Niewolnictwo 2.0

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Idee

W 89' skończyła się ciemna noc sowieckiego zniewolenia i teraz jesteśmy częścią raju na ziemi.

Przeciętnej osobie pojęcie "niewolnictwo" kojarzy się jednoznacznie - miliony pojmanych siłą mieszkańców Czarnej Afryki transportowanych w nieludzkich warunkach przez Atlantyk i sprzedawanych potem na plantacje bawełny. To takie najbardziej stereotypowe wyobrażenie o jednej z najpodlejszych zbrodni przemocy jaką może zadać jeden człowiek drugiemu.

Powszechnie uważa się, że ta forma przemocy należy już do przeszłości ale nic bardziej mylnego. Handel ludźmi i bezwzględne wykorzystywanie przybrało inne formy, już nie instytucjonalne jak kiedyś tylko zarządzane przez świat przestępczy, często przy cichym poparciu czynników oficjalnych, najczęściej skorumpowanych. Przykład? Wykorzystywanie dzieci w biednych, azjatyckich państwach, szyjących ciuchy i buty dla Adidasa, Pumy czy Nike za jednego dolara dziennie. To nic, że potem te towary kosztują w sklepie dziesiątki i setki dolarów...

Kto nie słyszał o farmach w Italii czy Wielkiej Brytanii, gdzie w niewolniczych warunkach pracowali nawet nasi rodacy, biali niewolnicy w "cywilizowanej" Europie. Innym przykładem jest zmuszanie do prostytucji, nawet dzieci. Dzieje się to często na naszych oczach, starczy jechać samochodem przez Polskę. To wszystko dotyczy jednak patologii społecznych i działań stricte przestępczych, z którymi społeczeństwa i państwa mogą sobie jakoś poradzić gdyby była taka wola polityczna i determinacja rządzących.

O wiele groźniejszym zjawiskiem jest coś co można określić jako "niewolnictwo 2.0", które obejmuje całe państwa i narody. Także nas tu, w Polsce. Jest to zjawisko o tyle groźne, że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. W powszechnej opinii, powtarzanej kilka razy dziennie przez koroporacyne media, żyjemy w końcu w "wolnym kraju". W 89' skończyła się ciemna noc sowieckiego zniewolenia i teraz jesteśmy częścią raju na ziemi. To nic, że pod ciężkim, bolszewickim butem nikt nie grzebał po śmietnikach, żeby coś zjeść albo znaleźć choć parę puszek po piwie, które można spieniężyć. Pod mostami hulał wiatr i nie służyły one za dach nad głową dla bezdomnych.

Ciężko porównywać te dwa światy bo jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dziś wszyscy staliśmy się niewolnikami - niewolnikami władzy finansistów bez żadnych skrupułów, niewolnikami kłamliwej propagandy Zachodu, niewolnikami różnych korporacyjnych lobby, wciskających nam g...o zawinięte w kolorowy papierek. Jesteśmy niewolnikami przemysłu zbrojeniowego, który bogaci się na naszym strachu każąc nam walczyć z "terroryzmem", którzy sami stworzyli. Przemysł naftowy, farmaceutyczny, GMO to sponsorzy naszych polityków, którzy rano, wieczór i w południe za pośrednictwem łżemediów wmawiają nam jacy to jesteśmy "wolni".

Jesteśmy wreszcie niewolnikami konsumpcjonizmu stale podsycanego przez te same łżemedia, które twierdzą jacy to jesteśmy "wolni". Chciwość, wyścig szczurów czy tylko codzienna walka o przetrwanie rozbiły więzy społeczne. W miejsce ludzkiej solidarności i przyjaznego współżycia pojawiła się zawiść, zazdrość i agresja skierowana przeciw bliźniemu swemu. Dziś nie jest już do powtórzenia sytuacja z czasów pierwszej Solidarności, wielkie zakłady, zatrudniające setki i tysiące pracowników już nie istnieją. Paradoksalnie w "słusznie minionej epoce" pracujący mieli więcej wolności bo mogli przynajmniej zmobilizować się i walczyć o swoje prawa. Kto teraz pójdzie na barykady?

Zatrudnienie niepewne, często na umowach urągających ludzkiej godności, kredyty i pożyczki radośnie wciskane przez banki i lichwiarskie firmy zrobiły z nas niewolników nowego typu, niewolników 2.0. Co jakiś czas mamy możliwość uczestniczenia w czymś co nazywa się aktem "demokracji" czyli wyborami. Nadzorcy wmawiają nam, że mamy wybór i wpływ na rzeczywistość. Nic bardziej mylnego i oszukańczego. Tzw. "demokracja" tak już się zdegenerowała, że mamy wybór jednie miedzy złem i większym złem. To media kształtują naszą świadomość.

