Antypisizm, antyplatformizm = troska o Polskę

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Blog

Artykuł Kokosa26, będący potępieniem obrzydliwych praktyk dzielenia Polaków wpisuje się doskonale w sam proceder. Właśnie ten potępiany.

http://niepoprawni.pl/blog/152/antypisizm

Znowu mamy czarno-biały obraz obrzydliwego PO opluwającego niepokalany i czysty jak łza PiS z jego prezesem na czele.

Pozornie zgadza się wszystko, zły, leniwy premier Tusk, użyczający swojej twarzy niecnym, zakulisowym machlojkom. Do tego zgraja kolesi kręcąca lody na tym co jeszcze zostało do rozgrabienia.
Do tego momentu pełna zgoda. Sam pamiętam p. Tuska, jeszcze jako wicemarszałka Sejmu, rozkosznie drzemiącego w fotelu marszałka w czasie obrad sejmowych. Nie dałbym wtedy złamanego szeląga za jego karierę. A okazuje się jednak, że można. Wiadomy to znak, że nie zasługi czy kwalifikacje moralne albo etyczne są najbardziej potrzebne w robieniu kariery politycznej. Liczy się coś innego i tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Tak więc do tego momentu zgoda.
Dalej jednak zapalają się czerwone lampki i migoczą zawzięcie. Porównanie bowiem GW, promotorki i ostoi obecnego rządu do praktyk niemieckiego "Stürmera" pozornie tylko nie mija się z prawdą.

Zacznijmy może jednak od samej GW. Gazeta to przede wszystkim ludzie. Wywodzący się z określonych środowisk, mający określone doświadczenia wyniesione z rodzinnego domu.
I kogo widzimy wśród tych ojców założycieli najpotężniejszego koncernu medialnego?
Przede wszystkim p. Michnika, syna przedwojennego komunisty, jednego z bossów Komunistycznej Partii Ukrainy. Nad tą postacią nie ma co się rozwodzić.

Helena Łuczywo, druga i kto wie czy nie ważniejsza postać w redakcji to z kolei córka Ferdynanda Chabera, także komunisty z przedwojennym rodowodem, przez 20 lat zastępcy kierownika Wydziału Propagandy KC PZPR.
Dołączyła do nich później Wanda Rapaczynski, z domu Gruber. Żydówka, która jak każdy przyzwoity członek narodu wybrańców zrobiła błyskotliwą karierę w sektorze bankowym w USA. Obejmując funkcję prezesa Agory była tą osoba, która potrafiła „namówić” brooklinskich finansistów do inwestowania w polski koncern medialny. A wiadomo, kto płaci ten wymaga...
Tak więc sama śmietanka.

Porównując GW do wspomnianej niemieckiej gazety kolega Kokos popełnia moim zdaniem delikatne nadużycie. O ile niemiecka, antysemicka agitka była adresowana do niższych warstw społeczeństwa niemieckiego i posługiwała się toporną, często wręcz pornograficzną argumentacją to nasza rodzima GW, której nijak nie można porównać do niemieckiego szmatławca, ma jednak dużo większą siłę rażenia propagandowego. Jednym słowem, powoduje ( czy powodowała) więcej szkód w życiu publicznym.

Podział Polaków na pro czy anty PiS-owców jest czystą manipulacją środowisk, do których należy i które chroni GW. Naiwnością (żeby inaczej tego nie nazwać) jest przekonanie o czarno-białym obrazie naszej sceny politycznej. Ten obraz jest cały czarny, różni się jedynie odcieniami.
GW nie musi sięgać do przykładów ze "Stürmera". Założyciele pisma mają wystarczające przygotowanie do uprawiania propagandy i manipulacji. Rzeczą żenującą jest, nawiasem mówiąc, że rząd dusz Polaków oddany został grupie żydowskich działaczy, którzy jakby dobrze policzyć to stanowią pewnie prawie całą istniejącą oficjalnie w Polsce populację Żydów.

W 1968 r, nazywanym nawet w pewnym momencie „małym holokaustem” to Żydzi z Żydami pokłócili się o konfitury. Że potem potrafili jeszcze na tym ukręcić lody i wyjść znowu na „ciągle prześladowane ofiary” to inna sprawa.
Obecnie sytuacja jest podobna. Nikt pewnie nie będzie nikogo „wypędzał”, chodzi jedynie o dostęp do spiżarni.

Wspomniana wyżej Wanda Rapaczyńska należy do znanej chyba wszystkim Trilateral Commission, założonej przez jak najbardziej koszernego Rockefellera.
Z naszego kraju w pracach tej szemranej organizacji uczestniczą także: współzałożyciel PO – Olechowski, red. Baczyński, premier Belka i inni. Ciekawą postacią w tym gronie jest poseł Palikot, strugający obecnie szalupę ratunkową dla Platformy.
Tak jednak się składa, że ścieżki wszystkich tych szarych eminencji, łącznie z Kaczyńskim zbiegają się w wygodnej siedzibie pewnego, znanego filantropa. Koszerny także on, a jakże...

Ogłupiany naród ma stawać po przeciwnych stronach barykady. W ferworze walki i wzajemnego opluwania się nie słyszą jednak złośliwego chichotu macherów, którzy zza kulis ustawiają takie hucpy.

PS. Pisząc tę notkę przypomniała mi się (pewnie z powodu tematyki), sprawa zbanowanego blogera chłopa ze wsi, którego jedyną „przewiną” było zacytowanie artykułu podkreślającego nad-obecność Żydów w życiu publicznym Polski.
Biorąc pod uwagę wulgarne i nie licujące z godnością tego miejsca wypowiedzi niektórych hołubionych blogerów, które pozostają bezkarne, zastanawiam się czy to sprawiedliwe?
Wnioskuję o przywrócenie chłopu ze wsi praw blogowania i komentowania na portalu Niepoprawni.pl

Brak głosów

Komentarze

SL już zacząłem się martwić, że pojechałeś odbierać pokojową nagrodę nobla.
Chłopa przywrócić, bo przecież już wiemy że cała zadyma była spreparowana.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92610

kto i jak spreparował zadymę?
dowiem się od znawców tematu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#92618

Kolejna próba sił? Po sromotnej klęsce w akcji pt. "Łapaj chama" - 23 głosy, średnia 3.9 (a więc masa jedyneczek!), kolega wolny-duszek-manipulatorek znów mąci? Ej, no co Ty? Że też Ci się nie znudzi...

