Słaby wynik kandydatów promoskiewskich

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj
Kto kazał Korwinowi kłapać brednie o szkoleniu w Polsce snajperów z Majdanu? To jakiś nonsens. Jeszcze te nonsensy u Olejnik. Że niby Ukraina rości sobie pretensje do części naszego terytorium a Rosja nie. Rosja do części sobie nie rości tylko do całego. Że niby jest na Ukrainie jakaś grupka co może dojść kiedyś do koryta podobnie jak Hitler w Niemczech? A w Rosji nie ma? 100 000 chłopa skandowało "teraz Polska i Finlandia" w 1 rocznicę aneksji Krymu. I co JKM na to?
Poza JKM Grzegorz Braun czynił awanse Putinowi i ile dostał? Marian Kowalski coś tam też nawijał. Ale przekaz narodowców przestał do mnie docierać i dokładnie nie wiem. Ogórek też coś kłapnęła w ten deseń. I wszyscy oni przewalili.
Z kolei PiS starał się obsadzać stołki w wojsku i służbach ludźmi nieszkolonymi w ZSRS, czy tam w Moskwie. A Kukiz zaangażował sie w Majdan.
A największy przegrany 1 tury Bronisław Komorowski to niby co? Platforma poprzywracała tych wszystkich sowieciarzy co ich pisiory wyrzuciły . A niesowieciarzy, co ich tamci przyjęli wyrzuciła.
 
Wniosek: Ludzie nie chcą moskiewskiego pachołka. Kariery na padaniu na ryj przed Putinem się nie zrobi. O problematyce rosyjskiej pisałem tu:

http://smocze.opary.salon24.pl/607019,rosja-idzie-na-zachod
 
Sam zaś Janusz Korwin Mikke od siebie sporo dołożył: wszyscy zapomnieli o rozłamie i jego wpływie na słaby wynik wyborczy JKM?
  • KORWiN - 3.8 % (kandydat Korwin)
  • KNP Janusza Korwin-Mikkego - 0,6% (kandydat: Wilk)

Powstaje pytanie, kogo poprzeć w 2 turze i za co? Jakby JKM osiągnął lepszy wynik to coś by tam utargował. A tak?

I

Wartości ogólnoprezydenckie: ewidentnie prezydent powinien umieć czytać, pisać i liczyć do stu. Komorowski tu wypada blado.

II

Jeśli KORWiN wejdzie do sejmu to tylko z PiS może wejść w koalicje. Koalicja z PO jest absolutnie bez sensu, bo widać, co robią. Z tej przyczyny korzystnym byłby Duda, który umie czytać i pisać. Komorowski duka z kartki a pisanie idzie mu słabo.

III

Znajomość języków, obycie, itp wskazuje na Dudę.

IV

Przypominam, że zasada "im gorzej tym lepiej" jest zakazana. A reżim pisiorski funkcjonował lepiej niż platformerski.

V

W 1989 roku było 120 000 urzędników i spokojnie można było wywalić połowę, czyli 60 000 powinno zostać. Teraz jest 600 000 czyli jak się zwolni 90% to zostanie 60 000 czyli maksymalna dopuszczalna liczba. I to jest jakiś postulat.

VI

Drugim postulatem sensownym jest wymiana: biurwokracja niech jedzie na zmywak a tych ze zmywaka poprzyjmujemy na urzędy.

VII

W końcu Duda wezwałby rząd Kopacz na posiedzenie pod swoim przewodnictwem i tarmosił różne Szczurki i Kluzice.

VIII

Te wszystkie pseudokontrolery: sklep ma obowiązek dać paragon ale klient nie ma obowiązku wziąć, więc zostaje. I łazi to i mandaty za to nakłada. Niech do roboty idzie, jak się nie nadaje to ten zmywak. Czy PiS coś z tym zrobi? No nie. Spodziewamy się, że absurd zniosą ale oni będą reformować i wprowadzą co najwyżej obowiązek zabierania paragonu ze sobą.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:4)