Słychać wycie! Znakomicie???

Obrazek użytkownika SolidarnyX
Blog
Kaczyński vs Cejrowski

Przyzwyczailiśmy się do wycia totalnych - i faktycznie, to było znakomicie, bo wycie totalnych oznacza, że dobra nasza :) Niestety tym razem słychać wycie PiS-u, czyli rządzących na Narodowców, czyli Konfederację. Wszystko za sprawą nadchodzących wyborów i tego, że Konfederacja mimo zmasowanej nagonki na nich zarówno totalnych jak i .... władz, oscyluje ostatnio oficjalnie na progu wyborczym (pytanie ile jest nieoficjalnie).

Najpierw PiS starał się Konfederatów przemilczać, zagłuszać i nie dopuszczać do debaty publicznej. Narodowców POlicja pałowała z gratulacjami dla POlicji za to od brudzińskiego. Do domów Narodowców wkraczało ABW, do TV internetowych również i zabierali sprzęt. Władza robiła wszystko aby Narodowcy nie przebili się ze swoim programem do Polaków - czego nie miało lewactwo, które chętnie było (i jest) zapraszane do wszystkich TV (w tym publicznej, która o zgrozo miała być.... narodową), a z manifestacji grzecznie i delikatnie są wynoszeni.

 

Każda partia, organizacja, większa grupa ludzi ma w swoich szeregach grupe lemingów. Mają oczywiście totalni, mają też takich np. środowisko Radia Maryja, ma takich PiS i na pewno (choć tych nie widziałem osobiście) mają też Konfederaci. Leming to leming, jest bezmyślny i ślepo idzie za swoim panem. Różnica pomiędzy nimi jest tylko taka, że jednych jest więcej (wśród totalnych) a u innych mniej. U jednych są głośni i agresywni (totalni), a u innych cisi (Radio Maryja). Ci z PiS są mniej więcej po środku i mówią mniej więcej tak: "Jeśli jedna osobą mówi, że jesteś pijany możesz to zlekceważyć, jeśli dwie  to też nie jest problem, jeśli trzy to jeszcze nic, ale jeśli  juz enta  osobą  mówi, że jesteś pijany to się lepiej połóż do łóżka." - no tak stado idzie w jednym kierunku ,wiec się nie wychylaj, nie idź pod prąd. Jeśli w TV i innych mediach mówią Ci, że Konfederacja jest zła, to się nie zastanawiaj tylko zgodnie z resztą przyjmij to za fakt - a że bezmyślnie, tym lepiej dla partii.

 


PiS chciał ze swoich wyborców zrobić bezmózgich lemingów, pozbawionych alternatywy. I w dużej części im się to udawało ale coś pękło chyba ostatecznie po wyborach ostatnich na Prezydenta Gdańska, kiedy to Konfederacja mimo wg mnie uzyskania miernego wyniku, to jednak pierwszy raz miała większą możliwość wyrwania się z ogólnej cenzury i pokazania się Polakom. Najwyraźniej bardzo zaniepokoiło to PiS, bo przestali już ich całkowicie ignorować i tylko cenzurować - teraz zaczęli (oczywiście jednostronnie i bez możliwości obrony/debaty) atakować Konfederatów. I znów przyszły stare śpiewki i rusofilach itp. Jednak ups. to już było i są tacy, co drugi raz na te same kity nie dają się nabrać dlatego Konfederacja rośnie w siłę a słychać coraz większe wycie.. wśród PiSu i ich lemingów.

 

Szkoda, wielka szkoda, bo uważam, że jakby PiS nie chciał całej władzy tylko dla siebie, to mogłoby być podobnie jak na Węgrzech, gdzie Orban współpracuje z Jobbikiem. Zamiast tego PiS woli wbijać w Konfederatów i manipulować faktami. Najlepsze jest to, że gdyby choć część tego co PiS mówi o Konfederatach była prawdą, to mieliby super pozycję do zrównania Konfederatów z ziemią - wystarczyłoby aby z nimi rozmawiali na antenie TV i im to wszystko wygarnęli. Zamiast tego oni wolą mówić swoje, bez możliwości odniesienia się do tego Konfederatów, a to dla ludzi myślących jest nie do zaakceptowania, tym bardziej, że debata z lewakami dla PiSu nie ma problemu. To co robi PiS jest dobre na lemingów, jednak nie wzięli ważnej rzeczy pod uwagę, że w PO są głównie lemingi, natomiast w PiS jest dużo więcej niż w PO ludzi myślących, którzy na dłuższą metę takiej manipulacji nie zdzierżą.

Więc słychać wycie PiSu... - dla Polski to nie jest znakomicie.

Na koniec słowa Wojciech Cejrowskiego: "Po tej ciszy widać, kto jest dobry, a kto zły."

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:16)

Komentarze

Znakomicie  !!!!!!!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1589112

Komuniści mieli komunizm jako swoją religię upraszczającą rozumienie świata i ułatwiającą im życie. Dla bezmyślnych antykaczystów ich religią jest antykaczym uderzający przede uderzać w polski patriotyzm, a więc określone grupy społeczne, wartości, zachowania i idee. Antykaczyzm niszczy zdolność człowieka do racjonalnego myślenia, czyli jego wolność wyboru.

W ten sposób niszczy także tradycje oraz kulturę opartą na relacjach dających społeczeństwu poczucie bezpieczeństwa oraz podmiotowość, a tym samym zapewniających człowiekowi wolność.

W taką antypolską narrację ścisle związaną z antykaczyzmem wspisują się także wszystkie postbolszewickie mass media, dla których hasło “Bóg, Honor i Ojczyzna” jest hasłem “faszystowskim”. Niestety, do tego antypolskiego chóru lewaków ostatnio ochoczo dołaczają osoby uważające się za “narodowców”.