Chłop został zbanowany za coś zupełnie innego niż to, co podaje Twój klon! To jest projekcja chorej wyobraźni, koleżko Teli! Swoją drogą, to skąd "wiecie" za co został zbanowany Chłop, co?

Radzę przestać łgać, panowie! Tak więc możecie sss...padać! Razem! W podskokach!

Buźka
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#92615

wyliniały się pojawił i pchły się rozbiegły, znowu będzie bezsensowna drapanina i odpędzanie się od ukąszeń, zrozum człowieku, że są ludzie którzy myślą inaczej, nie masz monopolu na wiedzę postrzegania świata

zadymę z chłopem pamiętam od początku i to ja zaproponowałem żeby te beznadziejne rozmowy prowadzić na forum, żeby nie zaśmiecać tak zacnej platformy, ale wilk żądny krwi będzie jątrzył dalej, bo za wszelką cenę będzie bronił syjonistów

wilku zajmij się lepiej ściganiem plagiatorów, bo rżną ci teksty, a dowcip przedni, Żyd pedałem, to faktycznie nieszczęście

Vote up!
0
Vote down!
0
#92628

Pozdrowienia dla użytkownika "czarny anioł"!

Buźka
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#92636

no to teraz chyba przesadziłeś, co to ma być grozisz mi śmiercią?

Vote up!
0
Vote down!
0
#92644

że ktoś widzi, iż prawdziwa przepaść między Polakami nie leży pomiędzy PO i PIS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92621

O, to ja się jeszcze podłożę ze swoimi trzema groszami w sprawie http://niepoprawni.pl/blog/1554/pies-i-tesciowa
Pozdrawiam raptownie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92666

Masz Waść talent do obserwacji i ujmowania tego w słowa. Chylę czoła.
A co do tego co dzieli Polaków: zechcesz się Waść wypowiedzieć, czy to PO kontra PIS, czy też może co innego?

Vote up!
0
Vote down!
0
#92716

Szanowny Panie Ratusie, to zdaje się zależy od punktu widzenia oraz od kąta patrzenia... Jedni widzą tytaniczne zmagania PO z PiS (a SLD kopie ich po kostkach), inni najchętniej popędzili by całą tę bandę nie czyniąc drobiazgowych rozróżnień między partyjnymi szyldami, jeszcze inni po prostu się modlą, inni piją piwo itd.
Zgadza się Pan z takim podziałem włosa na czworo?
Pozdrawiam raptownie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92793

Ośmielę się z szanownym panem nie zgodzić. Podstawą zniszczenia raka jest właściwa diagnoza, dlatego koniecznością jest wyartykułowanie, gdzie podział przebiega. Prawda jest jedna; niezależnie od kąta patrzenia, punktu widzenia, faz księżyca itd...
Partyjne szyldy są mylące; w PO spotkałem zacnych ludzi a w PISie s....synów, choć generalnie jest inaczej.

Prawdziwy podział, według mojego rozeznania, przebiega na kilku płaszczyznach, które czasami się pokrywają.

Po pierwsze: stosunek do państwa.
Porządni ludzie pracują dla dobra wspólnego; chętnie i świadomie wspomagają groszem i aktywnością. Gnoje natomiast wieszają się na państwowym cycku i bez skrupułów wyłudzają zasiłki, renty i inne świadczenia.

Po drugie: stosunek do przeszłości.
Porządni ludzie potrafili czas komuny przeżyć bez skurwienia. Są natomiast ludzie, którzy nie dość, że okazali się mendami, to jeszcze tym się chełpią i gloryfikują swoje dokonania i sobie podobnych drobnych parówek.

Po trzecie: stosunek do przyszłości.
Tu rozróżniam jedynie normalność kontra jakiś szaleńczy pęd ku zagładzie. Oddawanie niepodległości za bezdurno, niepilnowanie narodowych interesów w UE i wariackie zadłużanie się... niewyróbka.

Szanowny Mufti z pewnością może wydestylować sobie pęknięcie w/g poglądów ratusa.

PS. "pan" celowo piszę z małej litery nie przez brak szacunku dla adwersarza, ale z zasady, bo jeden jest Pan, którego łaski oczekuję i przed którym zginam kolana. A pana Muftiego serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92806

Pewnie nie jeden raz (mam taką nadzieję) jeszcze będę miał okazję pana zadziwić. Na wszelkie partie i frakcje patrzę bowiem bez emocji i posuwam się wręcz do tępienia czcicieli. Obojętne, czy cześć dotyczy osoby, partii, doktryny, czy rozwiązania politycznego.

A teraz do brzegu:
Obrońca Krzyża w Polsce AD 2010 to oksymoron. Krzyż dziś nie potrzebuje w Polsce obrony, bo ma sie całkiem dobrze. Mam na myśli krzyż jako symbol Chrystusa i chrześcijaństwa. Uroczystości państwowe nie odbywają się bez części religijnej. W urzędach oficjalnie wiszą krzyże, a religia jest przedmiotem w szkole. Krzyż jest tak wkomponowany w duszę Polaka, że trzeba by nas wszystkich wytruć, by między Bugiem a Odrą dało się żyć inaczej niż po katolicku. Krzyż zbudował naszą cywilizację i choćby kopał i wierzgał nie da się od Krzyża uwolnić... Nawet takie popiepszone postaci jak Kazia Szczuka, choć pozuje na wroga Krzyża, nie zdaje sobie sprawy, że popyskować może sobie tylko w chrześcijaństwie. W islamie oberwałaby w ten nieprzystojny pysk i poszłaby do kąta w trybie natychmiastowym. "Agnostyk" Kwaśniewski mógł liczyć na chrześcijańskie wybaczenie za ściemy z wykształceniem i przejechać się papamobilem, bo "miłujcie się tak, jak ja was umiłowałem"... Kretynce Nieznalskiej w islamie urżnęliby łeb; u nas wzbudziła tylko niesmak...

