Stop szczepionkom!!!

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

Na pozór szczepienia ludzi, nawet noworodków to jest działalność pożyteczna, mająca chronić ich przed chorobami. I nie widać tak od razu jakichś złych czy zbrodniczych zamiarów, bo i często rzeczywiście chroni. Stąd też i wielu to szczerze popiera.

 

Oficjalnie grożą nam epidemie i pandemie...

Tymczasem wg. Billa Gatesa, głównego „charytatywnego” promotora szczepionkarstwa, a nieoficjalnie głównej depopularyzatorskiej twarzy ONZ:

„Bioterroryzm jest znacznie większy niż ryzyko pandemii. Wszystkie osiągnięcia w biologii sprawiły, że znacznie łatwiej jest terrorystą odtworzyć ospę, która jest wysoce śmiertelnym patogenem. Kiedy myślisz o rzeczach, które mogłyby spowodować zgon ponad 10 milionów ludzi, na myśl każdemu przychodzi broń jądrowa. Ludzie zapominają, że jest coś równie zgubnego w skutkach, a jest obecnie bardziej prawdopodobny, to ryzyko naturalnej epidemii albo celowo wywołanych zdarzeń wynikających z zakażeń bioterrorystów. Następna epidemia będzie uwolniona przez dziwactwo natury lub ręce terrorystów, naukowcy twierdzą, że szybko poruszający się w powietrzu patogen może zabić ponad 30 milionów ludzi w czasie krótszym niż rok. Tak więc by uchronić świat, trzeba zacząć myśleć o tym jak przed tym się uchronić.”


 

Lenin powiedział: „Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy”. „My” to bolszewicy. Druga droga realizacji komunizmu na gruzach kapitalizmu to trockizm i korporacjonizm – dziś korporacjonizm-syjonizm-globalizm.

„My” tto Bill Gates – jeden z liderów satanistyczno-komunistycznego NWO rozpętujący batalię szczepionkarską na froncie wojny z ludzkością.

Jak zwykle u komunistów-gwałcicieli: „dla naszego dobra”, bo trzeba nas ratować przed groźnymi terrorystami.

Tylko że on nie oferuje nowego antywirusa do telefonu czy komputera (czy do naszego „znamienia bestii” które banksterstwo już ludziom podstępnie instaluje, a zamierza wszystkim) grożąc że hakerzy mogą zaatakować nowymi wirusami, pozbawić nas pieniędzy i tożsamości.

- On grozi że będą to wirusy zabijające ludzi.

Wirusy czy bakterie zabijające ludzi w wyniku wielkich epidemii chorób na który nie ma jeszcze lekarstwa, a jest tylko szczepionka. Chodzi o wirusy „jeszcze ciepłe” – wprost z warsztatów opłacanych przez Gatesa&Co hakerów zdrowia. Hakerów, którzy ze względu na wpływy polityczne Gatesów mogą liczyć na bezkarność a przynajmniej nie na karę śmierci i tortury wymuszające wydanie zleceniodawców. Co to, to nie - Gates to NWO, a NWO to „prawa człowieka” – „władza dawania ich wszystkim, ale niektórym bardziej”.

I tu by trzeba mu wierzyć że takie wirusy ma opracowane i że bez skrupułów ich użyje. Pewnie już wysłał w świat takich, co na umówiony sygnał odpalą przygotowane w jego laboratoriach „bomby”.


 

A że wojna z terroryzmem kosztuje to i Bill Gates poszedł już dalej jak Lenin: „wezwał Theresa May, aby utrzymać 0,7% PKB pomocy zagranicznej w monitorowaniu ognisk chorobowych”. To już tyle co: „Dajcie nam pieniądze na sznurek na którym was powiesimy” – Dajcie nam 0,7 % waszego Produktu krajowego brutto, to będziemy monitorowali zjawiska chorobowe w waszym kraju i w świecie. ]]>http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/113643-bill-...]]>

 

Takie 0,7% PKB Wielkiej Brytanii to 3, 38 miliardów euro (według roku 2016, z wikipedii)

 

I najwyraźniej państwa bogate płacą, a biedne są przymuszane do szczepień obowiązkowych, co oznacza że też płacą – za szczepionki, tylko że choć to dla nas duże kwoty, to i tak są to tylko grosze, bo na później zostaje ogromny problem powolnego ludobójstwa, konieczności zapewnienia kalekom opieki medycznej i tragedii rodzinnych, oraz ogromnego uszczerbku w potencjale Państwa i Narodu.

