Intuicja Radka

Obrazek użytkownika PS
Kraj
Notka 555 (Gasipies) z 15.08.2011 21:45 opublikowana w: Bronki & skowronki, Prawdy niePOpularne, Radosław S ps. Radek i ukrywana zapewne nie bez przyczyny na salon24.pl

Przede wszystkim pragnę Panu Ministrowi na wstępie podziękować. Gdybym nie posłuchał tej radki - nadal prawdopodobnie bym nie rozumiał i nie odbierał sygnałów wysyłanych przez Pana Prezydenta.

A tak pierwszy raz dzisiaj, w dniu tak uroczystym, rozumiałem i czułem co Pan Prezydent do mnie mówił z telewizora po 20-ej (TVP.info). Dotąd znajdowałem stek bzdur okraszany aszibkami. A tu  Szok. Pan Prezydent posiada wiedzę taktyczną i mówi coś konkretnego, tylko trzeba mieć klucz do zrozumienia.

Zdjęcie wkleiłem Mojego Prezydenta, bo obecnego nie znalazłem i jakoś nie lubię też na niego patrzeć. A to ładne jest i w nastroju świątecznym.

Stanowisko Pana Prezydenta Bronisława już zostało wsparte Intuicją Radka:

 


@sikorskiradek Radek Sikorski
WP potrzebuje jednej uczelni wojskowej, nie pięciu cywilnych. Potrzebna ponadpartyjna koalicja na rzecz polskiego West Point.

15 hours ago via web 

Nazwisko Generała wychwalanego jako wzór cnót wszelakich, wypełniającego wymogi, wg wyczuwającego potrzeby niezbędnych reform Pana Prezydenta, odważnego Generała, który potrafi podjąć decyzję i obciąć wydatki lub  przesunąć - to Majewski. Imienia nie pomnę. Możliwe, że został odznaczony. Generał ten jako asystent śp. Generała Gągora potrafił umniejszyć wydatki na lotnictwo wojskowe, poza plecami śp. gen. Błasika. Pan Prezydent dzisiaj o Nim mówił w dniu tak uroczystym, ale z imienia nie wymienił, bo wiadomo - nie wypada tak po nazwisku. Ale dzięki radce i nie daniu wiary 'urojeniom' Macierewicza - wiem o co chodzi.

Coby nie było tak różowo - dodam, że nie bardzo zrozumiałem dlaczego i po co chcą osłabić WP. I dlaczego Prezydent Bronisław zawetował ustawę o akademii lotniczej w Dęblinie, bo chyba nie po to by osłabić rangę uczelni lub szkodzić Polsce? I chyba nie po to by się w ten sposób przysłużyć Rosji?

I dlaczego akurat dopiero po wyborach ktoś ma się zająć wg Pana Prezydenta reformą finansów państwa - a nie przed, albo już teraz. Przecież nie ma już przeszkody w postaci śp. wetującego ustawy Prezydenta L. Kaczyńskiego. Tego Antek niestety nie wyjaśnił, ale skoro Pan Prezydent sugeruje, to coś musi być na Rusi. Pozostaje zgadywać czy ten rząd nie potrafi i nie jest w stanie, czy nie odważy się przed wyborami, bo może przegrać, czy jeszcze inne przyczyny. 

Zastosuję brzytwę Ockhama, nie wnikam, i tak wyjdzie z czasem. Możliwe, że Pan Prezydent liczy na to, lub już wie, że PiS wygra wybory i jest w stanie przeprowadzić reformy. Ale nie gdybam przecież. Wracam do podziękowań.

Pan Minister Spraw Zagranicznych to jednak namaszczony jest i  Intuicja mu podpowiada, podobnie jak Donaldowi, temu co to ziomale na powitanie śpiewali ... ale co nie zrozumiałem, bo hałas był taki na tym stadionie - w Gdańsku w dniu tak uroczystym (t.co/Sucmpzk).