Tak, w Polsce Krzyż nie potrzebuje obrońców. Jeśli ktoś chce koniecznie obrońcą zostać, to polecam Indonezję, Malezję i Sudan. Tam Krzyża bronić trzeba.
A jeśli ktoś ma ochotę na zostanie męczennikiem, to niech wybierze się do Arabii Saudyjskiej i po przylocie głosi do oclenia Biblię i kilka różańców ze słowami, że przyleciał z misją nawracania pogan. Santo Subito, zapewniam.

O cóż więc chodziło na Krakowskim Przedmieściu?
Otóż Krzyż nie był symbolem Chrystusa, lecz pamięci po katastrofie smoleńskiej, parze prezydenckiej, a zwłaszcza Lechu Kaczyńskim.
O co chodziło z tym nabijaniem majestatu śp. Prezydenta? Przecież żadnym mężem stanu nie był... Był uczciwym, patriotycznym i przesympatycznym facetem. Był jednak symbolem naszego niezadowolenia i dojrzewającego buntu. To nie Lecha Kaczyńskiego żałujemy; żałujemy szansy na własny szałas. Tak jak płaczki opłakujące Patroklesa nie zawodziły nad losem Patroklesa, lecz nad swoim; tak jak Publius Cornelius Scipio Aemilianus po samobójstwie żony Hazdrubala zapłakał nie nad losem Kartaginy, lecz nad zagładą siedmiusetletniego państwa, którego losu po sześciu wiekach doświadczyła i jego ojczyzna.

I kończąc: jaki sens ma walka o Krzyż w Polsce AD 2010? Żaden. Jak wspomniałem, trzeba by nas wszystkich wytruć, by wyrwać z Polski Krzyż. Za to szarpanina o symbol może przynieść przeróżne korzyści rządzącym.
Po pierwsze: Mogą się wykreować na jedynych obrońców europejskiej prowincji przed fundamentalizmem. Jeśli przekonają o tym Brukselę, to oni będą obficie finansowani. A teraz, sorry, wybory wygrywa się kasą, a nie wartościami.
Po drugie: Robiąc sztuczny zgiełk można przemycić przekręty, których nikt nie zaakceptowałby, gdyby nie był zajęty biciem piany. Zadłużenie, rozbrojenie i POdwyżki POdatków przechodzą niemal niezauważalnie, nieprawdaż?
Po trzecie: zmęczą nas. Po dłuższej szarpaninie każde ich ustępstwo będzie zwycięstwem i nastąpi katharsis. Za bezdurno.

Po kolejne: Przy takiej awanturze pojawia sie mnóstwo koniunkturalistów i zwyczajnych przygłupów.

pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93082

Tak sie jakoś dziwnie złożyło, że rzeczony krzyż jakoś nieomal od początku istnienia naszego państwa wplótł się w naszą historię. I przez wieki trwała ta symbioza gdyż jeden symbol wzmacniał znaczenie drugiego. Pozwolę sobie też przypomnieć (także z nieodległej historii), że niejednokrotnie krzyż był symbolem dążenia do niepodległego państwa i niejako zalążkiem i ostoją ruchów niepodległościowych. I nie inaczej jest w tym przypadku. Dodatkowo zaś po Smoleńsku przypomina o potrzebie powrotu do wartości i zasad naszych przodków oraz skupienia się wokół niego celem odzyskania suwerenności.
I dlatego tak przeszkadzał w miejscu gdzie był.
Nie ja byłem autorem tych słów -

Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Zdaje się też, że nie dostrzega Pan usilnych działań zmierzających do zepchnięcia go na margines życia społeczeństwa (tak jak i wszystkich katolików). Jakoś dziwnie nie dostrzega Pan, że prowadzona latami indoktrynacja społeczeństwa (szczególnie nasilona w ostatnich latach) ukierunkowana na jego dezintegrację. Właśnie przez propagowanie wzorców "nowoczesnego wyzwolonego człowieka" i ateizmu wyprodukowała już sporą grupę ludzi którym tak krzyż jak i jego idea są nie tylko zawadą ale wręcz wrogim symbolem przez samo swoje uniwersalne przesłanie.
Festiwal nie skrywanej nienawiści jednych i obłudnej miłości drugich przy jednoczesnym kunktatorstwie tych którzy powinni o ten symbol zadbać i go chronić trwa w najlepsze. A z ludzi mających na sercu dobro tego symbolu i wiary którą reprezentuje oraz swojego kraju próbuje się uczynić idiotów.
Myli się Pan sądząc że tak krzyż jak i wolność dane są raz na zawsze. Bo o jedno jak i drugie należy się troszczyć i walczyć jeśli taka jest potrzeba.
Co do jednego ma Pan absolutną rację. W krajach islamskich rezultatem takich zajść jak u nas pod pałacem prezydenckim byłyby ulice spływające krwią. Bo i "araby" to konie szlachetnej krwi. A nas "zwałaszono" dokumentnie.
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#93112

To miło, że przypomina mi pan rolę Krzyża w historii Polski i śpieszę donieść, że ową rolę znam.
Dostrzegam także "usilne działania zmierzające do zepchnięcia go na margines życia społeczeństwa (tak jak i wszystkich katolików)". Dostrzegam i śmieję się z tych działań. Ileż to brudnych tekstów wydalił z siebie Urban, ileż sprzedało się "Faktów i Mitów", jak kombinuje Sierakowski... I co? Coś konkretnego zdziałali? Co więcej; potwierdzają siłę Dobrej Nowiny, że jeszcze im włos z głowy nie spadł, bo gdybym był Talibem, to spotykając takiego Wojewódzkiego to nie byłoby, że "kochaj nieprzyjacioły swoje" lecz "gdy spotkacie niewiernych - uderzcie ich mieczem po szyi, a gdy ich całkiem rozbijecie zaciśnijcie na nich mocno swoje pęta". Ale że jestem chrześcijaninem i choć mam chęć kopnąć z całej siły w tą chudą dupę jakoś się powstrzymam.

