Tusk potwierdził że jest kremlowskim ekspertem. A może agentem?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Osłabianie pozycji Polski jest działaniem na rzecz Putina i Rosji. To nie ulega wątpliwości.

Widać że po tym jak został wybuczany i wygwizdany na Placu Piłsudskiego Tusk nie może spać spokojnie. To mściwa bestia.

Szuka okazji do kopnięcia przeciwnika.

Ale to on sam sobie grabi materiał na stos na który sam się pracowicie wspina. Wygląda na to że postanowił iść na współpracę z prokuraturą i sam dostarcza dowody na zdradę stanu tak jakby dowodów z roku 2010 nie starczało.

Jeśli się mówi oszczerstwo w stylu " strategia PiS czy plan Kremla to jest to nic innego jak samooskarżenie. No bo kto by był tym osobnikiem, tym liderem który realizuje plan Kremla przeciw Rosji?

Donald Tusk już raz postanowił błysnąć dowcipem....

Podczas spotkania z Prezydentem Trumpem ( w obecności Junckera), kiedy trzej wspomniani politycy pozowali do wspólnego zdjęcia...  powiedział: " Mamy w Europie dwóch prezydentów – powiedział do Trumpa.

Wiem – odparł prezydent USA. Na tym jednak krótka wymiana się nie skończyła.

Do wypowiedzi przewodniczącego RE odniósł się Jean-Claude Juncker. O jednego za dużo – skwitował, wskazując na Tuska...

Czy ten pijaczyna, Juncker,  okaże się prorokiem?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Czasami pijaczyna w pijackim zwidzie potrafi powiedziec prawde,która kole w oczy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1553272

Jest wiadomym, że TW. Oskar pracujący dla Stasi od połowy lat osiemdziesiątych, to Donald Tusk. Wystarczy pogrzebać w sieci!. Każdy pracujący dla Stasi, jednocześnie był źródłem informacji dla KGB!. Po obaleniu muru, bezpośrednio dla KGB!. Jest protegowanym Angeli Merkel TW. Eryka!. Oboje pod parasolem Putina, także pod jego pantoflem!. Kruk krukowi, oka nie wykole!...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1553275

ale i z tym znakiem obraz jest czytelny

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1553282

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

LechG

#1553292

Nie sądziłem, że w czymkolwiek przyznam rację pijakowi Junckerowi, ale przyznaję: Tusk jest do niczego nie potrzebny

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1553279

Mam nadzieję,że dla Moskwy wciąż jeszcze poleznyj a nie lisznyj. Uczciwy proces bardzo by się zmianom w Polsce przysłużył.

A trochę mi zalatuje pogrzebem. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1553293

Utajnianie faktów (znanych wielu służbom multi specjalnym – prowadzącym tysiące prokuratorów i sędziów) wyraźnie zapowiadało KATAstrofy „praworządności” - przypominających plany „prawne” - niemieckich obozów śmierci – organizowanych zagranicą  - dla Polski.

Wystarczyło polityczne zabójstwo Komendanta Głównego Policji RP- gen. M. Papały, który w styczniu 1998 roku Dopuścił do rzetelnego przesłuchiwania (współuczestników zbrodni „łowców skór”) w celu sprawiedliwego zbierania dowodów zbrodni szpitalnych – profesjonalnie (jak po niemiecku ?) komercyjnie organizowanych i korupcyjnie ukrywanych „praworządnością” – Od 1997 roku…("praworządnością" nie dopuszczającą SPRAWIEDLIWOŚCI - do ścigania niedopuszczalnych zbrodni – przeciwko zdrowiu, życiu i gospodarce Narodu Polski)... ( „na podstawie” art. 44 - Konstytucji RP… ? )

Aby następni Komendanci Policji RP, oraz setki prokuratorów i sędziów ( najlepiej znających akta - aktywnych zbrodni „łowców skór”) - nie ważyli się prowadzić prawidłowych śledztw i rozpraw z bezprawiem - przekształcającym „praworządnością” antypolską –> etyczne zamiary Podatników - OCZEKiwanych funkcji państwa -> w „państwo istniejące tylko teoretycznie” – nie etycznie , bo teorEtyka energEtyki Sprawiedliwości praw –> nie była POżądana „praworządnością” antypolskiego „sądownictwa”.

Wracając do przeszłości – do meritum teraźniejszości i przewidywania przyszłości – przypomnę eMisję (TV - na żywo) – która wystąpiła kilka godzin przed medialnym – mediacyjnym (?) spacerem PO molo 1.09.2009 roku –> 7 miesięcy przed KataStrofą Smoleńską …

– ( licząc od minuty natychmiastowego POcenzurowania ) -> tej „zaskakującej” wypowiedzi W. Putina - wyemitowanej medialnie, przed dalszymi przemówieniami na Westerplatte – skierowanymi do kilkudziesięciu międzynarodowych przedstawicieli różnych państw i Unii Europejskiej, zdecydowanie przed rozmową w cztery oczy – na molo…

Wł. Putin : - ”” W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH - NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „LEKARZE” – KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI - ABY NA „LECZENIU” ZARABIAĆ ””…

Czyżby to przemówienie (celujące w D.T ?) nawiązujące do „praworządności” panujących w „szpitalach” niemieckich obozów śmierci i w dalszym ciągu w przewidywalnych następstwach - POpełnionych przestępstw POlitycznych (społecznie przyłapanych w 1997 roku „sądzonych” od 2003 do 2008 roku, ale w dalszym ciągu nie osądzonych – ( sprawiedliwą praworządnością) - najhaniebniejszych zbrodni „łowców skór” - popełnianych systemem mafijnym - przeciwko zdrowiu, życiu i gospodarce Narodu Polski .

Fakty powyższe- w dalszym ciągu - nie POzwalają spokojnie spać – nie tylko D.T. i tysiącom wyZnawców – mafijnej „praworządności” - umożliwiającej umarzanie i zamrażanie (prawidłowo rozpoczętego) ścigania zbrodni POpełnianych przez „funkcjonariuszy publicznych” – zgodnie z POleceniami Politycznymi – przypominającymi najbardziej barbarzyńskie procedury „praworządności” od 1939 roku…

Profesjonalnie „prawnie” przystosowanych - do bezkarnego mordowania Ludzi – całymi milionami zbrodni - ujmowanych jedynie w statystykach, bez sądownictwa praworządności - stosujących Prawa Sprawiedliwe  - dla dobra Narodu Polski.

Pozdrawiam – J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1553306