Tych państwa nie obsługujemy...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

 

 

Parlament Europejski przyjął antypolską rezolucję w sprawie rzekomego łamania praworządności w naszym kraju. Na temat kłamstw i przeinaczeń w tym gniocie na pewno w najbliższych dniach poleje się ocean atramentu i setki wierszy wpisów komputerowych. UE widząc, że Polska wymyka się z roli kondominium kwiczy jak zarzynana świnia. Niektórym lewackim parlamentarzystom z krajów, które liczyły na dojenie Polski oraz chciały przykroić ją moralnie i obyczajowo na swoją modłę nawet trudno się dziwić. W końcu "biznes is biznes" i "Soros pecunia non olet". Ba nawet komuś się wyrwało, że w Polsce prześladuje się komunistów i innych demokratów! Znany demokrata Lenin na spółkę z innym znanym demokratą Stalinem, chyba by się pochlali ze zdziwienia!

Ale najbardziej trudno pogodzić się z tym, że spośród reprezentujących Polskę europosłów znalazło się kilkoro takich, którzy poparli wyżej wspomnianą rezolucję. I to pomimo tego, że część posłów obecnej opozycji wstydziło się ją poprzeć i mieli odwagę albo zbojkotować głosowanie, albo przynajmniej wstrzymać się od głosu. 

Tych, którzy napluli razem z eurolewakami na Polskę należy sobie zapamiętać:

Michał Boni
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
Danuta Hübner
Danuta Jazłowiecka
Barbara Kudrycka
Julia Pitera

Tym ludziom nie podaje się ręki, a już na pewno nie należy ich nigdy do niczego wybierać. Powinni odejść w hańbie w polityczny niebyt.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Właściwie należałoby napisać "komunikat Ministwerstwa Prawdy" ,ciekawe czy to internetowe jeszcze istnieje. :-)

Coś może tak :

Towarzysze z ostatniej prawdziwej twierdzy komunizmu Korei Północnej i sam pierwszy sekreterz Un i do tego Kim z uznaniem przyjmują zdrową reakcję Europarlamenu na działania zaplutego karła kaczyzmu w POlsce !!! POstępowe siły całego świata jednoczą się w wysiłkach ,by reakcyjne bandy zetrzeć ostatecznie z POwierzchni ziemi . Świetlana przyszłość ,w duchu marksizmu-leninizmu nie może zostać zaprzepaszczona przez działania nieodpowiedzialnej ekstremy . Głownodowodzący niezwyciężonej płn-koreańskiej armii również Kim liczy na szybką reaktywację Wojskowej Rady Ocalenia Narowoego (WRON) ,która położy kres bezeceństwu kontrewolucjonusty niejakiego Macierewicza w organizowanu wrogich kaczystowskich bojówek pod nazwą OT . W najgorszynm przypadku Korea Płn udzieli wojskowego wsparcia ,dla bratnich sił w broniących komunizmu w Polsce ,przez naklejenie na głowicę termojądrową adresu Sejm ul. Wiejska , Warszawa i wysłanu przesyłki inPostem .

:-) :-) :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1552893

Czy Jean Cloud Drunker przerzucił się na jakieś "twardsze" "paliwo" ,po poklepanu Michała Boniego w łysinę na wzór BenyHilla :-) .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1552896

Koncentrowanie się na 6 targowiczanach, którzy poparli antypolską rezolucję jest błędem. Ot, największy szkodnik Lewandowski nie głosował "za", ale co on o Polsce mówił na forum PE - to już zapomniane? Polityka PO w sprawie akcji PE przeciw Polsce jest jasna. Granie na "zagranicę" dalej trwa, ale prowadzone jest chytrzej. Europosłowie PO i SLD biorą aktywny udział w dyskusji w PE, wygadując potworne kłamstwa, nakręcają atmosferę potępienia i budując autentyczną  opinię europosłów z innych państw o "sytuacji w Polsce", a następnie, w głosowaniu, większość z nich, nie popiera rezolucji, na której kształt wpływali za kulisami, lub wręcz na forum PE w dyskusji. Pozostało 6 głupków, którzy tak się zapamiętali w antypolskiej akcji, że poparli rezolucję. 