Bo jesteśmy niewolnikami 2.0.

Każdy zna z pewnością metodę gotowanej żaby, podnosi się temperaturę stopniowo, żeby żaba nie przestraszyła się i nie wyskoczyła. Podobnie dzieje się z nami. System nie musi wcale gwałcić naszych praw, to obywatele sami się proszą o większą ochronę, rezygnując z coraz to większej liczby swobód - bo terroryzm, bo trzeba wysłać nasze wojska na obcą, syjonistyczną wojnę, bo musimy wspierać bezwarunkowo faszystowski rząd na Ukrainie.

Z coraz większą łatwością oddajemy naszą wolność zakulisowym siłom syjonizmu, masonerii, satanizmu.

A wszystkim tym rządzi mityczny "wolny rynek" czyli tak naprawdę złoty cielec. Ktokolwiek neguje postępujące zniewolenie doszukując się przyczyn tego stanu rzeczy natychmiast jest stygmatyzowany jako wyznawca "teorii spiskowych" czyli po prostu wariat. Niezależna myśl stała się myślozbrodnią. Szkoły zamiast dbać o duchowy rozwój młodego pokolenia stają się fabrykami idiotów, nowych zastępów niewolników 2.0. Idioci są idealnym materiałem do manipulowania, wysyłania na wojny, żeby niszczyć i okradać tych, którzy nie chcą stać się niewolnikami. Nieprzypadkowo System, żeby zniszczyć i odebrać nam wolność skupił się na niszczeniu rodziny, która jest bastionem wolności.

Niszczenie religii, propagowanie moralnego relatywizmu, promowanie pedalstwa to są wszystko narzędzia do stworzenia niewolnika 2.0

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (19 głosów)

Komentarze

Ano napisał to ten, który bardzo dużo wie (z autopsji?) o polskich niewolnikach we Włoszech zatrudnionych przy zbiorze pomidorów!

Satyr

P.S.
Czyżby już ci NEon nie wystarczał? - Musisz infekować swą sowiecką ideologią nasz Niepoprawny serwis? Bo oto napisałeś, cytuję:
"(...) To nic, że pod ciężkim, bolszewickim butem nikt nie grzebał po śmietnikach, żeby coś zjeść albo znaleźć choć parę puszek po piwie, które można spieniężyć. Pod mostami hulał wiatr i nie służyły one za dach nad głową dla bezdomnych". Tym tekstem dałeś jednoznacznie Czytelnikom do zrozumienia, że sowiecki but był... "lekiem na całe zło w Polsce", że dzięki moskalom nikt nie grzebał w śmietnikach i nie spał pod mostem. Brzydzę się takim porównaniom i... tobą!!!

 

Vote up!
11
Vote down!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1540028

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...pasowałoby przedstawić dowody, panie Kowalkowski, myślę, że bez twardych dowodów nie warto nadszarpywać sobie reputacji "nauczyciela akademickiego"...no chyba, że "nauczyciel akademicki" chce postawić swoją reputację na "szalę"...vabank...ale jak to odbiorą studenci???? procesy o zniesławienie nie są tanie i potrafią zrujnować materialnie

satyrku...nie idź tą drogą, możesz mnie nie lubić, ale dobrze ci radzę...przypominam, że Spirito Libero pisze także pod swoim imieniem i nazwiskiem...!!!

 

no i przypomnę motto waszmości: "pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz"..jakoś tak to brzmiało

Vote up!
6
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1540044

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//procesy o zniesławienie nie są tanie i potrafią zrujnować materialnie//

 

Dokładnie tak.

//Sędzia Magdalena Kubczak nakazała wydawcy książki „Resortowe dzieci. Służby” przeproszenie dwóch bohaterów publikacji na łamach 12 ogólnopolskich mediów i wypłacenie im w sumie 40 tys. zł zadośćuczynienia. Drakońska kara jest wynikiem redakcyjnych błędów w biografiach funkcjonariusza służb PRL-u i jego ojca, (...)

Sędzia Kubczak uznała, że takie błędy zasługują na dotkliwy wyrok. Zasądziła zapłatę 40 tys. zł w sumie dla obu pozywających i przeprosiny skierowane do nich w 12 mediach – w tym w „Gazecie Wyborczej” i „Rzeczpospolitej”.(...) W 2016 r. ta sama sędzia wydała drakoński wyrok wobec wydawcy „Wprost” pozwanego przez Kamila Durczoka za opisanie domniemanego molestowania przez niego dziennikarek TVN-u. Sędzia nakazała wypłacenie wydawcy niespotykanie wysokiej kwoty 500 tys. zł zadośćuczynienia.//

http://niezalezna.pl/99017-knebel-na-pisanie-o-resortowych-dzieciach-drakonskie-kary-dla-wydawcy-ksiazki

 

Taki Kowalkowski czy Kamiński  myślą, że mogą sobie bezkarnie pogrywać. Do czasu.