Nie mylę się sądząc, że Krzyż i wolność dane są raz na zawsze.
WIEM, że Krzyż to łaska, a wolność trzeba pielęgnować.
Zresztą: jaka wolność do cholery? Po Traktacie Lizbońskim jesteśmy prowincją obcego nam cywilizacyjnie państwa.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#93143

Ależ nawet mi na myśl nie przyszło, że Pan nie wie. Ale zapomnieć się zdarza czego przykładem "miłościwie nam panujący" W kwestii "raz na zawsze" pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim zdaniu szczególnie dlatego że widzę co się wokół dzieje. A co do wolności i suwerenności. Mieliśmy ją dość dawno temu i na krótko. Ale tak to jest jak się mieszka w "pokoju przechodnim". Co do Lesebony - pełna zgoda.
Co smętnie potwierdzając pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#93153

jakie masz dowody na to, że ścieżki wszystkich tych szarych eminencji, łącznie z Kaczyńskim zbiegają się w wygodnej siedzibie pewnego, znanego filantropa.

co do roku 68 - Żydzi z Żydami? a co robili w tym czasie Polacy?

Vote up!
0
Vote down!
0
#92637

Szanowny Panie Kuki, zakładam że Pan jest rzeczywiście mocno pogubiony i nie kpi, tylko autentycznie kolejny raz o drogę pyta.
Proszę zatem odświeżyć sobie pamięć na przykład tu: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467
A cały zestaw linków znajduje się tu: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2832
Swoją drogą tak potężna skleroza kwalifikuje się moim zdaniem do psychiatry, no ale nie wnikam - to Pana intymne sprawy.
Jeśli jeszcze mogę w czymś pomóc - proszę śmiało pisać.
Pozdrawiam z poważaniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92663

ja też nie wnikam, ale na pańskie radykalne ograniczenia umysłu nawet psychiatra nic nie poradzi. tak mają, niestety, niektórzy od urodzenia, a baraniego łba nie da się wymienić. chyba, że postępować radykalnie.

precz z radykałami każdego typu - od komunisty do nazisty!

a tak btw - może http://www.propolonia.pl/ byłoby odpowiedniejszym miejscem dla tutejszych radykałów

Vote up!
0
Vote down!
0
#92729

Osobom ufnym, prostodusznym, naiwnym i leniwym w myśleniu dopowiadam, że oczywiście nigdy bym nie pozwolił sobie w ten sposób napisać gdybym miał choć cień podejrzenia, że dociekania p. Kukiego naprawdę wynikają z demencji.
Osoby bardziej doświadczone potrafią wyciągać wnioski samodzielnie.
Pozdrawiam Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92789

ja też bym tego nie napisał o MT, gdyby zachowywał się przyzwoicie.
panie MT, hasbary pan na siłę szukasz? a na czyje polecenie?

pozdrawiam ludzi dobrej woli

Vote up!
0
Vote down!
0
#92841

.... zapoznać się przemówieniem J. Kaczyńskiego w Fundacji Batorego, ale z innej przyczyny. Dowiedzą się do czego dążył PiS w 2005 roku. Dla ułatwienia dodam, że ok 99.9% całego przemówienia jest temu poświęcone. Jest tam również pewien  chwyt wyborczy zrobiony pod Fundację. A sprawa jest jasna. Kij i marchewka. Najpierw się mówi do czego dąży a później co może wyniknąć jeśli nie dacie pieniędzy na kampanię wyborczą. Oczywiście obiecujemy, że będziemy mieli to na uwadze aby do tego nie doszło.

O rany. Mufti. Przecież to jest jasne dla studenta pierwszego roku politologii. Nie przypuszczam, abyś dostał mózgościsku. A więc co?

_________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93209

Dokładnie. Sprawa jest jasna. Po prostu mamy fałdy czesane w inne strony.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93227

a masz gdzieś to przemówienie J. Kaczyńskiego w Fundacji Batorego, chętnie poznam

Vote up!
0
Vote down!
0
#93230

Jest link tam na podanej stronie: http://www.batory.org.pl/debaty/jkaczynski.htm na niej z kolei link do wersji PDF (autoryzowana, nieco późniejsza niż samo przemówienie).
To, że Kaczyński zaraz po wygraniu wyborów poleciał do fundacji słusznych korzeni globalnego "filantropa" Sorosa deklarować swoje plany względem Polski - to od razu na początku był potężny "bąk" i pokazanie, kto tu jest mocodawcą/suwerenem. Na dodatek to leciało na żywo w TV...
Jak obiecal, tak zrobił - partie narodowe skutecznie rozbroił, wyciął.
Sorry że tłumaczę, ale np. szanowny pan Jurand wręcz genetycznie nie jest w stanie dostrzec, co tu jest "nie tak".
(dopiero widzę że adresowałeś pytanie do p. Juranda, ale skoro już wklepałem powyższe to zostawiam)

Vote up!
0
Vote down!
0
#93246

I bardzo dobrze że tłumaczysz, wrodzona pracowitość wystarczy żeby przeczytać Twój komentarz na przemówienie szkoda czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93252

I słusznie teli, i słusznie. Zawszeć to lepszy manuskrypt niż przeczytać całą książkę. I szybciej, i nie trzeba myśleć. Podają gotowe odpowiedzi. Smart man, smart man.

_____________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93335

'- partie narodowe skutecznie rozbroił, wyciął.'

klaps.
Brak synchronizacji dzwięku z obrazem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93255

Ehmmm - które?
I - partie?
W liczbie mnogiej?

Zacukałem się :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#93260

Jak to!?
Partyje których nigdy nie było .
POpierane i promowane przez medyja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93267

Jak obiecal, tak zrobił - partie narodowe skutecznie rozbroił, wyciął.

Przepraszam, drogi Mufti, a o jakich to partiach "narodowych"  Ty mówisz? Czyżby chodziło o LPR i Samoobronę? O jakich przywódcach "narodowych" Ty mówisz? Romanie Giertychu i Andrzeju Lepperze?

Sorry że tłumaczę, ale np. szanowny pan Jurand wręcz genetycznie nie jest w stanie dostrzec, co tu jest "nie tak".