 

Szacuje się że mamy już w Polsce kilka milionów dzieci – kalek poszczepionkowych.

 

 

Owszem, pieniądze są im potrzebne, bo i jakieś badania i jakieś produkcje na wielką skale muszą prowadzić, oraz pożytecznych idiotów i zdrajców czymś muszą korumpować, jakieś zabezpieczenia dla tych, co mieliby przeżyć pewnie też robią.

 

– Może brak takich skutecznych rozwiązań jest jeszcze powodem że wciąż eksperymentują, że jeszcze nie przyszedł czas na globalny atak.

Wiemy że część ich laboratoriów została ulokowana na upainie.

 

 

To że szczepionki są skuteczne tylko częściowo jednak jest niegroźne tylko na pozór, bo to jeszcze może usypiać naszą czujność - a jest problem.

Rzecz w tym, że ta skuteczność jest zwykle niewielka lub żadna, a „dowody o skuteczności” są zbierane kiedy epidemie już wygasają bez szczepień.

Nadto ci, którzy zaszczepili się i nie zachorowali nie zdają sobie sprawy jaką ruinę w ich systemie odpornościowym spowodowała szczepionka, a zwłaszcza seria szczepionek.

 

Gorzej że ta częściowość odsłania jednak drugą twarz tej działalności, bo są tu nie tylko nieskuteczności, ale i skutki uboczne o bardzo szerokiej rozpiętości i skutkach dalekosiężnych.

Skutkach zwłaszcza w postaci uszkodzeń mózgu przez zawarte w nich toksyny i to od razu w zabójczych stężeniach – zwłaszcza metale ciężkie typu rtęć i aluminium i to nawet w formie nanocząsteczek wskazujących na ich wyłącznie ludobójczy charakter, bo człowiek nie ma zdrowotnych mechanizmów walki z nimi.

Dalej skutków w postaci chorób wszczepionych, zwłaszcza autyzmu i raka.

Dalej mutacji genetycznych (to efekt używania jako podłoża do namnażania szczepionek ciał abortowanych dzieci, przez co ich geny przechodzą do krwi i już mutują z genami dziecka, przez co dziecko ma już dwóch ojców i dwie matki z ich liniami genetycznymi. W rezultacie dziecko staje się już tylko w części swoje rodziców, którzy go poddali zaszczepieniu. Podobnie jest z innymi podłożami, np. z kurzych jaj.

Dalej chorób ujawniających się w wieku dorastania lub dojrzałym.

Dalej bezpłodności bezpośredniej zaszczepionych, czy bezpłodności ujawniającej się dopiero po kilku pokoleniach.

 

 

Dopiero na drugim po tym epidemiczno-pandemicznym poziomie popychaczem dla tych satanistycznych, wrogich rodzajowi ludzkiemu brewerii jest groźba terroryzmu szczepionkowego.

 

Mechanizm jest ten sam co w terroryźmie "islamskim" – ktoś przeprowadza atak, a na to konto władze państwowe podejmują restrykcje wobec całego społeczeństwa.

Czasami wystarcza szantaż możliwością ataku, czasami wymysł, że taka groźba jest, czasami korupcja lub zdrada.

Duda urzędowanie zaczął od złożenia decydującego podpisu pod przymusem szczepień.

 

 

Jak zawsze celem oficjalnym jest konieczność działań wyjątkowych na rzecz wojny z terroryzmem.

