Putin - Car świata

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Humor i satyra

Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz...

To co w tytule nie jest moją osobistą opinią. Tak uważają i głośno o tym mówią amerykańscy Demokraci, część Republikanów, zwasalizowani europejscy politycy, presstytutki (czyli media typu NYT, CNN i inne szmatławce w stylu naszej GW czy GaPola), CIA i FBI. Nie muszą tego powtarzać wszechmocne,jak twierdzą wyżej wymienieni, media "reżimu" kremlowskiego, pół świata robi to za nich.

To co wynika z ich przekazu można ująć w jednym zdaniu -Putin jest tak potężny, że może wybierać Prezydenta USA. Przy okazji majstruje jeszcze przy każdych ważnych wyborach, czy to w Anglii czy we Francji i wszędzie tam, gdzie są ważne, geopolityczne interesy.

Nasuwa się jedno ciekawe pytanie - po co Amerykanie utrzymują za ciężkie pieniądze CIA, FBI, NSA i z 15 innych agencji szpiegowskich skoro nie potrafią one uchronić amerykańskiej demokracji? Może zamiast płacić setki miliardów na utrzymanie takich nierobów i niekompetentnych agentów lepiej zapłacić Putinowi kilka miliardów dolarów łapówki, żeby odwołał swoich hakerów i innych wyjątkowo skutecznych funkcjonariuszy? Taniej by wyszło.

USA chcą uchodzić za jedyne światowe mocarstwo, które każdego potrafi rzucić na kolana a jak ktoś nie chce uklęknąć to potrafi zabić przywódcę a kraj obrócić w perzynę. A tu taki pasztet... Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz...

Można oczywiście jeszcze dalej sobie z tego pożartować ale problem jest i jest to problem poważny. Otóż nasz "wieczny sojusznik" czyli USA okazuje się być jedynie marionetką w rękach decydentów z Kremla, bo chyba jasnym jest, że Putin co prawda firmuje ruchy Rosji ale nad treściami pracuje cały sztab ludzi. I jak taki sojusznik, marionetka Kremla, może nas obronić przed złym carem Putinem? Sami przyznacie, że to nielogiczne.

Jednak prawdziwy powód takich kompromitujących dla USA wypowiedzi jest jeden - udupić Trumpa, doprowadzić do impichmentu i usadowić w Białym Domu kogoś, kto nie będzie tak fikał jak Donald. To nic, że koszty wizerunkowe są przeogromne, prestiż USA pada na pysk - ważne jest tylko to, żeby pozbyć się Trumpa, który może nie jest prezydentem marzeń, wielokrotnie zrobił już z gęby kapcia ale z jakichś powodów uwiera Ustawiaczy Świata.

Tak na mój, chłopski rozum, skoro Trump przeszkadza największym zbrodniarzom i psychopatom jakich kiedykolwiek wydała Matka Ziemia to może jednak jest w nim coś dobrego? No ale póki co dowiedzieliśmy się, kto naprawdę rządzi światem. Jak w tytule - car Putin :)

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:14)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542049

Problem jest chyba gdzie indziej. Armia USA to stado patałachów wyposażonych w "mądre" rodzaje broni, które jednak nie załatwiają sprawy bo USA od kilkudziesięciu lat nie wygrały żadnej wojny (zresztą ostatnio chodzi bardziej o wywołanie kontrolowanego chaosu).

Prawdziwą bronią jest korupcja. Korumpuje się polityków z każdej strony sceny politycznej (np. dolary w pudełkach po butach :) i w ten sposób kontroluje się tzw. "elity a przez nie całe kraje, np. Polskę. Zresztą sposobów korupcji albo szantażu jest dużo więcej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1542054

Jak widać, miłośnicy tow płk. KGB Putina w rodzaju zbolszewizowanego spirytusowego menela czy trybeus'a mają nowe wytyczne, aby znacznie aktywniej wyznawać swoją wielką miłość do sowiecko-rosyjskiego zbrodniarza tow. płk. KGB Putina...

Czyli V rosyjska kolumna w nieustającym natarciu… Na Legionie oraz tutaj ich aktywność na znacznie większą skalę…
* * * * *

Rosja prowadzi już atak na wielką skalę

„W sferze informacyjnej podlegamy atakowi na wielką skalę ze strony Rosji i nie ma na to żadnej odpowiedzi z naszej strony” – tłumaczy były dowódca wojsk NATO w Europie gen. Philip Breedlove.

Jego zdaniem za wzmocnieniem militarnym Sojuszu na wschodniej flance powinno iść przede wszystkim wzmocnienie jego zdolności do obrony przed atakami w sferze informacyjnej. Generał Breedlove nie ma wątpliwości, że właśnie w sferze informacyjnej Rosja już od pewnego czasu prowadzi zmasowany atak na wielką skalę.