Jeśli chodzi o "genetykę" to wyraźnie coś nie tak jest z Twoją. Czy można wiedzieć gdzie byleś w latach 2005-2007? Bo nazywając LPR pod przywództwem Romana Giertycha, po serii czystek w terenie, wyrzuceniu na zbitą mordę starych działaczy narodowych tylko dlatego, że nie podporządkowali się idiotycznym zarządzeniom, które to praktycznie rozwaliły terenowy LPR, zrobionych zresztą przez samego wodzusia i na jego polecenie, partią narodową jest bardzo poważnym nadużyciem. LPR jako partia narodowa zdobyła 12% w wyborach do Sejmu w 2005 roku. Wodzusiowi wystarczyło tylko 2 lata, aby z partii narodowej zrobić towarzystwo poparcia Romka Giertycha, i jako takie zostało ocenione przez wyborców w 2007 roku na 1.2%. Tyle pozostało z partii narodowej. I to możesz zawdzięczać drogi Mufti nie Kaczyńskim tylko niejakiemu Roamanowi Giertychowi, któremu śniło się po nocach zostanie conajmniej przezydentem RP, który w tym celu rozwalił koalicję, która miała szansę na przetrwanie całej kadencji. A na końcu tego swojego burdelu wylądował bez mała w PO, ale co się okazuje, nawet tam go nie chcieli. A żona Palikota zabrała mu pełnomocnictwo. Nieźle jak na początkującego prawnika.

Następna partia Narodowa, Samoobrona. No tu to już kolego strasznie Cię poniosło. Partia założona praktycznie przez SB. Partia którą Kaczyński musiał trzymać na bardzo krótkiej smyczy, aby nie wywinęli jakiegoś numeru, a i tak im to się udało.

A teraz pytanie z serii historycznych. Kto był głównym animatorem koalicji PiS/LPR/Samoobrona?

  • J.Kaczyński
  • L.Kaczyński
  • R.Giertych
  • A.Lepper
  • M.Jurek
  • L.Dorn

Odpowiedź na to pytanie pozwoli mi na wyrobienie sobie zdania.

_____________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93272

To ciekawe.
Na zmianę atakuje się Kaczyńskiego za dwie rzeczy:
- koalicję z Samoobroną i LPR
- "usunięcie" w/w partii ze sceny politycznej

Nie wnikając już w sensowność obu zarzutów (robiłem to już wielokrotnie, tutaj na Np) - dość charakterystyczne jest, że przedstawiciele obu obozów krytykujących doskonale się między sobą dogadują nad kreską, zjednoczeni wspólnym mianownikiem - nie lubimy Jarka.

Wot, zagwozdka ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#93276

PiS nie jest moją opcją polityczną. Natomiast Jarosława Kaczyńskiego uważam za jedynego w Polsce męża stanu. Swojej opcji politycznej, ale męża stanu. Co przy reszcie drobnoustrojów i geszefciarzy stawia go na takiej wysokości, że przez długie lata nikt nawet nie doskoczy mu do pięt.
____________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93300

Obawiam się, że wobec faszyzacji IIIRP, jedynym gwarantem wolności jest obecność opozycji. W obecnej sytuacji jedyną alternatywą jest PiS.
LPR i SO to partie mające powiązania ze służbami specjalnymi Rosji. Tak jak i PSL. PO to frakcja niemiecka, natomiast SLD to mozaika byłej SB-ecji, agentów KGB i GUR-u, a także "komisarzy europejskich".
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#93480

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

A czyim wpływom ulega PiS?
(bo co do pozostałych to pełna zgoda)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#93485

"..Romanowi Giertychowi, któremu śniło się po nocach zostanie conajmniej przezydentem RP, który w tym celu rozwalił koalicję, która miała szansę na przetrwanie całej kadencji.."

No proszę, a to "nowa wersja historii najnowszej" ;)
Nic z tego drogi Panie, rozpad koalicji nastąpił "na własne życzenie" Kaczyńskiego. To że dał się podpuścić na Samoobronę to już inna bajka. W każdym razie Giertych był na tyle uczciwy by przeciwstawić się robieniu jednego z koalicjantów "na szaro". I jakkolwiek jego ostatnie wystąpienia budzą moje obrzydzenie to szczerze muszę przyznać, że tak on jak i jego ugrupowanie za czasów "jego władztwa" było jedynym artykułującym nasze narodowe interesy jasno. A przy tym było najbardziej "czytelne" przez swoje stanowisko w "parlamęcie" (a i poza nim także).
Tak w sprawie agresji na Irak jak i wielu innych. Ale o tym zapewne Pan wie bo nie sądzę by Bóg pokarał Pana aż taką demencją.

w.red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#93295

Żadna nowa, drogi kolego, jest stara jak świat. Wielkie ego jest bardzo niecierpliwe i próbuje wykosić tego co mu zagradza drogę. Oczywiście nie oszczędza nawet członków własnej grupy. Czasami się to udawało. W starożytności używano do tego trucizny i Legionów. W średniowieczu trucizny i sztyletu. W Turcji sprawę załatwiali janczarowie. A w Polsce anno domini 2006 miał sprawę załatwić Marek Jurek i Andrzej Lepper. Niestety jedyne co zostało osiągnięte to rozwalenie własnych stołków.

Wszystko już było. Wszystko tylko się powtarza. Czasami jako karykatura.
_______________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93318

Szanowny Panie Jurandzie, oczywiście można w nieskończoność dzielić włos na części.

Zarzuty że Samoobrona to SB przypominają mi zarzuty, że "Protokoły" to fałszywka. Ot, po prostu funkcjonują w obiegu.

Lepper to autentyczny chłopski przywódca. Niezmiernie uzdolniony. Powiedzmy że socjalista - ale Polak.

LPR i Roman Giertych - nie wiemy, co tam się oprócz wody sodowej uderzającej do głowy działo pod koniec od zaplecza.

Wszelkie autentyczne narodowe siły zostały uprzątnięte ze sceny politycznej. I to jest przerażające!

To, że koalicja jednak przez jakiś czas była - no cóż, czy to naprawdę ma o czymś świadczyć? Ot, taktyka. Opłacało się nawet władzę oddać, byleby przy okazji rozpirzyć koalicjantów. Jak obiecał (Sorosowi), tak zrobił.
Szkoda, że na podobnej zasadzie śp. Prezydent nie podał się do dymisji, zamiast podpisywać Traktat.