Internet nie zapomina. Ruszkiewicz też :)

Vote up!
4
Vote down!
-8

SpiritoLibero

#1540048

Trochę racji masz Jarku... coś takiego... gadziego jest w pomówieniach i też uważam, że najlepiej do nich przemówić po prostu ... gotówką, albo przelewem na konto, do wyboru...:)))))

 

Rozumiem dyskusję, mawet ostrą, jednak w temacie... ale to co tutaj się wyprawia?

Zawsze uważałam i dalej przy tym zostanę, że takie nieodpowiedzialne opluwanie jest ... obce Polakom.

 

Pozdrawiam :)

Cebulara z Kalisza, Twoja kochanica itd itp... zależy czym mnie "ochrzszczą".. ale wiesz co? "une" są przewidywalne, co innego my Polacy.

Zawsze uważałam, że jesteśmy wyjątkowi i tego się trzymajmy...

Vote up!
6
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1540050

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

//Cebulara z Kalisza, Twoja kochanica itd itp... zależy czym mnie "ochrzszczą".. ale wiesz co? "une" są przewidywalne, co innego my Polacy.//

No zobacz jacy zazdrośnicy :)))

Rozumiem ich frustracje, jakby mnie tak ktoś olewał jak Ty ich to też bym się wściekał. Ja nie mogę narzekać - w centrum zainteresowania jestem. Nie ma to jak darmowa reklama robiona przez użytecznych jeleni :))))))))

Vote up!
4
Vote down!
-7

SpiritoLibero

#1540057

twoja nie mniejsza skoro sam sobie plusy stawiasz

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540058

Może jestem w błędzie, ale wydaje mi się, że Spiryto/us cierpi dziś na "syndrom dnia wczorajszego".

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1540074

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1540030

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witaj :)

Nie mam wpływu na to co piszą inni, biorę odpowiedzialność tylko za moje teksty. Jeśli może to być przyczynek do jakiejś konstruktywnej dyskusji to bardzo dobrze, po to są przecież fora internetowe.

 

//ale satyryczny „niepoprawny inaczej” natychmiast kieruje dyskusję na zwyczajną niepoprawną pyskówkę.//

Nie mam zamiaru wchodzić z Kowalkowskim vel "satyrem" (czy innymi z ławeczki) w żadne pyskówki. Takie sprawy załatwia się przed Sądem.

A na chamstwo niestety nie ma lekarstwa, albo ktoś ma klasę albo nie.

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
6
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1540037

Spirytus wypiłeś, a mowę ci odebrało. I kto to mówi o niewolnictwie?

Jareczek a koledzy ci jeszcze bużki nie zdeformowali, że ich opierdzieliłeś z kasy, na fikcyjną spółdzielnie?

Widzisz jakich NEon ma imbecylów, można ich nabijać w butelkę, robić w konia, robić w trąbę, makaron na uszy nawijać itp.

Wystarczył twój bajer i płacili biegusiem, Tutaj na NP ten twój bajer by nie przeszedł, tu ludzie inteligentni i z klasą, nie to co u was na NEonie, bezmózgowie totalne. Jedynie trybek cóś tam kuma, choć ma tępotę wrodzoną.

Przyjaciele braci kacapów, szukający w lodówkach, szafach i nawet pod łóżkiem  pejsatych, ładne macie tam towarzystwo na NEonie, 

Pomidorek wystarczy spojrzeć w lustro, byś zobaczył pejsatego i w końcu się dziwisz i mówisz, przecież to ja.

Te 4 lufy które mi dałeś, nawet nie wiesz jaką wielką szkodę mi wyrządziły, nie usnę dzisiaj w nocy z nerwów :-)))

 

Vote up!
9
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540034

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

łojej... to się tu piana zrobi:))

nic dodać...ludziska w Polsce oczadzieli doszczętnie...niewolnictwo państwowe nie budzi żadnych refleksji u lemingów...bo przecież rządzi najlepsza partia na świecie i batman z Żoliborza:))...potem będzie zmiana i szpak będzie dziobał bociana i tak do usranej śmierci...

