Antypolonizm wyssali z piersi matek...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

21.02.2019

   Ostatnie ekscesy antypolskie najważniejszych osób w Izraelu nie są niczym nowym, lecz konsekwentną ideą Żydów w stosunku do Polaków i naszego państwa.To trzeba sobie głęboko uświadomić, co nie jest żadnym  antysemityzmem lecz stwierdzeniem faktu.

    Wyrzucani w Średniowieczu z innych państw znajdowali przystań życiową w tolerancyjnej i gościnnej  Rzeczypospolitej. Niechętni asymilacji tworzyli zamknięte środowiska. Ochoczo współpracowali z zaborcami. W czasach II Rzeczypospolitej funkcjonowali w osobnych instytucjach i klubach poselskich regularnie głosując przeciw polskiej racji stanu. W czasach stalinowskich byli czołowymi komunistami PRL-u zajmując m.in kierownicze stanowiska w krwawej bezpiece...

   Oficjalne stosunki izraelsko- polskie były zawsze chłodne, często wrogie. Jakiekolwiek formalne uznanie Żydów za przyjaciół jest bezpodstawne. Nie może być miejsca na "miękkie" traktowanie Żydów w polskiej  polityce ( np. tłumacząc ich ostatnie ekscesy sytuacją przedwyborczą w Izraelu). Polska racja stanu wymaga zdecydowanych posunięć na ich wrogość.

    "Chcesz być szanowany? Wpierw szanuj sam siebie"

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Ten Kac powinien przeprosić za: -współpracę Żydów z nazistami -współpracę Żydów z bolszewikami -Żydów z bezpieki mordującej Niezłomnych -podziękować za to, że gościliśmy przez 800 lat Żydów wypędzonych z wszystkich państw europejskich To takie minimum na początek.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1581511

Twoja propozycja - aczkolwiek zasadna - jest bez  szans na realizację...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1582140