Upadek LPR dla mnie był ogromnym rozczarowaniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93322

Upadek LPR był również dla mnie rozczarowaniem.
Nie głosowałem na nich, przyznaję, ale partia o podobnym profilu była/jest potrzebna.
Ale demontaż LPR rozpoczął się praktycznie zaraz po wyborach i postępował. Od wewnątrz.
Nie można winić kogokolwiek z zewnątrz za personalne tarcia wewnątrz partii, które miały przełożenie na publiczne wystąpienia polityków.
To, że LPR otrzymał w następnych wyborach 1% - jest, niestety, wyłączną winą polityków tej partii.
Kaczyński nie zabronił przecież głosować na LPR...

A Samoobrona...
Lepper jako uzdolniony chłopski przywódca - niech będzie.
Przyznaję, że prezentował się w swoich wypowiedziach lepiej, niż wielu "profesjonalistów".
Ale faktem są jego "kłopoty z prawem", jak też niepewna przeszłość współpracowników (i nie mam na myśli kontaktów z SB, nie tylko). To rzuca dość konkretny cień na całokształt. Ciężko mi o nich myśleć, jako o partii narodowej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93328

Dostojny Maximusie! Że p. Lepper bez osłony medialnej, bez towarzysko/biznesowej siatki dobrze umocowanych "kolesiów" tyle przetrwał, tym bardziej świadczy, że jest samorodnym politycznym geniuszem!
"Cień na całokształt" - owszem, zgoda, ale też Samoobrona to nie była taka wyperfumowana elegancka partia z wielkich miast.
Pozdrawiam samodzielnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93337

Mufti, nie wierz w cuda, że bez ochrony. Miał ją. I to lepszą niż sobie wyobrażasz. Poza tym Samoobrona współrządziła już wcześniej. Współpracowała z rządem SLD Leszka Millera.
____________________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93350

Też prawda, że tak całkiem znikąd być nie mógł. Ale też nie był osadzony w tych koszernych ani "liberalnych" elitach, co to je na co dzień widzimy w telewizorniach. Tacy całkiem niezależni odwirowuje z polityki jak np. p. Wrzodaka ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#93369

No to się pogubiłem. Nie głosowałeś - dobrze. Ale skąd Twoja wiedza na temat "wewnętrznych tarć" w tym ugrupowaniu ? Niewiele, bo tyle ile z istotnych przekazów informacyjnych miałem o nich wiadomości, a i ze "strukturami"
żadnej. Dlatego pytam. Bo w świetle takiej mojej wiedzy raczej nic nie można im zarzucić. Rzeczowa, konsekwentna i transparentna linia polityczna "za Giertycha" wyróżniała ją raczej z otoczenia. Może i wewnątrz trwały jakieś spory i tarcia, ale nie miały one wpływu na postrzeganie tej partii. Zaś taki a nie inny wynik wyborczy był wypadkową wielu czynników. Przede wszystkim pro platfusiej i pro pisowskiej polaryzacji społeczeństwa. Dodaj do tego medialne szczucie za sam udział w koalicji. I działania zawoalowane działania odłamu służb "służb" (najemników pewnej opcji) na rzecz demontażu koalicji i masz właśnie taki wynik.
Co do Leppera. Też nie mam odpowiedniego wglądu w szczegóły z takich samych powodów jak wyżej. Lecz trudno odmówić mu zdolności. Jednak nie one leżały u podstaw sukcesu wyborczego tego ugrupowania. Moim zdaniem wygrał bo był uczciwy i ludzie to docenili obdarzając go swoim zaufaniem. I uważam, że nie zawiódł swoich wyborców. Wątpię w jego SB-e powiązania. Natomiast pewny jestem, że był niesłychanie niewygodny dla "salonu". Raz, dlatego że był "niesterowalny". A dwa, że dla nich "śmierdział gnojem". A że jako "polityk" nie zyskał jeszcze doświadczenia w intrygowaniu stał się przeto wygodnym celem i najsłabszym ogniwem koalicji. Co skwapliwie wykorzystano kreując afery szyte tak grubymi nićmi, że tylko sądy najjaśniejszej mogły ich nie zakwestionować.
A że przy tym obrzucono go błockiem które siłą rzeczy przyschło i "mendialnie" zaszczuto dla nikogo nie ulga wątpliwości.
Niestety tak w przypadku tych panów, jak i innych nie byli ostatnio w stanie wznieść się ponad doznane krzywdy i poprzeć Jarosława w ostatnich wyborach.
O co niewątpliwie mam do nich żal bo z pewnością powinni zyskać już świadomość kto ich tak "pięknie rozegrał". A szkoda, wielka szkoda.

pozdrawiam
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#93555

Mufti, powiem Ci uczciwie, aż sobie gwizdnąłem. Czy Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? Czy Ty naprawdę uważasz Leppera za autentycznego przywódcę chłopskiego? Drugiego Witosa bez mała? No cóż, niewiele mogło mnie zaskoczyć, ale Ty mnie zaskoczyłeś tym komentarzem potwornie.

Pozdrawiam zmartwiony

_______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93331

Powiem więcej, jestem też dobrego zdania o p. Zygmuncie Wrzodaku! :-)
No ale to chyba kwestie patologicznego szowinizmu, czy jak tam to się teraz modnie nazywa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93339

Nie bardzo rozumiem do czego mam przyłatać Wrzodaka. No cóż mamy z Zygmuntem Wrzodakiem wspólnych znajomych. Obaj znamy dobrze Kazia Świtonia.

___________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93346

Przepraszam że zapytam wprost, ale więcej Panów łączy czy dzieli?

Vote up!
0
Vote down!
0
#93371

Dzieli wiele i łączy wiele. Ale jedno nas łączy najsilniej. POCZĄTEK!! Niestety Mufti, Ty nigdy nie dostąpisz tego!

______________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93562

Z jednej strony "niestety". Chylę z uznaniem głowę i z pokorą przyznaję Panu rację.

Ale z drugiej strony gdyby wcześniejsze doświadczenia miały mnie aż tak obezwładnić, odebrać nadzieję, okaleczyć do "wicie-rozumicie, mniejsze zło"... To się cieszę, że zostały mi oszczędzone.

Oczywiście jeszcze wszystko przede mną.
Specjalnych złudzeń co do swej osoby nie mam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93572

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Nie kuma wielu rzeczy. To pewnie jeden z tych co ich wysłali,żeby pilnowali tych prawdziwych buntowników/Polaków co to ich wygoniła "komuna"
:D)))))

A teraz z "kraju pachnącego żywicą" chce nas pouczać...

