Tuż przed wyborami do PE trochę krótkich refleksji...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Troszcząc się o kondycję psychiczną zawiedzionych wyborców PO, którzy i jeszcze dzisiaj chcą głosować na rządzące partie w postaci PO-KO, TD Lewicę, ale i ku pokrzepieniu tych starszych, i młodych z reguły serc i dla lepszej przyszłości ich i naszej Polski kieruję kilka słów. 

 

W sumie okazało się, że czasy D. Tuska z poprzednich rządów się zmieniły. A tego raczej D. Tusk nie zauważył. Każdy kto ma choć trochę "oleju w głowie" widzi, że przez pół roku prawie nic z obietnic złożonych przez D. Tuska nie zostało spełnionych. A owszem bezprawnie przejął TVP czy sądownictwo oraz prokuraturę. Pod oczekiwania swoich wyborców żądnych zemsty na PiS-e powołał bezsensowe komisje śledcze, które i tak nic nie udowodnią oprócz tego, że będą szykanować PiS-owców i powoływać ich przed oblicze tych komisji. 

Wielu ze zwolenników PO i akolitów oraz samej UE jest wykształconymi młodymi ludźmi i wierzycie do dzisiaj w swoich idoli, wierzycie raczej tylko i wyłącznie emocjonalnie, bo tak naprawdę jedno jest pewne: dla zwykłych obywateli naszego kraju PiS przez osiem lat zrobił więcej niż cała III RP po 1989 roku a przede wszystkim zrealizował niemal wszystkie obietnice wyborcze, czego poprzednicy a teraz znów rządzący w ogóle niemal nie zrobili i nie robią. Jaki więc dzisiaj jest wybór? Pozostaje nam tylko PiS i zastrzeżeniami Konfederacja albo Polexit., bo powrót do władzy dotychczasowego establishmentu unijnego  oznaczałby koniec Polski jaką znamy, bo Oni chcą po prostu rozbicia dzielnicowego Polski a tym samym jej kolejnego rozbioru i likwidacji państw narodowych, czyli naszej niepodległości i suwerenności. Jest to dla każdego Polaka nie do przyjęcia. Byłoby tak jak kiedyś w ZSRR - były tylko sowieckie republiki a my zostalibyśmy jako niemiecki land czy województwo/region. 

Ale nie tylko młodzi chcą głosować na unionistów a może nawet mniej niż wielu starszych, którzy przez 30 lat bombardowani byli "polityką wstydu", unionizmem i antypisem, i dla nich sama UE była marzeniem a Kaczor do dzisiaj jest złem wcielonym niezależnie od tego, że i renciści czy emeryci tyle zyskali od poprzedniej władzy.

 

Tak ja wiem, że w sumie obserwujecie co się dzieje w innych krajach UE i widzicie, że w wielu z nich jest taki ogrom zniechęcenia do dzisiejszej UE i kierunku jej rozwoju, że te wybory mogą się okazać przełomowe i dotychczasowe elity unijne już nie będą miały tak dużego znaczenia jak dzisiaj. Nic Wam to nie mówi i nie zastanawia? Może warto przyłączyć się do nich?

 

Dzisiaj więc byłoby skrajną głupotą dążenie do przystąpienia do takiej UE a zaś jedyną drogą pozostania w niej to jest jej wewnętrzna przemiana w kierunku Europy Ojczyzn a nie Jednego Superpaństwa Europa, czyli drugiego sowieckiego kołchozu lub dokonanie po prostu Polexitu. 

 

Osobiście żałuję, że kampania wyborcza była tak ślamazarna i nie podjęto w niej dyskusji nad ewentualnym Polexitem. Ja już od dawna mówię, żeby taka dyskusja i debata społeczna się w końcu odbyła. Owszem jakieś zalążki powstały w postaci ugrupowania Polexit, ale to się nie przełożyło ta taką dyskusję. 

 

Także moi rodacy z każdej ze stron sceny politycznej. Głosujcie na PiS, Konfederację a nawet na Polexit byleby tylko jak najmniej fanatycznych zwolenników unionistów i zwolenników "zielonego ładu" dostało się do PE, bo inaczej UE się w ogóle nie zmieni.

