Ryszard Psie Serce czyli kukułcze jajo Balcerowicza.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Żółtodzioby z nowoczesnego elektoratu nie mają pojęcia że Balcerowicz narobi Polsce więcej szkód niż kornik drukarz Puszczy Białowieskiej. A tak jak inny szkodnik , Bolek W., miał swego kapciowego, tak tow. Balcerowicz miał swojego teczkowego.

Tym teczkowym był niejaki Ryszard Petru.

Ryszard Psie Serce ( i ośli rozum) powinien raczej nazywać się Rychu Bez Partii bo tej go sprytnie myszki agresorki jak Popiela wygryzły. Ale niech tam.

Ileż to pustki trzeba mieć we własnej głowie, ileż trzeba mieć nienawiści do samego siebie, ileż dla siebie pogardy, żeby zagłosować na "nowoczesną" i wpuścić do polskiego Parlamentu największe buractwo, ciemniactwo, chamstwo z totalnym brakiem kultury i jakiejkolwiek wiedzy.

Jakim trzeba być prymitywem aby na swego lidera wybrać Rubikonia?

Normalnych ludzi, Petru przeraża. Konserwatyści zarzucają mu mizerię światopoglądową, brzydzą się pomysłami  o związkach partnerskich i o niefinansowaniu partii z budżetu. Wszystko to co głosi Petru to instrumenty mające służyć wyłącznie dobiciu państwa Polskiego  i przepiciu tych resztek materialnych jakie po złodziejskiej prywatyzacji Janusza Lewandowskiego jakimś cudem w Polsce jeszcze przetrwały.

Ten nowoczesny Balcerowicz  mówi o buncie przeciw arogancji władzy, bogaceniu się, liberalizmie. Jest tak wierny idei jaką wyznaje, że buntując się przeciw bogaceniu  bez wahania wyprowadzi ludzi na ulice przeciwko sobie. Media zwą go Kukizem dla bogatych, nowym Tuskiem choć  jest on tylko  frankowym oszustem i marną podróbą Palikota.

Petru - uczeń Balcerowicza

Trudno dziwić się opiniom, że Ryszarda Petru faktycznie wszystko  łączy z twarzami dawnej Unii Wolności: Leszkiem Balcerowiczem , Tadeuszem Mazowieckim Bronisławem Geremkiem i Władysławem Frasyniukiem. To właśnie ten ostatni jako szef Unii Wolności zatrudnił Petru  na stanowisku asystenta..

Były Szef Nowoczesnej nie kryje, że dawni mentorzy wspierają jego inicjatywę. W końcu  Petru postawił na karierę ekonomisty, buł przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich, pracował jako ekspert ds. Polski i Węgier w Banku Światowym i analityk w bankach komercyjnych. Co więcej, Petru, będąc ekonomistą Banku BPH, gorliwie namawiał ludzi do kredytów we frankach, co, nawet  według Janusza Palikota, zakrawało na oszustwo. I choć Petru do końca 2014 roku zapewniał, że złoty się umocni, sam  w dogodnym dla siebie momencie swój kredyt przewalutował i do dziś mówią , że „dorobił się na krzywdzie społeczeństwa”.

Dziś Petru serwuje Polakom kolejną metamorfozę i chce  zrobić z nas Niemców wyznających Mahometa.

Mówię , że przy naszych możliwościach możemy zrobić z Polski  kraj dla nas szczęśliwy, dostatni kraj. Tylko musi się wam chcieć. Ja się dowiem, jak to zrobić. Ja  chce „rewolucji" - mówi Petru - konkurencji, wolnego rynku regulowanego, żebyśmy nie dali cwaniakom przejąć tego, co wytworzycie”. Żądam „przejrzystego prawa sprzyjającego przedsiębiorczości i likwidacji przywilejów tym co je mają , ale tylko do przodu”.... Oto w skrócie manifest ideologiczny  nowoczesnego Balcerowicza

Ryszard Petru zjawia się w mediach jak bolid . Wpada i wypada i jest szybki, że tylko skutki jego obecności pozostają. Oto one.

Oto Ryszard Petru na swój obraz i podobieństwo:

A tu jego obraz taki jakim go Pan Bóg stworzył:

PS. Podobno w zespole ekspertów oprócz geniusze ekonomii Rzońcy ekspertem d/s bezpieczeństwa ma być Farmazon który może też zająć się sprawami kultury.

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)