Co łączy Kandydata z WSI?

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

  Czy sprawa dlaczego kandydat jako jedyny był przeciwny rozwiązaniu WSI a pęd do Pałacu po Aneks był tak pilny, że odbył się po katastrofie smoleńskiej z naruszeniem prawa, będzie wyjaśniona czy nie?

   Wszyscy o tym mówią - jak w zabawie w głuchy telefon, media „zaprzyjaźnione” /i nie tylko/ nabrały wody w usta, p. Sumliński wydał książkę z której już dużo można się dowiedzieć, Kandydat twierdzi że to wszystko kłamstwo /powinien rozstrzygnąć to Sąd, nawet pod przewodnictwem np. sędziów Tulei(y) czy Milewskiego ale powinien/ a na wspomnienie o WSI czy „Pro Civili” dostaje nerwowych drgawek i „opieprza” dziennikarza za niewygodne pytania i straszy, że nie będzie z nim współpracował

  Co się dzieje, że najwyższy urząd owiany jest jakąś dziwną tajemnicą /ho, ho, sięgającą jeszcze ubiegłego wieku/ ?, czy społeczeństwo nie powinno znać prawdy?, a może nie jest tego godne?

  Dlaczego „niezależne i bezstronne” media nie są zainteresowane w wyjaśnieniu i upublicznieniu tajemnicy Pałacu /szefowie zakazali?/?, a tych co próbują się tym zainteresować tępi się i prześladuje?

  Czy kłamliwa i oszczercza kampania kandydata na drodze do reelekcji nie jest próbą utrzymania tajemnicy Aneksu na dalsze pięć lat?.

  To wszystko są tylko pytania /takich pytań do kandydata jest znacznie więcej/ na które czeka znaczna część elektoratu jednego i drugiego kandydata.

  A może już pora żeby o tym pisać bez znaków zapytania.

  Człowiek honory/chonoru ;)  powinien zabrać głos w tej sprawie –

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

taki sam jak Kiszczak lub Jaruzelski.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1480349

postępuje, zwłaszcza kiedy zestawi się je z podmiotami, będącymi jego zaprzeczeniem! Przypomnę, iż archaiczne już dla wielu słowo HONOR stanowiło jedną z kluczowych wartości etosu rycerskiego. A zatem, przysługiwało i nadal przysługuje ludziom wyróżniającym się wysokimi kwalifikacjami moralnymi i czynami godnymi naśladowania. Nie powtarzajmy bezmyślnie za A. Michnikiem,  że Jeruzelski, Kiszczak to ludzie honoru! W dobie moralnego relatywizmu takie  zestawianie tego wyrazu pogłębia jeszcze pojęciowy chaos i przyczynia się do obniżania jego rangi i wartości.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1480352

Pozdrawiam.

 

PS. Mam wrażenie, że obie markietanki i pan prezydęt pomylili  przed debatą tabletki?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1480353

W PO-lsce zniszczonom wolnośc i niezależnośc dziennikarzy, zostali tylko funkcjonariusze propagandy, prowadzeni przez służby. Dlatego Komorowski może udawac "męża stanu" choc sloma wystaje mu ze spodni...jest szansa to wywalić i trzeba się postarać wspólnie - na pewno będa fałszować...ale dajmy radę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1480360

że

"Niech na całym świecie wojna,
byle polska WSI zaciszna,
byle polska WSI spokojna
."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1480429