Jurand, spadaj...

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#93293

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

nie żartuję.
Mogą jeszcze przez jakiś czas chroinić ciebie i twoje głupie pomysły admini tego portalu. Ale na dłuższą metę zalatuje mi czymś ... nieświeżym.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#93297

SL, czyżbyś mi groził? Czy możesz mi wyjaśnić o jakie głupie pomysły Ci chodzi? Chciałbym wiedzieć, może je poprawię?

Czymś.... nieświeżym, mówisz? O kurczę, pewnie użyłem po goleniu armaniego. Masz rację Stetson jest lepszy. Czy coś jeszcze?

___________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93315

Duszkowi grunt pod nogami się pali, bo coraz więcej ludzi dostrzega jego misterną grę, a pracodawcy ponaglają, więc co chwila strzela sobie w nóżkę. Miota się chłop... Cóż, taka juz rola Fokstrota. I jeszcze ten jego dwór, co to z Leppera robi męża stanu. Ale jaja, towarzystwo od "Kofana Anana", "kurwików w oczach" i innych gwłacicieli partią narodowo-chłopską!!! A to dobre. Przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia...

Tylko uważaj, bo admini już więcej nie będą Cię ochraniać! Doigrasz się, zobaczysz. SL nasz przegoni. Wszystkich!

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#93470

A gdzie? A gdzie? A gdzie mam spadać? Przecie jesce nie dojzałem? A zywica to w Zywieckim jest, oj panocku, jest. A nawet w piwie jest, panocku, tak to jest.

Aha, próbujesz ugryźć? Schowaj ząbki, bo powybijam. To tak z braterskiej miłości drogi SL.

A tak swoją drogą to ciekawy jestem co Cię tak ugryzło? Hę? Czyżbym Ci znowu gdzieś szyki pomieszał? Pokazując jak bardzo się mylisz? To jest oczywiście możliwe.

A zatem wcale się nie dziwię, że nastąpił skoordynowany atak. Wręcz przeciwnie. Bardzo mnie to cieszy. Już zacieram rączki na dyskusję.

Ale, że narazie nie mam czasu, więc musisz poczekać trszkę. Zajmę się Tobą później.

Serdecxzne braterskie pozdrowienia
____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93310

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

znowu.
Jakie "szyki" To ty (zakładam) jako agent starych układów (służb?...) masz jakieś problemy.
Ja nie muszę się tłumaczyć ze swojej proweniencji, bo wielu na tym portalu mnie zna (także osobiście).
Ale ty?
A ki ch... ty jesteś?

Kto wie?...

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#93316

Ale ty?
A ki ch... ty jesteś?

A ja jestem Twoja nemezis. Każdą Twoją głupotę, każdy Twój idiotyzm, każdą próbę manipulacji faktami, niedopowiedzenie tu, przejaskrawienie tam będziesz miał rzucone natychmiast w twarz. A jako że jestem człowiekiem z natury grzecznym i lubię pożartować.....

A tak swoją drogą, to układ zdań, niedokończone i przerywane myśli sugerują, że nie czujesz się najlepiej. Może potrzebna Ci pomoc lekarska? Na wszelki wypadek radziłbym,  abyś zadzwonił na pogotowie. Może udar lub objawy fobii się nasiliły. Naprawdę martwię się o Ciebie SL. A jak wrócisz ze szpitala. mam nadzieję że będzie to bardzo szybko. Napisz po starej znajomości, może Ci żywicy trochę podeślę? No bo cóż się nie robi dla braci.

Pozdrawiam zaniepokojony

_______________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93325

oho!
widzę, że SL znowu ciężko pracuje na zlecenie specjalne.
niżej odgraża się, że nie odejdzie... dopóki nie zdemaskuje wszystkich agentów na niepoprawni.pl?

Vote up!
0
Vote down!
0
#93359

Co robili w tym czasie Polacy? Lizali swoje rany.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92662

to straszne... ale nie do końca prawdziwe.
przecież w naszym narodzie zaprzańców zawsze było mnóstwo.
to też Polacy... niestety

Vote up!
0
Vote down!
0
#92727

Nie miałem na myśli zaprzańców, zaprzańcy razem z bandytami z UB katowali, mordowali i szykanowali w tamtych czasach polskich patriotów. Jednak dowódcy służb oraz sprawujący wtedy władzę w Polsce nie byli Polakami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93365

i wszyscy oni byli Żydami z polskim obywatelstwem? czy jak?
ani jednego "prawdziwego Polaka"? :D

Sowietów i Żydów sowieckich pomijam, bo to normalne przy zaprowadzaniu dyktatury proletariatu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93375

A kto niby wtedy zasiadał na szczytach politycznych w Polsce, kto stanowił większość kadry oficerskiej w UB oraz w Informacji Wojskowej? Polacy?

Zna pan zapewne wspomnienia Stanisława Skalskiego z jego pobytu w więzieniu na Mokotowie, kto go katował, a kto odmawiał takich czynów wobec niego, nawet będąc oficerem UB?

Renegaci owszem byli, jednak stanowili jednostki.

Takie przykłady mógłbym mnożyć...

Vote up!
0
Vote down!
0
#93397

Panie Pawle T. Każdy rozkaz, bez wykonujących ten rozkaz pozostanie tylko pustym słowem. Głowa bez rąk i nóg pozostaje tylko kłębowiskiem myśli... i niczym więcej!

