne stronnictwa wisiały u różnych klamek. Obecnie mamy to samo, klika rządząca przez 8 lat to klamka niemiecka. Patriotyczny ponoć rząd PiS (a właściwie Zjednoczonej Prawicy) wisi u klamki Waszyngton/TelAwiw.

To potwierdza jedynie moją tezę, którą głoszę niezmiennie od lat, że nie mamy polskich elit u władzy, nie mamy mężów stanu, dla których interes Narodu jest wartością nadrzędną. Na pustą frazeologię patriotyczną można nabrać się raz, góra dwa. Choć pewnie ciągle będzie wielu, którym wtłaczana przez ćwierć wieku propaganda zrobiła wodę z mózgu i reagują jedynie na zasadzie MY – ONI. Tylko, że to prowadzi jeśli nie do jawnych podziałów nawet w rodzinach to z pewnością do społecznej i politycznej apatii.

Tym, którzy pracują nad taką polaryzacją społeczeństwa dużo się już udało. Obawiam się, że w przyszłości będą się pojawiały nowe twory typu KOD czy Obywatele RP. Propagandyści od Michnika i Sakiewicza będą robili swoje, żeby jeszcze bardziej podzielić Naród. To w końcu ich praca i za to im płacą.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:15)

Komentarze

Macierewicz neobolszewikiem??? To tak, jakbyś napisał że Stalin nie podpisywał wyroków śmierci na swoich przeciwników politycznych, w tym także Rosjan. 

A kto wydał rozkaz zamordowania polskich oficerów w Katyniu???
A ile wydał A. Macierewicz wyroków skazujących jako - jak twierdzisz - "neobolszewik"???

Chyba byłeś w Rosji i stamtąd takie bzdury przywiozłeś i tu konfabulujesz!!!

Co? - upały tak na ciebie działają? 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1543250

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Jeśli ktoś popiera neobolszewików i chodzi na ich pasku to sam jest neobolszewikiem.

I nie mieszaj tu Katynia. Rozkaz rozstrzelania polskich oficerów wydał żyd-bolszewik Beria a zaakceptował  bolszewik Stalin, Gruzin. Rozstrzeliwali oprawcy z NKWD, 95% żydów. Starczy?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

SpiritoLibero

#1543251

A Hitler był Austriakiem

Co ty ćpasz

Tak tylko pytam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1543252

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Trudno się dyskutuje z faktami, prawda Joszko? :))))

Jak się nie można przyczepić do FAKTÓW to próbuje się zdyskredytować autora notki. Stara metoda trolli. Odsyłam do mojej poprzedniej notki, tam rozwinąłem ten temat.

Jesteście ciency jak doopa węża :)))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1543257

"bolszewik Stalin, Gruzin. Rozstrzeliwali oprawcy z NKWD, 95% żydów. Starczy?"

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1543259

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nazywasz "spamem"?

Oj biednyś ty Joszko, biednyś :)))

Dzięki takim "asom" jak ty ten portal zaraz padnie. Chyba, że Gawrion się wcześniej opamięta.

Ale ponoć na NEonie ci odblokowali konto, to prawda?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1543261

Ale ponoć na NEonie ci odblokowali konto, to prawda?

Ty tam, to drugi po Bogu.

Może sam mi je odblokujesz ,skoro zablokowałeś

A w tym bolszewiku to ile jest procent żyda

          

ps.

nie takich ja ty tu przeżyliśmy i żyjemy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1543264

"fakty" J. Ruszkiewicza, piewcy komunizmu, kolegi komunistów, zagorzałego nazibolszewika

Rozkaz rozstrzelania polskich oficerów wydał żyd-bolszewik Beria a zaakceptował  bolszewik Stalin, Gruzin. Rozstrzeliwali oprawcy z NKWD, 95% żydów

Głupota i fanatyzm aż poraża. Prócz frustracji i kompensacji ma to odsuwać od siebie skojarzenia z bolszewizmem w patriotycznych szatkach.

 

1. Rozkaz rozstrzelania

- była to decyzja najwyższych władz Związku Radzieckiego sformalizowana w uchwale Biura Politycznego KC WKP(b). 

