No i po Ciamajdanie

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Najwyższa pora przeprosić matołów, debili i kretynów. Przeprosić trzeba świnie, chlew i bydło. Do nich porównywana była tzw. opozycja i te porównania są w najwyższym stopniu obraźliwe dla rzeczonych matołów, debili, kretynów. A także dla wszelakiej rogacizny i nierogacizny krzywdzące jest przyrównanie do PO i .Nowoczesnej.

PO i Nowoczesna straciły kolejna okazje uwiarygodnienia się w oczach społeczeństwa przy okazji programu Studio Opinii. Niby to gardłują za wolnymi mediami a tu domagali się zdjęcia z anteny. Niejaki Pawlicki w ramach dyskusji o kłamstwach mediów zagaił, że Petru zatrzymali za szpiegostwo na rzecz. Oczekiwanie jest takie, że Nowoczesna stwierdzi, że faktycznie fejkowe (kłamliwe) wiadomości to obecnie problem, że zrozumieli na przykładzie, że tak nie można i posypują głowę popiołem i w ogóle już nie będą. A ci co? Wszystko po staremu. Bez odnowy nie zdziałają nic.

PO i Nowoczesna stracą prawdopodobnie wicemarszałków i jest to skutek ich antyspołecznych działań. Wicemarszałek to jednak urząd jest i swoją funkcję powinien pełnić godnie, dbać o prace sejmu czyli przeciwstawić się Ciamajdanowi z całą stanowczością. A ci co? Polecą do ambasady niemieckiej na dywanik do naszej Złotej Pani Anieli. Ciekawe dyskusja na ten temat się odbyła:

 

 https://youtu.be/5Z73pU6qQ50Zobaczymy, na ile trafnie przewidzieli przebieg wizyty Angeli Merkel u nas. Jak ma się u nas poprawić debata publiczna skoro taki Celiński co chwilę zaprzecza oczywistościom? Semka z godną najwyższego podziwu cierpliwością go prostuje.Tacy publicyści, jak Marcin Celiński są cennymi sojusznikami PiS, gdyż dają fałszywa informacje zwrotną opozycji - że niby działa z sensem a nie bez sensu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Koniec ciamajdanu? - tutaj się nie zgodzę. Będzie trwał dalej, w zmienionej formie, przecież frakcje: polityczni chuligani, pokrzywdzeni mundurowcy, prl-owskie służby oraz wszyscy zagrożeni wymiarem sprawiedliwości są i będą walczyć do swojego marnego końca. Jeśli doliczymy rodzinne koligacje - to to nie są małe siły.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1532298

 Witaj! Oczywiście , że to jeszcze potrwa, jak słusznie zauważyłeś. Jednak to dopiero początek Wielkiej zmiany naszego kraju.  Postkomuna już nigdy się nie wrati. Nadchodzi czas wyczyszczenia państwa z mafijnej ośmiornicy postkomuny. Póżniej dobro trzeba cały czas pilnować i pielęgnować. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1532300

A kto to przyniósł swój tamburynek? To przecież płk. Mazguła!

No a jak!

Rekord z Rumunii pobity jak nic! :-)))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1532337

znów ubecy się zebrali
i  w bębenki nawalali
bronią drani i złodziei
ma być tak jak dawniej mieli

bicie w bębny nic nie daje
ludzie już poznali zgraję
tych co moskwie donosili
o pomoc merkel prosili

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1532395

ich dwóch i pani serwusowa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1532364

 a mianowicie "Desowietyzacja MSZ"zapowiadany w Gazecie Polskiej z dnia 1.02 2017,to dopiero będzie kwik i muczenie  :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1532435