Stefan nie pęka, Donald wymięka

Obrazek użytkownika PS
Idee

normal"> Stefan nie pęka, Donald wymięka
normal"> 
46.8pt;margin-right:46.8pt">
14.0pt;margin-left:0cm">To festiwal hipokryzji. Nie widzę powodu, by zmieniać koalicjanta. Nie bardzo w tych taśmach widzę materiał obciążający. Tak żerują piranie - powiedział w programie "Tak jest" w TVN24, poseł PO Stefan Niesiołowski.
normal"> 
normal"> 
normal"> 
normal">https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/208836_4335477514285_503205273_n.jpg
normal"> 
normal"> 
normal">Są takie momenty... - prawie Oriana Fallaci.
 
 
No cóż, żeby coś poczuć trzeba mieć nosa. Niestety człowiek się też przyzwyczaja przebywając dłuższy czas w smrodzie i niejako uodparnia na przykre zapachy, nawet tak intensywne jak odór zepsucia.
46.8pt;margin-right:46.8pt">
14.0pt;margin-left:0cm">Całkowita utrata węchu – anosmia - wiąże się z przykrymi sytuacjami.
 
Może przydałyby się jakieś dłuższe wakacje z dala od kolesi? Wydaje się, że warszawskie powietrze Panu Premierowi nie służy. A do tego jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej:
46.8pt;margin-right:46.8pt">
14.0pt;margin-left:0cm">Prezes Rady Ministrów występuje w podwójnej roli
Przypomnę niezbyt odległe fakty - z maja 2012.
font-weight:normal;">Pan Premier Donald Tusk będąc jeszcze w Kanadzie obiecał, że zażąda i będzie wymagał przeprosin od pana posła Stefana Niesiołowskiego (PO RP).
font-weight:normal;">W Polsce już mu jednak oburzenie przeszło, nie naciskał i nie egzekwował. Może stchórzył? Ozdrowieńczy zapach żywicy chyba się ulotnił. Poczucie dyskomfortu ustąpiło pod wpływem swojskiego powietrza przekształcając się... w gloryfikację nieprzyzwoitości.
font-weight:normal;">Po powrocie Donald Zwycięzca font-family:"Segoe Print";font-weight:normal;">początkowo jakoś nie miał okazji osobiście spotkać, może odwagi mu nie stało, a po jakimś czasie ogłosił rzeczonego posła "naszym bohaterem", cytując blog-erkę podwawelską, podobno nie pierwszej już młodości. Proszę wybaczyć, że o meritum już nie wspomnę – po prostu nie dostrzegam.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

że się nie opłaca krzyczeć na stefana i się chłop wycofał. miękki jest leszcz ew. złamał się herbatnik.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276334

Wszak Donald Franciszek Tusk nigdy nie kłamie, tak publicznie w telewizorni ogłosił cieć Graś i to powinno zamknąć usta jego oponentom.
I tak by było tylko Gras z debilnym uśmiechem cały czas kłamie patrząc prosto w oczy rozmówcom a Tusk w swych kłamstwach i nie dotrzymywaniu słowa nie ma sobie równych.
To ya

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#276339