To była ICH decyzja! Wspomniana rola Berii to wniosek NKWD w tajnej notatce, by rozstrzelac a decyzję podjęła trójka NKWD. Zatwierdzały ją cztery osoby (z nich, zdaje się, jeden miał pochodzenie żydowskie- Kaganowicz) a decyzję podjął KC. Wykonanie zlecono NKWD poprzez tajny rozkaz- NKWD, personalnie Berii.

Decydentem był KC WKB(b)0 kierownictwo państwa sowietów.

Beria nie był żydem ani Żydem. Był Gruzinem a przy tym komunistą- internacjonalistą, wyrzekającym się idei narodowej na rzecz komunizmu. Działał jako komunista i szef NKWD a nie jako prywatna osoba, żyd czy Gruzin. Jego pochodzenie nie ma tu najmniejszego znaczenia a jego motywy tym bardziej nie były "żydowskie"- zresztą i one nie mają znaczenia wg moralności- w czynie jednoznacznie zbrodniczym. pogłoski zaś o żydowskim pochodzeniu były rozpowszechniane przez jego rywali w walce o władzę (NB stalinowców, niechętnym reformom).

 

2. bolszewik Stalin, Gruzin

Oczywiste, że Stalin był dyktatorem-komunistą, traktującym zresztą komunizm dowolnie (i dlaczego nie, skoro to samo robił Marks i Lenin). Bolszewicy byli jego największą konkurencją. Pochodzenie komunistów nie ma znaczenia, bowiem ich ideologia i praktyka wyklucza kierowanie się nim. Czy Stalin był bolszewikiem? Z nich wyrósł, po przejęciu władzy to jego wola była prawem. Stalin był więc komunistycznym dyktatorem, który przejął władzę nad bolszewicką Rosją.

Podobnie Hitler nie był narodowym-socjalistą, lecz przejął w nich władzę, dokonał czystek, wprowadził własną dyktaturę- hitleryzm, gdzie jego wola była najwyższym prawem. Jego państwo stało się hitlerowskie, oficjalnie zaś wyznające idee NSDAP.

Rosjanin zaś, jak i ówczesny Niemiec- to kategoria nie czysto etniczna, lecz ideologiczna i (nowo-)kulturowa. Komunista w sposób oczywisty przestawał być Gruzinem. Za ich personalne decyzje nie można obwiniac etnosów i populacji, z których pochodzą..

 

3. Rozstrzeliwali oprawcy z NKWD, 95% żydów.

To sprawstwo wykonawcze osób, którzy nie mieli nic do gadania. Żydożerczy mit o żydowskim NKWD jest żenadnym kłamstwem.

Byli to przede wszystkim czekiści-komuniści, reprezentujący internacjonalne państwo rosyjskie czyli sowieckie.

Co najbardziej oczywiste, nie mógł być to żaden spisek żydowski, w którym zaplanowano, zdecydowano i zamordowano Polaków a do tego z jakichś nieokreślonych złowrogich żydowskich powodów. Ich pochodzenie nie ma tu znaczenia i to nie z jego powodu zostali wykonawcami decyzji władz sowieckich. W żadnym razie nie mogli też wyznawac religii żydowskiej czy miec związek z innymi żydami.Tak samo za osobę pochodzenia polskiego w NKWD w żaden sposób nie odpowiada Polska ani Polacy. W ZSRR nie było nawet narodu żydowskiego, tylko mniejszość z pochodzenia. Rosjanin pochodzenia żydowskiego, jesli czyni źle, ma to być z winy żydów? Albo etnos pochodzenia, albo narodu albo- zaprzeczającego im komunizmu- to przecież oczywiste. W jaki sposób mozna udowodnic, że z racji genów czy kultury przodków ktoś podjał samodzielną decyzję zbrodni i rozciągać to na samodzielne działanie całego NKWD? Już teza żydzi=funkcjonariusze NKWD jest z gruntu oszołomska, oznaczająca zaburzenie psychiczne. Zbrodniarze byli ówczesnymi ROSJANAMI, w wieloetnicznym, internacjonalnym tworze bolszewicko-rosyjskim. Tak samo debilnym kłamstwem jest osobisty dobór Żydów na egzekutorów przez Stalina i Berię (zdaje się, że mają o tym świadczyć... całe 3 nazwiska enkawudzistów).

