Murem za Małopolską Kurator Oświaty Barbarą Nowak - STOP DEWIACJI

Obrazek użytkownika SolidarnyX
Kraj
odważna Kurator Oświaty

Dopiero wczoraj usłyszałem o tej wspaniałej i walecznej o nasze dzieci kobiecie. Okazuje się, że Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak została ostrzelana w krzyżowym ogniu przez lewaczki z Tusk Vision Network, za to, ze ośmieliła się wstawić za naszymi polskimi dziećmi, że wyraziła dezaprobatę na lewackie działania trzaskowskiego, który wprowadza pedofilskie zapisy WHO o nauczaniu seksualnym w szkołach warszawskich. Lewaczki z tvn, maglowały długo Panią Kurator, która rzeczowo i spokojnie im wyartykułowała swoje racje - oczywiście w tvn-nie pokazali tylko malutki wyrwany z kontekstu urywek i zrobili na Panią Kurator nagonkę. Cała rozmowa z tvn ]]>TUTAJ POLECAM]]>.

 

I spadły gromy na Panią Kurator od lewaków począwszy na tchórzliwych centrowcach kończywszy. Pomijam lewaków, bo to wiadomo ale nawet PiS nieoficjalnie naciskał aby Pani Kurator podała się do dymisji, a np. poseł Cymański (Solidarna Polska) domagał się oficjalnie jej dymisji. Skoro mamy taką władze, która powinna właśnie robić dokładnie jak ta dzielna Pani Kurator, a oni ją jeszcze szkalują, to ja taką władzą gardze, to nie jest ta władza, na którą będę dalej głosował. Oni powinni murem stanąć za Panią Kurator, a nie odwrotnie!!!

 

Na razie murem za Panią Kurator, ]]>stanęła NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie]]>. Ale to mało. Musimy wszyscy popierać takie wspaniałe osoby. Piszmy listy do Ministerstwa Edukacji, do posłów, nawet do kreta Cymańskiego w obronie Pani Kurator. Jak zabraknie nam takich odważnych ludzi, to nasze dzieci czeka w prosty sposób dewiacja... (i to obowiązkowa, jaką mają choćby w Szwajcarii)

 

Ps. W przedszkolu dzieci, przedszkolanki (ups przepraszam "Panie nauczycielki" - strasznie się gniewają jak się na nie mówi po polsku przedszkolanki) nie robiły nic jak dzieci zaglądały sobie nawzajem w gacie, jak nawet obmacywały się nawzajem (nawet doszło na napastowania przez małego chłopca małej dziewczynki). Jak spytałem, czemu nie reagują, to powiedziały, że psychologowie mówią aby nie zwracać dzieciom na to uwagi i że z tego wyrosną. Powiedziałem wprost, że mam w dupie co chrzanią ich pseudo psychologowie i że nie ma być takich rzeczy w przedszkolu - dziecko poinstruowałem, że jeśli ktoś by się do niej zaczął dobierać to ma walić z całej siły w jaja i powiedzieć mi, a ja zrobie taki dym, że przedszkolanki będą przez okna wylatywały (zapisy o masturbacji dzieci w przedszkolach są wytycznymi obecnie według WHO, według, których w ten sposób dziecko poznaje swoje ciało i ciała innych) - i najlepsze, że jedna z tych przedszkolanek chodzi na marsze "dla życia i rodziny" organizowane przez środowiska pro-life, a takie dewiacje w przedszkolu toleruje. Dlatego tym bardziej musimy wspierać takie odważne kobiety jak Pani Kurator, która nie jest jak ta przedszkolanka, która uważa lewackie metody za złe ale się im nie przeciwstawia i wprowadza je sama w życie. Teraz chodzi o Warszawę ale takie rzeczy już się dzieją w wielu innych polskich miastach i ta zaraza lewackka rozprzestrzenia się na całą Polskę. powiedzmy STOP DEWIACJI i stańmy murem za prawymi ludźmi jak Pani Kurator Barbara Nowak.

