Ani groszaka dla Owsiaka!

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

12.01.2017

   No to w najbliższą niedzielę rozpełzną się niczym owsiki.Po polskich  ulicach i ośrodkach użyteczności publicznej. Marznąc, będą żebrać dla "Jurka" - swojego guru.Łatwowiernych będą karmić sprzętową pomocą medyczną dla dzieci i osób starszych. To, że zebrane pieniądze nie pomogą bezpośrednio żadnemu konkretnemu choremu a sprzęt będzie tu i ówdzie zalegał niewykorzystany - można jakoś strawić. Podobnie jak opinię "Jurka" o eutanazji   jako pomocy  starszym.

 Znacznie bardziej gorszące jest rozdysponowywanie pieniędzy ze zbiórki publicznej.Otóż tylko połowa z tej kwesty idzie na medyczny sprzęt. Drogą...bezprzetargową. Pozostałe 50 % to opłacenie obsługi imprez i koszty własne fundacji Owsiaka.W tym letni  Wódsztok z promocją sekt i alkoholowo-narkotykowym  hedonizmem.

   J. Owsiak nieżle dorobił się na publicznych kwestach w konsekwencji wzajemnego  podpisywania sobie z żoną różnych zleceń na spore kwoty.

    Sponsorując swoimi groszami różne humanitarne akcje, z zasady nie daję pieniędzy żebrzącym Rumunom. Nie znam  ich konkretnych sytuacji, więc przezorność mówi mi - stop.

    Roztropność też powoduje, że do tej pory nie dałem Owsiakowi ani centa. I niech  tak pozostanie.

   

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Dobre hasło. Nie należy paść oszukańczej Mrówki Całej. Od lat nie dałem grosza i nie zamierzam. 

Vote up!
8
Vote down!
0

Traczew

#1530227

Rąsia! Zapraszam, Przyjacielu, do lekur innych moich treści... Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530937

Nadszedł czas by przypomnieć jaką piramidą jest "orkiestra" !

http://niepoprawni.pl/blog/cyborg/wielka-serduszkowa-piramida-finansowa

 

Vote up!
10
Vote down!
0

#1530243

Jak przedrzeć się przez Owsiakowy amok społeczny...Zapraszam na lekturę innych  moich blogowych treści...

Vote up!
3
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530938

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pdbn jk w bgłym rk w WŚP zngżj sę tkż gt Krnhr-Dd ndrzj Dd. sprw pnfrmwł dyrktr br prswg Knclr Przydnt Mrk Mgrwsk. http://wdmsc.rdzt.pl/Wdmsc/Krj/ndrzj-Dd--gt-Krnhsr-Dd-wsprj-WSP-00034118
Vote up!
2
Vote down!
-5

Verita

#1530245

Nie ! ;-)))

Vote up!
4
Vote down!
0

#1530246

Jeżeli Pan  Prezydent RP rzeczywiście wrzucił jakiś grosz na  WOŚP, to Jego pieniądze i Jego decyzja. Chociaż zachwycony z tego powodu  nie jestem.... Pozdrawiając zapraszam do lektur innych treści mojego bloga...

Vote up!
2
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530939

 

 

 

 

Satyr

Vote up!
9
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1530250

Krótko, symbolicznie, sensownie... Pozdrawiam, nadal  zapraszając do opinii treści mojego bloga...

Vote up!
2
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530940

Gdyby dodać do tego koszta ponoszone latami przez telewizję publiczną na transmitowanie tego powracającego co styczeń cyrku - wyszłoby, że więcej to wszystko kosztuje, niż przynosi zysku dla właściwych beneficjentów, czyli dla chorych dzieci. 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1530270

No tak, koszty wieloletniego przereklamowania zwłaszcza ze środków publicznych to też konkretne złotówki. Podobnie jak "dobrowolnie przymusowy"  udział policji czy wojska...Pozdrawiam zapraszając do opinii dotyczących innych treści mojego bloga.

Vote up!
2
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530945

szybko go rozkminiono w czasach sterowanego buntu w Jarocinie (tam zresztą udzielał się też K. Wojewódzki). na scenie, że to wszystko za darmo, dla was, a pod sceną przy swoich, że zarobił nieźle, tyle że na samochód starczy. a że człowiek systemu, to oczywiste. zwrot "siema" i parę innych zwyczajnie przejął. starczy dobra krysza i biznes dalej się kręci. "sam" płotu nie przeskoczył, został napompowany medialnie a coś jest zawsze kosztem czegoś. kwestować, szkolić w pierwszej pomocy czy robić koncerty bez niego też się da, niezdrowego monopolu nie trzeba.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1530279

Nie zapominaj o Walterze Chełstowskim "reżyserze widowisk" ! Owsiak to jego kreacja. Teraz kreuje Mateusza.

Vote up!
6
Vote down!
0

#1530280

Person z pierwszych stron  gazet wspomagających "Jurka"  jest multum. Lewacko-libertyńska hydra ma odwodzić Polaków od rzeczywistych problemów społeczno-gospodarczych.

Vote up!
2
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530948

Prawda, że ciekawa jest "podszewka" Owsiakowej akcji tumanienia? Z pewnością nie wszystko  nadal wiemy... Pozdrawiam zapraszając do lektury i opinii innych moich blogowych treści...

Vote up!
3
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1530947