DLACZEGO PO?

Obrazek użytkownika adwersar.z.
Kraj

Odpowiedzcie sobie teraz, bo POtem drzwi zatrzasną się z hukiem na 4 lata.

Stańcie przed lustrem i spórzcie sobie w oczy. Spójrzcie w lustro własnego sumienia, którego przecież nie jest w stanie do końca zagłuszyć mainstreamowa kakofonia.

Tu, z mojej strony miała nastąpić seria pytań, które miały Was pobudzić do myślenia, Was wachających się a nawet  zdeklarowanych zwolenników. Zadam tylko kilka, sobie i Wam jednocześnie.

Podajcie mi powody, dla których należy zagłosować na tych, którzy okradli Wasz Kraj. Co gorsza, za judaszowe srebrniki pomagali okradać Ojczyznę obcym. Nie ich Ojczyznę, Waszą. W konsekwencji drenowali Wasze kieszenie.  Dlaczego do określenia jeszcze panującego rządu PO-PSL dodaje się tak popularne określenie "polskojęzyczny". Bo takie zachowania, delikatnie mówiąc, nie przystają Polakom, tym bardziej, że wybranym przez naród do reprezentowania go. Kogo myśmy "do pani nędzy" wybrali. Nie mam ochoty wyliczać, kto ile ukradł i na jak wielkie straty naraził Polskę; kto będzie szukał, ten znajdzie rzetelne źródło informacji.  Co prawda nie pisną o tym słowa, ani Monika Olejnik, ani Tomasz Lis, ani Adam Michnik, ani Piotr Kraśko. Za komuny Trybunę Ludu kupowało się, bo miała najlepszy dział sportowy, a Życie Warszawy dla ambitnej publicystyki. Ale żeby poznać, co faktycznie  dzieje się w kraju i na świecie, to słuchało się Radia Wolna Europa albo Głosu Ameryki z Waszyngtonu, a nawet Radia Tirana, tak, Radia Tirana, które nadawało w jęz. polskim i było w opozycji przeciwko socjalizmowi w polskiej wersji. Teraz z dezinformacją jest podobnie, niestety. Media głównego nurtu w Polsce w lwiej części albo są własnością  obcego kapitału, albo są pod "niepolskojęzycznym" zarządem i często kłamią, nie mówią prawdy lub opowiadają często półprawdy, które de facto też są kłamstwami. Warto zatem posłuchać co ma do powiedzenia nasza, polska opozycja.

Bardzo głośno powinno się powiedzieć, jak wielkich szkód doznała Polska pod względem demograficznym, edukacyjnym, naukowym, kulturowym  przez 8 lat.

Brak czasu i miejsca na to. Są to tematy, które nie sposób opisać w tak krótkim wywodzie.

Pewnych strat już się nie powetuje, ale możemy przestać opadać w stronę dna. Ten nasz kraj ma w dalszym ciągu olbrzymi potencjał. Odbierzmy go  z pazernych, zdradzieckich łap. Chyba, że nie zależy nam, żeby Polska była Polską i pozwolimy, żeby została polską kolonią. Jeśli tak chcecie głosujcie na PO i jej wszystkie "córki".

r.z.

 

 

 

     

 

   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

"Bardzo głośno powinno się powiedzieć, jak wielkich szkód doznała Polska pod względem demograficznym, edukacyjnym, naukowym, kulturowym  przez 8 lat."

Sa to straty nie do odrobienia przez nastepne 8 lat

Swietna analiza 5+

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1495220