 

AKTUALIZACJA - JEST JUŻ LINK DO PODPISANIA SWOJEGO POPARCIA DLA PANI KURATOR ]]>PODPISUJCIE ]]>]]>POLECAM]]>

AKTUALIZACJA 2 - inny link do wyrażenia poparcia dla Pani Kurator i nawet apel do ME o danie jej medalu ]]>PODPISUJCIE POLECAM]]>

 

AKTUALIZACJA 3 - polecam (HIT) zobaczcie program "W tylewizji" z 11.03.2019r. - link - ]]>szczególnie od 35 minuty]]> - właśnie tak chcą zorać psychikę naszym dzieciom w szkołach jak ta/ten "Paulina", a potem polecam obejrzeć drugą część "W tylewizji extra" z tego samego dnia ]]>od początku]]> - nigdy nie przepadałem za Monty Pytonem ale tutaj świetny i najgorsze, że jeszcze jakiś czas temu ludzie z tego szydzili jako coś zupełnie nienormalnego, dziś chcą tego uczyć nasze dzieci.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (17 głosów)

Komentarze

Wszelkim dewiacjom i tęczowej propagandzie trzeba mówić - stop!

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1582472

Jest wzorem dla POLSKIEJ OŚWIATY !!! Takich ludzi potrzebuje nasza oświata. Gratulacje dla Pani Kurator.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0
#1582486

Serwus SolidarnyX. Dzięki wielkie za b. dobry wpis. A wszystko zaczęło się od paskudnej i niezgodnej z prawem inicjatywy karty LGBT+ Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Na szczęście szybko spotkało się to z wielką falą krytyki nie tylko ze strony Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak ale także znanych polityków, urzędników, działaczy społecznych oraz ludzi związanych ze sportem. I tak trzymać! Precz z demoniczną ideologią gender!

Zofia Klepacka medalistka olimpijska w windsurfingu w rozmowie z Polskim Radiem powiedziała w ostatnich dniach: „Ten program będzie działał tylko na szkodę naszych dzieci. To jest indoktrynowanie. Takie dziecko jest bezbronne. Bardzo łatwo można nim manipulować. Ja, jako rodzic, nie zgadzam się z taką edukacją, jaką proponuje karta LGBT. Będę z tym walczyć. Będę walczyć o tradycyjną Polskę z wartościami chrześcijańskimi”. źródło: Twitter

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/zbigniew-boniek-ma-rade-dla-wladz-warszawy--proponuje-promocje-sportu-zamiast-lgbt,66606,i.html#ixzz5hOm9CkTJ

Vote up!
10
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1582492

Czołem Sławomierze!

Na szczęście są jeszcze czasem ludzie, którzy nie boją się mówić otwarcie i bronić normalności - i takich trzeba głośno wspierać (Panią Zofię oczywiście też)

Co do Warszawy, to chyba nawet pierwszy w tym nienormalnym "wyścigu" był Gdańsk, bo jeszcze adamowicz gnój to też wprowadzał...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582524

Korwin w sytuacji seksualizacji dzieci kiedyś powiedział prosto, cyt. "to jest obowiązek ojca: zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi.". patrz w czasie 5 m 04 s pod adr.:
https://www.youtube.com/watch?v=iSaqbhJzUSw
 

Vote up!
7
Vote down!
-1

panMarek

#1582522

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Zabić kurwa Korwina. Zabić kurwa Brauna. Zabić kurwa Michalkiewicza."

I tak od już ponad 20 lat.

Czy komuś się wydaje, że te zboki będą deprawowć dzieci w szkołach Laudera?

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1582535

tam się "latarnicy" nie pokażą

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1582545

Głosowałem na PiS (chyba ostatni raz) ale nigdy nie mówiłem "zabić Korwina itd", ba znam wielu co głosowało na PiS i nigdy tak nie mówili - to, że w TV kurskiego tak mówią, to nie znaczy, że elektorat tak mówi.