Celem zaś drugiego poziomu (w tym drugim poziomie) jest zwiększenie władzy układu ją trzymającego nad całym społeczeństwem, zwłaszcza narodem w danym państwie wiodącym, a zwiększenia jego zniewolenia, inwigilacji, pozbawiania samodzielności i uzależnienia, wychowywania na „nowego człowieka”, stosowania eugeniki i depopulacji wobec osób niepożądanych.

Temat stosowania eugeniki i aborcji eugenicznych podejmują i „polskie” władze. Co ciekawe to takie płody też mogą pójść do namnażania kolejnych szczepionek dla innych dzieci.

 

Zwłaszcza ten ostatni punkt: „depopulacje wobec osób niepożądanych” jest groźny dla nas Polaków, bo to, co się dzieje w związku ze szczepieniami – całe szaleństwo władz, służb medycznych i Izb Lekarskich połączone z kneblowaniem ust uczciwym lekarzom (jak na razie tylko na zachodzie tacy są mordowani – i to najwyraźniej przez tajne policje) jest obnażającym intencje szczepionkowych morderców jako zmierzający do naszej, Polaków szczepionkowej eksterminacji.

 

Najwyraźnie według planu zbrodniarzy z NWO-ONZ Polaków ma nie być.

 

To u nas szczepienia są obowiązkowe, i to nawet szczepionką powodującą bezpłodność dziewcząt. Jesteśmy w gorszej sytuacji jak ogół ludzkości.

 

 

To, że hiperzbrodniarze-depopulatorzy szczepionkarscy chcą zabijać ludzi i to nawet miliardami to jeszcze pryszcz. Z tego ludzkość by się mogła podnieść.

Mimo iż dla nas najgorszym jest to co robią z Polakami, to i tak w ogóle najgorsza w tym wszystkim jest nieodwracalność tego co robią z ludzkością jako całością.


 

Dzisiejszy zbiorowy zbrodniarz wszechczasów, satanista praktyk zwany Kill Bill-em przelicytował Lenina - zażądał pieniędzy na sznur, na którym nas zamierza powiesić.

To szaleńcy którzy nie rozumieją, że nie są nadludźmi, że jak ludzkość nie przeżyje, to i oni nie przeżyją.

Komunizm już dawno wymyślił uzasadnienie dla najgorszych zbrodni, że to „dla naszego dobra” i nie ustaje w korzystaniu z tej idiotycznej manipulacji.

Bo on jest aktywny – i to nad miarę. Nagrzeszył tyle jako największy w historii zbrodniarz na masową skalę że chyba już nie wyobraża sobie sądu ostatecznego, a więc i zabieganie o nieśmiertelność ciała tu mu się narzuca. Diabeł go tu mocno trzyma.

W ich szaleństwie jest metoda - to gra va banque - nieśmiertelność. Gates się starzeje, śmierć Davida Rotszylda mocno go musiała zdołować. Może i Rotszyldowie są najbogatsi, ale nie klasyfikowani w światowych rankingach – on tak. Pycha go wyniosła nie tylko na pozycję najbogatszego, ale i czołowego lidera, twarz całego NWO-ONZ, całego korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu, twarz zbrodniarza, handlarza śmiercią.

Gwałt to monopol decyzyjny i przymus i, lub, groźba poważna.

Żeby to tylko miało się skończyć haraczem dla szantażysty, czy jego NWO-wskiej mafii?

Nie, nie skończy się, bo bezkarność ci zbrodniarze mają już zagwarantowaną nie tylko przez podporządkowanie przez nich NWO-ONZ-owskiej mafii, ale i całą ludzkość już przyzwyczaili do ich immunitetów, nietykalności, niezawisłości i bezkarności, uprawnienia, a nawet uprzywilejowania.


 

Bill Gates przykłada nam nóż do gardeł: daj się zgwałcić albo śmierć natychmiast i bezwarunkowo.

– Bezwarunkowo, bo nie dostaniesz żadnego zobowiązania, żadnej obietnicy. - Bo nawet jak się dasz zgwałcić i zaszczepić, to może i pożyjesz dłużej, może jeszcze i twoje dzieci i wnuki przeżyją, ale dalej to już nie ma mowy, bo te szczepionki to dzieło szatana – ludzkość po nich ma już nie przeżyć.

