Gender do polskiego śmietnika od zaraz!

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

18.02.2016

   W ubiegłym roku tuskwy wprowadziły do polskiego prawa ideologiczne zapisy Konwencji Rady Europy pod przykrywką zwalczania przemocy wobec kobiet - szkodliwą filozofię gender. Mimo zmiany władz Rzeczpospolitej to prawo / a raczej bezprawie / ciągle obowiązuje!

   Tymczasem ową konwencję można zwyczajnie wypowiedzieć w trybie trzymiesięcznym. Bez żadnych kosztów finansowych. Odpowiedzialność za Państwo i polski naród wymaga zmian, także radykalnych. Często kosztownych finansowo a strumień pieniędzy publicznych zawsze będzie ograniczony. Tymczasem wiele dobrych rozwiązań wspólnotowych można wprowadzać bezkosztowo.

    Szanowny PiS-ie / może z pomocą Kukiza /, wyrzućcie te "prawa" do śmietnika jak najprędzej! Oddajcie tego szatana tuskwom, burakom i postkomunistom na dalszą hańbę, ku szatańskiej niepamięci.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

By zło wszelkie odrzucić

Kłopot przecież niewielki

Wysłać mail do ich skrzynki

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1507351

Dziękuję Przyjacielu, myślimy podobnie.... Zapraszam na kolejne myśli  mojego bloga....Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1507928

Znakomity wpis Lu-Bicza! Wielki i stokrotne dzięki. Popieram i proszę obecnych posłów PiS i Kukiz'15, by jak najszybciej odgłosowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, tę haniebną ustawę o gender, która nigdy nie powinna była być uchwalona w Polsce. Takich ustaw nasz naród winien się wstydzić i trzeba to jak najszybcej zrobić. Owszem przeróżne ruchy lewicowe i liberalne będą krzyczeć o łamanych prawach, ale czy ludzie inni od tych środowisk nie mają prawa do życia wg własnych odczuć, pragnień, parzekonań i wierzeń? Jeśli jest demokracja zatem trzeba być konsekwentnym i do dzieła: sprzątamy te błędne i złe ustawy, by nie napisać iście rynsztokowo.

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1507360

Cieszę się, że zgadzasz się z moją genderową myślą... Może tylko moja wątpliwość, czy to naród ma się "wstydzić" - jak piszesz - uchwalonego przez wrogów Ojczyzny i Narodu genderowego prawa. Nikt o to Narodu nie pytał się...

Pozdrawiam i zapraszam do analizy kolejnych, cotygodniowych myśli na moim blogu

Vote up!
2
Vote down!
-1

Lu-Bicz

#1507930

i można tą konwencję wypowiedzieć, to należy to zrobić jak najszybciej, nie ma na co czekać.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1507362

Tak, cieszę się, że popierasz moją myśl. Takich ludzi w naszej Ojczyźnie jest więcej, prawda?

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do analizy następnych cotygodniowych myśli z mojego bloga

Vote up!
1
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1507932

Bardzo , bardzo wazna sprawa. Nawet jakby to mialo dużo kosztować , czy to finansowo , czy :europolitycznie" należy wywalić gender i poprawność raz na zawsze. Bo taka będzie Polska w przyszlości jak sa teraz chowane nasze dzieci.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1507442

Oczywiście, masz rację. Może tylko uzupełnię, że na przyszlość naszej Ojczyzny będzie miało nie tylko " chowanie" małoletnich, ale też tych w średnim i starszym wieku. Zdeformowanych hitleryzmem, komuną, współczesnym libertynizmem...Prawda?

Pozdrawiam serdecznie zapraszając na cotygodniowy przekaz myśli na moim blogu

Vote up!
4
Vote down!
-1

Lu-Bicz

#1507934