Obronić Michała Rachonia

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Pogłoski o usunięciu red. Michała Rachonia od prowadzenia programów "Woronicza 17" i "Minęła 20" okazały się niestety prawdziwe. W atmosferze nagonki i niepewności wynikającej z zabójstwa prezydenta Adamowicza po cichu przepchnięto taką decyzję. Jak pisze ]]>Niezalezna.pl]]>, o Rachonia upomniało się Centrum Monitoringu Wolności Prasy. 

To niewiarygodne, że władze TVP dały się zastraszyć Owsiakowi i totalnej opozycji i odsunęły od prowadzenia dwu niezwykle popularnych i dobrze prowadzonych programów kompetentnego i rzetelnego dziennikarza. 

I tu mój apel do NIEPOPRAWNYCH. Pomóżmy red. Rachoniowi i zaprotestujmy przeciwko jego zwolnieniu. Jest strona TVP: 

]]>https://www.tvp.pl/kontakt]]>,

na której możemy przekazać nasze opinie o programach TVP. Napisanie protestu i przesłanie go tym kanałem to zaledwie kilka minut. A może uda się uratować ciekawe programy. Tylko musi być nas dużo. Zachęćcie też swoich znajomych i rozpropagujcie tą akcję w innych mediach społecznościowych. Pokażmy, że widzowie o poglądach konserwatywnych zasługują na poważne traktowanie.

P.S.

  Pojawiła się petycja w sprawie red. Rachonia, która można podpisać tu: ]]>PETYCJA]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (19 głosów)

Komentarze

najgorsze podlości

 

przeciwko Polakom

przejdą najgorsze podłości

słowo przeciwko Żydom

a merdia trzęsą się ze złości

Vote up!
10
Vote down!
0

jan patmo

#1578741

Dziś właśnie chciałem obejrzeć "Minęła 20" z Rachoniem, mimo, że wiedziałem, że Cejrowskiego już nie pokazują - teraz i Rachonia nie było - niedługo juz kompletnie niczym TVP Kurskiego nie będzie sie różniała od TVN-u - jakoś te lewactwa z TVP nie zwalniają, a węcz odwrotnie jak np. kurdej-szatan jest promowana i jako aborcjonistka śpiewała kolędy na Boże Narodzenie, a potem prowadziła Sylwestra - i to ma być TV Narodowa niby - żenada.

Vote up!
12
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578748

eh coraz gorsza ta TVP - kiedyś na początku "dobrej zmiany" powstał program "Studio Polska" i był świetny, świetnie go prowadził Maciej Pawlicki ale szybko go kurski usunął za to co Michała Rachonia i wsadził Magde Ogórek i Łęskiego. Od tamtej pory przestałem oglądać ten najlepszy dotychczas program publicystyczny. Czasem jednak na chwilę włączyłem i ostatnio wywalili z widowni Adama Słomkę, a tolerowali bezczelne lewactwo na widowni. Ciągle jednak reklamowali się, ze do studia może wejść każdy (jak za Pawlickiego), a za kazdym razem te same twarze i ci ami rozmówcy rozmawiający już nie na tematy rózne (tematy jakby z ulicy, z którymi przychodzili wcześniej ludzie) tylko zwykła prasówka z ostatniego tygpdnia. Dziś widzę i śmiech mnie ogarnął - na widowni połowa ludzi niż kiedyś. Kiedyś były 4 rzędy i ludzie ledwo sięmieścili, a teraz dwa rzędy siedzeń ludzie tych samych co zwykle - ludzie jużmają ich gdzieś i zobaczyli, że nie warto przychodzić jak kiedyś za Pawlickiego.

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1579350

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

    Rżm dł tt, rżm tt zbrł. Jśl rzczywśc jst tk dbry, jk twrdz wl ( z czym sę n zgdzm), t sb prdz. Mż nwt wyjdz n tym lpj. 