 

A już wracając na polskiego podwórko. Ja nie rozumiem jak to się stało, że na granicy polsko-białoruskiej zginął polski żołnierz a Ci żołnierze, którzy bronią polskiej i unijnej granicy zostali aresztowania. Jest to hańba dla obecnie rządzących. Dla mnie w takiej sytuacji powinien rząd podać się do dymisji a tym samym powinni być rozpisane nowe wybory parlamentarne. A Wy kochani czytelnicy i komentatorzy podzielają moje zdanie?  Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>
kjahog@gmail.com
 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Polexit , to wg mnie jedyna racjonalna na dziś opcja (komitet wyborczy Polexit  ogólnopolska lista nr 4) ,dlatego przez wszystkie sitwy etniczne tak desperacko jest zwalczana , tak  jak była w obszarze Polski idea niepodległości , od czasu edyktu carskiego Aleksandara II. Edyktu  w s. przesiedlenia  w obszar zaboru rosyjskiego byłej Rzeczypospolitej ogółu tzw. żydów- litwaków  , (-tj. wszystkich tych, którzy nie przeszli na prawosławie) z obszaru całej Rosji, a którzy odtąd stali się największym wewnętrznym wrogiem sprawy niepodległej Polski. PO Traktacie Wersalskim , dołączyła do tej opcji mniejszość niemiecka już w wolnej Polsce . A w 1945 połączyły się one organizacyjnie razem tworząc wspólnie struktury sowieckiej okupacji PRL ! A ci- jako obcy zarządcy „tego kraju” - zawsze potrzebowali obcej okupacji by zabetonować swą bezprawną i rasistowską władzę. Stąd boją się nawet upublicznienia tematu „POLEXITU” –niczym ten diabeł co boi się świeconej wody . A mając większość środków masowego przekazu , blokują nawet wszelką możliwość debaty w tym kluczowym dla przetrwania Polaków w wolnej Polsce –temacie. Dlatego tak ważne jest zaistnienie realnej siły politycznej . Jeżeli KW Polexit , przekroczy ilościowa tzw. próg wyboczy 5 % w wyborach do PE , to nie tylko zyskamy naszych prawdziwych polskich przedstawicieli w Eurostagu (jak onegdaj członkowie Narodowej Demokracji znaleźli się w  carskiej Dumie przynosząc szereg korzyści dla reaktywacji sprawy polskiej ) . Ale pozwoli się nam policzyć ,już  jako realna siła polityczna ,aby móc znaleźć się nawet w przypadku przyspieszonych wyborów w nowym już parlamencie.pl . Choćby jako potencjalny koalicjant owych dotychczasowych  „miękiszonów” z PiSu . Co też przełożyć się może na bardziej zdecydowaną postawę tych ostatnich ws. realnego przeprowadzenia referendum ws. pokojowego, póki co- wyprowadzenia  Polski z IV Rzeszy UE . 

ps. To ,że UE zamieni się w Euro-rzeszę , o tym oficjalnie publikowałem na forum wtedy jeszcze nie cenzurowanego- jak obecnie -internetu w swym autorskim opracowaniu Ojczyźnie- skradziona tożsamość . Jeszcze przed zmanipulowanym dwudniowym  + noc czarów -akcesyjnym eurorefendum   

 pozdrawiam autora

i wszystkich zwolenników opcji niepodległościowej z życzeniem właściwego wyboru 9 czerwca br.  

Vote up!
3
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661012

Pół roku dopiero minęło a już TU jesteśmy. Wszystko to przecież dopiero uwertura. "Pełną krasę" zaczną prezentować od poniedziałku.

Zdanie Pańskie oczywiście podzielam ale złudzeń też nie mam. Za Smoleńsk (co wspominałem wielokrotnie) nikt nawet upomnienia nie dostał. To co się dzieje dzisiaj na granicy - dla nich - jest tylko "incydentem", niczym więcej. Czyny haniebne tylko my dostrzegamy.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

Przez wcielanie dobra i rozjaśnianie prawd przyprowadzimy do uniepotrzebniania męczeństw. C. K. NORWID „ Promethidion ”

#1661015

mój powyższy komentarz do Jego postu także wysłałem zaraz po publikacji do admina „naszeblogi.pl” . Skąd jak zwykle w odpowiedzi dostałem jego odpowiedź iż , „komentarz twój zastanie zweryfikowny przed publikacją” . Wstawiłem go zresztą jako pasujący do dwóch różnych postów na ten sam temat w tymże portalu naszeblogi.pl,  pół godziny przed ciszą wyborczą . ale do do gozdziny „0”  nie zostały opublikowane!   
Vote up!
3
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661016

Na blokowanie tekstów nie mam żadnego wpływu...

Pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1661022

Pozdrawiam prawą stronę

Dużo siły i radości,

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1661029