– Po rosyjskiej inwazji na Krym i najechaniu Donbasu zaczęliśmy zastanawiać się, jak przystosować NATO do tej sytuacji. Za moich czasów dokonaliśmy wstępnej adaptacji, która dotyczyła m.in. tzw. szpicy NATO, przeorganizowaliśmy polską siedzibę (Międzynarodowego Korpusu Północno-Wschodniego) w Szczecinie. I przede wszystkim skupiliśmy się na wysuniętej obecności NATO w najbardziej narażonych krajach. Dopracowywaliśmy naszą odpowiedź, zdefiniowaliśmy to, co musimy zrobić w tych najbardziej wysuniętych krajach NATO. I to się dzieje, NATO uczyniło wysuniętą obecność rzeczywistą i trwałą – podkreśla były dowódca wojsk NATO w Europie.

Generał Breedlove podkreśla, że NATO nie może pozostawać obojętne na tego typu incydenty i otwarte ataki i w obecnej sytuacji niezbędne są zdecydowane działania wszystkich sojuszników.

– Właściwym narzędziem powinna być formuła DIME (dyplomatic, informational, military, economic), czyli szerokie spojrzenie na możliwą odpowiedź. Dokonaliśmy dużego wzmocnienia militarnego, ale powinniśmy przywiązać większą wagę do odpowiedzi dyplomatycznej i na pewno informacyjnej […] Podlegamy atakowi na wielką skalę ze strony Rosji w sferze informacyjnej, podlegamy wojnie informacyjnej. I nie ma na to żadnej odpowiedzi z naszej strony. (…)

Cytowane za: http://niezalezna.pl/100129-byly-dowodca-wojsk-nato-nie-ma-watpliwosci-rosja-prowadzi-juz-atak-na-wielka-skale

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542075

Nie trolluj mi tutaj i nie spamuj jakimiś bzdetami ze szczujni Sakevycza.

Twoja opinia o mnie, bolszewicka łajzo, którą wykopałem jednym kopem, tyle mnie obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Tryba z pewnością też. Więc nie wysilaj się i spadaj.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1542077

A mówili ci przyyyjaaaciele z Neon-u,

Nie mieszaj ogórków z dżemem,

Musztardy z kisielem i śliwek z likierem,

Żołądek to nie… San Francisco!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542094

I Jarek się budzi, a tu 7 rano i czas do roboty, piękne masz sny, tak samo rzeczywiste jak zdobycie mistrzostwa świata w piłce nożnej przez reprezentacje Bangladeszu.

Gdyby Putek tak się czuł jak piszesz, tobyś już mówił i pisał po rusku. Rosja to gigant na glinianych nogach, przeżarta korupcją, a przemysł dalej jest zrobiony na budżecie państwa socjalistycznego. A USA może przebierać w produktach prywatnych firm zbrojeniowych i to najlepszego sortu. Technologia i elektronika bije kacapską technikę o lata świetlne.

A wywiad MOSAD-u pomaga USA, a nie kacapom i tego nie możesz zanegować i nawet chinole nie śmią na razie stanąć do otwartej walki z USA.

Więc reasumując, nie ośmieszaj się pisząc"USA to marionetka w rękach Putina" bo śmiech pusty mnie ogarnia.

Kacap Putin już nawet nie podskoczy Chinom, a co dopiero USA. Druga rewolucja październikowa mu się szykuje, bo ludzie w końcu w Rosji zaczynają się budzić, jakie przewały robią Putin i jego świta. A gdy Ameryka zamknie jego aktywa finansowe, oczywiście za sprawą pejsatych, stanie się nikim jak i inni dyktatorzy i skończy jak inni dyktatorzy.

Więc nie będzie za bardzo fikał, bo może się tak zdarzyć, że świat przestanie kupować kacapski gaz i ropę i stanie się bryndza i zabraknie pieniędzy na wszystko. A to iskra na prochy, a rewolucja już się zbliża i nie zabije wszystkich i nie pozamyka. A historia lubi się powtażać

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1542060

Wiesz co? Czasami odnoszę wrażenie, że nie rozumiesz tego co czytasz. No ale dlatego, że cię trochę lubię (choćby za to, że jesteś Poznaniak :) trochę ci pomogę.

W notce nie przedstawiłem mojej opinii na temat Putina tylko to co bredzą o nim amerykańskie służby i sprzedajne q...y czyli politycy. A oni mówią wyraźnie - Putin tak namieszał, że został wybrany Trump.

Czy teraz wszystko jasne?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1542061

To jest mój punkt widzenia, ty przestawiłeś punkt widzenia amerykańskiej PO i ja dobrze to zrozumiałem.

Nic ci nie zarzuciłem, ani nie skrytykowałem twego wpisu. Tylko napisałem że to mnie śmieszy, takie myślenie.

Czy to też dla ciebie jasne.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1542067

I słusznie cię śmieszy, mnie zresztą też. Po to tę notkę napisałem. Ale to amerykańskie pomysły, nie moje :)

Raz przedstawiają Putina i Rosję jak ty (badziew itd) a zaraz potem jako największego machera na Ziemi. Kompletny brak logiki.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

SpiritoLibero

#1542071

Sam wież, kto niema wrogów ten nie żyje.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1542074

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cytję tr: &qt;T c w tytl n jst mją sbstą pną&qt;...

nstępny mmrt z łwczk rzbdwj ntkę:)))...tn tkst t mjstrsztyk, b bnż njk z tmt &qt;yntlkt&qt; łwczk :))

 

JJJ ...&qt; hstr lb sę pwtżć&qt;...psz pprwn nlfbt:))...lb sę dstsj d mtt Styr...psz c wższ, l wżj c pszsz:)))...nlfbt:))

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1542064

Tak zrobiłem błąd a ty Mośku pejsaty nie robisz błędów, walisz je jak cepem i to często, ale ja ci nie piszę od analfabetów, bo nie schodzę na twój poziom inteligencji przy budce piwa, czy karczmy.