Ps. z Braunem razem byliśmy na nie jednej manifestacji, a z Korwinem na Marszu Niepodległości (kiedyś stał tuż obok mnie w kościele podczas mszy za Ojczyznę tuż przed Marszem) - fakt jest taki, że nie są to osoby idealne (nie ma takich) ale z Braunem więcej mam wspólnych zdań niż z Korwinem - Korwin za to dobrze gada o pedalstwie).A Michalkiewicz, no cóż oprócz tego, ze czasem (nie zawsze) dobrze gada, to TYLKO gada.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582556

Może podzielisz się informacją komu ufasz i na kogo postawisz ×? 

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
3
Vote down!
0
#1582563

Niestety życie nauczyło mnie aby nie ufać całkowicie nikomu - nawet mamie, która zawsze chce dobrze ale nie zawsze jej to wychodzi, stąd nie mogę całkowicie zaufać także jej w każdej jej decyzji - trzeba zbierać informacje i podejmować własne decyzje (stąd też czasem śmiech pusty mnie ogarnia jeśli ktoś mi czasem zarzuci, że robie tak jak ktoś tam mi powiedział, a ja po prostu słucham opinii i jeśli z jakąś się zgadzam to  danej chwili mogę zrobić tak jak mówiła, co nie znaczy, ze w czambuł poparłem tą opinię, bo to jakaś specjalnie mająca wpływ na mnie osoba :)

Co do X, to już tu pisywałem, że w nadchodzących wyborach postawię na Narodowców - nie dlatego, ze im ufam ale dlatego, że w obecnej chwili wydają się być najbardziej pro polscy.

Ps. JEST JUŻ LINK DO PODPISANIA SIĘ POD OBRONĄ PANI KURATOR - PODPISUJCIE POLECAM

 

Pozdrawiam również serdecznie

Vote up!
3
Vote down!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582569

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Skoro nie o tobie mowa, to się nie wprdlaj między wódkę a zakąskę.
A tak na marginesie: Mam cichą nadzieję, że ty poprzestajesz tylko na gadaniu.
 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1582653

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pisałeś do "ludu pisdowego" - odebrałem to jako m.in. do mnie (gdyż wcześniej głosowałem na PiS). Już pominąłem w poprzednim wpisie twoją "elokwencję i kulturę" wypowiedzi, którą jak widać i w tym wpisie masz niezwykle rozwiniętą inaczej.

No i kolejny raz cię zawiodę - NIE poprzestaje tylko na gadaniu.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582681

Zawsze wydawalo mi sie, ze jestem tolerancyjna. Uwazalam, ze ani politycy, ani ja , ani kosciol nie mozemy o innych decydowac. I naprawde mnie to, kto z kim sypia nigdy nie interesowalo. Ale tym razem przebrali juz miarke.

Takie  "zalecenia" daja rzeczywiscie pole do popisu roznym dewiantom, ktorzy w ramach wychowania seksualnego w tak wczesnym wieku pastwic sie beda nad naszymi bezwolnymi dziecmi czy wnukami.

Prosze nie zapominac, ze pedofilstwo najbardziej sie rozkrzewilo wsrod wychowawcow i nauczycieli, ksieza sa dopiero   na trzecim miejscu. Wedlug mnie to takie ciche przyzwolenie na niedozwolone praktyki.

Moj glos  na pania kurator juz oddalam.

Miejmy oczy otwarte

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Gosia

#1582583

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szczycisz się tolerancją? Kto cię tego nauczył? Pewnie Niemcy...oni są najbardziej tolerancyjni ze wszystkich narodów świata.

Tolerancja jest bardzo modna, poprawna politycznie...ale w relacjach międzyludzkich jest oznaką tego, że nie kochasz.

  Tolerować tzn. rób co chcesz...ja będę to tolerować....czyli rób coś złego...to twoja sprawa.

 Ci, którzy promują ideę tolerancji , zwykle mają coś na sumieniu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ywyke6Bb4SU

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1582710

To zadne szczycenie sie. Dla mnie tolerancja nalezy do pewnych zasad wychowania. Z Twoimi pogladami tez nie zawsze sie zgadzam, mimo wszystko cie toleruje. I uwierz mi, ze gdybysmy sie kiedys przez przypadek spotkaly na spacerze nie bylabym bezduszna, gdyby ci sie niesprawiedliwosc dziala. Z pewnoscia bym ci pomogla.

