Nasza biało-czerwona

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Mamy Święto Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja. 

Wywieśmy flagi zarówno przed naszymi domami, jak i w sieci! Pokażmy, że jesteśmy Polakami i, że tu jest Polska!

]]>]]>]]>]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Ostatnią moją Biało-Czerwoną zerwali sbek i ormowiec z balkonu przy pomocy drabiny w roku hańby, nie rozliczonej do dziś. Miałem kłopoty w pracy, dzieci w szkole- bo oczywiście raport poszedł z donosem. Dzisiaj, kiedy odwagę można nabyć za judaszowy grosz na bazarze, powiesili na swoich balkonach odprasowane flagi ( widzę, bo mieszkają w klatkach sąsiednich do dziś). A na moim balkonie nie będzie flagi- przez szacunek i umiłowanie polskich barw doputy, dopuki nie umrze fałsz i błuda, a narodzi patriotyzm. Płynący z serca. Czy doczekam ?

Vote up!
3
Vote down!
-2

yenom

#1628610

Przez wiele lat zmorą byli dla mnie ludzie w czapkach z orzełkiem bez korony. Czy mam teraz patrzeć z nienawiścią na godło z koroną, o którym wtedy marzyłem? Nawet, jeśli gnębiciele zmienili bez mrugnięcia okiem w 1990 roku swoje czapki na nowe, z nowym godłem. Przyjmując barwy narodowe bat taka była mądrość etapu, to oni je znieważyli. Ja mogę je oczyścić oddając im honory. Nawet, jeśli wiszą na domu przefarbowanego UB-ka, to moje barwy, nie jego. Nie oddawajmy ich walkowerem.

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1628628

- z pięknego jak jedwab materiału.

Nie za duża i nie za mała, taka akurat w przepisowych proporcjach i pod przepisowym kątem zamocowana na dwu metrowym drzewcu.

Bije od niej jakaś moc, wolność, natchnienie, nadzieja na lepsze jutro i duma oczywiście :)

Wiem że wielu naszych Rodaków nie doczekało tej pięknej chwili w wolnej, suwerennej i niepodległej Polsce ale chwała im za walkę i wiarę w wartości które i my dzisiejsi Polacy wyznajemy.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1628632

Ja jak zawsze mam i na balkonie i na samochodzie - bywało, że mi z samochodu na chama ubeckie skur..le ułamali i przy okazji samochód porysowali ale ja mam to w d.. (tzn. jak bym dorwał to bym ubił) bo samochód specjalnie kupiłem porysowany aby cene niższą mieć i nie przejmować się ubeckimi skur..mi, a mnie rysy nie kłują po oczach :) oni się narażają rysując samochód, a ja mam to w d... a statystycznie biorąc, to kiedyś w końcu powinienem ich dorwać i wtedy będzie WYPŁATA :D

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628648

Przyznam, że sam animowałem i cieszę się, że ktoś z tego też korzysta. Zapraszam tez na stronę "S" oświatowej w Katowicach - wystarczy kliknąć na którąś z flag w moim wpisie. Po ostatnich przenosinach strony nie wszystko działa tak jak powinno, a ponieważ hosting jest niepewny, to pewnie czeka nas kolejna przeprowadzka.

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1628659

Tak, dzięki.

Właśnie tą flagę wziąłem po kliknięciu w tą stronkę - zrozumiałem, ze jak pisałeś o wywieszeniu flagi także w necie, to specjalnie podałeś swoje przykłady do kopiowania :)

Na stronce są dwie większe nakładajace sie na siebie, jedna poszczerbiona i podziurawiona kulami, druga cała. Myślałem, ze to jeden obrazek i chciałem to ściagnąć ale sie okazało, ze to dwa oddzielne obrazki (jakby to było w jednym to byłoby super :)

Ps. Rebeliantce też się spodobała :)

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628718

Mam je w wersji wspólnej, ale nie animacje. Trochę za dużo roboty z animowaniem dwu flag, a program, pod którym to robię ma 24 lata i swoje narowy. Poza tym, obie mają trochę inny czas animacji, więc nie ruszają się synchronicznie, ale z drobnym poślizgiem. To według mnie polepsza efekt graficzny,

Jakby co, to ma jeszcze to:

W razie czego, proszę grafiki od razu skopiować, bo strona, na której je trzymam już kiedyś zrobiła mi numer i po kilku dniach linkowania do grafik z Niepoprawnych zablokowała wyświetlanie i zamieniła je na swoje reklamy :-(. Tu też nie wiem, jak długo flagi będą widoczne, na razie widzę, że nie ma problemu. Ale co będzie za dzień czy dwa?

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1628736

tak, z tą postrzępioną to się kapnąłem,  że to wzorowane na II wojnie - podobna kiedyś była też z napisem: "Poland first to fight"

Vote up!
4
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628739

Przerysowana z tamtej.

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1628754

hahahahahaa zobacz jak tu są wstawiane punkciki :) napisałem, że ta flaga była podobna, do "Poland first to fight" i dostałem 2 minusy. Ty to potwierdziłeś, że miałem rację i dostałeś 2 plusy :)

grunt to mieć swój "merytoryczny" lemingowaty fan klub (mówię o sobie ;)

Vote up!
3
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1629674

To tylko na pokrzepienie serc, w kraju będącym żydowską korporacją! W kraju, którego prezydent, oficjalnie naszywa go POLIN! ...

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1628766

owszem, na pokrzepienie serc i abyśmy nie zapominali skąd pochodzimy i kim jesteśmy (naszej dumy narodowej)  i do czego musimy dążyć i o co walczyć

Vote up!
5
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628807