Vote up!
6
Vote down!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1540039

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

//...potem będzie zmiana i szpak będzie dziobał bociana i tak do usranej śmierci...//

Na to wygląda, przynajmniej na razie

 

Niewolnictwo to przede wszystkim stan umysłu. Ktoś, kto był od dziecka nauczony (albo wyssał z mlekiem matki) wielbić Stalina i Lenina już się nie zmieni. Bez dyżurnego idola życie takiego neobolszewika jest puste. Teraz taką funkcję "idola" pełni

"batman z Żoliborza".  Im więcej gada o "wolności" tym mniej mu wierzę.

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1540040

"Ktoś, kto był od dziecka nauczony (albo wyssał z mlekiem matki) wielbić Stalina i Lenina już się nie zmieni."

 

Towarzyszu J.Ruszkiewicz i ty i my wiemy że nie ma żadnych najmniejszych szans by to w twojej zdeformowanej psychice zmienić. To zostanie w tobie do końca życia i jeden dzień dłużej.

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540055

Załóż partie przyjaciół kacapsta i w tedy wygracie i na nowo będziecie wprowadzać kulturę homo sovietikusa.

A na razie bić pokłony do Wołodii by słał fundusze na wybory, bo bez kasy nic nie osiągniecie, a może zrób zbiórkę jak to zrobił pomidorek, widać chętnych do nabicia w butelkę jest na NEonie sporo.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540041

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

..fjn t bndrwsk rmk:))nrszc dpwdn człwk dpwdn znkwny:))

Vote up!
4
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1540042

Uważaj by ta karma nie wróciła z podwójną siłą do ciebie.

Cieszysz się że takie cóś opluwało moich śp rodziców, a ja stanąłem w ich obronie i to aż tak cię ubawiło, zapewne ubaw miałeś po pachy, że za to dostałem bana.

To tylko pogratulować wychowania z ulicy czy z karczmy i twoich obyczajów. Idąc na groby swoich bliskich, na przywitanie oddajesz urynę. Co koczownik to koczownik.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540047

"Co koczownik to koczownik.''

Co tu dodać ???

Koczownik !!!

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1540073

Ławeczką Niedorobionych coraz większą.
Lotna,Pers,Trybeus,Verita a tu teraz dosiadł się sam guru Ruszkiewicz.
Ciekawy zestaw.

Vote up!
7
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540054

W OBOZIE KONCENTRACYJNYM DLA BLOGERÓW NEON JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE…PRZEZ KOMIN…TYLKO, ŻE WSZYSTKO…ZŁOTE ZĘBY, WŁOSY, BUTY, UBRANIA, OKULARY I WSZELKIE BAGAŻE BLOGER MUSI ZOSTAWIĆ…

 

„KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…

KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…

PISAŁEM NA NEON24.PL, WCZEŚNIEJ NOWY EKRAN.PL…PONAD DWA LATA, PRZESZEDŁEM TAM ZA ŁAŻĄCYM ŁAZARZEM, JAK WIELU BLOGERÓW Z NIEPOPRAWNYCH.PL. NIEKTÓRZY ODESZLI Z NE OD RAZU, NIEKTÓRZY PO JAKIMŚ CZASIE, A NIEKTÓRZY PO DWÓCH LATACH, TAK JAK JA…BEZTROSKO BŁĄDZĄC W OPARACH HASEŁEK „PORTALU BEZ CENZURY”.

MIARKA SIĘ JEDNAK PRZEBRAŁA I POSTANOWIŁEM ODEJŚĆ Z NEONU „PO ANGIELSKU”…DECYZJĘ PODJĄŁEM 24 MARCA 2014 ROKU, A 25 MARCA TEGOŻ ROKU SKASOWAŁEM SWOJE POSTY… JESTEM ICH WŁAŚCICIELEM I MOGŁEM ZROBIĆ Z NIMI TO, CO UWAŻAŁEM ZA STOSOWNE…
NIESTETY WOLNOŚĆ NIE TRAWAŁA DŁUGO…NEONOWY BLOGER SPIRITO LIBERO, CZYLI WOLNY DUCH UNOSIŁ SIĘ NAD PORTALAMI NICZYM RUSKI DRON I OKIEM SAURONA TROPIŁ TYCH, KTÓRZY CHOĆ RAZ ZAŁOŻYLI NEONOWY PIERŚCIEŃ NA PALEC…

OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE OKO SAURONA BARDZO TO UBODŁO, ŻE KTOŚ MOŻE BEZTROSKO SKASOWAĆ DWULETNI DOROBEK BLOGERSKI…Z PONAD 250 POSTÓW, MOŻE KILKANAŚCIE BYŁO PRZEKLEJKĄ, ALE Z MOIM KOMENTARZEM…RESZTA BYŁA MOIM AUTORSKIM POMYSŁEM…