Jak sądzę taktyka PO będzie wyglądać teraz następująco. PE będzie dalej prowadził antypolskie akcje: rezolucje, przesłuchania, deklaracje. Europosłowie PO i SLD będą za kulisami nakręcać antypolską akcję, a oficjalnie będą głosować przeciw rezolucjom i deklaracjom PE (lub wstrzymywać się od głosu) i będą GŁOŚNO wrzeszczeć w kraju, że bronią Polski w PE. "Polityka PiSu doprowadziła do tego, że PE musiał potępić "to co w Polsce <pisowskiej> się dzieje, ale my bronimy Polski, a nie tego wstrętnego rządu, który doprowadził do tego właśnie". Takie głosy było słychać podczas wczorajszej debaty. "Krytykujemy rząd polski, a nie Polaków" mówią Timmermens, Guy i reszta tej czeredy. Dotąd POwcy popierali antypolskie rezolucje PE, teraz się wstrzymali w większości. Dziś Siemoniak powiedział, że władze PO chcą karać europosłów którzy poparli wczorajszą rezolucję PE. I to właśnie jest dowodem, że będzie inna taktyka stosowana. 

Będzie ona polegać na narracji: "Tylko MY, PO, możemy obronić Polskę przed krytyką i sankcjami. Weźcie to Polacy pod uwagę gdy będziecie głosować. PiS Polskę utopi i sprowadzi na kraj sankcje UE, MY jesteśmy jedynym kołem ratunkowym". Pomysł dobry, ale spóźniony. Dotąd europosłowie PO popierali wszystkie antypolskie działania PE, teraz ma być zmiana i "ratowanie Polski", przed PE, który sprowokowany zamachem PiSu na demokrację w Polsce podejmuje akcję przeciw rządowi, a nie przeciw narodowi polskiemu. Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać i właściwie ocenią tą antypolską POwską i SLDowską bandę. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1552908

Tej obrzydliwości nawet komentować się nie da spokojnie...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1552925

Była kiedyś kara "banicji" dla szkodników Polski. Może należałoby ją reaktywować, w sensie "banicji społecznej"?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1552959

Sądziłem, że większych squrwsynów

niż posłowie Platformy głosujący za przyjęciem rezolucji przeciwko Polsce nie ma

i wtedy odezwał się ON.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1552934

app-facebook

Lech Wałęsa

8 godz. temu

W związku ze szkodliwym, bezczelnym działaniem Polskiego rządu i ludzi tej opcji apeluję do wolnego świata i organizacji demokratycznych o solidarną pomoc by wszędzie gdzie to możliwe ludzi tych wyrzucić z zajmowanych stanowisk. Jeśli to nie pomoże proszę nie wpuszczać ich do Państw demokratycznych bo sieją zamęt i niezgodę .

Lech Wałęsa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1552964

 tych "7 wspaniałych" wliczając w to Donalda nie tylko nie należy już nigdy wybierać do żadnych władz w Naszym Kraju ale potraktować co najmniej tak jak "zasłużonych" dla PRL-u czyli zamiast europoselskiej emeryturki trybunał, pasiak albo najniższe świadczenia. Pozostałą część POlityków Totalnych też warto zapamiętać i rozliczyć; w końcu kiedyś skończy się im kadencja i przyjdzie chwila odpowiedzialności za antypolskie działania tych szmalcowników. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1552963

To już najwyższy czas na referendum !!!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1553021

No to doczekaliśmy dobrodziejstwa eurokołchozu. Wściekają się bo podnosimy się z upadku z tego bagna 27 lat III RP Pomrocznej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1553142