A więc, proszę, nie przeceniaj głowy i nie wybielaj rąk i nóg.
_______________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#93569

Przy całym szacunku i zrozumieniu a nawet podzielaniu pewnych spostrzeżeń jako istotnych. W jednej sprawie nie zgadzam się absolutnie. Mianowicie moim zdaniem żadną miarą nie można przyrównywać elektoratu PiS z Partią Obłędu.
Jak i porównywać samych ugrupowań. To się po prostu nie godzi. Rozumiem że można mieć takie czy inne zarzuty do PiS czy jego liderów. Ale na takie porównanie nie zasługują (pomijając nawet słuszność Twoich niektórych stwierdzeń). Raz, że to inna "klasa". A dwa, że trzeba dostrzec to co pozytywnego zrobili dla kraju i jakie wartości propagują. Może i PiS nie jest taki "cacany", ale przy nim platformiana dzicz to banda wyrachowanych, chciwych szalbierzy o manierach gorszych od chama z najbardziej zabitej dechami wiochy i moralności menela (nie napiszę dalej bo aż się prosi o użycie słów i zwrotów niecenzuralnych). Przy czym wspomniawszy na jej "korzenie" śmiało można powiedzieć że jest to ugrupowanie zbrodnicze mające "na koncie" oszustwa na szkodę Polski i społeczeństwa na bajońskie sumy ( a wspomniawszy na "katastrofę" smoleńską i to co miało miejsce po niej) jest co najmniej ....niesmaczne.
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#92648

+

Vote up!
0
Vote down!
0
#92650

Bardzo celny komentarz.
Pozdrawiam i dziękuję.
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#92660

Też tak myślę, jak szanowny r.red, za to jednak mnie spotykały na portalach narodowych szykany, tego też nie jestem w stanie pojąć?

Vote up!
0
Vote down!
0
#92665

Dziękuję za ten tekst, wytłumaczenie cierpliwe i jasne różnym lokalnym zaciemniaczom, co i jak.
A po ocenie tekstu widać, że boli, oj jak boli... niektórych. Znaczy - tekst trafiony.
Nie chodzi o złośliwości, o "posiadanie racji", tylko o prawdę. Przynajmniej nam, niedobitkom cywilizacij łacińskiej.
Pozdrawiam po polsku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#92661

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

:D)

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#92664

notka została zdjęta z SG ze względu na treść PS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93032

emocje, czyli uderzająca krew do Twojego mózgu, pozbawia Cię możliwości racjonalnego myślenia.
cenzura? mysia? i co jeszcze? za takie pomówienia powinniśmy wywalać bez namysłu.

każdą notkę administracja ma prawo zdjąć z SG i nie tłumaczyć się przed użytkownikiem. administracja, Kirker, to nie Kuki. Kuki to jeden z wielu nadzorujących nppl i nie on zdjął tę notkę.
notka jak widać ma się dobrze, skoro pod nią komentujesz.
poza tym po usunięciu spornego fragmentu, czyli PS. notka może być na prośbę SL przywrócona na SG.

nie będę Cię namawiał do pozostania - chcesz to odchodź, tylko na odchodnym nie zostawiaj brzydkiego zapachu po sobie.
nie masz racji i kropa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93046

Spory ten "sporny fragment".
I to NIE jest cenzura?
A zresztą. I tak nie zrozumiem.
Pozdrawiam łyso.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93075

a jest? wycięto coś, wyparowano? fragment ma się tak
samo dobrze, jak całość. że zdjęto z SG - nie trzeba było pisać tych bredni:
PS. Pisząc tę notkę przypomniała mi się (pewnie z powodu tematyki), sprawa zbanowanego blogera chłopa ze wsi, którego jedyną „przewiną” było zacytowanie artykułu podkreślającego nad-obecność Żydów w życiu publicznym Polski.
Biorąc pod uwagę wulgarne i nie licujące z godnością tego miejsca wypowiedzi niektórych hołubionych blogerów, które pozostają bezkarne, zastanawiam się czy to sprawiedliwe?
Wnioskuję o przywrócenie chłopu ze wsi praw blogowania i komentowania na portalu Niepoprawni.pl

załóżcie sobie stronkę superwolnościową, a ja wam będę wpisywał ocenki za sprawowanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93124

Szanowny Panie Kuki, dziękuję za odpowiedź.
Nie jest moją intencją "wypisywanie ocenek", tylko lepsze zrozumienie o co chodzi.
Czy o wspominanie Chłopa ze Wsi, czy o postulat jego odbanowania, czy o wspomnienie Żydów, czy o punkt widzenia że Chłop został zabanowany za zbyt obcesowe poruszenie ryzykownego tematu Żydów, czy o zwracanie uwagi na "niektórych hołubionych blogerów" i ich bezkarność, czy jeszcze o coś innego - a może o całokształt?
Proszę wybaczyć upartą dociekliwość. Dyktowana jest ona wyłącznie pragnieniem uniknęcia niezamierzonych faux pas.
Pozdrawiam niebywale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93138

nie wchodząc w szczegóły całość PS. jest nie do strawienia.

główny zarzut to publikowanie kłamstwa na temat administrowania stroną tzn. podawania nieprawdziwego powodu zbanowania chzw.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93150

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Gdybym ja tak się spontanicznie zdeklarował, że odejdę to byś szampana otworzył, co?
A Hun to pewnie by jeszcze ze dwa fikołki zrobił :D)))

Ale ja taki rozsądny jak Kirker nie jestem...

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#93201

nie zaczepiaj mnie, nie prowokuj.
zachowujesz się jak szczeniak... do budy! :D

btw zadowolony jesteś, że przykleiłem wczoraj twój niezgorszy tekst? mogłeś darować sobie twoje "tabu". tabu nie może dotyczyć bredni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93333

mnie tylko martwi twoja obsesja, to niezdrowe... a nawet chore

gońca ze mnie robisz?
pewnie! wyśpij się, to ci się poprawi percepcja

Vote up!
0
Vote down!
0
#93533

Po primo, uważam, e to źle, ze odchodzisz. W moim bardzo małym rozumku, dodatkowo zaciemnionym przez niezliczoną ilość spożytych garnuszków z miodem, istnieje takie przekonanie, że ten portal jest miejscem dyskusji, niekoniecznie musimy się wszyscy zgadzać.

Z drugiej strony, pisząc, na przykład, "pisowska tłuszcza" obrażasz także osoby, które nigdy nie zeszły do poziomu komentarzy, które tak potępiasz (w odniesieniu do własnej osoby).
I nie chodzi o niestosowność powiedzenia "fight fire with fire", ale o fakt, że sam naruszasz pewne reguły, waląc na oślep po wszystkich.

Po drugo (nawiązując do stylu niezapomnianego Kolehi Kierownika), zdecydowana większość osób tu obecnych ceni sobie polemikę i nie odżegnuje od czci i wiary mających inne przekonania. Powienieneś to też mieć na uwadze.

Prywatnie i poważnie: zostań.

signed
Kubuś Poechatek

Vote up!
0
Vote down!
0
#93083