To co sie dzieje miedzy dwiema osobami w lozku, to prywatna sprawa ich alkowy. Nie toleruje jednak obnoszenia sie z tym i prob wplywania na nasze dzieci.

Minusik nie jest ode mnie, chociaz mnie juz troche korcilo   :-))

Vote up!
5
Vote down!
0

Gosia

#1582729

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....jeżeli tolerancja u ciebie należy do zasad wychowania....to wypada dodać, że do złego wychowania. W polskiej kulturze się wychowuje po katolicku, do miłości. Tolerancja to termin pogański , róbta co chceta.

Nie zarzucam ci bezduszności...czemu się z tego tłumaczysz? Raczej nie zrozumiałaś o co mi idzie..i dlatego cię korcił minusik.

Wszystkie minusy biorą się od tumanów lub zadaniowców,  którzy nie potrafią lub nie chcą merytorycnie się wypowiedzieć.

Spróbuję jeszcze raz....tolerancja jest złem samym w sobie. Ks. dr Dziewiecki to pięknie wyjaśnia.

Piszesz,że zareagowałabyś na niesprawiedliwość, gdyby mi się działa?... Problem w tym ,że tolerancja właśnie toleruje niesprawiedliwość. Tak jak  PiS...nazywa się sprawiedliwość a toleruje zabijanie nienarodzonych....bo albo durne...albo musi. Innej możliwości nie ma.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1582735

Popieranie dewiacji skończy się tak jak w Holandii gdzie już nie ma normalności . Jest za to wszechobecny nowoczesny dżenderyzm z narkotykami na legalu i eutanazją w tle . Ta zaraza opanowała wszystkie państwa i jeżeli nie obudzą się prawi ludzie unicestwianie będzie szybko szło.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1582641

Jarosław Kaczyński: Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj wielkie zagrożenie, tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w najgorszy sposób z możliwych - atak na dzieci
PIS jest za tolerancją,ale NIE za afirmacją i wspieraniem
nienaturalnych odmienności.
PIS wspiera tylko naturalną RODZINĘ,zw.kobiety i mężczyzny
PIS mówi NIE atakom na rodzinę i dzieci.Będziemy bronić
polskiej rodziny

ps.
Kaczyński broni bardziej wartości rodzinnych niż kard. Nycz, Prymas Polak i cały Episkopat razem wzięty

I teraz pytanie.
Nie widać tu braku lustracji księży?

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1582688

To co się teraz odpierdziela w Warszawie, to po ewentualnym zwycięstwie w wyborach ogólnopolskich przez PO, będzie w całej Polsce.
Nie mamy co się łudzić, że będzie inaczej. W Warszawie, jak w soczewce, skupia się teraz cały plan opozycji - degrengolada i lekceważenie zwykłego człowieka

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1582727

Z jednej strony to może i nie najgorzej co się dzieje w Warszawie, Gdańsku itp., bo może ludzie przez to trochę oprzytomnieją i dzięki temu PiS jeśli wygra (i najlepiej w koalicji z Narodowcami), to będą mieli pretekst dodatkowy do zaostrzenia prawa aborcyjnego (jeśli się znów nie zaczną wycofywać). Jednak jeśli ludzie nie oprzytomnieją, to czeka nas upadek Polski, upadek cywilizacji...

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582842

Polecam (HIT) zobaczcie program "W tylewizji" z 11.03.2019r. - link - szczególnie od 35 minuty - właśnie tak chcą zorać psychikę naszym dzieciom w szkołach jak ta/ten "Paulina", a potem polecam obejrzeć drugą część "W tylewizji extra" z tego samego dnia od początku - nigdy nie przepadałem za Monty Pytonem ale tutaj świetny i najgorsze, że jeszcze jakiś czas temu ludzie z tego szydzili jako coś zupełnie nienormalnego, dziś chcą tego uczyć nasze dzieci.

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582940