I ludzkość nie przeżyje, bo skutki tych szczepionek są nieodwracalne. Nieodwracalne bo to gwałt przed którym natura ludzka nie jest się w stanie obronić.

Największe paskudztwa, które wstrzykiwane są do ciał ofiar szczepień poza ich systemem immunologicznym – wprost do krwioobiegu, w tym z możliwością przekraczania przez nie bariery krew-mózg, a więc i stają się nieusuwalnymi. Mało tego – zawierają taki materiał biologiczny, który zarówno z ciała ojca jak matki jak i „dawców” zwłok na podkład od szczepionki przeniknie i do ciał dzieci co się dopiero narodzą.

A tam już są geny wszelkich możliwych chorób – nie tylko tych na które oficjalnie szczepionki uodparniają. Mało tego. Technika już pozwala wszczepiać drogą biologiczną wirusy informatyczne, które mogą przekształcać informację o wirusie na który osoba zaszczepiona ma być uodporniona w pełnosprawny, groźny, żywy wirus choroby.

Szczepionkowcy dysponując taką armią wrogów wewnętrznych w ciałach osób zaszczepionych mogą ich już zmuszać do wszystkiego – wszak inaczej zachorują na coś brzydkiego i zabiorą ze sobą do grobu jeszcze liczne grono najbliższych osób, które zdążą zarazić.

Tu grozi już totalne zniewolenie przez najgorszych zbrodniarzy.

Stop szczepionkom!!! Stop NWO!!! Zamknąć Gatesa!!!

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (12 głosów)

Komentarze

Polecam ważne notki ewini

http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/141509,apel
http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/141552,wazne

O 13-tej ma się zacząć proces doktora Huberta Czerniaka głoszącego prawdę o szczepionkach.
Mają się odbyć liczne manifestacje świadomych i pokrzywdzonych przez szczepionkarzy.

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1554799

chrabina cherbu stszykafka jeszcze nie dała głosu???

Vote up!
4
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1554805

Witam

Notka jest szczególnie pod nią. Może ją przekona. Widziałem jej komentarz pochwalający szczepionki argumentem, że ludzie chcą się szczepić. Tak, chcą tylko że chcęć opierają na nieznajomości prawdy. Właśnie prawda w tym temacie jest szczególnie zwalczana o czym świadczą prześladowania takich lekarzy jak doktor Czerniak.

Pozdrawiam. miarka

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1554811

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...tyle niesprawiedliwości i nieszczęść wokoło.

Osoby ciężko doświadczone przez system przymusu i zarabiania na krzywdzie ludzkiej przy wykorzystaniu mechanizmu administracyjnego, państwowego przymusu wspierają rodzinę i zapowiadają obecność w sądzie, gdy zostaną wyznaczone kolejne terminy sprawy.
Od sześciu lat ojciec walczy o sprawiedliwość oraz wyjaśnienie okoliczności śmierci syna. Jak wiele polskich dzieci i nastolatków jest narażanych na powikłania po szczepieniach z powodu presji obowiązkowego szczepienia bez względu na stan zdrowia?

https://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/5332-smierc-18-letniego-tomka-po-szczepieniu-panie-jarku-jestesmy-z-panem

P.s. Ość pisze, walczyć z ciemnotą....ale jak tu walczyć gdy ta grupa spoleczna jest najciemniejsza z ciemnych. Wystarczy poptrzeć na metr wgłąb, psychiatrę-ministra smoleńskiego czy niepoprawną chrabinię.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1554928

"Daliby spokój z tą hipokryzją i życzeniami świątecznymi, gdy...tyle niesprawiedliwości i nieszczęść wokoło".

Verito? A dlaczegóż to nie mielibyśmy składać dobrych życzeń wszystkim? Czyż nie kochamy wszystkich ludzi?

Przecież kochamy. Tylko diabła nie kochamy, bo w nim jest tylko zła intencja, sam grzech i sama zła wola mimo pozorów, że nam coś na "tu i teraz" daje, podczas kiedy tak naprawdę to on nam tylko implantuje swoje wodziki interesowności, pożądliwości i pychy.