Więc się nie podniecaj, oskubany kogucie, ty się nie musisz bać o swój intelekt, bo najpierw trzeba go mieć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1542073

No wiesz! Ledwo 10. minął, a Ty już przepiłeś 500+?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542091

I Jarek się budzi, a tu 7 rano i czas do roboty

         

a praca ta ciężka jest i basta

         

 

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1542078

Tego jeszcze nikt nie widział! Tajna posiadłość Putina za miliard dolarów. ZDJĘCIA

Jeden z współpracowników rosyjskiej Fundacji ds. Walki z Korupcją opozycyjnego blogera i prawnika Aleksieja Nawalnego, opublikował zdjęcie posiadłości prezydenta Rosji Władimira Putina nad Morzem Czarnym, w pobliży miasta Gelendżyk. Jest to pierwsze upublicznione zdjęcie tej posiadłości, zajmującej 87 ha, zrobione z lotu ptaka.

„Zerknijcie na zdjęcie pałacu Putina w pobliżu Gelendżyka (obecnie jego oficjalnym właścicielem jest firma, zarejestrowana w raju podatkowym)” - napisał na swoim profilu w Facebooku współpracownik Nawalnego Gieorgij Alburow. - „Tego zdjęcia jeszcze nigdzie nie publikowano” - dodał opozycjonista.

Wcześniej znane były tylko zdjęcia, zrobione podczas budowy pałacu, wzorowanego na pałacu w Wersalu (freski, marmur, kryształy). Gelendżyk znajduje się kilka godzin jazdy od kurortów w Soczi. Wartość posiadłości prezydenta Putina oszacowano na ponad miliard dolarów. Obiekt zajmuje 87 ha ziemi. Poza lądowiskiem dla helikopterów do dyspozycji właściciela i gości pałacu jest kasyno, olimpijski basen, a nawet amfiteatr i prywatne kino. Obiekt ma własny punkt kontroli granicznej. Teren jest otoczony podwójnym metalowym płotem. Chroni go m.in. straż graniczna Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB). (...)

W sierpniu 2014 r. architektowi, który odpowiadał za projekt pałacu, 55-letniemu Włochowi Cirillo Lanfranco, Putin nadał rosyjskie obywatelstwo. Nieopodal pałacu, w miejscowości Diwnomorskoje, znajduje się okazała willa należąca do patriarchy moskiewskie i całej Rusi Cyryla I.

W lutym br. współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Hermitage Capital Management, Brytyjczyk Bill Browder, powiedział w wywiadzie telewizji CNN, że majątek władcy Kremla wynosi ok. 200 mld. dolarów.

Cytowane za: http://niezalezna.pl/65779-tego-jeszcze-nikt-nie-widzial-tajna-posiadlosc-putina-za-miliard-dolarow-zdjecia

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542076

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Już ci wyżej napisałem, żebyś nie spamował i spadał.

Nie dotarło?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9

SpiritoLibero

#1542079

Udowodnił to już wielokrotnie swoimi typowo bolszewickimi łgarstwami oraz bolszewicko-sowieckim chamstwem.

Nie mówiąc już o kopiowaniu antypolskiej - bolszewicko-rosyjskiej propagandy i putinowsko-rosyjskich łgarstw!

A o swojej miłości do sowiecko-rosyjskiego zbrodniarza pisze przecież w tej notce...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542081

czyli

trafiony- zatopiony

Trzym sie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1542083

Trafiony zatopiony? Nie rozbawiaj mnie :)))

Taki buc bolszewicki to mi może :)

Brak wam argumentów to plujecie, stara eskimośka metoda.

Zauważ jednak Joszko, że na moje notki wchodzi dużo ludzi a wy tak mizernie się kompromitujecie. Nie wstyd wam?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

SpiritoLibero

#1542084

Piękne zaoranie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542092

Kultura

jako  przedstawiciel tej turańskiej cywilizacji to norma

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1542082

od rosyjskiej społeczności w ....

Polsce :-))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1542080

Wpis  bez ładu i składu , pycha i czołobitność poddanego bije na odległość pianą i fałszem ?

Żenujące 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542093

Bez ładu i składu?

To jest wpis dla inteligentnych normalnie a nie inteligentnych inaczej. Musisz nad sobą jeszcze popracować.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

SpiritoLibero

#1542117

A znasz taki portal 3obieg, Tomka Parola? Jemu ta notka się spodobała a to jest fachowiec. Jedyneczka :))))

http://3obieg.pl/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

SpiritoLibero

#1542147