Zapasy świni w błocie...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Nijaki Jażdżewski, redaktor wydawanego za pieniądze niemieckiej fundacji internetowego pisemka Liberte, po obrzuceniu błotem Kościoła katolickiego - zarówno księży, jak i wiernych, wypowiedział znamienne słowa: "Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi." 

Jak ocenić wystąpienie hejtera, który poprzedził "wykład" Donalda Tuska i był przy okazji gromko oklaskiwany przez zgromadzonych na auli UW członków i sympatyków Koalicji Europejskiej? Ano, poziom jego wystąpienia określa przytoczone powyżej zdanie. Facet po prostu lubi zapasy w błocie. No, bo jeśli pisze, że orientuje się po kilku godzinach takich zapasów, że przeciwnik je lubi, to jak sam wytrzymał te kilka godzin? On lubi to tym bardziej. To błotko to jego naturalne środowisko. A poziom jego wypowiedzi leży poniżej powierzchni tego błotka. Tam, gdzie można znaleźć coś gorszego, niż tylko rozmiękłą od wody ziemię popularnie zwaną błotem.

A skutki takich wypowiedzi? No cóż, już na drugi dzień jakiś prymityw zrzuca ze schodów i łamie nos działaczowi PiS roznoszącemu ulotki wyborcze. Nie było błota, więc po prostu przy....dolił... Pewnie w przypływie intelektu "młody, wykształcony z wielkiego miasta" skojarzył, że PiS to katole, a katole, jak powiedział supporter guru Tuska, to świnie lubiące zapasy w błocie. 

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Od "przemówienia" włączyły się do kłapania wszystkie znane i nie znane szczekaczki z prawa i z lewa. I co? Prawników w Polsce, jak perzu na polach - a nikt nie cytuje paragrafów Kodeksu Karnego lub Cywilnego, jak  rozwiązać sprawę pomówień w sposób zgodny z prawem. Ech, zaściankowi naprawiacze i rewolucjoniści!

Vote up!
6
Vote down!
0

yenom

#1588874

Przeczytaj na: Niezalezna.pl

A przez sobotę, niedzielę chyba było trudno coś prawnie załatwić. 

Vote up!
8
Vote down!
0

M-)

#1588883

Prokuratura zajmie się Jażdżewskim? Poseł PiS złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Leszka Jażdżewskiego. Chodzi o wypowiedź, która miała być „nacechowana nienawiścią do Kościoła katolickiego”.

(...)

Całość na: telewizjarepublika.pl

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588892

Nakręcanie spirali nienawiści to stary sposób "totalnych" na mobilizację lemingów...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1588907