DATA 25 MARCA 2014 ROKU JEST TUTAJ KLUCZOWĄ DATĄ, BO WŁAŚNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NEONOWE OKO SAURONA BEZ MOJEJ ZGODY PRZYWRACA MOJE POSTY (LINK), NA DZIŚ, CZYLI 2 KWIETNIA 2014 ROKU ODZYSKANO 25 POSTÓW, WTYM UPUBLICZNIONO TEŻ ROBOCZE, KTÓRE NIE POWINNY BYĆ PUBLIKOWANE BEZ MOJEJ ZGODY…INFORMUJĘ TAKŻE, ŻE MOJE KONTO NA NEON24.PL ZOSTAŁO ZABLOKOWANE, WIĘC NIE MAM WPŁYWU NA TO CO SIĘ DZIEJE Z MOIM KONTEM…

INFORMUJĘ, ŻE MÓJ NICK „TRYBEUS”, JEST UNIKALNYM NICKIEM W WIRTUALU I JEST TYLKO MÓJ…NIE MA W CAŁEJ BLOGOSFERZE DRUGIEGO TAKIEGO, WIĘC JEŚLI KTOŚ BY POSŁUGIWAŁ SIĘ TAKIM NICKIEM, TO TYLKO W CELU DYSKREDYTOWANIA I ROZPRACOWYWANIA MOJEJ OSOBY.
NIGDY NIE POSŁUGIWAŁEM SIĘ INNYMI NICKAMI…NIE MAM PODWÓJNYCH, POTRÓJNYCH, CZY POCZWÓRNYCH NICKÓW, JAKIMI ŻONGLOWALI NIEKTÓRZY BLOGERZY NA NEON24.PL…

OŚWIADCZAM, ŻE Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KONTO „TRYBEUS” NA NEON24.PL, GDYŻ JESTEM ZABLOKOWANY…POSTY, KTÓRE BY SIĘ UKAZAŁY Z KONTA”TRYBEUS” NA NEON24.PL PO 25 MARCA 2014 ROKU NIE BEDĄ MOIMI POSTAMI, TYLKO EWENTUALNIE POSTAMI JAKIEGOŚ PRZEBIERAŃCA, KTÓRYCH NA NEONIE NIE BRAKUJE…

Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ TEŻ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚCI, KTÓRE PISAŁEM PRZED TĄ DATĄ, A KTÓRE ZOSTAŁY PRZYWRÓCONE WBREW MOJEJ WOLI…ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI JEST MOŻLIWOŚĆ MODYFIKOWANIA I ZMIANY ICH TREŚCI PRZEZ OSOBY TRZECIE…

W OBOZIE KONCENTRACYJNYM DLA BLOGERÓW NEON JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE…PRZEZ KOMIN…TYLKO, ŻE WSZYSTKO…ZŁOTE ZĘBY, WŁOSY, BUTY, UBRANIA, OKULARY I WSZELKIE BAGAŻE BLOGER MUSI ZOSTAWIĆ…

 

HTTP://TRYBEUS.PRAWYNURT.PL/SPOŁECZEŃSTWO/NEON24OBOZ-KONCENTRACYJNY-DLA-BLOGEROW,1540.HTM

P.S:NOWYEKRAN.INFO DODAJE.

PODOBNA SYTUACJA JEST Z INNYMI    BLOGERAMI NA NEON24.PL.KONTA ZABLOKOWANE.POZOSTAJE LIST DO WŁAŚCICIELA NEON24.PL.Z OKREŚLONYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI.PISAŁEM NA NOWYEKRAN.PL,NET,NEON24.PL I NAWET WSPOMAGAŁEM   FINANSOWO TOP LEVEL DOMENAMI ALE PO REAKCJACH I MÓWIĘ NIENAWIŚCI ŻE STRONY ADMINISTRATORÓW  WYŻEJ WYMIONYCH,PO TYM JAK PAN TONDERSKI Z AKCEPTACJĄ ADMINISTRATORÓW,RÓWNIEŻ PANA WOJTASA CZY RUSZKIEWICZA NAZWAŁ POLSKIE KOBIETY „SZMATAMI” I „WYWŁOKAMI” ZAPROTESTOWAŁEM I ZOSTAŁEM ZABLOKOWANY.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540056

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ż krzystją z ndrzjących kzj. Z zmnn jczyzn w Cd Jrz dpwdzlnść pnszą rządy nrdw.
Vote up!
0
Vote down!
-3

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540351