Nienawidzimy zła, zaś dobro w ludziach kochamy, choćby to była ledwo tląca się iskierka, choćcy promyczek Słowa Bożego, czy okruszek Chleba a Życia, Bożego Piękna, czy najmniejsze choćby ziarenko Prawdy Jedynej, a więc i zalążek Życia w Bogu, a więc i naszego braterstwa z nim w Jezusie Chrystusie.

Kochamy każdego, ale i tak jak Bóg - każdego inaczej. Tych najgorszych nawet najbardziej, bo to miłość najtrudniejsza. - Ciemność do rozświetlenia największa.

To wobec nich mamy i zadanie najtrudniejsze: wymodlić ich oświecenie i nawrócenie. O to się modlić zawsze wolno, choćby nas krzywdzili, choćby pozostawali naszymi wrogami. - Oczywiście nie ustając w samoobronie i traktowaniu ich jak najdziksze bestie w ludzkiej skórze dopóki nie zaniechają wrogich zamiarów.

Miłość bowiem nie jest dawaniem osobie kochanej tego czego ona chce, nie jest akceptacją - zgodą na "jego prawdę", jego pojęcie normalności, braterstwa, natury, czy dobra i zła, równouprawnieniem, a nawet tolerancją tego co robi. - Jest dawaniem każdemu tego co dostać powinien - łącznie z klapsem, rózgą i biczem Słowem Prawdy Jedynej.

Pozdrawiam serdecznie. miarka

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1555010

Vote up!
4
Vote down!
-3

LechG

#1554812

Nie wiem czy akurat  Gates jest  tym czarnym charakterem, ale zapewne jest ich więcej.

Polecam   na you tube wykłady Dr.Rath- koncern farmaceutyczny i dr.Rath-Oświęcim. Tematyka znaczeni szersza niż szczepionki, ale o nie tez zahacza, choć raczej w kontekście interesów koncernów farmaceutycznych kosztem naszego zdrowia. 

Tym ciekawsze, że nagrania są sprzed lat, a świetnie przewidują to, co się  dzieje obecnie.

Vote up!
5
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1554814

"Nie wiem czy akurat  Gates jest  tym czarnym charakterem, ale zapewne jest ich więcej".

Ja uważam że on tu gra pierwsze skrzypce. Polecam notkę:

https://www.salon24.pl/u/moraine/160609,bill-gates-uzyjmy-szczepionek-aby-zmniejszyc-populacje

 

"...choć raczej w kontekście interesów koncernów farmaceutycznych kosztem naszego zdrowia".

Ja tu wskazuję, że to się zmieniło (czy raczej bardziej odsłoniło) - pieniądze pozostały co prawda ważne, ale już nie jako cel, a środek do celu.

Nadto i niszczenie zdrowia ludzi (dla napędzania biznesu Bigfarmie) nie jest celem, a w ogóle depopulacja i spisek NWO.

A filmy dr Ratha i ja polecam (np. Merkel = dziewczynka)

Pozdrawiam. miarka

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1554831

Pranie uprzątnięte, dzieci kładą  się spać no to sobie link podany  kliknęłam.

 I po co mi to było, humor zepsuty, a miało być tak pięknie.

Gościowi BG  ma mózg padło - to  pierwszy komentarz jaki mi się nasunął..

A już myślałam, że po wysłuchaniu dr Ratha mam za sobą szoki tego typu...

I po co mi to było czytać- nie lepiej żyć w błogiej nieświadomości.?.. szkoda tylko , że tak nie potrafię .

...ale za wszystkie dodatkowe szczepionki fundowane  moim dzieciom i mnie przez   miasto, gminę ,ba nawet pracodawcę   i tak wcześniej podziękowałam.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1554938

Czy wprowadzając przymus szczepień nie zamieniono całego kraju w jeden wielki obóz koncentracyjny? Przecież udowodniono naukowo ponad wszelką wątpliwość, że obecne szczepionki są szkodliwe, wręcz zabójcze. To jest trująca bomba z opóźnionym zapłonem. Może zadziałać od razu albo nawet po kilkudziecięciu latach doprowadzając do strasznych chorób.