Vote up!
0
Vote down!
-10

              

#1578758

Chyba nie zrozumiałeś. Rachoń pewnie sobie poradzi, tu chodzi o jakość TV. Apel nie pomoże, Kurski jest totalitarystą.

Vote up!
7
Vote down!
0

Stasiek

#1578824

ale spróbować warto. 

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1578829

chyba czas najwyzszy, zeby Kurski odszedl. Ten czlowiek zrobil tak wiele zlego w polskiej TV. Jego marne programy   polityczne z tendencyjnymi prowadzacymi sa dla inteligentnych ludzi upokarzajace.

W tym TV-Swiatku byl Rachon milym wyjatkiem, staral sie byc obiektywny i prowadzil program ze swoboda , intelektem a czasem nawet z humorem.

Vote up!
12
Vote down!
0

Gosia

#1578840

W totalitaryźmie jest stosowana zasada Napoleona: kto wyrasta ponad głowę, to go się ścina. 

Vote up!
1
Vote down!
0

Stasiek

#1579195

"Kulą w płot!!!"....

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1579031

To nie całkiem tak. W TVP idzie ostra walka.

We wtorek ważyły się losy Kurskiego. O włos uniknął gilotyny. Co nie znaczy, że już jest bezpieczny. Młodzi i znacznie lepsi, walczą ze starą gwardią. Wolski Marcinek został odsunięty od władzy, jest tylko konsultantem. Aby tradycyjnie nie podsypiał w pracy, dostał szklany gabinet. Tymczasowo zastępuje M. z wojskowym drylem.

Michał, wg. mnie najlepszy anchorman tv od stuleci, ma pod górkę od początku. Zdecydowano go ukarać, lecz będzie to krótkie wygnanie.

Zaczyna się pokazywać w TVP dr Targalski, a ja czekam, kiedy wreszcie dadzą antenę Witkowi Gadowskiemu. Powoli startuje nowa gwiazda, której życzę najlepszego, Mikołaj Janusz, słynny Jaok - twórca tv pyta.pl. To wybitna osobowość. I tylko 36 lat. Stare zgredy zgrzytają.

Problemem są stacje regionalne, które mają suwerenną osobowość prawną. To koszmar.

Vote up!
8
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1578850

"Chuligaństwo polega na płataniu różnych facecji.Kiedyś miałem dobre maniery i uważałem, że można nimi wiele zdziałać. Dziś już nie mam czasu na branie bułki przez bibułkę. Czasami więc zamiast misternej puenty i skrzącego się od wykwintności sylogizmu pojawia się „piącha” i przyłożenie z byczka. Uczciwego chuligana różni jednak od prostaka i chama wyczucie subtelnej nutki honoru. Chuligan zna swoje miejsce w szyku.Wiedział o tym Andrzej Sobkowski, staram się przestrzegać tej zasady i ja. Nie ma co dużo gadać. Przeczytajcie sami…"

PS

DZIENNIK CHULIGANA - Witold Gadowski, rok wydania 2017. Polecam NP.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1578876

Gdyby to była wolna Polska, to w mediach wolnej polskiej Telewizji Narodowej Redaktorem Naczelnym Info byłby red. Stanisław Michalkiewicz. Odbijmy Plac Powstańców...Tyle w temacie.

Vote up!
4
Vote down!
-1

marekwu

#1578868

......to w mediach wolnej polskiej Telewizji Narodowej Redaktorem Naczelnym Info byłby red. Stanisław Michalkiewicz......

Oczywiście, tylko gdyby nie był tak 'nawiedzony' ;)

Vote up!
3
Vote down!
-1

To ya.

#1579164

KURSKI - won z TVP, najlepiej do brata Jarosława.

RACHOŃ - do TVP, najlepiej na szefa działu informacji.

Vote up!
4
Vote down!
-1

To ya.

#1579163

Pojawiła się petycja w sprawie red. Rachonia, którą można podpisać tu: PETYCJA

Vote up!
3
Vote down!
0

M-)

#1579312