Tajemnica wojskowa

Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
Humor i satyra

Żołnierz drogą maszerował

W jednej ręce trzymał spodnie

Druga ręką się wachlował

Bo mu było tak wygodnie

ref.

pękła guma od kaleson etc

darujmy sobie resztę opisu, ale obecna reakcja na post  ministra Błaszczaka kubek w kubek jest podobna do manewrów podczas rehabilitacji pułkownika Kuklińskiego. I chodzi nie o honor i obyczaj ale o ukrycie prostej prawdy o leju w miejscu Warszawy i zniszczeniach od Bałtyku po gór szczyty. Nie mówiąc o dwukrotnym przejściu walca wojny przez nasze terytorium. Biliardowe straty w maszynach, budynkach, pojazdach etc i milionowe w ludziach. A na tyfus to ludzie osieracali dzieci do późnych lat piećdziesiątych. Gruźlica została zwalczona w latach osiemdziesiątych bodajże. A głupota podłość homosowieckość kwitnie po dziś dzień i robi senatorskie miny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

"tajemnice państwowe"

Wyje hien stado. Bezsilnej złości.

Pełne są pyski. Piany, wścieklizny.

Najwyższe formy. Najpierw miłości.

Tu kazirodztwo. A według zdrajców.

Jurgieltu wziątka. Medal od wroga.

Zdrada Ojczyzny.

(suplement)

Cóż więc uczynić. Wobec tych plwocin.

Jest rozwiązanie. Sprawa nie nowa.

Wsadzić w wagony. Choćby salonki.

Na wschód i zachód. Wysłać z rozgłosem.

Co z nimi zrobią? A pies ich trącał.

Lecz wpierw wagony te.

Zaplombować.

Vote up!
7
Vote down!
0

brian

#1654512

Przecież granica na Wiśle to pierwotne rozgraniczenie ziem hitlerowskich Niemiec i sowieckiej Moskowi ustalone w tajnym pakcie Mołotow Ribbentrop.

Pozostaje ciągle faktem mało znanym to, że podczas gdy niemieccy żołnierze ostrzeliwali i bombardowali Warszawę w końcu września 1939 roku od zachodu, ich sowieccy sojusznicy ostrzeliwali stolicę Polski z jej wschodniej, praskiej strony, w tym Zamek Królewski.     

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1654520

Realizowali po prostu projekt EUROAZJI Dugina, choć wiedzieli, że wiąże się to z likwidacją państwowości polskiej. Wstępem był tzw. "Trójkąt kaliningradzki". Ekipa braci Kaczyńskich stanęła w poprzek planów strategów sowiecko - niemieckich, i dlatego została zlikwidowana w jednej operacji.
Rzecz bardzo charakterystyczna - Niemcy NIE inwestowały na terenach na wschód od Wisły.
Początkowo z rozpędu kupili cała prasę lokalną, ale Kurier Lubelski szybko odsprzedali. Ktoś im zwrócił uwagę, że to już nie ich strefa wpływów?
Rafał Brzeski pisał o "trójzarządzaniu"(Rosja, Niemcy, Francja) EUROAZJĄ i tzw. "strefach odpowiedzialności za bezpieczeństwo" EUROAZJI. Granica stref była na Wiśle.  

Vote up!
3
Vote down!
0

Leopold

#1654522

jakaś dziewica orleańska ze mnie , proroctwa mnie wspierają. Tylko dzieci i idioci mają takie przebłyski. Ale cieszę się, i drżę  teraz, bo nie dysponuję wiedzą i zasobami, a już czuję i słyszę wkurzone szerszenie. Tyle, że prawda jest jak płyn fairy.  Reakcja katalityczna antybrudowa.  A poza tym niechże sobie z nich psi podogonia zrobią

Vote up!
0
Vote down!
0

Onufry Zagłoba

#1654533