Samo zaś NKWD było sukcesywnie pozbawiane osób pochodzenia żydowskiego w wielu kolejnych czystkach. Urojenia typu "95% NKWD to żydzi" kwalifikują do leczenia. do czasu Wielkiego Terroru "Żydzi" na kierownicych stanowiskach stanowili 38% a po kolejnych czystkach Berii w 1940 "Żydów": zostało 3,5%.

Istnieje również wykaz nazwisk konkretnych osób dokonujących zbrodni- mozna sprawdzić, tak jakby ich pochodzenie miało mieć w tym znaczenie a jeszcze zapewne obarczać w tym i innych.

Żydzi zaś byli również ofiarami jako polscy oficerowie pomordowani w Katyniu. Stanowili oni 6-7% oficerów na liczbę ok. 100 tys. żydowskich żolnierzy polskiego Września.

 

Prymitywna propaganda antyżydowska jest haniebna. zwłaszcza w zbrodni popełnionej równiez na żydowskich obrońcach Polski- obywatelach RP. to kontynuacja dzieła nazistów i komunistów. wyjątkowo obrzydliwe kłamstwo, z gruntu niepolskie i niechrześcijańskie. służyć może jedynie wrogom Polski. takie obsesje są często i znakiem choroby psychicznej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1543552

Idź sobie popierdzieć na FŻP albo francuskich albo belgijskich. Niepoprawni to polski portal z patriotycznymi ambicjami. Nie pasujesz tutaj.

Z Polski też będziecie uciekać jak teraz uciekacie  z Francji, Belgii czy Holandii. Kwestia czasu.

Możesz ew. pisać u Szechtera albo Sakevycza, tam znajdziesz kolegów :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

SpiritoLibero

#1543562

Cała prawda o rosyjskiej propagandzie w Polsce.

Opublikowany 27 czerwca 2017

Gośćmi Doroty Kani są: dr Jerzy Targalski i Witold Gadowski

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543272

Nienawidząc, jak to napisał: "takich podżegaczy jak Macierewicz, Sakiewicz, Targalski czy vel Grajewski" - jednocześnie, tym samym doskonale wpisuje się w antypolski, postbolszewicko-mafijny język propagandy nowych tworów "typu KOD czy Obywatele RP".

Czyli ten zbolszewizowany łgarz sam ujawnia kim jest...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543273

"i ten zbolszewizowany łgarz sam ujawnia kim jest..."

raczej nie trzeba tu nikomu tego przypominać.
To wiedzą wszyscy z kim mamy tu do czynienia.
Na dziś to tylko taki czerwony folklor, ktoś kto nie jest wart by pisać o nim choćby jedno zdanie.

Więcej, nawet na jego portaliku olewają go totalnie ,co widać po ilości komentarzy. 
Tam teraz prym wiodą kozojebcy i ich alkolici.
"Analitycy" z wypranymi resztkami zawartości górnej części głowy , starają się jak mogą by sprowadzić do Polski to muzułmańskie bydło.
Kozojebca Białas i czerwona żydowska gwiazdeczka Tiamal ,notabene SB-cka gnida, (która tuż przed aresztowaniem , zwiała na zachód) udowadniają nam że zamachy w Europie są dziełem żydów przebranych za muzułmanów. Pojeby jakich świat nie widział.
To są  dopiero skażone lewactwem gnoje. A może coś więcej niż gnoje.

W propagandzie nie mają sobie równych

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1543282

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1543254

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543275

>Putin ze swojej strony nie może ustąpić< 

Putin w światowej polityce to ma tyle do gadania co żyd na gestapo.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1543284

nawet nie czytam a wiem, co tam musi być- bo to Spiryto.

bolszewicy to żydzi a więc USA, USA wszystkiemu winne (może dodał, że ruskie niewinne), zły PIS/Macierewicz, spiryt dalej wybiela sie, że nie bolszewik- bo pisze niby przeciw bolszewikom i w ogóle USA/ dolar upada, żydy-żydy-żydy.

czytać i nawet wyśmiewać 'rodzynki" aż szkoda, wiadomo- bo to Spiryto (wspomniałem już?).

 

precz z nazibolszewizmem! precz z kacapstwem!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1543343