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić niedaleką przyszłość, w której połowa społeczeństwa ma autyzm? A tak będzie jeśli nie gorzej, gdy ten przymus się utrzyma.

To jest depopulacja narodu, bowiem wiadomo, że szczepionka HPV, gardasil, niczemu nie zapobiega, tylko niszczy zdolność rozrodczą jeśli nie w pierwszym to w drugim a najdalej trzecim pokoleniu. Uwaga, od stycznia przymusowa dla dziewcząt!! W wielu krajach zabroniona.

ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ powinno być najważniejszą sprawą dla każdego Polaka w chwili obecnej.

Nawet w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej jest powiedziane, że nie wolno przeprowadzać żadnych doświadczeń medycznych na ludziach bez ich zgody - art. 41. Wyegzekwujmy to!

Vote up!
5
Vote down!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1554839

"...ZNIESIENIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ powinno być najważniejszą sprawą dla każdego Polaka w chwili obecnej...".

Jak najbardziej. W pełni się zgadzam, w pełni popieram.

Pozdrawiam. miarka

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1554840

Kto jest egzekutorem w państwie? Wojsko i policja! Nie zaszczepiłeś dziecka - wkracza żołnierz z karabinem.

Czyżby oni sami nie mieli dzieci? Są wszak młodymi mężczyznami/kobietami - co z ich własnymi dziecmi?

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1554870

To są ludzie specjalnego chowu o dobrze wypranych mózgach i oduczeni myślenia - najpierw zrobić a późnie myśleć.

Kiedyś był taki jeden w towarzystwie w którym opowiedziano kawał. Po normalnych kawałach ludzie się śmieją, wyjątkowo nie. Po tym wszyscy umarli, a ten gość dopiero po trzech dniach. Podobno to i tak bardzo dobry wynik, bo w podobnych okolicznościach jego koledzy żyli znacznie dłużej.

Oni się starają jak mogą bo waadza na potęgę szkoli upaińców na policjantów, zresztą podobnie i niemcy szkolą islamistów. Tym się sumienie nie obudzi po 3 dniach, ani po miesiącu. A przecież jest jeszcze w Polsce 40 000 mosadowskiej konkurencji, a także Ustawa 1066.

Do nich dotrzeć od dołu się nie da. Sienkiewiczowski zagłoba dotarł dopiero jak się wiarygodnie przedstawił jako wuj, a jak ojca w pobliżu nie ma to wuja trzeba słuchać (jeszcze lepiej stryja).

Pozdrawiam. miarka

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1554876

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/1926274497399969

https://www.youtube.com/watch?v=4pfhChIq2c4&app=desktop

Milczą zarówno TVP jak i TVP :-(.

Czy jest jakaś telewizja,która obiektywnie pokazuje co się dzieje w tym temacie?

Vote up!
4
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1554985

"Czy jest jakaś telewizja,która obiektywnie pokazuje co się dzieje... ?"

Odpoewiedź: NIE MA takiej telewizji.

Dlatego od piętnastu lat nie mam telewizora, wyrzuciłem na śmietnik, tam gdzie telewizorów miejsce jest.

Korzystajmy z internetu, ale nie wi-fi, tylko kabel. Ja lubię NTV, czasem Kolonko i Gadowskiego.

W internecie każdy znajdzie coś dla siebie i to bez ogłupiających reklam.

Pozdrawiam światecznie.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1555000

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czy TV Ojca Dyrektora tez ma to 'w tyle'?

Vote up!
1
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1555011

Ja też nie mam i dawno nie oglądałem. Może by to ktoś opisał, kto ogląda?

Wesołych Świąt. Pozdrawiam. miarka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1555013

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

w szczepionkach jest duzo metali ciezkich oraz toksyn : https://www.quantectherapy.com/toxins-heavy-metals-removal-program/

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1575260