PAŃSTWO TEORETYCZNE NADAL, CO DALEJ?

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

PAŃSTWO TEORETYCZNE NADAL..,,

PISie i PRAWICO powoli przegrywasz...

Druga po samorządach de facto przegrana, choć mówią nie. J Kaczyński wiele więcej się spodziewał. W Sejmie ledwo wygrana, w Senacie krach, w Unii bezkarne lewactwo, bezkarni talmudzi - zdradzają własny kraj. To dlatego, że 4 lata wszech obecna bezkarność dla oprawców , agentury i złodziei jest!    III RP jest nadal DZIAŁA.

Bezkarni sędziowie i prokuratorzy i nietknięta ich mafia, choć oczywiście nie wszyscy. Ale i ci są pod wpływem sądowych oprawców, niezlustrowanych.  A jakie plany były 2015, niewiele z tym zrobiono!

Gdzie rozliczenia 500 afer PO i PSLu...hasło z 2015r.

Przedterminowe wybory za 2 lata pewne jak się nie zreflektujecie w tolerancji przestępstw, w okradaniu kraju, w pobłazliwości za jego zdradę. Bez konsekwencji żadnej, a i dziś bez zasad moralnych, okradane są spółki Skarbu Państwa..Stołki i stołeczki Ta sama walka o nie, prawda Panowie Gowin i Ziobro? I nie pomogą jak widać sukcesy gospodarcze, nawet rozdawnictwo. To coś co się oczekuje,lecz niewielu nadal dostrzega  już zafałszowany pijar, ala Kurski, a  to przecież kręgosłup państwowości.

PATRIOTYCZNA część NARODu powoli już ma tego DOŚĆ !!!

Ziobro zawiódł nie ma wątpliwości, a przy tym to nie strateg- to nie tak winien działać Prokurator Generalny. W krajach poważnych prokurator taki w mediach rzadko, działa planowo w skrytości śledztw, a nie 4 lata mamił SUWERENA .Ustawy dobowe , na kolanie pisane,kompletnie nie przemyślane,a  potem nocami wycofywane, dawały paliwa lewactwu wszędzie. I wskaże tu słowa Churchilla , by wielu rządzącym utkwiły -"Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział" .

   Panie Ziobro i reszta - przypomnę wam także i słowa biblijne- "kto zła nie karze, ten zło każe czynić", przyswójcie to sobie, to sobie mocno...  Dlatego i właśnie na naszych oczach, komunistyczna hydra podniosła głowy. I nie ma tłumaczenia , złodziej to złodziej, agent to agent i ma być ścigany!  A jak stara gwardia opór stawia to powołać było nowych, nieskażonych / mówiono o...3000 /. A tu ścigają Panią za czekoladkę ze sklepu... Rozumiem deprawację w kraju, Magdalenkę i TVN, ale cztery lata to nie mało!

Od 3 lat nawet w listach do J. Kaczyńskiego domagam sie rozliczeń, stanowczości, a o  Ziobrze  pisałem, że gada i gada jak gadał 2006, a niewiele robi,ze nie strateg. Wiecie- w sądach podwładni śmieją się z niego, prokuratorzy maja go gdzieś!  Mówią już niedługo...W niektórych kręgach kasty, aż huczy,a realnej poprawy wobec krzywd  nie ma.Sabotaż

Zobaczycie jak będą u władzy -  jego oddadzą i wielu z prawicy pod Trybunał, choć PIS właśnie nikogo ? A tylu lewakom z byłych rządów się to należy... Dlaczego PISie jesteś tak "wspaniałomyślny"?

Tylko pokrzywdzeni czekając na jakąś sprawiedliwość- wymierają, a ich oprawcy mają się doskonale...

Lecz po 4 latach SPRAWIEDLIWOŚCI NIE MA NADAL!

