Masowa migracja a Plan Kalergi

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Świat

Hrabia Richard Nikolaus di Coudenhove-Kalergi (1894 - 1972), jest uważany za "ojca" obecnej Unii Europejskiej. Był pomysłodawcą Europy "od Polski do Portugalii".

Twór ten miał być przeciwwagą dla rosnącej w siłę opanowanej przez bolszewików Rosji. Kalergi był masonem i gorącym zwolennikiem wymieszania rasowego. W swojej pierwszej książce "Paneuropa" (1923) nakreślił główne założenia i kierunki stworzonego przez siebie ruchu paneropejskiego. W książce "Praktischer Idealismus” (1925)]]>www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2014/03/Coudenhove-kalergi-Richa...]]> pisze odnosząc się do Europy: "Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy stopniowo znikną z powodu braku przestrzeni, czasu i przesądów. Euroazjatycko - negroidalna rasa przyszłości, podobna do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność jednostek."

W rozdziale "Kultura żydowska a szlachta przyszłości" pisze, że w żydach zawarta jest "wyższość ich ducha i dlatego są predystynowani by stać się jednym z głównych motorów przyszłej arystokracji". Wyjaśnia, że studiując historię narodu żydowskiego można pojąć jak wysunęli się na czoło w walce o przywództwo nad ludzkością bo "jest to populacja zjednoczona nie poprzez naród lecz raczej przez religię". Zauważa, że "prześladowania jakich doświadczyli przez wieki i nieustanna walka o przetrwanie zahartowały ich". (Sam Kalergi miał żonę żydówkę, skąd my to znamy...).

Stwierdza, że ta "wielowiekowa edukacja" czyni ich właściwymi do przewodzenia bo wykształcili "szlachetność charakteru i siłę mentalną" a " nowoczesne żydostwo posiadło wyższość intelektualną". "Stany Zjednoczone Europy" wyobrażał sobie jako kompozycję stworzoną z krzyżówki ras. Był do bólu szczery. W pierwszej fazie projektu "Stany Zjednoczone Europy" brały udział m.in takie figury jak: Albert Einstein, Thomas Mann, Sigmund Freud, Hjalmar Schacht, Konrad Adenauer, Robert Schuman Alcide De Gasperi ,Léon Blum, Aristide Briand, Winston Churchill, Max Warburg (agent Rotszylda w USA), Paul Warburg (jeden z założycieli FED) oraz żydowska loża masońska B’nai B’rith.

Kalergi chciał zlikwidować prawo do samostanowienia narodów poprzez stworzenie nowej, mieszanej rasy. Pierwsze kroki w tym kierunku przewidywały eliminację demokracji i, jak stwierdził bez ogródek, żeby siągnąć ten cel niezbędne jest stworzenie społeczeństwa, którym łatwo manewrować. Plan został zaakceptowany przez rząd USA i w konsekwencji CIA przystąpiła do realizacji tego planu. Szeroka publiczność nie kojarzy Kalergi jako ojca Maastricht i twórcę ideologi multikulti, doktryny, która dozowana kropla po kropli sprawiła, że Europa Zachodnia ma już tego całe jezioro. Teraz żyją w świecie, w którym tolerancja i akceptacja migrantów jest imperatywem. To powolne lecz nieustające niszczenie tożsamości europejskiej i usiłowania stworzenia " rasy mieszanej" ma odbicie w polityce ochrony i integracji mniejszości. Gdy spojrzeć na te hordy uchodźców, które zalewją obecnie Europę (za przyzwoleniem niektórych rządów) trudno nie odnieść wrażenia, że jest to po prostu realizacja pomysłów Kalergi. Propaganda multikulti, jakiej jesteśmy masowo poddawani jest tego potwierdzeniem.

Takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski (akredytowany legalnie przy UE) czy Europejski Kongres Żydowski mają ogromny wpływ na działania władz UE. Europejski Parlament Żydowski - pod koniec stycznia 2013 roku obradował w Krakowie, w sali krakowskiej rady miasta. Parlament ten został powołany przez Europejską Unię Żydów- a posłowie zostali wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Pomysłodawcą był Szymon Peres, prezydent Izraela. Na razie w Parlamencie zasiada 120 posłów z 45 krajów całego kontynentu. Działalność Europejskiego Parlamentu Żydowskiego finansuje Igor Kołomyjski - ukraiński oligarcha. Świat akademicki przesiąknięty jest nadreprezentacją żydowską, która blokuje wszelkie usiłowania badań nad strukturą Unii i produkuje rzesze tzw. "ekspertów' (z tytułami profesorskim, a jakże!). "Eksperci" ci, nagradzani grantami, pieniędzmi z różnych fundacji o niewiadomych źródłach finansowania są potrzebni do tłumaczenia motłochowi, że poza Unią życie nie istnieje i czeka nas co najwyżej koszmar Białorusi i Rosji.

Realizację Planu Karegi widać gołym okiem. Najważniejsza instytucja UE, Komisja Europejska nie jest ciałem wybieranym demokratycznie, nie posiada mandatu społeczeństw państw narodowych. Sposób wybierania członków Komisji został jednak tak sprytnie skonstruowany, że obywatele Unii nie mają świadomości, że zostali pozbawieni fundamentalnych praw. Parlament Europejski, której członkowie pochodzą z wyborów jest instytucją fasadową, nic w rzeczywistości nie znaczącą.

Wewnątrz Unii ukonstytuowały się grupy mniejszościowe (choćby te wymienione wyżej), organizacje ponadnarodowe oraz różne korporacyjne lobby, które mają zbyt wielki wpływ na życie narodów europejskich. W ten sposób faktycznie można zapobiec konfliktom między państwami członkowskimi lecz oznacza to także, że takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski czy Europejski Kongres Żydowski mają większy wpływ na ośrodki decyzyjne niż parlamenty państw członkowskich.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (13 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tn prblm, brdz wżny, psł dr Lszk Szczśnk w swjj ksążc „Jdpln” W rk 1989 zstł pdjęt jż trzc prób wykrzystn Plsk d tg cl mtdą tzw. trnsfrmcj. Czy tym rzm ptrfmy sę tm przć? N „nsz” rząd , nstty ,n mżmy lczyć. N styrycznych Npprwnych żńców tż n. http://wln-plsk.pl/jdpln-2
Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1540952

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Znam prace dr Szcześniaka i pełna zgoda. Tylko, że ten problem dotyczy nie tylko Polaków. Une doskonale wiedzą, że bez opanowania przynajmniej Europy nie mogą nawet marzyć o judeopoloni. I tak już za dużo wzięli.

//Na „nasz” rząd , niestety ,nie możemy liczyć. Na satyrycznych Niepoprawnych żeńców też nie.//

Z pewnością nie :)))

 

Serdeczności :)

Vote up!
2
Vote down!
-4

SpiritoLibero

#1540990