To prawdziwy mąż stanu, ten Radek wg innego generała. Gdyby nie ta przestroga, to być może bym nie odsłuchał tego co mówi Pan Macierewicz, (Antoni) a co gorsza gdybym odsłuchał dałbym mu wiarę, albo co. Tatarowi jednemu. A tak uprzedzony przez Pana Ministra Radka odsłuchałem,  z uwagą i wiary 'urojeniom' nie dałem. I na koniec, bo Ojciec Redaktor prowadzący sprawdził Pana Antoniego starym partyzanckim sposobem - modlitwę na koniec zapodał i Antoni tak dotąd głośny jeno momentami nieśmiało się odzywał i ledwie był słyszalny. Może nawet słów nie znał. Toteż wiary katolickiej 'urojeniom' nie dałem i za to też Radkowi jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Podziękować też wypada Blogerowi, który mi przypomniał o właściwościach Radka (*nie mylić z właściwościami czosnku, o których kiedyś napisałem, że to panaceum na wszystko wspominając i od tego czasu moje wpisy ukrywają na s24). Odpisałem @gruby.jasiu.com.au GASIPIES 554 8883  | 15.08.2011 13:21|| link cytując i opinię popierając:

"Co jak co, ale intuicji Sikorskiemu nie brakuje ..."
 
Oto radka:
sikorskiradek Radek Sikorski
@

@clausewitz11 @bieleckipl W Smoleńsku nigdy nie było żadnego ILS. Przestrzegam przed dawaniem wiary urojeniom Antoniego Macierewicza.

10 Aug

Linku (do 'urojeń'?) Pan Minister nie podał, bo może zapracowany, może ręce się trzęsą po ... albo co, bo oczy zmęczone, gdzieś widziałem na fotce zaczerwienione, dobrze, że nie wypalone. Oczodoły znaczy. Zresztą już znalazłem:

FOT. M. BORAWSKI
Zdjęcie znalazłem na www.parafia-siennica.pl/index.php
 
pos. Antoni Macierewicz - Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego Ds.
 
Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. (2011-08-13)

Smoleńsk 2010 - szukamy prawdy

 

 

WWW.RADIOMARYJA.PL > AUDYCJE > Rozmowy niedokończone  

Smoleńsk 2010 - szukamy prawdy

pos. Antoni Macierewicz - Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. (2011-08-13)
Rozmowy niedokończone
słuchaj

zapisz

 

skomentuj Komentarze do notki 5 |

 • autor
  Pan Radosław Sikorski-Jabłonka to mąż stanu.
  Prawie jak Palikot, choć jeszce do tego mu trochę brakuje.
  Im bardziej się wkopuje i wali gafy - tym mocniej brnie w głupotę i niedorzeczności, a to raduje... :))
  Pozdrawiam
  YARROKBLOGPRESS 47 260  | 15.08.2011 22:13|| link 
 • @Yarrokblogpress
  Jabłonka? A nie Sikorka?

  Pozdrawiam

  PS

  Serio rozumiałem po wysłuchaniu Macierewicza o co chodzi Panu Prezydentowi, w którą stronę zmierza, tylko nie wiem po co i kto go do tego pacha. Wygląda na to, że realizuje hasło wyborcze ZGODA BUDUJE - w aspekcie 'ocieplania stosunków' z FR.

  GASIPIES 556 8937  | 15.08.2011 22:20|| link 
 • @Gasipies
  Przepraszam, że nie na temat - ale może zechce się Pan/Pani dołożyć ?

  http://pms44.salon24.pl/333547,jest-tu-jakis-cwaniak

  pozdrawiam

  SZUAN 230 2521  | 15.08.2011 22:22|| link 
 • @Gasipies
  To po żonie! :)
  A Pan Prezydent lubi ocipelać! :))
  Pozdarwiam.
  YARROKBLOGPRESS 47 260  | 15.08.2011 22:35|| link 
 • @Yarrokblogpress
  skoro lubi, niech się bawi dalej, cokolwiek to znaczy, ale nie naszym kosztem. Do szkoły się się zapisze jakiej uczyć manier i wymowy najpierw a dopiero na prezydenta.

  Ja sobie wypraszam, żeby przepraszał w moim imieniu żydów, za to, że moja babcia ryzykowała życie ukrywając żydka. Miała zabijać, żebym się poczuł jednością z Bronkiem? Wała

  GASIPIES 556 8937  | 16.08.2011 02:18|| link 
Brak głosów

Komentarze

bezcenny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177377