"Politycy" niby, a to często notoryczni przestępcy, bo wielu to złodzieje i łapówkarze, są w Sejmie i w senacie, nikt tego nie nagłaśniał, nie zauważał specjalnie! Dlaczego, dlaczego Panie Ziobro, Prokuratorze Generalny, to samo Panie Kamiński, tyle Pan obiecywał, nawet w rozmowie ze mną. Dziś pytam o kolejnego ...Grodzkiego, Panie Ziobro, milczałeś, dlaczego? W Szczecinie wiedzą... Kto wstrzymał śledztwa w sprawie "PODKARPACKIEJ OŚMIORNICY", a mateczniku PIS pytam?

Gołym okiem widać UKŁAD!  PIS strasznie miękki... tracę zaufanie, zewsząd o to słyszę, podobne głosy.  Wielu takich z opozycji   jak Wyszkowski, redaktorzy Gadowski, Michalkiewicz, co dostrzegają to samo.  Moja koleżanka z opozycji australijskiej i radia Sydney, powiedziała wprost - "rządzą i rządzili durnie i agentura, talmudzi bezczelni, tak jak kiedyś do zaborów doprowadzili w swarach dla chciwości tylko"...Coś jest na rzeczy! Potrzeba nowej mądrości i nowych, zdolniejszych ludzi, właśnie na prawicy, bo jak widać jest coraz ciężej, drogi tak sprawowanej władzy wypalają się. Każda władza z czasem się  i deprawuje...

DLATEGO HYDRA LEWACKA PODNIOSŁA GŁOWĘ, BO BEZKARNA!!! PAŃSTWO TEORETYCZNE NADAL!!!

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (10 głosów)

Komentarze

od ręki

 

kto mu się sprzeciwi

tego od ręki ukaże

zaciśniętą pięścią

na różaniec skaże

Vote up!
2
Vote down!
-4

jan patmo

#1609314

Nic dodać, nic ująć. Tylko żal straconych lat i to przez "dobrą zmianę".

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jerzy

#1609316

"Każda władza z czasem się i deprawuje.."...
Powtarzam to tym wszystkim bezkrytycznym wyznawcom od lat...
A władza pozbawiona kontroli i obdarzona bezkrytycznym zaufaniem deprawuje się podwójnie...
Czego mamy konkretny przykład...

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1609334

No cóż autor napisał gorzkie słowa... ale jakże prawdziwe niestety.

Juz przed wyborami było widać jak elektorat PiS się zmienił i jak mają dość ściem, że bedzie "dobra zmiana". Elektorat PiS zawsze był najbardziej zmobilizowany ze wszystkich, najbardziej także uświadomiony swoich decyzji. A w tym roku sami PiSowcy byłoo widać jak sięprzestraszyli jak zobaczyli, że elektorat PiS nie poszedł do wyborów - nagle elektorat PiS przestał się mobilizować BO SĄ WKURZENI ŚCIEMĄ PiS-u o "dobrej zmianie".

Samym przekupywaniem społeczeństwa PiS dalej nie pojedzie. Przekupywać mogą lemingów, a ale świadomy elektorat oczekuje czegoś więcej, oczekuje realnych zmian na lepsze, oczekuje rozliczeń i wywalenia drani ze stanowisk, oczekuje normalności a ciągle w tej kwestii nie ma absolutnie żadnej "dobrej zmiany".

Vote up!
2
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1609419

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 

I znowu rzeczywistość literaturę przerosła!

Oto w sejmowych ławach Nastąpił „Powrót Posła”.

Już zabrzmiał w Sejmie laski marszałkowskiej stuk

Była przysięga i nawet „Tak mi dopomóż Bóg”.

Chociaż przy ślubowaniu dało się słyszeć te słowa,

Mało kto sprecyzował, o jakim Bogu mowa.

Tym bardziej, że „Dekalog nie jest łatwy do przestrzegania”…

Czego tu się spodziewać gdy przyjdą głosowania?

Bo już się pojawiły Pierwsze niespodzianki…

Czy znowu obietnice zmienią się w obiecanki?

Czy zmieni naszych wybrańców poczet znakomity

przysięgę Hipokratesa w przysięgę hipokryty?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26440&Itemid=100

Vote up!
0
Vote down!
-2

Verita

#1609533