Antykaczyzm, narzucający upadek dobrych obyczajów, granic przyzwoitości, dobrego smaku, czy języka jest także określany mianem "postępującego triumfu chama".

Ks. prof. Michał Heller pisze, iż: “Dobre lub złe są nasze czyny, ale należą one do świata i, w jakimś sensie, nasycają go dobrem lub złem.” Oraz stwierdza, że “To jest zadziwiające! Myśl ludzka ma w sobie coś ze stwórczej mocy Boga”. Dlatego “dobrem myśli jest mądrość, a złem myśli jest głupota”.

Szkoda, że tak wielu pseudo polityków z RN zapomniało kto ich nazywa "faszystami" i wybrało zło, czyli polityczną głupotę...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589148

Dla Ciebie każdy kto skrytykuje Kaczyńskiego i PiS to jest lewak. - to już brzmi jak sekta, zastanów się trochę.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589157

A kto z przywódców RN był, choćby w drobnym ułamku, tak wściekle atakowany, jak Kaczyńscy?  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1589159

a co ma piernik do wiatraka?

Ps. patrząc twoim tokiem rozmowy, to pytam na ilu manifestacjach antylewackich był Kaczyński i jakie jest porównanie tego do liderów RN?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589160

"A kto z przywódców RN był, choćby w drobnym ułamku, tak wściekle atakowany, jak Kaczyńscy?"
Dziwne, ale te "wściekłe ataki" doprowadziły PIS do władzy.
Miejmy nadzieję, że to swego rodzaju prawidłowość i w związku ze "wściekłymi atakami" POPISu na RN... No właśnie :).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1589161

Poza próbą usadowienia całej rodziny na unijne stołki, jak w przypadku Janusza Korwina-Mikke, trzeba jeszcze mieć coś do zaoferowania Polakom, poza oczywiście gruszkami na wierzbie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1589165

Jeden z najgłośniejszych "obrońców" złotej wolności szlacheckiej -  oczywiście targowiczanin opłacany kacapskim jurgieltem - chciał nawet syna szablą zaszlachtować podczas posiedzenia Sejmu, aby przeciwstawić się reformom, które ostatecznie doprowadziły do uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Bardzo podobną postawę wobec reform wprowadzanych przez PIS przyjmuje większość przywódców Ruchu Narodowego (trzeba dodać, że narodowcami są oni tylko z nazwy).  

PS Te stare kacapskie kawały są doprawdy nudne jak flaki z olejem.   

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1589142

Dokładnie dziś tak postąpiłeś względem mnie.

Ten filmik dedykuje tobie Janie Patmo.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1589178

Żebyś po raz kolejny nie obraził się śmiertelnie (szczególnie na Polskę) za to, że ktoś cię wywiódł na manowce, radzę mniej pokładać nadziei w ludziach, a więcej w Bogu. Proponuje również w prosty sposób sprawdzić "polityczny obiekt" twojej nowej miłości. A mianowicie pytaj tych polityków, na których zamierzasz głosować, czy już napisali list do Putina (a zarazem przygotowują oficjalny raport) z żądaniem odszkodowań od Rosji za niewyobrażalne zbrodnie i grabieże na Polsce i Polakach. I po głuchym ich milczeniu albo wymijających odpowiedziach, poznasz gdzie mają sprawę suwerenności czy wolności Polski, gdzie w ogóle mają Polskę; poznasz, komu tak naprawdę służą, opowiadając stare kacapskie kawały o swym niewzruszonym patriotyzmie i miłości do Polski.

Pozdrawiam   

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1589263

"PS Te stare kacapskie kawały są doprawdy nudne jak flaki z olejem." - hahaha wybacz ale na prawdę dokładnie tak pomyślałem o twoim wpisie. I nie pisze tak dla odbicia piłeczki ale serio, tak to wyglądało :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589248

Odsyłam do góry, do tekstu skierowanego do Jestem jakim jestem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1589264

Odesłałeś mnie do kolejnych swoich nudnych i ciągnących się kolejny raz jak flaki z olejem wypocinek.

Powiedz dlaczego PiS nie wystąpił do ruskich o zwrot odszkodowań za wojnę - wczoraj nawet ktoś z Kukiz 15 słusznie o to zapytał, przecież PiS ma teraz władze, wiec na co czeka? Mam rozumieć więc (czerpiąc z twojego toku rozumowania), że PiS to rusofile?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589402

W Polsce nie mamy jeszcze do czynienia z normalną polityką, bo walczyć trzeba z chimerą totalitarną będącą efektem ożenienia postkomunizmu z demoliberalizmem, czyli z poczwarą zwaną Antypisem.

Na naszej scenie jedyną skuteczną siłą okazał się, mimo wieloletniej brutalnej nagonki, PIS i zdał w ten sposób egzamin polityczny, czego nie da się powiedzieć o jego konkurentach po stronie niezależnej. Nie jestem przeciwnikiem innych konkurujących z PISem środowisk niezależnych, ale  doskonale powinno być wszystkim wiadomo, że toczy się zażarta walka z postkomuną i każdy głos jest na wagę złota, dlatego nie dziwi mnie niechętny stosunek PIS do konkurencji. Ale nie dotyczy to wszystkich, bo PIS liczy się z ludźmi poważnymi takimi jak ci od Kukiza.

Odradzam więc infantylne wybrzydzanie, bo możecie, drodzy wybrzydzacze, pozostać w pustą garścią. Ja się politycznie nie wymądrzam, bo wiem jakiego samozaparcia wymaga czasem działalność polityczna , więc się cieszę, że są ludzie, którym chce się działać w moim imieniu. I to samo doradzam ofiarom bieżączki polityczno-medialnej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1589202